MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   munde8 - w203 270 cdi (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=9723)

munde8 2012-05-02 23:33

munde8 - w203 270 cdi
 
1 Attachment(s)
noriu kaip naujokas prisijungti prie jusu i mercedes gretas ir pristatyt savo mersiuka....

C 270 CDi
03.08.2001

026 designo ocean blue
213 Direct-steer system
260 Omission of model plate on boot lid
275 Memory package el.adjust.driver's seat
287 Through-loading feature
293 Sidebag in rear left and right
345 Windscreen wiper with rain sensor
352 Comand control and display system
354 Telephone antenna
423 5-speed automatic transmission
486 Sports suspension
543 Sun visors with illuminated vanity mirrors
600 Headlamp cleaning system
612 Xenon headlamps right-side dr.traffic
669 Spare wheel / folding wheel
686 Light-alloy wheels 7-hole 225/50r16
802 Technical modifications
852 Pre-fitting mob.phone (Nokia)
873 Heated front seats
955 ELEGANCE
988 COC paper and registration certification

Bombardier 2012-05-02 23:37

Citata:

Pradžioje rašė munde8 (Post 209734)
noriu kaip naujokas prisijungti prie jusu i mercedes gretas ir pristatyt savo mersiuka....

Na tai ir pristatyk. Avantgarde?

munde8 2012-05-02 23:38

elegance,2,7cdi automatine deze,na nuotrauku ikelsiu dar...

Aludaris 2012-05-03 08:22

Citata:

Pradžioje rašė munde8 (Post 209737)
elegance,2,7cdi automatine deze,na nuotrauku ikelsiu dar...

Ir didesni aprasyma ikelk, kodel kas kaip :)

Apple 2012-05-03 11:48

Variklis tinkamas, ratai, tai isvis 10 balų :) kas ten dar gero yra? plačiau papaskok, kodėl pasirinkai būtent tokį modelį ir kaip tau jis?

munde8 2012-05-03 12:23

1 Attachment(s)
pasirinkau si modeli atsitiktinai,nes norejau e klases w211:bounce:, bet po ilgu paiesku netycia sutikau marijampoleje griztanty trala ir uzmaciau si mersiuka, buvo smulkus autoivykis galima sakyt nebuvo buvo pastumtas buferis ir radiatoriai keli pazeisti :confused:, na viduje ir truputy paterlioti sostai, sildomi, bet dauguma tenkino mane taj nusprendem imti si grazuoli :seile:, rida buvo apie 153000 km pagal servisus lyg ir atitinka, parveztas is vokietijos. Jame yra elektrines sedynes su memory tik kelevio pusiau, medis, comanderis, tik gaila odos nera, salonas tamsus, na foto idesiu nufotografuosiu, yra orginalus xenon, o ratus dejau nupirkau naujus, vakar ir padangas naujas uzmoviau bendras vaizdas lyg ir arteja iki man norimo..klauskit pasidalinsim mintimis gal ka patarsit..noretus vin pasitikrint istikruju kokia rida..:geda:

MB777 2012-05-03 14:51

Citata:

Pradžioje rašė munde8 (Post 209762)
pasirinkau si modeli atsitiktinai,nes norejau e klases w211:bounce:, bet po ilgu paiesku netycia sutikau marijampoleje griztanty trala ir uzmaciau si mersiuka, buvo smulkus autoivykis galima sakyt nebuvo buvo pastumtas buferis ir radiatoriai keli pazeisti :confused:, na viduje ir truputy paterlioti sostai, sildomi, bet dauguma tenkino mane taj nusprendem imti si grazuoli :seile:, rida buvo apie 153000 km pagal servisus lyg ir atitinka, parveztas is vokietijos. Jame yra elektrines sodynes su memory tik kelevio pusiau, medis, comanderis, tik gaila odos nera, salonas tamsus, na foto idesiu nufotografuosiu, yra orginalus xenon, o ratus dejau nupirkau naujus, vakar ir padangas naujas uzmoviau bendras vaizdas lyg ir arteja iki man norimo..klauskit pasidalinsim mintimis gal ka patarsit..noretus vin pasitikrint istikruju kokia rida..:geda:

Kiek ratukai šitie kainavo jei nepaslaptis ir kokie čia? C klasės AMG?

Tomskis 2012-05-03 16:06

Citata:

Pradžioje rašė MB777 (Post 209784)
Kiek ratukai šitie kainavo jei nepaslaptis ir kokie čia? C klasės AMG?

:D

munde8 2012-05-03 19:34

6 Attachment(s)
na idedu foto keleta pribeges nufotkinau...:)

munde8 2012-05-03 19:36

Citata:

Pradžioje rašė MB777 (Post 209784)
Kiek ratukai šitie kainavo jei nepaslaptis ir kokie čia? C klasės AMG?

nepigus nepigus :lithuania:

Tomskis 2012-05-03 19:45

bet kodel jis atrodo kaip avantgardas :) butu melyni langai isvis butu pasaka, bet gerai labai ir taip atrodo

vilfoot 2012-05-03 19:47

saunus pirkinys;)mondeika,cia a klases amg:D

ufonautas 2012-05-03 20:21

Citata:

Pradžioje rašė munde8 (Post 209762)
pasirinkau si modeli atsitiktinai,nes norejau e klases w211:bounce:, bet po ilgu paiesku netycia sutikau marijampoleje griztanty trala ir uzmaciau si mersiuka, buvo smulkus autoivykis galima sakyt nebuvo buvo pastumtas buferis ir radiatoriai keli pazeisti :confused:, na viduje ir truputy paterlioti sostai, sildomi, bet dauguma tenkino mane taj nusprendem imti si grazuoli :seile:, rida buvo apie 153000 km pagal servisus lyg ir atitinka, parveztas is vokietijos. Jame yra elektrines sodynes su memory tik kelevio pusiau, medis, comanderis, tik gaila odos nera, salonas tamsus, na foto idesiu nufotografuosiu, yra orginalus xenon, o ratus dejau nupirkau naujus, vakar ir padangas naujas uzmoviau bendras vaizdas lyg ir arteja iki man norimo..klauskit pasidalinsim mintimis gal ka patarsit..noretus vin pasitikrint istikruju kokia rida..:geda:

Laaabai grazus modelis-sveikinimai:seile:
Bet tu cia labai jau kukliai pradejai,bet lyg po truputi drasiniesi:)
Na jei ka,tai pradziai vin koda imestum,tai butu lengviau cia viska speliot,o ir ta rida gal kas paziures:wave:

munde8 2012-05-03 20:56

nedrasiai, nes nezinia kaip ar bus kam ydomu gal bus prastas modelis:xx: bet dekui uz gerus atsiliepimus, na daug kas sako kaip avantgardas bet graziai ziurisi kaip zemiau stovi , o vin imesiu kita diena :)

munde8 2012-05-03 20:58

Citata:

Pradžioje rašė vilfoot (Post 209834)
saunus pirkinys;)mondeika,cia a klases amg:D

tas su c kl amg mane nuzude gerai pavare vaikis :xx:

munde8 2012-05-03 21:00

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 209832)
bet kodel jis atrodo kaip avantgardas :) butu melyni langai isvis butu pasaka, bet gerai labai ir taip atrodo

na langai gale buvo tamsinti su plevele llumar lyg ir nes ant peveles matyt kodai

Darvienas 2012-05-03 21:59

Citata:

Pradžioje rašė munde8 (Post 209828)
na idedu foto keleta pribeges nufotkinau...:)

Sveikas atvykes! :welcome:

Labai tvarkingas mersiukas atrodo, ratus gerus įkirtai ;) Kaip vairuojasi, kokie pirmi įspūdžiai? pirmas tavo MB?

munde8 2012-05-03 22:31

Citata:

Pradžioje rašė Darvienas (Post 209878)
Sveikas atvykes! :welcome:

Labai tvarkingas mersiukas atrodo, ratus gerus įkirtai ;) Kaip vairuojasi, kokie pirmi įspūdžiai? pirmas tavo MB?

is mersiuku tai pirmas,kuris ilgiau uzsibuvo,likau patenkintas gan minkstas, jausmas kokybes geras atsisedus uz vairo, vairuoji ir jauti malonuma, trauka gan nebloga bet noretusi gal ir daugiau kw, ratai grazus, bet kaune baisu vazinet duobes ir visa kita, o ypac del apdailos juostu ziauru lupa kaip pasiute :confused:

Darvienas 2012-05-04 09:15

Citata:

Pradžioje rašė munde8 (Post 209881)
is mersiuku tai pirmas,likau patenkintas gan minkstas, jausmas kokybes geras atsisedus uz vairo, vairuoji ir jauti malonuma, trauka gan nebloga bet noretusi gal ir daugiau kw, ratai grazus, bet kaune baisu vazinet duobes ir visa kita, o ypac del apdailos juostu ziauru lupa kaip pasiute :confused:

Linkiu kad paliktų ramybėje tas apdailas ir duotų žmonėm pasidžiaugt mašinom.
Kaip sakai važiuoja gerai, mikštai, nors ir nedidelė mašina, vairuodamas jautiesi gerai - o tai ir yra svrbiausia :) na o kilovatų tai visada daugiau norėsis kai priprasi prie turimų ;)
O dėl ratų, bent jau aš kas dieną į darbą važiuoti stengiuosi visada tuo pačiu maršrutu, duobes jau mintinai žinau, dėl to biškį lengviau saugot ratus :)

munde8 2012-05-04 10:22

Citata:

Pradžioje rašė Darvienas (Post 209891)
Linkiu kad paliktų ramybėje tas apdailas ir duotų žmonėm pasidžiaugt mašinom.
Kaip sakai važiuoja gerai, mikštai, nors ir nedidelė mašina, vairuodamas jautiesi gerai - o tai ir yra svrbiausia :) na o kilovatų tai visada daugiau norėsis kai priprasi prie turimų ;)
O dėl ratų, bent jau aš kas dieną į darbą važiuoti stengiuosi visada tuo pačiu maršrutu, duobes jau mintinai žinau, dėl to biškį lengviau saugot ratus :)

nu tas tiesa :) bet neprisaugosi:confused:

ufonautas 2012-05-04 12:22

Citata:

Pradžioje rašė munde8 (Post 209860)
tas su c kl amg mane nuzude gerai pavare vaikis :xx:

Cia ne pirmas kartas ir tikrai itariu ne paskutinis:xx:
Na,o Tomskis manau turejo galvoj tikrai ne tamsintus langus ir ttikrai ne plevele,o melsvus langus kurie buna avangarduose:)

liutasss 2012-05-04 14:27

grazus auto maciau man atrodo tave gyvai sv.gertrudos gatvej:) sekmes kely... ir mikstu kauno duobiu :))))))))) dar geriau ju nerinkti:ne:

Paulius140 2012-05-04 14:38

Citata:

Pradžioje rašė MB777 (Post 209784)
Kiek ratukai šitie kainavo jei nepaslaptis ir kokie čia? C klasės AMG?

:ohne:

MB777 2012-05-04 15:14

Mandrumas neišpasakytas. Lygtai patys žinot kaip atrodo visų AMG ratai? Tuo labiau tokio dalyko kaip A klasės, kurio AMG pamatyti šansai praktiškai lygūs nuliui. W203 Avantgardo ratai panašūs, tai todėl ir buvo kilus mintis apie C klasę. Kai normaliai paklausi kokie ratai, o gauni "prajuokinai vaiki", tai dar klausimas kuriam brandumo trūksta. Bet kokiu atveju sėkmės važinėjant.

M'Bejus 2012-05-04 16:06

Dailus, tik langus jauciu lupciau jei toks papultu.

Apple 2012-05-04 16:11

Citata:

Pradžioje rašė MB777 (Post 209928)
Mandrumas neišpasakytas. Lygtai patys žinot kaip atrodo visų AMG ratai? Tuo labiau tokio dalyko kaip A klasės, kurio AMG pamatyti šansai praktiškai lygūs nuliui. W203 Avantgardo ratai panašūs, tai todėl ir buvo kilus mintis apie C klasę. Kai normaliai paklausi kokie ratai, o gauni "prajuokinai vaiki", tai dar klausimas kuriam brandumo trūksta. Bet kokiu atveju sėkmės važinėjant.

Ko čia putojiesi? kaip paklausei taip ir atsakė. AMG ratai pagal automobilio modelius neskirstomi, jie patys turi atskirus modelius, pvz AMG 1, AMG 2 ir t.t. o ne AMG c klases... Kaip ir neskirstomi ratai pagal automobilio komplektacija avantgarde, elegance ir t.t. Kiekvienas ratas turi savo atskirą pavadinimą, tik jie yra pritaikomi prie tam tikrų modelių pagal išmatavimus. munde8 ratai yra AMG 3. Tikiuosi padėjau tau susigaudyti.

MB777 2012-05-04 16:43

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 209941)
Ko čia putojiesi? kaip paklausei taip ir atsakė. AMG ratai pagal automobilio modelius neskirstomi, jie patys turi atskirus modelius, pvz AMG 1, AMG 2 ir t.t. o ne AMG c klases... Kaip ir neskirstomi ratai pagal automobilio komplektacija avantgarde, elegance ir t.t. Kiekvienas ratas turi savo atskirą pavadinimą, tik jie yra pritaikomi prie tam tikrų modelių pagal išmatavimus. munde8 ratai yra AMG 3. Tikiuosi padėjau tau susigaudyti.

Nežinau kaip tu "putotojau", bet W203 Avantgarde ir Elegance praktiškai visada būna su savitais ratais (nebent aišku būna permontuoti).
Avantgardai:
http://data.motor-talk.de/data/galle...1703-13408.JPG
Elegance (ir greičiausiai Classic kartu):
http://upload.wikimedia.org/wikipedi...e_sedan_01.jpg
Praktiškai visi ką tik atvaryti iš užsienio W203 turi tokį tendencingumą. Atsiversk autoplius ir pamatysi.

Apple 2012-05-04 16:49

Citata:

Pradžioje rašė MB777 (Post 209947)
Nežinau kaip tu "putotojau", bet W203 Avantgarde ir Elegance praktiškai visada būna su savitais ratais (nebent aišku būna permontuoti).

Praktiškai visi ką tik atvaryti iš užsienio W203 turi tokį tendencingumą. Atsiversk autoplius ir pamatysi.

Jei tu turi savo teorijas ir tendencijas, tai ir vadovaukis jomis. Kam tada čia klausinėji? Man varyti autopliuso nereikia, nes as ir taip zinau kas ir kaip. Gali nebeatsakinėti ir necituoti.

Labai atsiprašau temos autoriaus už offtopic, bet manau moderatoriai pratrins kelis pranešimus :) Sorry, nesusilaikiau.

eSaS 2012-05-04 18:03

grazi cielka :) grazus amg c ratai aisku :xx:

Tomskis 2012-05-04 18:29

MB777 - tau ateiciai: dauguma gamintoju, o gal ir visi, duoda pasirinkti kokius tu nori ratus det ant uzsakomo naujo automobilio, ar tai bus skardiniai ar lieti , ir kokio dizaino, nuo to priklauso ir masinos kaina.

munde8 2012-05-04 22:07

Citata:

Pradžioje rašė ufonautas (Post 209912)
Cia ne pirmas kartas ir tikrai itariu ne paskutinis:xx:
Na,o Tomskis manau turejo galvoj tikrai ne tamsintus langus ir ttikrai ne plevele,o melsvus langus kurie buna avangarduose:)

del langu tai suprantu kad gamykliskai buna temdyti , bet vokietis temdes tai palikau nera broko tegu buna ir vasara neikaitins :)

munde8 2012-05-04 22:09

Citata:

Pradžioje rašė liutasss (Post 209924)
grazus auto maciau man atrodo tave gyvai sv.gertrudos gatvej:) sekmes kely... ir mikstu kauno duobiu :))))))))) dar geriau ju nerinkti:ne:

nea mane turbut sumaisiai su kazkuo, as dabar ne kaune bunu, dekoju uz linkejimus teks pasisaugot :confused:

munde8 2012-05-04 22:13

Citata:

Pradžioje rašė MB777 (Post 209928)
Mandrumas neišpasakytas. Lygtai patys žinot kaip atrodo visų AMG ratai? Tuo labiau tokio dalyko kaip A klasės, kurio AMG pamatyti šansai praktiškai lygūs nuliui. W203 Avantgardo ratai panašūs, tai todėl ir buvo kilus mintis apie C klasę. Kai normaliai paklausi kokie ratai, o gauni "prajuokinai vaiki", tai dar klausimas kuriam brandumo trūksta. Bet kokiu atveju sėkmės važinėjant.

viskas gerai neimk i sirdi, na del ratu buvau mates ant 211 r18:seile: toki geri buvo tai radau kazka panasaus ir pirkau aisku nepamenu ratlankio j ir et , 225 ant 45, dekui uz palinkejima- nesiparink..:)

munde8 2012-05-04 22:15

Citata:

Pradžioje rašė MB777 (Post 209947)
Nežinau kaip tu "putotojau", bet W203 Avantgarde ir Elegance praktiškai visada būna su savitais ratais (nebent aišku būna permontuoti).
Avantgardai:
http://data.motor-talk.de/data/galle...1703-13408.JPG
Elegance (ir greičiausiai Classic kartu):
http://upload.wikimedia.org/wikipedi...e_sedan_01.jpg
Praktiškai visi ką tik atvaryti iš užsienio W203 turi tokį tendencingumą. Atsiversk autoplius ir pamatysi.

zieminiai antram plane mano toki orginalus ratai ;) ir nesipykit

munde8 2012-05-04 22:17

:xx:
Citata:

Pradžioje rašė eSaS (Post 209962)
grazi cielka :) grazus amg c ratai aisku :xx:


munde8 2012-05-04 22:19

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 209969)
MB777 - tau ateiciai: dauguma gamintoju, o gal ir visi, duoda pasirinkti kokius tu nori ratus det ant uzsakomo naujo automobilio, ar tai bus skardiniai ar lieti , ir kokio dizaino, nuo to priklauso ir masinos kaina.

na tiesa manau komplektacija viska lemia, kaip zmogus uzsisako:) jauciu bonkele reiks daryt nieko nebus :xx:

MB777 2012-05-05 10:41

Citata:

Pradžioje rašė munde8 (Post 210014)
zieminiai antram plane mano toki orginalus ratai ;) ir nesipykit

O kartais ne būtent su jais mašiną nusipirkai, nes šituos AMG jau tik dabar pirkai, kiek supratau? :)

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 209948)
Jei tu turi savo teorijas ir tendencijas, tai ir vadovaukis jomis. Kam tada čia klausinėji? Man varyti autopliuso nereikia, nes as ir taip zinau kas ir kaip. Gali nebeatsakinėti ir necituoti.

Labai atsiprašau temos autoriaus už offtopic, bet manau moderatoriai pratrins kelis pranešimus :) Sorry, nesusilaikiau.

Teorijos ne mano, o parduodamų automobilių. Kaip nėra Avantgarde originalių su medžiu, taip ir ratų. O jei paskui aftermarket'ą padarai, tai jau kas kita. Ištikrųjų nėra tekę pirkti iš salono mašinos, tai gal ir galima ten sukeisti tuos ratus (kaip ant paprasto BMW uždeda M5 apdailas), bet pasirinkdamas Avantgarde/Elegance/Classic aiškiai gauni tokius ratus, kaip ir buferius, salono apdailas, groteles, todėl skirstyti juos šitaip yra tikrai teisinga.
P.S. Classic sumaišiau. W203 Classic ratai:
http://upload.wikimedia.org/wikipedi...c_sedan_01.jpg

Darvienas 2012-05-05 11:27

Citata:

Pradžioje rašė MB777 (Post 210048)
Teorijos ne mano, o parduodamų automobilių. Kaip nėra Avantgarde originalių su medžiu, taip ir ratų. O jei paskui aftermarket'ą padarai, tai jau kas kita. Ištikrųjų nėra tekę pirkti iš salono mašinos, tai gal ir galima ten sukeisti tuos ratus (kaip ant paprasto BMW uždeda M5 apdailas), bet pasirinkdamas Avantgarde/Elegance/Classic aiškiai gauni tokius ratus, kaip ir buferius, salono apdailas, groteles, todėl skirstyti juos šitaip yra tikrai teisinga.
P.S. Classic sumaišiau. W203 Classic ratai:


Teko dalyvauti naujų mašinų pirkime, ta prasme salone užsakant. Yra tiesos tavo žodžiuose bet ne iki galo. Mašiną tau visada parodo kaip bazinę komplektaciją. Pvz nusprendžia kad Classic'as turės pačius prasčiausius ratus kaip STANDARTĄ, toliau, tu sau galvoji: aš prie litų, duokit man classic'ą, bet ne standartą, o pvz su AMG ratais. Ir dar į vidų primeskit ten tą tą ir aną. Ir vsio. Turi gamykliškai orginalų Classic'ą su AMG ratais, ir nebus čia aftermarket tuning ar styling ar pan.
Galima ir iš kitos pusės, imi kokį Avantgarde, bet prašai kad užmestų prastus ratus nes tau jie jokios reikšmės nedaro o pinigų tam išmetinėt nesiruoši. Ir viskas, turi Avantgarde su prastais ratais. Krč, turėk pinigų - gausi ką nori ir sukomplektuotą kaip nori.

munde8 2012-05-05 20:57

Citata:

Pradžioje rašė Darvienas (Post 210056)
Teko dalyvauti naujų mašinų pirkime, ta prasme salone užsakant. Yra tiesos tavo žodžiuose bet ne iki galo. Mašiną tau visada parodo kaip bazinę komplektaciją. Pvz nusprendžia kad Classic'as turės pačius prasčiausius ratus kaip STANDARTĄ, toliau, tu sau galvoji: aš prie litų, duokit man classic'ą, bet ne standartą, o pvz su AMG ratais. Ir dar į vidų primeskit ten tą tą ir aną. Ir vsio. Turi gamykliškai orginalų Classic'ą su AMG ratais, ir nebus čia aftermarket tuning ar styling ar pan.
Galima ir iš kitos pusės, imi kokį Avantgarde, bet prašai kad užmestų prastus ratus nes tau jie jokios reikšmės nedaro o pinigų tam išmetinėt nesiruoši. Ir viskas, turi Avantgarde su prastais ratais. Krč, turėk pinigų - gausi ką nori ir sukomplektuotą kaip nori.

tiesa sakai ,nes tevai skoda pirko tai ir uzsisakinejo su kokia komplektacija eis, koks salonas,lieti ratai ar ne ir t.t:)

Tomskis 2012-05-05 20:59

Citata:

Pradžioje rašė MB777 (Post 210048)

Teorijos ne mano, o parduodamų automobilių. Kaip nėra Avantgarde originalių su medžiu, taip ir ratų.

nesi mates avantgardo su medziu? nemaciau be medzio naujesnio kaip 89 metu turbut merso


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 09:33.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.