MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W211 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=202)
-   -   W211 ksenonas sviecia violetine sviesa (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=8720)

Finalfour 2011-12-20 10:59

W211 ksenonas sviecia violetine sviesa
 
Sveiki, kolegos,
siandien ryte pastebejau, kad vairuotojo puses ksenonas sviecia violetine sviesa tokia. Kiek suprantu, ksenon lemputei parejo krantai, i'm right? Nes jei kas butu su blokeliais, jis visai nedegtu juk.
Taigis, kas jau turite patirties cia - kiek kastuoja lempute, kur pirkote? Keisti ko gero reikia abi is karto, nes skirsis sviesa, juk senoji jau 8 metu senumo, tad....
Priejimas ten kiek paziurejau - tragedija, ko gero logiskiausia nuemus bamperi isimt lempa ir tada keist?
Na, ir kur geriausia tai atlikt, gal kas keitete kur vilniuje? Tech1 kiek zinau vokietijoje, o daugiau tiesiomis rankomis kas apie w211 elektra raukia nelabai zinau...
Dekui uz info :)
P.S. Itariu, reikalingas sitas variantas? ;) http://www.ebay.com/itm/D2S-4300K-LO...item3f115952bd
Bet ko gero geriau deti originala: http://www.pal-guide.com/search.php?...il=&crit=39904

pucenas 2011-12-20 11:14

Nu tu pasakei ;)))))) raukia apie elektra? Tai namuose kai perdega lempute irgi kvietiesi meistra?;) isiaiskini kokia lempute pas tave nusiperki ir pasikeiti;) aisku gal priejimas ne kox as irgi savo kai keiciau susipjausciau rankas ir t.t. Kol ten priejau ir nervu kanavo, bet pasikeiciau ;) o lemputes kokias pirksi orginalios brangesnes bent dvigubai, ne orginalios pigesnes, rinktis tau ;) asmeniskai as nepajutau jokio skirtumo tarp org ir ne org. As dejau neorg.

Finalfour 2011-12-20 11:16

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 182630)
Nu tu pasakei ;)))))) raukia apie elektra? Tai namuose kai perdega lempute irgi kvietiesi meistra?;) isiaiskini kokia lempute pas tave nusiperki ir pasikeiti;) aisku gal priejimas ne kox as irgi savo kai keiciau susipjausciau rankas ir t.t. Kol ten priejau ir nervu kanavo, bet pasikeiciau ;) o lemputes kokias pirksi orginalios brangesnes bent dvigubai, ne orginalios pigesnes, rinktis tau ;) asmeniskai as nepajutau jokio skirtumo tarp org ir ne org. As dejau neorg.

Pucenai, pamatytum priejima pre w211 lempuciu, savo zodziu atsiimtum atgal ir dar du meistrus isikviestum :) Joke :) Juolab, pas mane duju reduktorius tiesiai priesais lempute stovi, tad be faru isiminejimo nieko ten nebus ir pats nepasieksi, juolab salygu jokiu neturiu, paprasts kiemas....

pucenas 2011-12-20 11:44

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 182631)
Pucenai, pamatytum priejima pre w211 lempuciu, savo zodziu atsiimtum atgal ir dar du meistrus isikviestum :) Joke :) Juolab, pas mane duju reduktorius tiesiai priesais lempute stovi, tad be faru isiminejimo nieko ten nebus ir pats nepasieksi, juolab salygu jokiu neturiu, paprasts kiemas....

Nu nzn nzn :) pas mane kairei pusei redugtorius, desinei oro filtras patikek kvieciau is dukterece pamenu su smulkiom rankutem kad istatytu rakta atsukti lempute ir t.t. bet is principo pasikeiciau :D

Finalfour 2011-12-20 11:49

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 182632)
Nu nzn nzn :) pas mane kairei pusei redugtorius, desinei oro filtras patikek kvieciau is dukterece pamenu su smulkiom rankutem kad istatytu rakta atsukti lempute ir t.t. bet is principo pasikeiciau :D

Matai, net ir pas tave kiek knisnios buvo, dukterecia kvietei, rankas susipjaustei ir t.t. :) Ir is manes juokiesi, kad as nenoriu viso to hlapato, o noriu kad man kas nors pakeistu, juk ne uz dyka :) Kiekvienas turi dirbti ta darba, kuri geriausiai moka. O pas mane ten viskas dar sudetingiasu su priejimais nei pas tave...

pucenas 2011-12-20 11:51

nors ziurint i nuotrauka po variklio dangciu nieko blogiau negu pas mane ten nera, bet aisq tai yra nuotrauka :)
patikek kiek reikalu tikrai zinau :) bet moketi pinigus nzn nzn :)

Edgaras 2011-12-20 11:58

esu keites W211 vairuotojo puses xenona tai irgi uzsiknisau, prasedejau puse vakaro, aisku dar irankiu normaliu nebuvo vietoj, bet pakeiciau neisemes faros :confused:

vampyras 2011-12-20 13:18

didelio mokslo nereikia, tik nepatartina dirbti su xenonais zmonems,kurie turi problemas su sirdies voztuvais.
ir tikrai nepatarciau liesti laidus ar lempute kai xenonai ijungti. :)
seip lempute pakeiciama, tada padaromas visiskas nulis, sureguliuojama lempa, ir kompe nunulinamos darbines valandos. :)

Finalfour 2011-12-20 13:31

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 182645)
didelio mokslo nereikia, tik nepatartina dirbti su xenonais zmonems,kurie turi problemas su sirdies voztuvais.
ir tikrai nepatarciau liesti laidus ar lempute kai xenonai ijungti. :)
seip lempute pakeiciama, tada padaromas visiskas nulis, sureguliuojama lempa, ir kompe nunulinamos darbines valandos. :)

Vampyrai, o kas bus tieisog pakeitus lempute, be jokiu valandu nunulinimu ar "padaromo visisko nulio", ks tas yra beja? ;)
Gesini auto, pakeiti lempute, uzkuri, ijungi lempas, paziuri ar veikia? KAs negerai su sia procedura? Kokio bieso kazkam list laidus ir tuo paciu jungt lempas? Nedaryk to ir nebus problemu su sirdies voztuais :)

vampyras 2011-12-20 13:39

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 182647)
Vampyrai, o kas bus tieisog pakeitus lempute, be jokiu valandu nunulinimu ar "padaromo visisko nulio", ks tas yra beja? ;)
Gesini auto, pakeiti lempute, uzkuri, ijungi lempas, paziuri ar veikia? KAs negerai su sia procedura? Kokio bieso kazkam list laidus ir tuo paciu jungt lempas? Nedaryk to ir nebus problemu su sirdies voztuais :)

procedura visiskai normali namu salygom. kas kazkiek tukstanciu degimo valandu, uzdegimo procesas kelioms milisekundems prailginamas, o naujom lemputem tai nebutina.
ir perkant masina, zinai kiek mazdaug laikys lemputes.
jaigu lemputes laikas 80k valandu o ant spidiko vos 150 000km, tai zinoma jog maziausiai 50% nusuko :)

Finalfour 2011-12-20 13:43

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 182651)
procedura visiskai normali namu salygom. kas kazkiek tukstanciu degimo valandu, uzdegimo procesas kelioms milisekundems prailginamas, o naujom lemputem tai nebutina.
ir perkant masina, zinai kiek mazdaug laikys lemputes.
jaigu lemputes laikas 80k valandu o ant spidiko vos 150 000km, tai zinoma jog maziausiai 50% nusuko :)

Sakai namu salygom... kaip as tau namu salygom nunulinsiu kompo parodymus? O gal jas nunulinti galima per prietaisu skydeli vairo mygtukais? Ten dayg ka maciau galima padaryti tokiu budu ;)
Beja, dekui uz naudinga info, tik is profesionalu isgirsi tokius dalykus, kaip kad uzdegimo laiko pailginimas priklausomai nuo darbo valandu ir panasiai.....Kai pagalvoji, auto juk jau sena, 2003 metu, o tiek visokio kosmoso prikista...

pauliukas 2011-12-20 13:45

Nera ten nieko sudetingo. As savo w211 pasikeiciau pats. Pirma karta isidejau kiniskas po 50lt lemputes, kurios nichera nesviete. Tada teko pirkt normalias philips lemputes ir keisti paciam antra karta. Abu kartus teko pasiknist, bet ne del to, kad ten priejimo nera ar sudetinga, bet del to kad viena lempa pas mane kazkokia p@zdavota. Patariu detis iskart normalas lemputes, nes bus taip kaip man, kad is skupumo teko moket du kartus.

Finalfour 2011-12-20 13:48

Citata:

Pradžioje rašė pauliukas (Post 182654)
Nera ten nieko sudetingo. As savo w211 pasikeiciau pats. Pirma karta isidejau kiniskas po 50lt lemputes, kurios nichera nesviete. Tada teko pirkt normalias philips lemputes ir keisti paciam antra karta. Abu kartus teko pasiknist, bet ne del to, kad ten priejimo nera ar sudetinga, bet del to kad viena lempa pas mane kazkokia p@zdavota. Patariu detis iskart normalas lemputes, nes bus taip kaip man, kad is skupumo teko moket du kartus.

Supratau, dingo noras sutaupyt ant tu kitaisku, nors pagunda buvo kilusi. Siaip pilnas netas philips originaliu po 110 dabar jau, tad irgi ne tokia jau didele karve kainuoja. Bet matai, vampyras kiek dar paslapciu su tuo keitimu susijsuiu atskleide, jei jau norisi padaryti viska kaip gamintojas rekomenduoja ;)

pucenas 2011-12-20 13:52

nu as nzn pirkau tipo neorginales tai tikrai jokio skirtumo nepajutau... Mokejau atrodo po 80 lt./vnt.

pauliukas 2011-12-20 14:01

Finalfour, yra tu reikalu, bet kiek servise dirbanciu zino, kad reik atlikt tokius dalykus? Dauguma ju paimtu pakeistu lemputes ir sakytu viskas, retas meistras dar vargintusi ir eitu nunulint ta laikmati ar ka ten.

Pucenas, matai tu pirkai po 80lt/vnt as po 50 lt/vnt :D gal mano prastesnes. Bet siaip manau nekarve kainuoja geriau isidet normalias ir nesukt kiausu. As turejau su tom kiniskom problemu, abi pasikeitus man viena vis uzgesdavo, teko vaziuot pas pardaveja ir aiskint, kad bloga lempute ir t.t.

P.S. Kai keiciausi is kiniskos i normalia, padejus lemputes viena prie kitos iskart matosi kuri normali kuri ne. Kiniska kazkokia nedadirbta.

Finalfour 2011-12-20 14:04

Pauliuk, bet kaip supratau, nieko tu ten nenulinai tu laikmaciu?

pauliukas 2011-12-20 14:05

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 182659)
Pauliuk, bet kaip supratau, nieko tu ten nenulinai tu laikmaciu?

Tikrai taip, ir sviecia tos lempos ir viskas gerai :D

Finalfour 2011-12-20 14:08

Citata:

Pradžioje rašė pauliukas (Post 182660)
Tikrai taip, ir sviecia tos lempos ir viskas gerai :D

Na ir smagu :)
Va, beja, gal kam naudinga bus: http://www.skelbiu.lt/skelbimai/nauj...s-3322645.html

pauliukas 2011-12-20 14:12

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 182661)
Na ir smagu :)
Va, beja, gal kam naudinga bus: http://www.skelbiu.lt/skelbimai/nauj...s-3322645.html

As tokias susidejes:
http://www.skelbiu.lt/skelbimai/11216104.html

Finalfour 2011-12-20 14:16

Citata:

Pradžioje rašė pauliukas (Post 182662)

O geras, cia dar pigiau siek tiek, vis keli lysni litai lieka :) Pakuotes kiek skiriasi nuo tu kur as imeciau, bet manau tas pats b. cia. Juolab, kad sakai sviecia ir jokiu problemu :)

pucenas 2011-12-20 14:28

As tokias irgi isidejas :) tik pakuote kitokia po 2 vienoi dezutei supakuota :) as maniau, kad cia Kinietiskas slamstas :D nes pamenu kai perdege skambinau i silberi pasake, kad org. tai 220 atrodo uz vnt :)

sanis1 2011-12-20 14:31

Keiciau is ar neseniai- dejau philipsus po 110lt berods mokejau-pakeist nesudetinga jei rankos klauso bent kiek(kadangi buvo ne pirmadienio rytas tai man klause:) siek tiek privargau su teisingu pacios lemputes istatymu i vieta, nes tinka tik vienoje padetyje-berods lemputes tas papildomas vamzdelis turi tiksliai ziuret zemyn-pataisykit jei klystu. Nieko nenulinau viskas sviecia zymiai balciau nei pries tai-papildomai pasikeiciau gabaritu lemputes svieciancias baltai-tad dabar nera tokio skirtumo ziauriai atrodancio.O kas liecia papildomas darbo sanaudas del duju irangos tai jau cia nieko nepadarysi-vaziuoji pigiau uztat uz pakeitimus brangiai mokesi:wave:

vampyras 2011-12-20 14:35

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 182652)
Sakai namu salygom... kaip as tau namu salygom nunulinsiu kompo parodymus? O gal jas nunulinti galima per prietaisu skydeli vairo mygtukais? Ten dayg ka maciau galima padaryti tokiu budu ;)
Beja, dekui uz naudinga info, tik is profesionalu isgirsi tokius dalykus, kaip kad uzdegimo laiko pailginimas priklausomai nuo darbo valandu ir panasiai.....Kai pagalvoji, auto juk jau sena, 2003 metu, o tiek visokio kosmoso prikista...

dekui uz priminima, kartais netaip suformuluoju sakinius, nes vokieciai is kito galo kalba, ir tampa neaiskus sakiniai. :geda:
taip mes darom su nunulinimais.
namu salygos tai anksciau aprasytas tavo metodas :)
o nulinimas nera gyvibiskai svarbus, tiesiog rekomenduojamas. o lemputes dek kokias nori, tik neliesk stiklo pirstais, naudok svaria servetele, ir nenulauzk neiskelk keramikines jungties, jaigu tokia bus.

Finalfour 2011-12-20 15:05

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 182667)
dekui uz priminima, kartais netaip suformuluoju sakinius, nes vokieciai is kito galo kalba, ir tampa neaiskus sakiniai. :geda:
taip mes darom su nunulinimais.
namu salygos tai anksciau aprasytas tavo metodas :)

Koks mano metodas? Vairo mygtukais? :) Jei taip, kokia ten procedura? Ar vis tik kompo reikia kad nunulinti?

Finalfour 2011-12-20 15:12

Citata:

Pradžioje rašė sanis1 (Post 182666)
-papildomai pasikeiciau gabaritu lemputes svieciancias baltai-tad dabar nera tokio skirtumo ziauriai atrodancio.

Pala pala - kiek man silberyje meistrai vaizdziai demonstravo, tai pas w211 po facelifto gabaritai baltai sviecia, nes ten visai kita sistema stovi, rode, kosmosas jau ten, nebe paprastos lemputes, blokeliai ir pan. Ir norint kad baltai sviestu ir pas w211 ikifaceliftini, reikia ta sistema ten sumontuot. O tu nori pasakyti, tiesiog pakeitei PAPRASTAS paprasto ikifaceliftinio w211 ten esancias lemputes ir dabar sviecia baltai kaip ir pas faceliftini w211? Hm... gal gali nuoroda kokis lemputes ten sudejai?

vampyras 2011-12-20 15:14

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 182673)
Pala pala - kiek man silberyje meistrai vaizdziai demonstravo, tai pas w211 po facelifto gabaritai baltai sviecia, nes ten visai kita sistema stovi, rode, kosmosas jau ten, nebe paprastos lemputes, blokeliai ir pan. Ir norint kad baltai sviestu ir pas w211 ikifaceliftini, reikia ta sistema ten sumontuot. O tu nori pasakyti, tiesiog pakeitei PAPRASTAS paprasto ikifaceliftinio w211 ten esancias lemputes ir dabar sviecia baltai kaip ir pas faceliftini w211? Hm... gal gali nuoroda kokis lemputes ten sudejai?

gal pameluosiu,nesidomejau tiesa pasakius, bet netgi meistras yra isidejes tas melynas lemputes nuo mopf 211 i w203 irgi veikia :)

Finalfour 2011-12-20 15:28

Beja, idomu, kuo skiriasi 85122+ nuo 85122? Na, cia D2S xenon lempuciu philipso gamyklinis markiravimas. Kaina identiska.

Apple 2011-12-20 15:41

Dėl baltų gabaritų, tai galiu pasakyti, kad dedant i ne faceliftini modeli led lemputes reikia deti su varzos apgaviku, nes kitaip masina mato netinkama varza ir rodo, kad perdegus lempute ir ji isvis nesviecia. As buvau is eBay pasiemes tokias kinietiskas, tai man sviete gal 2 savaites ir perdege... Taip keiciau gal 3 kartus, po to atsibodo zaisti ir susidejau atgal paprastas lemputes. Taigi tiesiog pakeitus lempute ji neveiks :)

Finalfour 2011-12-20 15:45

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 182681)
Dėl baltų gabaritų, tai galiu pasakyti, kad dedant i ne faceliftini modeli led lemputes reikia deti su varzos apgaviku, nes kitaip masina mato netinkama varza ir rodo, kad perdegus lempute ir ji isvis nesviecia. As buvau is eBay pasiemes tokias kinietiskas, tai man sviete gal 2 savaites ir perdege... Taip keiciau gal 3 kartus, po to atsibodo zaisti ir susidejau atgal paprastas lemputes. Taigi tiesiog pakeitus lempute ji neveiks :)

Vat del to ir labai idomu, ka gi ten sanis1 susidejes, kad jam baltai sviecisa ;) Nebent jis neisduoda, kad dejo ledus, varzas ir panasiai :) Beja, kokio standarto ten i gabaritus dedasi lempute? Gal buna kazkokiu ala standartiniu, bet nors kiek baltesniu, nes tikrai ziuriai slykstu tie gelsvi gabaritai salia baltuteliu xenon...

vampyras 2011-12-20 15:51

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 182681)
Dėl baltų gabaritų, tai galiu pasakyti, kad dedant i ne faceliftini modeli led lemputes reikia deti su varzos apgaviku, nes kitaip masina mato netinkama varza ir rodo, kad perdegus lempute ir ji isvis nesviecia. As buvau is eBay pasiemes tokias kinietiskas, tai man sviete gal 2 savaites ir perdege... Taip keiciau gal 3 kartus, po to atsibodo zaisti ir susidejau atgal paprastas lemputes. Taigi tiesiog pakeitus lempute ji neveiks :)

tai mes apie ledus ar mopf lemputes? ar jos irgi led? :geda:
2w 39ohm ir srove nukris iki reikiamos :)

Apple 2011-12-20 15:53

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 182685)
tai mes apie ledus ar mopf lemputes? ar jos irgi led? :geda:
2w 39ohm ir srove nukris iki reikiamos :)

Sorry, as apie LED kalbejau, o tu apie MOPF? kas cia per lemputes, papasakok placiau, nes apie jas nieko negirdejau? Ir is kur ju gaut?

Finalfour 2011-12-20 15:53

Taiva, uzsisakiau origanlus philipsus po 110 lt., su garantijom, sertifikatais ir pan. Taip pat man pasiule W5W lemputes i gabaritus - jos eina su cipu i varzom, na tipo apgauna kompa ir nemeta klaidos, ir sviecia balatai, ledas vis tik. Kaina tik 30 litu uz abi, tad kodel nepabandzius? Esme tik tame, kad sako kazkodel 1-2 mersam is 10 ju kompas nepriima ir jos neveikia/meta klaida, bandyt reikia. Vampyrai, ka manai apie tokia haltura? ;) Jei jau lupsiu lempas, tai za adno reikia pamegint pasikeist ir sita tada gal...

Apple 2011-12-20 15:58

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 182687)
Taiva, uzsisakiau origanlus philipsus po 110 lt., su garantijom, sertifikatais ir pan. Taip pat man pasiule W5W lemputes i gabaritus - jos eina su cipu i varzom, na tipo apgauna kompa ir nemeta klaidos, ir sviecia balatai, ledas vis tik. Kaina tik 30 litu uz abi, tad kodel nepabandzius? Esme tik tame, kad sako kazkodel 1-2 mersam is 10 ju kompas nepriima ir jos neveikia/meta klaida, bandyt reikia. Vampyrai, ka manai apie tokia haltura? ;) Jei jau lupsiu lempas, tai za adno reikia pamegint pasikeist ir sita tada gal...

Aš jau aukščiau parašiau, kad šitas banžiau, iš kinijos jas gali pasiimti už 10 LT 2 vienetus, bet man pastoviai po kelių savaičių nustodavo veikti. Pakeičiau 3 skirtingus komplektus ir visi be išimties nustodavo veikti po 2-3 savaičių :)

Finalfour 2011-12-20 16:04

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 182690)
Aš jau aukščiau parašiau, kad šitas banžiau, iš kinijos jas gali pasiimti už 10 LT 2 vienetus, bet man pastoviai po kelių savaičių nustodavo veikti. Pakeičiau 3 skirtingus komplektus ir visi be išimties nustodavo veikti po 2-3 savaičių :)

Tai gal del to kad kiniskos buvo? Nes cia tipo irgi philipso, ta galas zino.... garantija duoda... na, ziuresiu vietoj kas ten per s...

pucenas 2011-12-20 16:49

Nu as irgi tuos ledus susidejas esu .... pirkau ir po 10lt/vnt it po 25 ... Figne belekokia.... UZKNISA savaite pasviecia nusproksta vienas pakeiti tai po savaites kitas ir taip visa laika net nzn ka daryti....

vampyras 2011-12-20 17:16

per silpnos varzos ir tiesiog perdega.

Finalfour 2011-12-20 19:28

Na va, nusipirkau, originalius philips ksenonus, su visais sertifikaitais, originaliose dezutese, po 110 su metu garantija. Is ten pat paemiau ir gabaritus. Tai tas pardavejas sake kad jie tikrai neperdegs, dave irgi metu garantija, ir sake kad tie is ebay perdega del to, kad turi tik varza, o tipo dar turi buti ir kazkoks stabilizatorius ar koks ten velnias, zodziu ta lempute apklijuota trimis kvadraciiukais tokiais, tipo varzos ir valdymo blokelis, kazkas tokio.... Zodziu, garantavo kad neperdegs, ziuresim kaip bus. Aiksu, kas is tos garantijos, gaila juk ne gabaritu kurie viso labo 30 kainuoja, bet darbo, kol priesi juos pakeisti...
Beliko susirasti auksaranki plonaranki, kuris pakeis man tuos ksenonus ir gabaritus :)

Apple 2011-12-20 19:46

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 182728)
Na va, nusipirkau, originalius philips ksenonus, su visais sertifikaitais, originaliose dezutese, po 110 su metu garantija. Is ten pat paemiau ir gabaritus. Tai tas pardavejas sake kad jie tikrai neperdegs, dave irgi metu garantija, ir sake kad tie is ebay perdega del to, kad turi tik varza, o tipo dar turi buti ir kazkoks stabilizatorius ar koks ten velnias, zodziu ta lempute apklijuota trimis kvadraciiukais tokiais, tipo varzos ir valdymo blokelis, kazkas tokio.... Zodziu, garantavo kad neperdegs, ziuresim kaip bus. Aiksu, kas is tos garantijos, gaila juk ne gabaritu kurie viso labo 30 kainuoja, bet darbo, kol priesi juos pakeisti...
Beliko susirasti auksaranki plonaranki, kuris pakeis man tuos ksenonus ir gabaritus :)

Ar gali gabaritus nufotkinti ir ideti foto, noriu pziureti ar bent vizualiai skiriasi nuo tu, kur as turejau :)
P.S. gabaritus pasikeisti labai paprasta :)

Finalfour 2011-12-20 19:56

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 182741)
Ar gali gabaritus nufotkinti ir ideti foto, noriu pziureti ar bent vizualiai skiriasi nuo tu, kur as turejau :)
P.S. gabaritus pasikeisti labai paprasta :)

Paprasciau negu trumpasias ksenon lemputes? Kodel? Taigi ten ranka net i ta puse kru lempa neilenda, nemanau kad ten paprasciau :)
Tuoj nufotkinsiu, bet itariu kad visas tas kitaiskas fuflas panasiai atrodo, gal tik varzas geresnes i situs iklijavo, kaip vampyras sako, del to ir laiko. O gal ir ne, gal tai tik pardavejo makaronai, bet is kitos puses, jei as kas dvi savaotes pagal jo garantija gabaritus keitinesiu pas ji, jis i bankrota nueis :))
Tuoj nufotkinsiu ;)

Finalfour 2011-12-20 20:07

2 Attachment(s)
Foto


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 05:48.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.