MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Tatuiruotes, uz ar pries? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=6275)

sabarkst 2011-01-19 19:25

Tatuiruotes, uz ar pries?
 
kokios nuomones apie jas? jei patinka, tai kokios? jei ne, tai kodel? gal kas turit, tai foto nepamaisis

woodoooo 2011-01-19 19:29

turiu dvi tatu viena pasidariau 16 kita 18 dabar kai subrendau suaugau tai nebedaryciau

sabarkst 2011-01-19 19:30

Citata:

Pradžioje rašė woodoooo (Post 124020)
turiu dvi tatu viena pasidariau 16 kita 18 dabar kai subrendau suaugau tai nebedaryciau

kur pasidares? ir del ko nebedarytum? kaip blunka jos labai ar nieko? saules bijo? kokio dydzio?

ruškė 2011-01-19 19:31

Citata:

Pradžioje rašė woodoooo (Post 124020)
turiu dvi tatu viena pasidariau 16 kita 18 dabar kai subrendau suaugau tai nebedaryciau

foto foto norim pazvengti :xx:

Luksha 2011-01-19 19:31

Uz laikinas kokias nors tarkim kad puse metu butu ar pan. Nes pats tokiuose dalykuose nepastovus esu , todel amzina tattoo amen butu :)

lisas 2011-01-19 19:33

as uz-pats turiu 4.neturiu kazkokiu megstamu,taip kad ir pasakyti nieko negaliu kokios daugiau patinka

sabarkst 2011-01-19 19:33

Citata:

Pradžioje rašė Luksha (Post 124025)
Uz laikinas kokias nors tarkim kad puse metu butu ar pan. Nes pats tokiuose dalykuose nepastovus esu , todel amzina tattoo amen butu :)

o laikina brangiau nei paprasta ane?

samagonas 2011-01-19 19:34

Turiu viena :) padaryta kai man buvo 18 metuku,kazhkur afrikos zhemyne :) Ji man nemaisho,bet nauju nedarychiau, o ir ta kur turiu nezhadu nutrinti,nes ji man nemaisho,papraschiausiai ji mano kuno dalele, su sava istorija ir savomis paslaptimis :xx:

woodoooo 2011-01-19 19:36

Citata:

Pradžioje rašė sabarkst (Post 124023)
kur pasidares? ir del ko nebedarytum? kaip blunka jos labai ar nieko? saules bijo? kokio dydzio?

nieko nebijo, neblunka. abi ant rankos viena arciau rieso is vidines rankos puses, kita nu taip sakant prie peties aplink ranka
Citata:

Pradžioje rašė ruškė (Post 124024)
foto foto norim pazvengti :xx:

ko cia zvengt, nori pazvengt paziurek i veidrodi :xx:
Citata:

Pradžioje rašė Luksha (Post 124025)
Uz laikinas kokias nors tarkim kad puse metu butu ar pan. Nes pats tokiuose dalykuose nepastovus esu , todel amzina tattoo amen butu :)

cia blogis, darosi 2-3metam po pusmecio pradeda blukti ir vaikstai kaip durnelis su pusiau isblukusiu piesiniu :)

ruškė 2011-01-19 19:42

ka gali gero pasidaryti turemas sesiolikmecio prota? as maciau daug tokiu sustreku ,tai dazniausia gimimo data issitaturuoja ant kuloku, cia turbut tik tave viena juokas ima kaip paziuri i veidrodi :wave:

woodoooo 2011-01-19 19:54

Citata:

Pradžioje rašė ruškė (Post 124038)
ka gali gero pasidaryti turemas sesiolikmecio prota? as maciau daug tokiu sustreku ,tai dazniausia gimimo data issitaturuoja ant kuloku, cia turbut tik tave viena juokas ima kaip paziuri i veidrodi :wave:

abi mano tatuiruotes darytos pas prof meistrus uz nemazus pinigus tais laikais

o kalejimo tatoo visai kas kita jei nezinai nesakyk, pasiskaityk ka reiskia datos ant kuloku, ziedai, baznycios kupolai ant nugaros, zvaigzdes ant peciu ir keliu. ir dar daugybe kitu.

yamato 2011-01-19 19:55

aš nei už, nei prieš, kartais gražu, kartais nepatinka :)

pats paskutiniu metu lyg ir užsinorėjau tattoo, bet nežinau kokios ir kur, tai dar sakiau ne, kol nežinosiu, ko noriu, tol ir nedarysiu :) tai gal po kokių 5 metų ir bus tattoo :)

ruškė 2011-01-19 20:00

Citata:

Pradžioje rašė woodoooo (Post 124048)
abi mano tatuiruotes darytos pas prof meistrus uz nemazus pinigus tais laikais

o kalejimo tatoo visai kas kita jei nezinai nesakyk, pasiskaityk ka reiskia datos ant kuloku, ziedai, baznycios kupolai ant nugaros, zvaigzdes ant peciu ir keliu. ir dar daugybe kitu.

ne nezinau :xx: bet cia rusyne o ne lt tos zvaigzdes

ledas 2011-01-19 20:00

as vienareiksmiskai uz. man grazu, pats turiu keleta ir pasidaryciau dar ne viena, jei ne odos ligos.. reikia tureti galva ir netatuiruoti nesamoniu, kad po keliu metu kvailai neatrodytumet. turiu gera pazistama daranti tatoo Kaune, daro tikrai graziai, aisku ima nepigiai, bet biciukas tikrai mano manymu maladec.

ruškė 2011-01-19 20:02

Citata:

Pradžioje rašė ledas (Post 124053)
as vienareiksmiskai uz. man grazu, pats turiu keleta ir pasidaryciau dar ne viena, jei ne odos ligos.. reikia tureti galva ir netatuiruoti nesamoniu, kad po keliu metu kvailai neatrodytumet. turiu gera pazistama daranti tatoo Kaune, daro tikrai graziai, aisku ima nepigiai, bet biciukas tikrai mano manymu maladec.

gal apie undinei esanti salona kalbat?

woodoooo 2011-01-19 20:04

man ir grazu ir nemaiso tos kurias turiu, bet nauju nedaryciau, ir jei netureciau dabartiniu tai ir gal ir nedaryciau :)

Aistė 2011-01-19 20:05

as irgi turiu viena nedidele tatoo. noriu ir antros, bet nesidarysiu, nes kai Kaune tikrino tatoo slonus, visuose salonuose buvo higienos pazeidimu (as pati ju klausiau, nes norejau eiti ten kur saugu). nesinori pasigauti kokio hepatito arba ZIV. o higienos pazeidimai ganetinai rimti buvo. dar viena priezastis, kuri stabdo nuo tatoo - buvo nustatyta, kad tatoo laikui begant gali supiktybeti ir galima toje vietoje tureti vezi :)

ledas 2011-01-19 20:07

Citata:

Pradžioje rašė ruškė (Post 124056)
gal apie undinei esanti salona kalbat?

ne ne apie undinej, o apie esanti Sv. Gertrudos gatvej. http://www.teotattoo.lt/en . nenoriu reklamuoti, bet tikrai fainas, dushevnas zmogus ir daro tikrai gerai.
p.s. kazkada baiges Vilniaus dailes akademija, tai piesti tikrai moka :)

Lengvas 2011-01-19 20:09

Citata:

Pradžioje rašė Aistė (Post 124059)
as irgi turiu viena nedidele tatoo. noriu ir antros, bet nesidarysiu, nes kai Kaune tikrino tatoo slonus, visuose salonuose buvo higienos pazeidimu (as pati ju klausiau, nes norejau eiti ten kur saugu). nesinori pasigauti kokio hepatito arba ZIV. o higienos pazeidimai ganetinai rimti buvo. dar viena priezastis, kuri stabdo nuo tatoo - buvo nustatyta, kad tatoo laikui begant gali supiktybeti ir galima toje vietoje tureti vezi :)

tai db ka istiria, nuo visko tu veziu atsiranda :xx: man tai paskutinej vietoj tas vezys, bus likimas susirgsiu, nebus - ne :) man tai grazu kai skoningai padaryta :uuu:

woodoooo 2011-01-19 20:12

Citata:

Pradžioje rašė Aistė (Post 124059)
as irgi turiu viena nedidele tatoo. noriu ir antros, bet nesidarysiu, nes kai Kaune tikrino tatoo slonus, visuose salonuose buvo higienos pazeidimu (as pati ju klausiau, nes norejau eiti ten kur saugu). nesinori pasigauti kokio hepatito arba ZIV. o higienos pazeidimai ganetinai rimti buvo. dar viena priezastis, kuri stabdo nuo tatoo - buvo nustatyta, kad tatoo laikui begant gali supiktybeti ir galima toje vietoje tureti vezi :)

marazmas

Tomskis 2011-01-19 20:14

as isvis pries tatooo, nesidariau ir nesidarysiu, man grozio neprideda

lisas 2011-01-19 20:16

palaikau lengwa-nezinosi nuo ko mirsi.jai jau taip saugotis,tai isviso neverta gyventi.neik per gatve bo masina gali numusti,nevalgyk maisto nes jis modifikuotas ar dar kokiu nesamoniu prideta ir t.t. suprantu kad reikia prisiziureti save,bet viskam yra ribos-cia netaikau konkreciai tau,tik issakau savo nuomene.syki paklausiau vieno daktaro apie kazka ar tai sveika ar ne,tai jis man pasake,kad gyventi yra nesveika-viskas tik kenkia

Jerry 2011-01-19 20:26

tatiruotes puikus budas uzmaskuoti didelius apgamus, randus, nudegimus, pigmentines odos demes, arba kam demesio trukumas, nori labai atkreipti i save demesi degindamasis paludimyje :)
man asmeniskai nepatinka si tustybe.
Nors kazkada paauglysteje vos nepasidariau, tik pasake meistras, kad ateiciau kita diena, o kita diena ji jau mentai supakavo, uz kazkoki nuzudima :D. Taip ir likau be tatoo, o ir gerai, nes zmonai labai nepatinka, tai taip iseina, kad tada ir zmona kita tureciau.

samagonas 2011-01-19 20:32

Citata:

Pradžioje rašė Aistė (Post 124059)
as irgi turiu viena nedidele tatoo. noriu ir antros, bet nesidarysiu, nes kai Kaune tikrino tatoo slonus, visuose salonuose buvo higienos pazeidimu (as pati ju klausiau, nes norejau eiti ten kur saugu). nesinori pasigauti kokio hepatito arba ZIV. o higienos pazeidimai ganetinai rimti buvo. dar viena priezastis, kuri stabdo nuo tatoo - buvo nustatyta, kad tatoo laikui begant gali supiktybeti ir galima toje vietoje tureti vezi :)

Man tai apsirukes nigeris su nukirsta gitaros styga,i anglis pasimirkes ishmushe taturuote :xx: O jei tas krabas ishaugs, tai tikrai ne toj vietoj :xx:

Aistė 2011-01-19 20:33

Citata:

Pradžioje rašė woodoooo (Post 124068)
marazmas

na tai kad ne :xx:

woodoooo 2011-01-19 20:34

Citata:

Pradžioje rašė Aistė (Post 124109)
na tai kad ne :xx:

tai kad taip :xx:

sabarkst 2011-01-19 20:38

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 124107)
Man tai apsirukes nigeris su nukirsta gitaros styga,i anglis pasimirkes ishmushe taturuote :xx: O jei tas krabas ishaugs, tai tikrai ne toj vietoj :xx:

tai ka ten apsirukes jis iskale? jauciu gerai gautis turejo:D

Lengvas 2011-01-19 20:39

Citata:

Pradžioje rašė sabarkst (Post 124116)
tai ka ten apsirukes jis iskale? jauciu gerai gautis turejo:D

iskale legalize ganja :xx:

samagonas 2011-01-19 20:44

Citata:

Pradžioje rašė sabarkst (Post 124116)
tai ka ten apsirukes jis iskale? jauciu gerai gautis turejo:D

viskas ten gerai, o ir neapsirukiusiu ten nera :) :xx:

yamato 2011-01-19 20:47

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 124125)
viskas ten gerai, o ir neapsirukiusiu ten nera :) :xx:

tai parodyk, ką ten pridirbo tas negronzas :D

jokerris 2011-01-19 20:48

as darysiuosi, tik kaip yamato sako, visu pirma reikia issirink kokia, o cia ir sunkiausia dalis, nes visi tribal jau pabode :) reziume-as uz :):wave:

sabarkst 2011-01-19 20:54

na as, is tikru turiu tris vietas kur noreciau, tai blauzda, aplink ranka prie peties ir nugaros virsuje, dideliu nenoriu, jei ant rankos tai noreciau kazka aplink ranka ta prasme tribal, o siaip pvz ant nugaros tai koki feniksa ar kazka panasaus, na zodziu tribal tik aplink ranka, o toliau, kad reikstu kazka. Na dar ir labai dvejoju, nes neisirenku tiksliai, ko noriu ir t t

Lengvas 2011-01-19 20:56

gal is cia kas patiks :D :D http://www.alfa.lt/straipsnis/104373...11-01-19_11-42

yamato 2011-01-19 20:56

Citata:

Pradžioje rašė jokerris (Post 124130)
as darysiuosi, tik kaip yamato sako, visu pirma reikia issirink kokia, o cia ir sunkiausia dalis, nes visi tribal jau pabode :) reziume-as uz :):wave:

teisingai :good:

man vienas tattoo meistras pasakė, kad jei nežinau kokios ir kur noriu, vadinasi dar nenoriu ir nereikia man jos, nes labai nepastovus esu (per daug nepastovus) reikia stipriai apgalvoti prieš darant, nes ji visam gyvenimui :) nekalbant apie naikinimą, kuris yra brangesnis, nei pati tattoo :xx:

woodoooo 2011-01-19 21:01

as jei daryciau dabar tai tik tik 3d tatoo

Tomskis 2011-01-19 21:11

o 4D nera dar? :D

sabarkst 2011-01-19 21:12

Citata:

Pradžioje rašė woodoooo (Post 124152)
as jei daryciau dabar tai tik tik 3d tatoo

gali vietoj senos persidaryt i 3d

Lengvas 2011-01-19 21:14

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 124167)
o 4D nera dar? :D

tai 4D ir gaunasi is 3D- su kvapu :D :D

yamato 2011-01-19 21:14

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 124167)
o 4D nera dar? :D

pajunk vandens srovę nuo jos ir kvapus skleisk nuo tattoo, bus 4d :D

woodoooo 2011-01-19 21:14

Citata:

Pradžioje rašė sabarkst (Post 124170)
gali vietoj senos persidaryt i 3d

zinau bet nenoriu gal kada pamatysiu koki piesini kurio laaaaaaaabai uzsinoreciau tai pasidarysiu o kolkas ir taip viskas gerai. normalios mano tatoo


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 12:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.