MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Skyrelis Policijai (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=103)
-   -   Rūkymas už vairo (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=5449)

ldalius 2010-10-04 16:51

Rūkymas už vairo
 
Šiandien buvau sustabdytas kelių policijos pareigūnų ir vos negavau baudos, kad važiuodamas rūkiau. Buvau labai nustebęs ir sakau juk nuorūkų nemėtau pro langą, o jie man sako kad nuo sausio 1 dienos galioja įstatymas draudžiantis važiuojant už vairo rūkyti. Sakau kad pirmąkart tokį girdžiu. Na žodžiu gavau kol kas tik įspėjimą, tačiau sako ateity pagavę bausim.
Tai klausiu visų kolegų ar tikrai yra toks nutarimas ar čia mane norėjo gražioj formoj :cenzura: ???

Melionas 2010-10-04 16:53

Na negirdejau tokio dalyko dar

driuliauskas 2010-10-04 16:53

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 102239)
Šiandien buvau sustabdytas kelių policijos pareigūnų ir vos negavau baudos, kad važiuodamas rūkiau. Buvau labai nustebęs ir sakau juk nuorūkų nemėtau pro langą, o jie man sako kad nuo sausio 1 dienos galioja įstatymas draudžiantis važiuojant už vairo rūkyti. Sakau kad pirmąkart tokį girdžiu. Na žodžiu gavau kol kas tik įspėjimą, tačiau sako ateity pagavę bausim.
Tai klausiu visų kolegų ar tikrai yra toks nutarimas ar čia mane norėjo gražioj formoj :cenzura: ???

ka jiem vargsam daryti kai is ju radarai atimti :D
norejo tave tiesiog isdurti.

liudas777 2010-10-04 16:53

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 102239)
Šiandien buvau sustabdytas kelių policijos pareigūnų ir vos negavau baudos, kad važiuodamas rūkiau. Buvau labai nustebęs ir sakau juk nuorūkų nemėtau pro langą, o jie man sako kad nuo sausio 1 dienos galioja įstatymas draudžiantis važiuojant už vairo rūkyti. Sakau kad pirmąkart tokį girdžiu. Na žodžiu gavau kol kas tik įspėjimą, tačiau sako ateity pagavę bausim.
Tai klausiu visų kolegų ar tikrai yra toks nutarimas ar čia mane norėjo gražioj formoj :cenzura: ???

Tuoj nieko bus nebegalima daryt už vairo. Kažkoks absurdas.

mariukaz 2010-10-04 16:58

Citata:

Pradžioje rašė liudas777 (Post 102243)
Tuoj nieko bus nebegalima daryt už vairo. Kažkoks absurdas.

paaiskinkit man berazumiui, kuo rukymas uz vairo skyriasi nuo kalbejimo telefonu?
Ranka uzimta, demesys nukreipiamas kai kratote pelenus, plius yra galimybe kad nuoruka nukris tarp uzpakalio ir sedynes, ieskodami jos pradesite blaskytis, del ko gali kilti avarine situacija. Ne viskas taip absurdiska kaip atrodo is pirmo zvilgsnio ;)

Mb 140 2010-10-04 16:59

siaip svarstytas buvo sitasdalykas,bet kaip baigesi neaisku :) na as nerukau tai manes neliecia,bet siaip tai keistai turetu buti zmonem kurie priprate masinoj rukyt,ypac kai moteris vairuoja ir ruko,kelis kart maciau tai baisiau nebuna :D

driuliauskas 2010-10-04 17:03

nera tokio istatymo, net keliu eismo taisykles tokios nera. jei butu tokia nesamone priimta butu skambejus visa ziniasklaida. tie :cenzura: neturi kaip pinigu isideti y kisene tai ir mulkina zmones.

Deive 2010-10-04 17:05

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 102246)
nera tokio istatymo, net keliu eismo taisykles tokios nera. jei butu tokia nesamone priimta butu skambejus visa ziniasklaida. tie :cenzura: neturi kaip pinigu isideti y kisene tai ir mulkina zmones.

as ir manau kad nera.. siandien stovejau prie sviesaforo ir prie pat irgi stovejo policija, ir rukiau bet nestabde.. :geda:

Mb 140 2010-10-04 17:05

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 102246)
nera tokio istatymo, net keliu eismo taisykles tokios nera. jei butu tokia nesamone priimta butu skambejus visa ziniasklaida. tie :cenzura: neturi kaip pinigu isideti y kisene tai ir mulkina zmones.

nereik but durnam ir nebus ka mulkint ;) is kart prasyciau,kad parodytu kur parasyta,kad negalima rukyt ar panasiai ;)

samagonas 2010-10-04 17:07

tada ir magus reikia uzhdrausti, draugas kazhkada seniai,maga vazhiuodamas maige,diskus keite ir medis nespejo per kelia perbegti.

Mb 140 2010-10-04 17:09

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 102250)
tada ir magus reikia uzhdrausti, draugas kazhkada seniai,maga vazhiuodamas maige,diskus keite ir medis nespejo per kelia perbegti.

tai gal ka nors ir ruke,kad medziai begioja :D

ruškė 2010-10-04 17:09

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 102242)
ka jiem vargsam daryti kai is ju radarai atimti :D
norejo tave tiesiog isdurti.

kaip tais atimti neviena karta menesio begyje maciau saudancius,ne tik greitkeliuose bet ir mieste :confused:

driuliauskas 2010-10-04 17:11

Citata:

Pradžioje rašė ruškė (Post 102252)
kaip tais atimti neviena karta menesio begyje maciau saudancius,ne tik greitkeliuose bet ir mieste :confused:

su ziuronais saudo ar dirzus uzsiseges ir ar telefonu nesneki. buna spec akcijos kada juos isduoda, bet nuolat tikrai neturi.

ldalius 2010-10-04 17:15

panaršęs po internetą radau štai ką:

Administracinės teisės pažeidimų kodekso pataisų projekte numatyta, jog už rūkymą vairuojant motorinę transporto priemonę gali būti skirta apie 50 litų bauda. Jei toks pažeidimas padaromas pakartotinai, baudos dydis išaugtų iki 200 litų.

driuliauskas 2010-10-04 17:17

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 102256)
panaršęs po internetą radau štai ką:

Administracinės teisės pažeidimų kodekso pataisų projekte numatyta, jog už rūkymą vairuojant motorinę transporto priemonę gali būti skirta apie 50 litų bauda. Jei toks pažeidimas padaromas pakartotinai, baudos dydis išaugtų iki 200 litų.

tai buvo pataisos projektas. si pataisa buvo atmesta.

ruškė 2010-10-04 17:20

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 102254)
su ziuronais saudo ar dirzus uzsiseges ir ar telefonu nesneki. buna spec akcijos kada juos isduoda, bet nuolat tikrai neturi.

nu kaune uz varniu tilto vos ne kasdien stovi ir saudo

driuliauskas 2010-10-04 17:21

Citata:

Pradžioje rašė ruškė (Post 102260)
nu kaune uz varniu tilto vos ne kasdien stovi ir saudo

nebent su iranga imontuota automobilyje.

Edgaras 2010-10-04 19:51

pries kelias dienas uzklausiau ar turi radarus, sake turi ir kartais tik patikrai atiduoda bet siaip turi... :confused: nu gal melavo... mentas toks ishalkes buvo kad net nereikejo man lipt is masinos, parodziau pinigine praskleista, griebe is jos paskutinius 20lt ir laimyngas nubego pas save i masina :xx:
(uz lenkima per istisine) :D

ruškė 2010-10-04 19:55

Citata:

Pradžioje rašė Edgaras (Post 102293)
pries kelias dienas uzklausiau ar turi radarus, sake turi ir kartais tik patikrai atiduoda bet siaip turi... :confused: nu gal melavo... mentas toks ishalkes buvo kad net nereikejo man lipt is masinos, parodziau pinigine praskleista, griebe is jos paskutinius 20lt ir laimyngas nubego pas save i masina :xx:
(uz lenkima per istisine) :D

o mentu nemegstu :cenzura: paskutiniai oziu gabalai

driuliauskas 2010-10-04 19:57

Ketvirtadienį Alytaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate (VPK) pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl pareigūnų piktnaudžiavimo. Įtariama, kad Varėnos policininkai matavo automobilių greitį, nors vadovybės yra uždrausta tai daryti. Be to, paaiškėjo, jog vienas greičio matuoklis sugadintas taip, kad jo būtų neįmanoma prijungti prie programinės įrangos ir patikrinti prietaiso atmintyje esančių duomenų. Apskrities policijos vadovo nurodymu, rankiniais greičio matuokliais policininkams dabar leidžiama naudotis tik specialių akcijų metu. Greitis apskrityje dabar kontroliuojamas stacionariais matuokliais.
Tačiau VPK pareigūnus pasiekė informacija, jog Varėnos policininkai tebenaudoja rankinius greičio matuoklius ir ne akcijų metu. Todėl visi rankiniai greičio matuokliai iš Varėnos pareigūnų buvo paimti ir atvežti į Alytų. Čia, tikrinant prietaisus, paaiškėjo, kad vieno iš jų neįmanoma prijungti prie programinės įrangos, kadangi sugadintas ir pakeistas standartinės jungties lizdas. Dėl to balandžio 14 d. pradėtas tarnybinis patikrinimas. O kitą dieną pradėtas ir ikiteisminis tyrimas.
http://g.delfi.lt/g/d/reklamaimg.gif

ldalius 2010-10-04 20:00

Citata:

Pradžioje rašė ruškė (Post 102294)
o mentu nemegstu :cenzura: paskutiniai oziu gabalai

sakyčiau čia ne vieta viešiems nuomonės išsakymams tokia forma. Kiekvienas žmogus turi pasirinkęs savo profesiją ir kiekviena profesija turi savų niuansų.
Policininkai vienaip pasipildo savo asmeninį biudžetą, aš pavyzdžiui 20 metų pradirbęs vairuotoju kitaip sau papildomą algą pasidarydavau ir manau kad kiekvienos profesijos atstovams yra savų būdų išgyventi

Aistė 2010-10-04 20:00

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 102245)
siaip svarstytas buvo sitasdalykas,bet kaip baigesi neaisku :) na as nerukau tai manes neliecia,bet siaip tai keistai turetu buti zmonem kurie priprate masinoj rukyt,ypac kai moteris vairuoja ir ruko,kelis kart maciau tai baisiau nebuna :D

buna buna baisiau... pvz moteris kai moteris vairuodama ruko ir kalba telefonu :xx::xx::xx:

ldalius 2010-10-04 20:03

ir dar tuo pačiu metu lūpas dažosi :blink:

woodoooo 2010-10-04 20:04

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 102254)
su ziuronais saudo ar dirzus uzsiseges ir ar telefonu nesneki. buna spec akcijos kada juos isduoda, bet nuolat tikrai neturi.

vasaros pradzioje radarai buvo grazinti bet ne visiem o pradedant pamaina kaikuriem isduodami ir jie ta pamaina matuoja greiti ivairiuose vietose.

Edgaras 2010-10-13 19:10

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 102254)
buna spec akcijos kada juos isduoda, bet nuolat tikrai neturi.

kaune tai tikrai visada turi... siandien vel uzkirto mieste ant 90.. jau antra savaite is eles :cenzura::cenzura:

gintarinis 2010-10-13 19:23

kiek teko palikt dedem policininkam uz tai?

Edgaras 2010-10-13 19:29

Citata:

Pradžioje rašė gintarinis (Post 103793)
kiek teko palikt dedem policininkam uz tai?

70lt :cenzura:
- "tai kaip cia su mersu vazineji ir pinigu neturi"
tokie tai dabaigia :xx::xx:

Edgis 2010-10-13 19:33

Citata:

Pradžioje rašė Edgaras (Post 103795)
70lt :cenzura:
- "tai kaip cia su mersu vazineji ir pinigu neturi"
tokie tai dabaigia :xx::xx:

O tu pasakyk kaip aš vienam polcininkui esu pasakęs: Policijoj nedirbu, ant kelio nestoviu, iš kur pas mane pinigų bus:xx:

woodoooo 2010-10-13 22:53

Citata:

Pradžioje rašė Edgis (Post 103797)
O tu pasakyk kaip aš vienam polcininkui esu pasakęs: Policijoj nedirbu, ant kelio nestoviu, iš kur pas mane pinigų bus:xx:

gausi protokola ir max bauda :xx:

Lengvas 2010-11-15 21:57

tai visoj lietuvoj ateme readarus, bet kaune paliko :D partizanuose nusove pries kelias savaites, db susinervinau kad be reikalo busiu kysi palikes :D

ruškė 2010-11-15 21:59

Citata:

Pradžioje rašė Lengwas (Post 109483)
tai visoj lietuvoj ateme readarus, bet kaune paliko :D partizanuose nusove pries kelias savaites, db susinervinau kad be reikalo busiu kysi palikes :D

nu saudo tikrai ,kasdien matau :confused:

woodoooo 2010-11-15 22:01

niekas nieko neateme nesvaikit.

Danius1 2010-11-17 11:25

Tikiuosi kuo greiciau isnaikins nedorus ir korumpuotus pareigunus, idiegs korupcija uzkertancias sistemas (sekimo, kontroles ir pan.) ir isisiepe plosit uz savo pazeidimus pagal ATPK kaip priklauso , tada nebeburnosit del keliu kapeiku vietoj dideliu baudu.O ir pakartotinai nebesinores prasizengti ir pareigunai tada geri bus :) . Gerbiu vairuotoja, kuris padares pazeidima susimoka i bankeli ir neverkslena. O del rukymo, tai vairuojant draudziami bet kokie kiti veiksmai nesusije su vairavimu , galintys sukelti pavoju eismo saugumui. Zinau atveji, kai buvo surasytas ATPP uz kebabo valgyma vairuojant. :)

Pooshkis 2010-11-17 11:35

Citata:

Pradžioje rašė Danius1 (Post 109750)
Tikiuosi kuo greiciau isnaikins nedorus ir korumpuotus pareigunus, idiegs korupcija uzkertancias sistemas (sekimo, kontroles ir pan.) ir isisiepe plosit uz savo pazeidimus pagal ATPK kaip priklauso , tada nebeburnosit del keliu kapeiku vietoj dideliu baudu.O ir pakartotinai nebesinores prasizengti ir pareigunai tada geri bus :) . Gerbiu vairuotoja, kuris padares pazeidima susimoka i bankeli ir neverkslena. O del rukymo, tai vairuojant draudziami bet kokie kiti veiksmai nesusije su vairavimu , galintys sukelti pavoju eismo saugumui. Zinau atveji, kai buvo surasytas ATPP uz kebabo valgyma vairuojant. :)

cia biski off topic'as, bet kai paminejai kebaba, prisimianiau viena istorija, kai taksistas veze i miesta, vienoj rankoj buvo rukstanti cigarete, kitoj kebabas. net neisivaizdavau, kad vairuojant galima ir rukyti ir kirst kebaba vienu metu :xx:

woodoooo 2010-11-17 11:42

Citata:

Pradžioje rašė Pooshkis (Post 109752)
cia biski off topic'as, bet kai paminejai kebaba, prisimianiau viena istorija, kai taksistas veze i miesta, vienoj rankoj buvo rukstanti cigarete, kitoj kebabas. net neisivaizdavau, kad vairuojant galima ir rukyti ir kirst kebaba vienu metu :xx:

kazkada vaziuodamas valgiau dezraini geriau sprite ir dar tel suskambo tai vairavau su koja prispaudes vaira is apacios :xx:

ruškė 2010-11-17 12:08

Citata:

Pradžioje rašė woodoooo (Post 109754)
kazkada vaziuodamas valgiau dezraini geriau sprite ir dar tel suskambo tai vairavau su koja prispaudes vaira is apacios :xx:

o as vaziuodamas kazkada merga:cenzura: ir kebaba valgiau ir smsa rasiau :xx:

Karolis 2010-11-17 12:12

Citata:

Pradžioje rašė ruškė (Post 109757)
o as vaziuodamas kazkada merga:cenzura: ir kebaba valgiau ir smsa rasiau :xx:

Nieko panasaus nebuvo

woodoooo 2010-11-17 12:22

Citata:

Pradžioje rašė Karolis (Post 109758)
Nieko panasaus nebuvo

tikrai taip

ruškė 2010-11-17 12:23

:xx::xx::xx: nepavyko apgauti

artez 2010-12-08 17:33

as tai maciau kaip kamstyje panele ruke ir dar knyga skaite ant vairo padejusi :D nu cia tai vaizdelis buvo :D


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 07:08.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.