MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Rimvydo W163 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=4813)

Rimvydas 2010-06-22 08:38

Rimvydo W163
 
3 Attachment(s)
Mersą turiu jau savaitę laiko, kolkas nieko perdaug padaryti nespėjau, tik sutvarkyti važiuoklę, įdėti telefoną, nuplauti. Artimiausiu metu keisiu padangas. Tolesnių planų dar neturiu.
Štai kaip atrodė,kai jį parsivariau - purvinas, barškantis ir netvarkingas.
Attachment 3822

Attachment 3823

Attachment 3824

Tomskis 2010-06-22 09:34

o sirdis kokia plaka?

Rimvydas 2010-06-22 10:06

O širdis didelė ir labai meili, reikalaujanti daug :D 4,3 motoriukas, sumontuotojs BRC dujos jau buvo,kai pirkau :)

lisas 2010-06-22 10:07

Sveikas prisijunges-grazi masina.daugiau foto ir aprasyma

cabrys 2010-06-22 10:08

Sveikas prisijunges :wave:
Dailus modeliukas :good:

Rimvydas 2010-06-22 10:19

Citata:

Pradžioje rašė cabrys (Post 88092)
Sveikas prisijunges :wave:
Dailus modeliukas :good:

Dar nedailus :) Reikia dar nemažai prie jo padirbėti, pradžiai susitvarkysiu techninį stovį, o vėliau jau su apdaila padirbėt reiks :)

Citata:

Pradžioje rašė lisas (Post 88091)
Sveikas prisijunges-grazi masina.daugiau foto ir aprasyma

Foto įkelsiu po ilgojo savaitgalio :) O aprašyti šiek tiek galiu ir dabar:
Komplektacija nebloga, man aktualiausia įranga yra: Autopilotas, navigacija, odinis elektra valdomas salonas, kondicionierius (norėtųsi klimos, bet nieko baisaus).
O šiaip yra tokie dalykai kaip: kritulių jutiklis, elektriniai langai, elektriniai veidrodžiai (užsilenkiantys), nuimamas kablys, OBC, ESP, palėtintojas, TV (neveikianti :) ), langai jau buvo užtamsinti, liukas, sumontuota originali AMG išmetimo sistema (ant laisvų dirba tyliai, o kai paspaudi - patriukšmauja :) ).
Anksčiau buvau girdėjęs įvairių atsiliepimų apie šį modelį, neva kietas, nepatogus ir pan., bet visumoje esu patenkintas (tai mano pirmasis džipas).
Didžiausias privalumas man, sėdėjimo padėtis - turiu problemą su nugara, kai ilgiau pavairuoju paskausta,o šitoj mašinoj sėdžiu patogiai ir kolkas jokių skausmų nepajutau :)
Tai tiek apie mano automobilį, jeigu kas dar domina - klauskit ;)

woodoooo 2010-06-22 15:23

sveikas prisijunges :):welcome: dar viena niva :xx: forume ofroudininku gretos dideja :xx:

samagonas 2010-06-22 15:54

Sveikinu prisijungus ir isigijus teisinga motora :good:

Rimvydas 2010-06-22 19:35

Šiandien, pakeitus vairuotojo pusės priekinio rato stebulę, išlindo vian bėda - užsižiebė BAS ESP ETS ABS lemputės. Kiek naršiau forume ir google, tai daugumo rašoma, kad bėda stabdžių "varlytėje". Taigi, gal kas nors man pasakys, kurioj vietoj pas mane automobilyje turėtų būti ta "varlytė" ?

woodoooo 2010-06-22 19:38

po stabdziu pedalu.

samagonas 2010-06-22 19:39

Citata:

Pradžioje rašė Rimvydas (Post 88160)
Šiandien, pakeitus vairuotojo pusės priekinio rato stebulę, išlindo vian bėda - užsižiebė BAS ESP ETS ABS lemputės. Kiek naršiau forume ir google, tai daugumo rašoma, kad bėda stabdžių "varlytėje". Taigi, gal kas nors man pasakys, kurioj vietoj pas mane automobilyje turėtų būti ta "varlytė" ?

itariu,kad bagazhinej nerasi :) Prie stabdzhiu pedalo pasizhvalgyk. :) tiksliau po.

Rimvydas 2010-06-22 19:40

Citata:

Pradžioje rašė woodoooo (Post 88162)
po stabdziu pedalu.

Tai ją keisti kita reikia, ar dar įmanoma sutvarkyti?

woodoooo 2010-06-22 19:42

Citata:

Pradžioje rašė Rimvydas (Post 88164)
Tai ją keisti kita reikia, ar dar įmanoma sutvarkyti?

as savo senajam e200 tai keiciau 160lt berods kainavo bet tai cia buvo pries kokius 3metus gal daugiau.

Rimvydas 2010-06-22 19:58

Bet jeigu bėda išlindo po stupicos keitimo, tai gal ieškoti galų toje vietoje? Juk ten buvo judinama

woodoooo 2010-06-22 20:07

Citata:

Pradžioje rašė Rimvydas (Post 88170)
Bet jeigu bėda išlindo po stupicos keitimo, tai gal ieškoti galų toje vietoje? Juk ten buvo judinama

siap tai ir as taip manau. reiktu pajung ant diagnostikos manyciau kad gali but nusproges abs daviklis arba paprsciausiai kontakto nera uzkliude darnat ir panasiai pasitaiko taip buvo ir mano draugui.

Mb 140 2010-06-22 20:13

varlyte silberyje apie 60lt ;) taisyt nera ka ten,plastmases gabaliukas su jungikliu ;) pasikeist pats tikrai gali

Rimvydas 2010-06-22 20:27

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 88174)
varlyte silberyje apie 60lt ;) taisyt nera ka ten,plastmases gabaliukas su jungikliu ;) pasikeist pats tikrai gali

Pirmiausia žiūrėsiu remontuotą vietą, galbūt tikrai koks daviklis nepajungtas, kontaktas nutrauktas ar pan. Jei ten viskas tvarkoje, reikės "varlių" ieškot :)

woodoooo 2010-06-22 20:31

Citata:

Pradžioje rašė Rimvydas (Post 88176)
Pirmiausia žiūrėsiu remontuotą vietą, galbūt tikrai koks daviklis nepajungtas, kontaktas nutrauktas ar pan. Jei ten viskas tvarkoje, reikės "varlių" ieškot :)

pirmiausia reikia daryt diagnostika o poto keist detales. ne su lada gi vazineji.

Edgis 2010-06-22 20:53

Citata:

Pradžioje rašė woodoooo (Post 88177)
pirmiausia reikia daryt diagnostika o poto keist detales. ne su lada gi vazineji.

Jeigu daviklis nutrauktas, tai be diagnostikos matysi styrantį laidą :D

woodoooo 2010-06-22 21:12

Citata:

Pradžioje rašė Edgis (Post 88180)
Jeigu daviklis nutrauktas, tai be diagnostikos matysi styrantį laidą :D

o jei nenutrauktas tai paskikeis varlyte tada paaiskes kad abs daviklis nueji saibom. tai kam reikalingas tas burimas is kristolinio rutulio. arba kam taisyt masina METODAM NAUCNAVA TYKA

Edgis 2010-06-22 21:15

Jeigu žaidė su pakaba, tai ir ieškos ten kur judino...:)

woodoooo 2010-06-22 21:19

Citata:

Pradžioje rašė Edgis (Post 88188)
Jeigu žaidė su pakaba, tai ir ieškos ten kur judino...:)

ten civilizuota masina o ne w124 ten galima viska isiaikint ir netepant ranku. :xx:

Edgis 2010-06-22 21:22

Citata:

Pradžioje rašė woodoooo (Post 88192)
ten civilizuota masina o ne w124 ten galima viska isiaikint ir netepant ranku. :xx:

Ponas mėlyno kraujo su baltom pirštinaitėm esat,kad bijot rankytes susitept?:D O tau kai lempute perdega, tai irgi diagnostiką darai?:D

woodoooo 2010-06-22 21:26

Citata:

Pradžioje rašė Edgis (Post 88193)
Ponas mėlyno kraujo su baltom pirštinaitėm esat,kad bijot rankytes susitept?:D O tau kai lempute perdega, tai irgi diagnostiką darai?:D

perdegus lempuitei masina pati diagnozuoja problema ir man pranesa informaciniu paranesimu ant prietaisu skydelio beje ir pas tave taip turetu but :) ranku sustept nebijau bet paprasciausiai nenoriu kam man teptis rankas tegu kiti tepasi. dar klausymu bus? beje silberis irgi keicia visas detales is eiles kol isiaiskine beda?

Edgis 2010-06-22 21:33

Tai ir dabar ji sėkmigai pati diagnozavo bėdas, juk išmetė krūvą pasiūlymų kur sliekų ieškot:) O ką silberis daro man neįdomu, aš turiu geresnių vietų kur MB tvarko:) O ką toliau daryt palikim Rimvydui spręst :)

egise 2010-06-22 21:34

Geri ratai! Sveikas prisijunges :wave::wave::wave:

woodoooo 2010-06-22 22:03

Citata:

Pradžioje rašė Edgis (Post 88197)
Tai ir dabar ji sėkmigai pati diagnozavo bėdas, juk išmetė krūvą pasiūlymų kur sliekų ieškot:) O ką silberis daro man neįdomu, aš turiu geresnių vietų kur MB tvarko:) O ką toliau daryt palikim Rimvydui spręst :)

taip ir padarykim ;)

Rimvydas 2010-06-22 22:04

Citata:

Pradžioje rašė woodoooo (Post 88177)
pirmiausia reikia daryt diagnostika o poto keist detales. ne su lada gi vazineji.

Nu bet ir ne Boeing'as čia, kad dėl kiekvieno š... lėkt daryt diagnostiką :)

woodoooo 2010-06-22 22:08

Citata:

Pradžioje rašė Rimvydas (Post 88211)
Nu bet ir ne Boeing'as čia, kad dėl kiekvieno š... lėkt daryt diagnostiką :)

nenori nedaryk. gali nusimt rata paziuret ar laidai nekyso jei nekyso gali pasikeist varlyte, jei nepades tada abs davikli ispardziu tame rate jei nepades tada kitame jei vel nepades tada abs bloka jei vel nepades ....... visu elektros sistemu problemu sprendimas prasideda nuo DIAGNOSTIKOS bet jei tu mani kitai gali daryt kitaip. zinoma visu pirma paziurek ar laidas nenutrauktas.

augi$ 2010-06-23 17:12

Na kai pas mane buna kazkas su elektronika tai nuvarau pasidarau diagnostika ir galvos sau nekvarsinu tada konkreciai nustato gedima ir mastai ka toliau daryti! Kaip pvz pateikiu: ismete kompas kad ausinimo vent.nedirba, o del ko ji nedirba tai yra simtas priezasciu, gal riele kokia nesuveikia, gal kompas grybauja gal daviklis, gal termostatas ir zinok ka keisti..silberyje konkreciai-keisti ventilaitoriu su bloku 2500lt, o musu auksarankiai uz 500lt sutvarke ir veikai viskas kuo puikiausiai. O cia ir ismete kruva problemu ir nuo ko pradeti, gal paprasciausiai koki laida nutrauke va tau ir pasekme, odiagnostika is kart parodys kas ir kur. Aisku galima rata nuimti ir pasiziureti,pats megstu pasikrapstyti prie auto, bet mazai naudois buna is to.
Ner ji ten tokia brangi 50-80lt

Mb 140 2010-06-23 18:33

gali pabandyt atjungt akuma trumpam,gal isitrins,jei varlyte tai paspaudus stabdzio pedala is kart uzsidegs vel klaida ;)

woodoooo 2010-06-24 16:00

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 88330)
gali pabandyt atjungt akuma trumpam,gal isitrins,jei varlyte tai paspaudus stabdzio pedala is kart uzsidegs vel klaida ;)

pas mane kai varlyte vargo tai buna uzgesini masina poto uzvedi ir gali puse dienos pravazinet ir viskas ciki o poto vel uzsidegdavo abs esp ir t.t.

Rimvydas 2010-06-26 14:22

Atliktas salono cheminis valymas :) Džiovinam :)

http://img193.imageshack.us/img193/8959/img2346dp.jpg

lisas 2010-06-26 15:14

Nu klausykite kolega-sikarnas mersamobilis.pagarba.sprendziant pagal garaza,tai namas neblogesnis turetu buti

augi$ 2010-06-26 22:12

Rei reik patvarkyt.ir salona ir isore..as snd ir siurbiau ploviau geri orai nusimato :)

Rimvydas 2010-06-26 23:46

Citata:

Pradžioje rašė lisas (Post 88653)
Nu klausykite kolega-sikarnas mersamobilis.pagarba.sprendziant pagal garaza,tai namas neblogesnis turetu buti

Namas kaip namas :) O garažas tik laikinai, kol salonas džiūsta, šiaip ten x5 gyvena :)
Saloną jau seniai ruošiausi tvarkyti kapitaliai, nes buvęs šeimininkas (netikėlis) labai neprižiūrėjo :) Dabar jau bent nėra įsisenėjusių dėmių :)

yamato 2010-06-27 00:53

sveikas prisijungęs :lithuania:


dėl tų visų abs ir t.t.t.. pradžiai pasiūlyčiau, kaip ir pats sakei - patikrinti būtent tą vietą, o vėliau pajungti kompą. Galbūt užteks paprasčiausiai klaidas nutrint ;)

gali pabandyti atjungti akumuliatorių, įjungti degimą, po kelių sekundžių išjungti degimą ir pajungti vėl akumuliatorių. Gali padėti, gali ir nepadėti... :)

vaidase 2010-06-27 09:48

kaip pas tave ar vaziuojant nelygiu keliu vidui apdaila bagazines skyriui ir visur kitur nebarska ?

Rimvydas 2010-06-27 16:59

Citata:

Pradžioje rašė vaidase (Post 88746)
kaip pas tave ar vaziuojant nelygiu keliu vidui apdaila bagazines skyriui ir visur kitur nebarska ?

Jaučiasi barškėjimas iš galo. Toks jausmas, kad barška donkratas su raktu, nes jie stovi vienas šalia kito :) O jei ne, tai bus plastmasėse kažkur laisvumas. Priekyje negirdėti jokio barškėjimo :)

Staikeris 2010-06-27 23:01

Tvarkingai Mersas atrodo. :blush: Kaliega, klausyk, o kas pas tave per ishmetimas, labai jau man graziai atrodo tavo duslerka, ir man reikia tokios. :xx:
O del to barskejimo, kaip kazkas sake, tai bent pas mane ji barska visur, tiksliau nebarska o visur trinasi ta prakeikta plstmase salone, ir toks bjaurus garsas. :confused::confused: Prstas situ ML'u surinkimo kokybe. :confused:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 03:21.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.