MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Bendras (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=168)
-   -   Katalizatoriaus pasalinimas - Mazesnes kuro sanaudos? Grazesnis garsas? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=3651)

stapparik 2010-01-27 20:08

Katalizatoriaus pasalinimas - Mazesnes kuro sanaudos? Grazesnis garsas?
 
Taigi draugo draugas turi maserrati, iseme is jo katalizatorius, kaip jis man pasakojo tai jam sumazejo sanaudos nuo 24 iki 20l/100km.

Priedo, ismetamos dujos is variklio iseina zymiai greiciau, kas palengvina variklio darba, to pasekoje mazeja sanaudos.

Planuoju saviskiam pasidaryti ta pati. Vienas meistriukas sake, kad jei issimdinesiu katalizatorius (2 duslintuvai) reikes deti rezonatorius, kad garas nebutu tragiskas.

Faktas tas, kad TA normaliai nepraeisiu. Bet del sanaudu, garso ir traukos(stebuklo nesitikiu) gal verta pabandyti?

Kokios nuomones?

Aciu

Tomskis 2010-01-27 20:12

garsas padides, TA nepraeisi, nezinau kaip butent tavo MB, bet jeigu lamda zondai stovi pries kataliza ar po , o buna pvz forduose netgu du lamda zondai (vienas pries kataliza kito po jo), turesi tragedija o ne masina. saudys, ciaudys, nevaziuos, ir valgys 100litru/100km. gerai pasikonsultuok su kokiu vampyru ar tech1, jie gal daugiau info zinos, pasakys. aklai nepjauk, gali smarkiai nukentet.

NISMAS 2010-01-27 20:13

tai bus pas tave davikliai uz katalizatoriu greiciausiai, tai negali ju ispjaut, nes neaisku kokios pasekmes bus. parasyk jei issipjausi kas gavos, nes as ir noreciau taip padaryt :)

cabrys 2010-01-27 20:14

jei neklystu CL'e 500 daugiau nei 2 lemda zondai. tech1 kadaise pasakojo kad lyg 6 yra.
Mano manymu neverta nieko burti,jei gamintojas ji idejo, reiskias jis reikalingas :D

dalelinijo 2010-01-27 20:14

manau neverta tokiom nesamonem uzsiminet

BLEIDAS 2010-01-27 20:15

As kai pirkau savaji mb, buvo isoperuoti katalizatoriai, tai garsas buvo ziaurus prie aukstesniu apsuku ir variklio darbas kazkoks neaiskus buvo. Isidejau kitus, garsas tapo puikus. Del sanaudu tai bijau ka pasakyti, nes iskart nupirkus eme 20l, isidejus katalizatorius ir pakeitus zvakes, sanaudos nukrito iki 15l. Tavo vietoj katalizatoriu nejudinciau.

MB_pOwEr 2010-01-27 20:20

Draugas ispjoves katalizatoriu is W140 420SE, garsas padidejo, ant laisvu apsuku dar nesigirdi, bet kai paspaudi gazo pedala tai patikek.... :) tada jis neblogai paime uz juos pridaves, 1200LT, db tiek negausi, krito kainos, manau neverta, jei gamykloj pastate reiskia turi but, pradet db kazka pjaustyt manau newerta. :)

Edgaras 2010-01-27 20:20

Citata:

Pradžioje rašė stapparik (Post 61287)
Planuoju saviskiam pasidaryti ta pati. Vienas meistriukas sake, kad jei issimdinesiu katalizatorius (2 duslintuvai) reikes deti rezonatorius, kad garas nebutu tragiskas.

pasiskaityk cia:
http://www.mb1.lt/showthread.php?t=3627

pas tave ten 4 ar 5 liamdos

samagonas 2010-01-27 20:21

Nesuprantu,-Kosmoso,Moteru ir kai kuriu Vairuotoju mastymo:confused:
zhmogus sugeba nusipirkti maserrati,bet nebesugeba isipilti benzino,arba isistatyti patinkanchia duslintuvo sistema.
Tai klausimas,-- nafik tu zhmogau,darai tai,ko negali.:(

stapparik 2010-01-27 20:21

Citata:

Pradžioje rašė MB_pOwEr (Post 61294)
Draugas ispjoves katalizatoriu is W140 420SE, garsas padidejo, ant laisvu apsuku dar nesigirdi, bet kai paspaudi gazo pedala tai patikek.... :) tada jis neblogai paime uz juos pridaves, 1200LT, db tiek negausi, krito kainos, manau neverta, jei gamykloj pastate reiskia turi but, pradet db kazka pjaustyt manau newerta. :)

As ne priduoti noriu, del to tai tikrai nepjausiu :))

MB_pOwEr 2010-01-27 20:23

Citata:

Pradžioje rašė stapparik (Post 61297)
As ne priduoti noriu, del to tai tikrai nepjausiu :))

As tik seip priduriau, del pridavimo. :)

stapparik 2010-01-27 20:30

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 61296)
Nesuprantu,-Kosmoso,Moteru ir kai kuriu Vairuotoju mastymo:confused:
zhmogus sugeba nusipirkti maserrati,bet nebesugeba isipilti benzino,arba isistatyti patinkanchia duslintuvo sistema.
Tai klausimas,-- nafik tu zhmogau,darai tai,ko negali.:(

Tu pastovetum salia masinos tos, isgirstum kaip ji dirba, ir, kad sita maklia kainavo palyginus visai nedaug, manau pakeistum savo nuomone.

O kokio velnio man pirkti amg ismetima ir koki kita brieda, jei yra galimybe taip padaryti ?

Jei nera - ieskom kito sprendimo.

Sita tema sukuriau todel kad zmogus tai pasidares isvardino tik pliusus. Jei mano masiniukui yra priesingai - na kagi gaila, teks pamirsti.

NISMAS 2010-01-27 20:38

pastate tam, kad sumazint tarsa, gaila, kad ir kai kurias masinas pagal juos sureguliavo pastatydami daviklius uz ju :( jei nesiruosi kelt varikliui arkliu, laisvas ismetimas nereikalingas, bet vat ant mano merso, man baisu, jei jie uzsikimse, kad neuzsidegtu masina (ant apsuku kartais uzuodziu biski katalizatoriaus kvapa, bet raudoni dar nera)

Mb 140 2010-01-27 20:40

TA praeisi :) as jau klausiau ;) pas juos ten kitka rodo

Tomskis 2010-01-27 21:00

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 61305)
TA praeisi :) as jau klausiau ;) pas juos ten kitka rodo

su ivirintu vamzdziu vietoj katalizo? legaliai nepraeisi, bent jau vilniui prie truliko parko . ir lentvario g. nepraejom.

cabrys 2010-01-27 21:04

kokiu ivirintu vamzdziu? Bakelis kaip buvo taip ir lieka, tik tuscias. Su ispjautais bakeliais manau niekur nepraeisi, kalba eina apie leistina ismetamu duju kieki

Edgis 2010-01-27 21:08

Pas mane irgi nėra jo, bet bakelis yra. Garsas kaip dyzeliui tai visai nieko, bet turiu benzą be katalizatoriaus (tralistai nufyrijo), tai plerpia negražiai. KAdangi pas mane yra jau laiko patikrinti S124 modeliai, tai jiems kompų nėra ir jie negrybauja. CL išpjaut nepatariu, nes garsas tikrai nepateisins tavo lūkesčių, tik atrodo, kad gražiai skambės. O TA dažniausiai nesikabina, jei mato bakelį.

Mb 140 2010-01-27 21:11

kiek ejau be kataliku,ne su viena masina, visada praeidavau,nieko jiems ten nerodo blogo,net klausiau specialiai :) sake pas mus rodo CO,o toliau man neidomu :D

Kestasw208 2010-01-27 21:45

Na pas mane ispjauti katalizatoriai ir sudeti garso rezonatoriai . Zinoma priestai pasiziurejau, kad lemda zondas butu pries katalizatoriu o ne uz ju. Garsas pasikeite tik ant aukstu apsuku, ant zemu jokio skirtumo. Kuro sanaudos nesumazejo, jokio skirtumo. Galios padidejimas jai ir atsirado tai tikrai nejuntamas. Bet pinigine papilnejo 1000LT nes pardaviau katalizatorius, otada jie dar brangus buvo. Kas del TA tai vasaros pabaigoje pravaziavau be jokiu problemu. Na cia taip ant mano CLK, bet esu skaites straipsni, kad ispjovus Jaguarui katalizatoriu, gerai neprisimenu kokio modelio, padideja galia 25arkliukas.

Tiesa jai masina pravaziavus daugiau nei 100000km yra patarema keisti katalizatoriu nes jis uzsikisa. Uzsikises didina kuro sanaudas ir mazina galia. Gal tavo draugo Masaratije paprasciausiai katalizatorius buvo gerokai uzsikises, kad buvo toks skirtumas.
P.S manau jai perki toki automobili kaim Masarati tai turi tureti $ ir nelabai skaiciuoji kiek tas automobilis kuro valgo, Na bet cia mano asmenine nuomone.

stapparik 2010-01-27 22:57

Nu klausykit, jus visai is medzio iskrite ar ka ?



Ar as pasakiau, kad pjove lauk katalizatoriu nes neturejo pinigu benzui ?

Jis buvo pjaunamas del geresnio garso + dave mazesnes kuro sanaudas.


P.S. Su tokiu kaip jusu mastymas, kad vos ne jei vairuoji gera masina turi pinigus svaistyti i visus galus - tai toli nenueisite, patikekit tie zmones skaiciuoja.

Kokio velnio man moketi 2k EU uz nauja ismetima, jei VASIA garaze gali uz 200lt panasu rezultata isgauti ? Palyginimas gal ir nekoks bet principa supratot.

KIEK IS JUSU MERCEDES-BENZ TURETOJAI TVARKOTE AUTOMOBILIUS SILBER-AUTO?
Juk prabangus automobilis yra mercedes ir jei ponai isgalite ji nusipirkti - privalote taisyti atstovybeje t.y. silber-auto.
dar testi ? :-)

Kestasw208 2010-01-28 00:47

Nesiparink taip. Reikia priimti kitu nuomone o nesinervuoti.
Pabandyk ispjauk, nepatiks vel isivirinsi ir tiek bedu :)
Bet geras vaizdas turejo buti. Kaip pas Vasia i garaza ivaziavo Masaratis :)

stapparik 2010-01-28 01:01

Citata:

Pradžioje rašė Kestasw208 (Post 61375)
Nesiparink taip. Reikia priimti kitu nuomone o nesinervuoti.
Pabandyk ispjauk, nepatiks vel isivirinsi ir tiek bedu :)
Bet geras vaizdas turejo buti. Kaip pas Vasia i garaza ivaziavo Masaratis :)

Na cia buvo tik palyginimas. Kiek teko girdeti darbai atlikti buvo Melgoje :)

Mb 140 2010-01-28 18:12

pas mane C klasei nera katalizatoriaus,garsas geras,nors ir variklis 1.8l :D:D:D susimastykit,gal verta......

skultis 2010-01-29 11:55

man irgi isoperavo katalizus ir idejo du rezonatorius :) galios nepadidejo, sanaudos irgi nepasikeite bet garsas tai faktas kad pagrazejo tiek ant zemu, tiek ant aukstu apsuku :vairuot:

Marozas 2010-01-29 15:23

Rimtai biesina... Tipo turi gera masina, tai negali nieko su ja daryti, tiktai deti AMG dalis... Zmogus klausia konkreciai, o jus cia parinat del to maserati. Zinau pats as ta savininka, kolkas jam pinigu tikrai netruksta. O pinigai atsiranda ne juos svaistant, o taupant. Pats domejausi del tu cat'u pjovimo, tai reiktu perprogramuot lambda zondus, o geriau isvis naujus nusipirkti :) Jeigu pasidarysi,pasakyk, nes as irgi apie tai mastau :)

vampyras 2010-01-29 20:16

ir turint nauja masina galima ja patuninti.
ispjauni katus,reikia virinti vamdzius,ar ieskoti spec rezonatoriaus kurie turi vidine X forma.
poto programuoji zondus uz kato, aisku kadangi nauja auto turi, ir NOX katalizatorius reikes isimti, programuoji Nox zondus,bei temperaturos zondus, ir vel ieskai tinkamo rezonatoriaus.
man asmeniskai per daug vargo, perki visa sistema,ir kali nauja flasha (ken lauka) i kompa.

Merinokas 2016-02-11 14:51

prikelsiu temą:

auto S210, E320 V6 benzinas, katalizatoriai išpjauti, garsas tragiškas, nes tušti bakeliai rezonuoja. Manau dėsiu rezonatorius. Ar reikia perprogramuot kompą, kad nėra katalizatorių? Nes dabar CO2 padidėjęs (TA nepraleido), riebina. Ar gali būti kaltas katalizatorių nebūvimas ar priežastis MAF ar lambda zondai?

Tomskis 2016-02-11 15:10

biski ne i tema, bet kiek zinau w210 320, ne V6, o I6

Merinokas 2016-02-11 15:12

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 421425)
biski ne i tema, bet kiek zinau w210 320, ne V6, o I6

noup, nuo berods 1998m jau V6 ėjo. :)

Darius 2016-02-11 15:19

Pradžiai manau tikrink lambda zondus.

vytis 2016-02-12 08:00

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 421425)
biski ne i tema, bet kiek zinau w210 320, ne V6, o I6

ten juk m112 motoras , po 2 zvakes i cilindra ir 4 zondai ;)

Merinokas 2016-02-12 13:10

Citata:

Pradžioje rašė vytis (Post 421549)
ten juk m112 motoras , po 2 zvakes i cilindra ir 4 zondai ;)

taip, M112. Tai ar nereikai perprogramuoti kompo, jei 4 zondai ir nėra katalizų?

vytis 2016-02-12 14:47

Citata:

Pradžioje rašė Merinokas (Post 421582)
taip, M112. Tai ar nereikai perprogramuoti kompo, jei 4 zondai ir nėra katalizų?

Reikia,galima padaryti kad matytu tik du zondus,tada mišiniai bus teisingi.

Merinokas 2016-02-12 16:54

tada kas galetu tai padaryti, is forumieciu? Ar reikia i servisa kreiptis?

justinasm 2016-02-12 17:07

Citata:

Pradžioje rašė Merinokas (Post 421621)
tada kas galetu tai padaryti, is forumieciu? Ar reikia i servisa kreiptis?

klausk vanix, jis savo c55 isprogramino kazkur

wzikas 2016-02-12 20:14

Kaune, jonavos g yra geras duslintuvu servisas, tai kai man EGR kastravo specialiai paliko katalyzus nes sako slykstaus garso taip paprastai nepanaikinsi

Audrius 2016-02-12 22:39

Reikia rezonatoriu kad nebutu tuscias ,blerbiantis garsas.. nes tuscias bakelis negraziai plerpia.. katolikas skirtas ne garsui mazinti o kenksmingu duju salinimui.. katolika kai mane moke mokykloj reikia keisti kas 100000km arba kas 7 metus.. paskui jis pasidaro nebeveiksminga siuksle duslintuve.. tad reikia arba salinti kaip dauguma daro lietuviu nes pas mus ridos normalios arba naujus deti ant ko mes neturim pinigu nes jis tik del gamtos ir musu plauciu daugiau funkciju neatlieka..

Tomskis 2016-02-13 08:46

Tikrai ne kas 100000km. Keist reik tada kai isdega ir pasidaro tuscias. O tarnauja puse liamo tai tikrai

justinasm 2016-02-13 09:01

Citata:

Pradžioje rašė baravykas (Post 421665)
Reikia rezonatoriu kad nebutu tuscias ,blerbiantis garsas.. nes tuscias bakelis negraziai plerpia.. katolikas skirtas ne garsui mazinti o kenksmingu duju salinimui.. katolika kai mane moke mokykloj reikia keisti kas 100000km arba kas 7 metus.. paskui jis pasidaro nebeveiksminga siuksle duslintuve.. tad reikia arba salinti kaip dauguma daro lietuviu nes pas mus ridos normalios arba naujus deti ant ko mes neturim pinigu nes jis tik del gamtos ir musu plauciu daugiau funkciju neatlieka..

Pas mane 2 is 4 isimti, negirdziu jokio negrazaus garso. Savo temoj imetes video youtube. Pas vanix isvis nei vieno kataliko nera, bet zmones sako, kad garsas pasakiskas

Tomskis 2016-02-13 09:03

Garsas pasakiskas nes gale bakelis sportinis. Ir pas ji kataliko bakelio turbut nera, tik vamzdis, del to ir neplerpia. Tik gali buti kad rezonuoja per kuzava


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 18:07.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.