MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Bendras (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=168)
-   -   Diskusijos apie dujas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=2826)

vantage 2009-10-19 23:11

Diskusijos apie dujas
 
O kaip CLK su dujom sutaria? supratau pas Pucena dujos, gal ka pakomentuosi?

pucenas 2009-10-20 16:34

jau 100 kartu komentuota didzioji dauguma mane py***voja :) bet man visiskai dzin :) puikiai sutare su dujom tiesiok ideliai :D

vantage 2009-10-20 18:40

kiek laiko vazineji jau su dujom? o kompresoriniam varikliam kaip dujos, gal kas zinot?

pucenas 2009-10-20 19:02

kai tik nusipirkau clk isidejau dujas irkart. t.y. metai jau, pries tai c124 irgi su dujom buvo. bet su clk db keli menesiai jau nevazineju dujom. Darbas duoda bendxzino pakankamai bet pradzioi tai variau vien dujom beveik :good:

vantage 2009-10-20 19:45

o su dujom daug prasciau valina? BRC? dar toks klausimelis kokiais metais gamino W208?

pucenas 2009-10-20 19:53

nera jokio skirtumo nejsuciu bent jau as an duju ar bendzo.

Mb 140 2009-10-20 21:02

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 44339)
nera jokio skirtumo nejsuciu bent jau as an duju ar bendzo.

yra skirtumas ant duju ir benzo,nesvarbu kokia tai butu iranga,nesvarbu,kad oktaninis skaicius didesnis,bet yra ;) manyciau gal kokia iki 10%silpniau,del to ir deti dujas protingiausia i kuo galingesni varikli,bet kiek mano draugu vazineja,tai negirdejau,kad kam nors butu su dujom problemu,as kalbu apie ipurskima ;) aisku purkstukus gerai butu ne pacius pigiausius det :) bet tikrai jokio diskomfoto

yamato 2009-10-20 21:35

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 44357)
yra skirtumas ant duju ir benzo,nesvarbu kokia tai butu iranga,nesvarbu,kad oktaninis skaicius didesnis,bet yra ;) manyciau gal kokia iki 10%silpniau,del to ir deti dujas protingiausia i kuo galingesni varikli,bet kiek mano draugu vazineja,tai negirdejau,kad kam nors butu su dujom problemu,as kalbu apie ipurskima ;) aisku purkstukus gerai butu ne pacius pigiausius det :) bet tikrai jokio diskomfoto

sureguliavus galima ir taip isgauti, kad su dujom vaziuotu smagiau, nei benzinu :) bet ir ims tada ju jau atitinkamai ;)

i turima galaxy 2004m 2.3 dohc ideje esam dujas ir padare, kad ekonomiskiau vaziuot.
o trauka prastesne, nei benzinu tik kazkur nuo 4,5tukst apsuku per minute ;)

Mb 140 2009-10-20 21:48

na as kalbu apie normalu regyliavim,taigi apie kasdienini vazinejima kalbama,neispuciam ok

yamato 2009-10-20 22:17

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 44376)
na as kalbu apie normalu regyliavim,taigi apie kasdienini vazinejima kalbama,neispuciam ok

ok, bet dar pasikartosiu, kad galima padaryt, kad imtu duju netgi maziau uz benzina, bet tada auto nevaziuos, todel visi daro ta aukso viduriuka, kad ir vaziuotu pakankamai, kiek reikia, ir kad sanaudos butu normalios ;)

vantage 2009-10-20 23:31

aisq, ir as biski pasikartosiu, o yra koks didesnis skirtumas (blogiau pvz) kompresoriniam varikliui dujos? ar jokio skirtumo?

nova 2009-10-20 23:47

dujos yra absoliutus blogis nepriklausomai nuo variklio :vaiduoklis:

pucenas 2009-10-21 09:19

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 44357)
yra skirtumas ant duju ir benzo,nesvarbu kokia tai butu iranga,nesvarbu,kad oktaninis skaicius didesnis,bet yra ;) manyciau gal kokia iki 10%silpniau,del to ir deti dujas protingiausia i kuo galingesni varikli,bet kiek mano draugu vazineja,tai negirdejau,kad kam nors butu su dujom problemu,as kalbu apie ipurskima ;) aisku purkstukus gerai butu ne pacius pigiausius det :) bet tikrai jokio diskomfoto

dovanokit atleiskit :) bet as nejauciu jokio skirtumo :bebebe:


Citata:

Pradžioje rašė vantage (Post 44415)
aisq, ir as biski pasikartosiu, o yra koks didesnis skirtumas (blogiau pvz) kompresoriniam varikliui dujos? ar jokio skirtumo?

geriau vaziuoti per metus 3000 km ir su 1.6 dyzeliu dumais apsipylus :bebebe: jokio blogio tos dujos nera :)

jonukas2 2009-10-21 16:46

dujos labai gerai tik reikia tinkamai sureguliuoti. su dujom gali ir i draga varyti jei normalai sureguliuota

gamtines dujos valdo :)

o apie dyzelius as isvias patyliu sxxo kruva jie :)

yamato 2009-10-21 16:53

W211 E320 CDI
150kW
500nM
0-100 = 7.0s

W211 E350
200kW
350nM
0-100 = 6.9s


nenuvertinkit dyzeliu ;)

Tomskis 2009-10-21 17:07

Citata:

Pradžioje rašė jonukas2 (Post 44484)
dujos labai gerai tik reikia tinkamai sureguliuoti. su dujom gali ir i draga varyti jei normalai sureguliuota

gamtines dujos valdo :)

o apie dyzelius as isvias patyliu sxxo kruva jie :)

galetum kartais skaitytis su zodziais, dyzeliu vairuotojai taves sxxu nevadina kad tu dujom vazineji.

viskam yra pliusu ir minusu, dujom ir dyzeliu zmones vazineja ne del malonumo, o del pigumo. nors man turbo dizeliu vaziuot maloniau nei atmosferiniu benzinu, kadangi limpa prie sedynes

Edgis 2009-10-21 18:57

Citata:

Pradžioje rašė jonukas2 (Post 44484)
o apie dyzelius as isvias patyliu sxxo kruva jie :)

Renkamės žodžius kolega:( Man dujos nepatinka, bet aš jų taip nevadinu:bebebe: O dujos labai gerai suderinamos su motorais, kurie turi HFM įpurškimą:) Dujos turi būti dedamos tik tiesioginės:) Kompresoriui nieko blogo nedaro, tik dujas reikia sureguliuoti atsižvelgiat į tą faktą, kad kompresorius yra:)

pucenas 2009-10-21 18:59

aisq dyzeliu yra geru nieko negalima sakyti, bet diskusija apie dujas tai be galo be krasto. vieni sako blogai kiti gerai ir t.t. o kas blogai konkreciai niekas negali pasakyti :bebebe:

Tomskis 2009-10-21 22:53

duslintuvas greiciau isdega, vat kas blogai :)

mariukaz 2009-10-24 17:50

vazineju virs metu ir jokiu problemu, ryja panasiai, gal 1 litras/100 km skirtumas, traukia truputi prasciau (nu ka padarysi..) uz tai piluosi ne po 3.75, o po 1.84 :wave:

DTM 2009-10-24 20:16

Pucenai koks pas tave variklis CLK m112 su taskinem dujom ? Kazkas minejo kad dyzeliai ^^^^^, tai atkirsiu jei tamsta neiperkam modernaus dyzelio tai ir vazinekit dujoku, vairavau w211 2.8CDI ir 2.8 benzina, CDI vienareiksmiskai geriau spaudzia prie sedynes, ir sanaudos nebaugina :)

pucenas 2009-10-24 20:23

ka as zinau kox pas mane variklsi 112 ar kox kitas , bet man atrodo kad ne 112 nes v6 pas mane jau o jai neklystu 112 tai ne v forma buvo. (galiu maisyti ka nors) :D:D kaip ir pas visu CLK su 3.2 :) (nes kiek zinau tk tas vienas variklis yra 3.2 pas clk) , o ipirkti dyzeli gali kiekvienas, bet geriau vaziuoti su dujom negu vaziuoti su dyzeliu ir duminti, nes nemaciau nei vieno dyzelio kuris nedumintu, turi tevas nauja opeli brolis pries 2 metus VOLVO nauja pirko dyzeliai abu dumina kai gerai pagniauzai ir viskas :) o 2.8 cdi 211 geras variklis turi draugelis tai dinamika nebloga tikrai :) seip nieko blogo neturiu pries dyzelius,bet kaip mano mama sake dyzelis tik traktorius gali buti :D:D

DTM 2009-10-24 20:27

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 44963)
ka as zinau kox pas mane variklsi 112 ar 113 :D:D kaip ir pas visu CLK su 3.2 :) (nes kiek zinau tk tas vienas variklis yra 3.2 pas clk) , o ipirkti dyzeli gali kiekvienas, bet geriau vaziuoti su dujom negu vaziuoti su dyzeliu ir duminti, nes nemaciau nei vieno dyzelio kuris nedumintu, turi tevas nauja opeli brolis pries 2 metus VOLVO nauja pirko dyzeliai abu dumina kai gerai pagniauzai ir viskas :) o 2.8 cdi 211 geras variklis turi draugelis tai dinamika nebloga tikrai :) seip nieko blogo neturiu pries dyzelius,bet kaip mano mama sake dyzelis tik traktorius gali buti :D:D

Kazin kodel mano vairuojamas dyzelinis MB Spirnter 906* neismeta jokio dumo kad ir kiek as stengciau ? :(

pucenas 2009-10-24 20:31

nzn kodel matyt nepaspaudi gerai :) dyzelis gerai kai gauni pigiau jo o jai is degalines pirkti tai nyfiga nieko gero,o niekas man neirodys kad dyzlio dinamika geresne :) shneku apie normalius variklius yra audi r8 su v12 tdi ten tai jau lektuvas ne masina sukimo momentas ir visa kita tai jau :good:

DTM 2009-10-24 20:40

Na cia bus amzina dvikova dyzelis vs. benzinas. Nors pats vairuoju benzina, bet pasisakau uz dyzelini kura, per paskutinius metus tiek istobulejo, o benzinas taip ir liko benzino idomumo delei paliginkit w124 5.0 su kokiu w211 5.0 vos ne 20m tarpas o sanaudos bus praktiskai tos pacios.

pucenas 2009-10-24 20:45

tas tai faktas dyzeliniai tobuleja lb sparciai o benzininiai tai lb sparciai tolsta tobulejimo srityje nuo dz varikliu :)

liudas777 2009-10-24 22:38

Na aš pavažinėjęs su keliais dyzeliais tai dabar imčiau labiau benzą. Bet manau čia taip yra todėl kad kaip tikras lietuvis važinėju su 20 metų senumo mašinom ir skundžiuosi kad jos lievos yra. O šiaip dyzelį jei pirkčiau tai norėčiau kokio cdi. Va kokį 320cdi turėčiau tai džiaugčiausi. :)

yamato 2009-10-24 22:39

turimas W211 E320 CDI nei dumelio nemeta, kad ir kiek ji "smaugtum" :)

Tomskis 2009-10-24 22:42

dyzelis gerai, duju minusas man didziausias yra tas , kad reikalingas balionas, turi arba uzimt puse bagazines, arba det vietoj zapaskes, jei idedi vietoj zapaskes, telpa ~40litru duju, tai reiskias 300-400km, ir vel i degaline. man asmeniskai butu kas dvi dienas. salerkos prisipilu baka ir pamirstu, 1000km kaip ner kas veikt. praktiskiau biski. o duju atveju ir zapaske reiktu bagazinej veziotis , subas + zapaske, bagazine pilna. jei zapaske savo vietoj, tai subas + balionas, bagazine pilna. nesamone pilna gaunas.

samagonas 2009-10-24 23:01

Man atrodo,kad papraschiau tureti viena monstra kuris valgo 20litru,bet suteikia malonuma vairuojant ir viena kibiriuka,kuris valgo 5 litrus salerkos ir i darba vezha.O du vienam,kazhin ar imanomas varijantas ?:))))

ruffis 2009-10-25 07:53

Nnzn kokį stebuklingą dyzeli pilat, bet kad dyzelis nedumintu nesu matęs. Pries tai visos mašinos buvo dyzeliai, visi iki vieno uzmynus mesdavo dumeli. Kitas dalykas kalbant apie dyzelius, eksplotacijos kaina yra brangesnė. Nenoriu sakyt, kad dyz ar duja yra geriau, nes kitam ir elektra gerai :) kiek žmonių tiek nuomoniu, bet dujos yra 2,5 kartpigiau.

Mb 140 2009-10-25 08:31

pas mane yra bmw 530 D nepamatysi jokio dumelio!!! ir daugeli yra dyzeliniu be dumu,cia del to tai neverta gincytis! o kas geriau ar dyzelis ar benzinas-dujos,tai cia kas kam,man pigu ir gerai tos dujos,nesuku sau galvos ;) ir gal paliekam sita tema konkreciai apie dujas,bet ne lyginam su dyzeliu ;)

jonukas2 2009-10-25 09:51

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 45018)
pas mane yra bmw 530 D nepamatysi jokio dumelio!!! ir daugeli yra dyzeliniu be dumu,cia del to tai neverta gincytis! o kas geriau ar dyzelis ar benzinas-dujos,tai cia kas kam,man pigu ir gerai tos dujos,nesuku sau galvos ;) ir gal paliekam sita tema konkreciai apie dujas,bet ne lyginam su dyzeliu ;)


dar pridursiu visi dyzelai dumija galim lazintis. net nauji katik is salono.

jei pas juos nedumija tai matyt tiek ir tespaudzia to gazo .jei uzspaustu iki dugno oi butu dumavuske. tai va paliekam tuos traktorius ramybei ir varom ant duju :) vakar isimeciau dujas i seses masina ziuresiu kaip eis nes balione duju mazai tai tik 15min padirbo motoras ir uzgeso o sake puse baliono duju kai pirkau matyt nugaravo :) seip dujos yra gamtos stebuklas :)

pucenas 2009-10-25 09:52

cia rase kad i zapaskes vieta tik 40l ipila nu nzn as 48 tai visada ipilu kartais net 50 supila :) o ta zapaske tai zinai yra tokiu priemoniu kurios uztaiso padanga ten kazko pripucia i ja ir viskas :good: jai ne belekokio dyzdio skyle. nes naujose masinose jau net nera zapaskese. draugelis pirko acorda ieskojom zapaskes po to nuvare i salonas ako atsigauk jaunuoli jau nera tokio dalyko :D:D
o del to du,ijimo cia neisemem tema :) vienim dumija kitiem ne ir viskas :)

jonukas2 2009-10-25 10:10

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 44493)
galetum kartais skaitytis su zodziais, dyzeliu vairuotojai taves sxxu nevadina kad tu dujom vazineji.

viskam yra pliusu ir minusu, dujom ir dyzeliu zmones vazineja ne del malonumo, o del pigumo. nors man turbo dizeliu vaziuot maloniau nei atmosferiniu benzinu, kadangi limpa prie sedynes

nrenorejau nieko izeisti

bet pats pagalvok kai vaziuoji piko metu ir aplinkui vieni dizelai lauke 30 c laipsniu ir kondiske tau i vidu pucia dumus nuo dizelioku tai noris islipti ir glusus uzkalti su kokiu pagaliu kad nedumitu
pirkdamas zmogus dyzeli ziuri tik i savo pinigines gerove o sveikata ir ekologija palieka paskutinei vietoi
cia panasais kaip su tom lempom cxenoninem man gerai as vaziuojiu kiti man nerupi kuriuos akini. taip ir gaunas jovalas pasaulyje kad visi ziuri tik kad jam gerai ir nemasto nieko vakare prisigeria ryte pabunda prasiciukina vakare vel geria taip ir baigia savo gyvenima net nesuprates jo esmes dauguma gyvena (egzistuoja tik kad pratemtu dar viena diena ) o vakare palaima prisisiurbti, tokiem zmonem ir yra viskas neidomu kas apie juos sukasi sedi savo dyzeli spaudzia gaza ir nemato jokio dumelio kai ie galo zmones vaziuodami dusta o tarp ju yra ir mazu vaiku kurie jau nuo mazu dienu yra nuodijami ir jau 15 metu visokios suaugusiu zmoniu ligos pasireiskia. aisku vienas nieko nepakeisi bet jei visuomene aukletu savo zmones uzuot rode meksilieciu serjalus ir visokias levas reklamas ,nera lietuvoi svietimo visiskai. baisu daros pasiziurejus kaip tevai savo vaikus mieste augina . kurie 15 metu jau ruko geria vartoja visokius narkotikus ir apsvaige eina senuku musti stoteliu langu dauzyti. o uzauge tampa tokais tuscais kuriem viskas pofik


sako nedumija .as nepastebi geriau butu sakyti. pasodink uz vairo ka nors ir liepk pagazuot gerai o pats pastovek prie gluso pamatysi jei melinas dumas reiskia nesudega saliara o jei juodas tada ir taip viskas aisku tai jei pas tave nedumija juodai tai nereiskia kad nedumija

yamato 2009-10-25 10:18

Citata:

Pradžioje rašė jonukas2 (Post 45025)
dar pridursiu visi dyzelai dumija galim lazintis. net nauji katik is salono.

lazinames :)


Citata:

Pradžioje rašė jonukas2 (Post 45031)
nrenorejau nieko izeisti

bet pats pagalvok kai vaziuoji piko metu ir aplinkui vieni dizelai lauke 30 c laipsniu ir kondiske tau i vidu pucia dumus nuo dizelioku tai noris islipti ir glusus uzkalti su kokiu pagaliu kad nedumitu
pirkdamas zmogus dyzeli ziuri tik i savo pinigines gerove o sveikata ir ekologija palieka paskutinei vietoi
cia panasais kaip su tom lempom cxenoninem man gerai as vaziuojiu kiti man nerupi kuriuos akini. taip ir gaunas jovalas pasaulyje kad visi ziuri tik kad jam gerai ir nemasto nieko vakare prisigeria ryte pabunda prasiciukina vakare vel geria taip ir baigia savo gyvenima net nesuprates jo esmes dauguma gyvena (egzistuoja tik kad pratemtu dar viena diena ) o vakare palaima prisisiurbti, tokiem zmonem ir yra viskas neidomu kas apie juos sukasi sedi savo dyzeli spaudzia gaza ir nemato jokio dumelio kai ie galo zmones vaziuodami dusta o tarp ju yra ir mazu vaiku kurie jau nuo mazu dienu yra nuodijami ir jau 15 metu visokios suaugusiu zmoniu ligos pasireiskia. aisku vienas nieko nepakeisi bet jei visuomene aukletu savo zmones uzuot rode meksilieciu serjalus ir visokias levas reklamas ,nera lietuvoi svietimo visiskai. baisu daros pasiziurejus kaip tevai savo vaikus mieste augina . kurie 15 metu jau ruko geria vartoja visokius narkotikus ir apsvaige eina senuku musti stoteliu langu dauzyti. o uzauge tampa tokais tuscais kuriem viskas pofik

kalbant apie tas tavo visas ekologijas, tai galiu pridurti, kad dyzeliniu varikliu ismetamosios dujos yra maziau kenksmingos, nei kad benzininiu varikliu.
Taip kad, tamsta, siuo savo postu visiskai nusisnekejote ;)

jonukas2 2009-10-25 10:24

as apie benza nekalbejau is vis jei ka cia apie dujas ir dyzeli

gerai atvarysiu vasara i marijampole bus ekskursija parodysi man dizelioka kuris nedumina

yamato 2009-10-25 10:27

tai lazinames is kokiu 5000lt, kad kai laimesiu, butu is ko gera baliu padaryti :)

pucenas 2009-10-25 10:31

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 45038)
tai lazinames is kokiu 5000lt, kad kai laimesiu, butu is ko gera baliu padaryti :)

nejuokinkit zmoniu :D paspaudinek gerai kelis kartus gaza iki dugno matysi kai dumija :) ir bus po 5000 lt musu transporto skyriaus dir. turi 745d '06 metu atrodo irgi gincyjosi su vienu vadybininku kuris turi 730d '01m sako nedumija pz varikliukas paspaudinejo gaza kelis kartus meta ta duma ir viskas :) cia naturalu juk DYZELIS :D:D jo tokia prigimtis :bebebe:
faktas tas, kad dumija visi tik vieni vos paspaudus gaza jau rukas kiti reikia paspausti rimciau,kad parodytu kas per dalykas :) aisq geri nauji varkliai dumija lb mazai payginus su kokisu golfu ar pasatu bet ....

jonukas2 2009-10-25 10:40

gal pas ji glusas uzkaltas ir nedumija :) pucia pro dugna kur nors .

kaip gali neduminti dizelis man idomu juk saliara yra kaip aliejus riebalas tepalas o deginant tokius dalikus issiskirai daug dumu.
beto ka apie benza jei nori sumazinti duminguma benzo reikia ipilti i 50litru benzino 1 litra acetono pakelia oktavini skaiciu padideja trauka ir sumazeja kuro sanaudos ir ismetamu duju dumu kiekis nes gerai sudega viskas .internete yra info apie tai kaip atcetonas pakeicia benzo struktura .


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 11:07.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.