MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W211 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=202)
-   -   S211 draudimo ismoka (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=19817)

juoduxx 2017-03-06 19:54

S211 draudimo ismoka
 
sveiki,kaip manot,kiek butu galima prasyti is draudimo,bamperis netvarkomas,lempa nebeveikia,plius isbego antifryzas,prakirto slanga(tikekimes) ir viduj biski remo kampas ilenktas,daugaiu nezinau,dar nespejau issamiai apziureti,reikalu turesiu su lietuvos draudimu

amerika 2017-03-06 19:58

nuo 500ir i viršu,dar klausimas kas po buferiu darosi,tikrai šlanga prakirto ,o gal išlauže apatini tvirtinima,taip kad ir radiatoriaus gali reiketi,kaip reikalai su faru apiplovimo purkštuku (jei xenonai) ir pačios faros ausimis?

pucenas 2017-03-06 20:01

S211 draudimo ismoka
 
daug gaug galiu paskyti :) man uz buferio kampa, + atsvaitas paskaiciavo 581e ismokejo -90e francize.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...a76cb22865.jpg

juoduxx 2017-03-06 20:48

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 464878)
daug gaug galiu paskyti :) man uz buferio kampa, + atsvaitas paskaiciavo 581e ismokejo -90e francize.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...a76cb22865.jpg

pas mane ne kasko,ryt bus matyti ka meistriukas ras,apiplovimo nera,meistriukas sake,radiatoriaus neturejo siekti,siandien jau nebebuvo kada apziureti,bet kiek esu girdejas,su lietuvos draudimu bedu mazai buna,pirma kart susiduriu su tokia situacija

Apple 2017-03-06 20:52

Citata:

Pradžioje rašė juoduxx (Post 464893)
pas mane ne kasko,ryt bus matyti ka meistriukas ras,apiplovimo nera,meistriukas sake,radiatoriaus neturejo siekti,siandien jau nebebuvo kada apziureti,bet kiek esu girdejas,su lietuvos draudimu bedu mazai buna,pirma kart susiduriu su tokia situacija

pagal civilka isvis nereik sukt smegenu. Nuvaziavai i servisa, nutrenkei raktelius ant stalo ir pasiėmei suremontuota. Ar čia su pinigais taip sunku, kad reikia machinacijom užsiimt?

pucenas 2017-03-06 20:55

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 464895)
pagal civilka isvis nereik sukt smegenu. Nuvaziavai i servisa, nutrenkei raktelius ant stalo ir pasiėmei suremontuota. Ar čia su pinigais taip sunku, kad reikia machinacijom užsiimt?

Nzn asmeniskai as nusivyles tais visais servizais "draudiminiais". Bent jau kaune tai ne kazka. Jai gerai iseina imi pinigus ir susitvarkai normaliai.

Apple 2017-03-06 20:57

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 464897)
Nzn asmeniskai as nusivyles tais visais servizais "draudiminiais". Bent jau kaune tai ne kazka. Jai gerai iseina imi pinigus ir susitvarkai normaliai.

dar nei kart neturėjau problemų. Aišku aš visada autorizuotuose servisuose tvarkau. Bet nėra tie partnerių servisai tokie jau blogi, be to galima susiderint savo servise remontuot. Be to visada gali liepti perdaryt, jei tikrai blogai padarė

pucenas 2017-03-06 20:59

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 464899)
dar nei kart neturėjau problemų. Aišku aš visada autorizuotuose servisuose tvarkau. Bet nėra tie partnerių servisai tokie jau blogi, be to galima susiderint savo servise remontuot. Be to visada gali liepti perdaryt, jei tikrai blogai padarė

Va butent perdarineja, gaisti laika koliotis su jais ne man ;) kaune inchape viskas ok. Kitur kur teko tai... lb skeptiskai ziuriu i ta reikala.

juoduxx 2017-03-06 21:04

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 464899)
dar nei kart neturėjau problemų. Aišku aš visada autorizuotuose servisuose tvarkau. Bet nėra tie partnerių servisai tokie jau blogi, be to galima susiderint savo servise remontuot. Be to visada gali liepti perdaryt, jei tikrai blogai padarė

matai,auto reikia kiekviena diena i darba po 30km vaziuoti,dabar be auto turejau imti neplanuotu atostogu,nes nera kaip itaip i darba vaziuoti,daug kitu planu susigadino ir servise speju apie pora savaiciu laikys(zinau ne viena toki atveji) o jai pinigais gerai siulo,daug greiciau galima viska pasidaryti ir pas patikimus zmones,man asmeniskai nera skirtumo,svarbu auto sutvarkytu gerai ir netemtu gumos be reikalo

iDracus 2017-03-07 07:46

Citata:

Pradžioje rašė juoduxx (Post 464903)
matai,auto reikia kiekviena diena i darba po 30km vaziuoti,dabar be auto turejau imti neplanuotu atostogu,nes nera kaip itaip i darba vaziuoti,daug kitu planu susigadino ir servise speju apie pora savaiciu laikys(zinau ne viena toki atveji) o jai pinigais gerai siulo,daug greiciau galima viska pasidaryti ir pas patikimus zmones,man asmeniskai nera skirtumo,svarbu auto sutvarkytu gerai ir netemtu gumos be reikalo

O tu kitą kartą apsidrausk Lietuvos draudime privalomąjį ir KASKO. Tokiu atveju būtum gavęs pakaitinį automobilį, važinėtum ir žvengtum. O dabar :geda: Jeigu labai įdomu , draudimo klausimais pas mane: Vaidas 8-686-23130 (Lietuvos draudimas :wave:)

Salival 2017-03-07 10:53

Paskaiciuoti turi normalei. Man uz subraizyta bamperi ir sparna siule apie 400e.

kesha 2017-03-07 13:22

Citata:

Pradžioje rašė iDracus (Post 464934)
O tu kitą kartą apsidrausk Lietuvos draudime privalomąjį ir KASKO. Tokiu atveju būtum gavęs pakaitinį automobilį, važinėtum ir žvengtum. O dabar :geda: Jeigu labai įdomu , draudimo klausimais pas mane: Vaidas 8-686-23130 (Lietuvos draudimas :wave:)

na na...automobilis stoves servize dvi /tris savaites.Pagal darbu remonto laika,paskaiciuos ,kad darbus atlikt reikia dvieju darbo dienu.Pakaitinis ir bus skirtas dviems dienoms.Nieko neturiu pries kuria nors draudimo bendrove,tiesiog tokia situacija.Bet kokiu atveju as uz tai ,kad darbai butu atliekami servize .Ka gali zinoti apie pasleptus gedimus po auto ivykio....O pasiimsi babkes ,ir saukstai po pietu...

rafis 2017-03-07 16:10

Yra imone klaipedoje, kuri paema tavo automobili, tai isnuomoja nauja automobili i seno vieta,ir jie rupinasi darbais, kokybe ir t.t.
Jie aisku remontuoja "savo servise" ir pinigus is draudimo gauna i savo saskaita, bet uz tai tau rupintis nereikia ir gauni pakaitini auto. jei reikes kontaktu kreipkis i pm.

Kitas dalykas, kaimynui prabrauke w211 visa sona,nuo pr bamperio iki galinio bamperio-
pr bamperio kampas, sparnas, dureles,dureles, galini sparnas,galinis bamperis.
Kita masina pravaziavo matyt. Tai paskaiciavo 850eu. Atmetus francize gavosi apie 720 euru :wave:
Nepasakyciau kad daaug ismokejo.Aisku garaze kokiam visa sona uz 500eu kokius perpus, bet be masinos gera savaite vaiksciosi pestute ir kokybe neaiski, kiek esu dares pardavimam masinu, tai tie garaziniai tikrai kartais pripjauna.. Buvo tokiu variantu, kad net po dvieju menesiu pradejo dazai atsokineti. ar laka blogai supucia po menesio ismeta "rupke".. ir nei poliravimai nebepadeda... Ir kai pas garazini nueini kad perdarytu savo defektus, labai nelengvai buna.. O pas imone kai ateini, tai vistiek kitaip, nes ir garantija jie privalo suteikt,.

Citata:

Pradžioje rašė iDracus (Post 464934)
O tu kitą kartą apsidrausk Lietuvos draudime privalomąjį ir KASKO. Tokiu atveju būtum gavęs pakaitinį automobilį, važinėtum ir žvengtum. O dabar :geda: Jeigu labai įdomu , draudimo klausimais pas mane: Vaidas 8-686-23130 (Lietuvos draudimas :wave:)

jojo privalomaji ir kasko.Kad uz tuos kasko pinigus kosminius jamat po nauju metu. Kai atsitinka avarja, prasideda isikalinejimai -gal isvengt galima buvo, gal tas, gal anas. O kaidabar LD paskaiciavo uz 730 e65 06m antri metai draudziami be ivykiu 1300, kai pries metus uzteko 900, ir kai nuvaziavau nu kelio su viena masina ir viena kompanija(ne ld) neismoka pinigu, ir reikia per teismus eit, kad atgauciau ismoka-del visiskai salisku korumpuoto trasologo prof Mituneviciaus isvadu tai aciu,, gal geriau nereikia to kasko.

juoduxx 2017-03-07 16:56

Citata:

Pradžioje rašė Salival (Post 464968)
Paskaiciuoti turi normalei. Man uz subraizyta bamperi ir sparna siule apie 400e.

ziuresim,sake per 3 dienas atvaziuos "ekspertas" ir matysim,tik biski nervai ima,kad tris dienas laukt,kol atvaziuos,didziausias pastatas klaipedoj,o tipo ekspertu nera

kesha 2017-03-07 17:45

Citata:

Pradžioje rašė juoduxx (Post 465025)
ziuresim,sake per 3 dienas atvaziuos "ekspertas" ir matysim,tik biski nervai ima,kad tris dienas laukt,kol atvaziuos,didziausias pastatas klaipedoj,o tipo ekspertu nera

Jo, palauk,atvaziuos ''egzpertas'' - dar pasipjaudysi...Turejau neperseniausiai reikalu.Sako,atvaziuos ekspertas ir nustatys zala.As jiems- ekspertas atidziai apziures visas padarytas zalas?.Jie man -jo visas,matomas.As ju klausiu kaip ekspertas nustatys viska tik atvaziaves ,jeigu reikia palyst po masina.Jie- ekspertas po masina nelandzioja,nustato visus IS ISORES MATOMUS gedimus.Tada as ir sutikau remontuoti ju parinktam servize,kad galeciau as pasiknisineti ir pasokdinti del atiktu darbu.

juoduxx 2017-03-07 17:58

Citata:

Pradžioje rašė kesha (Post 465029)
Jo, palauk,atvaziuos ''egzpertas'' - dar pasipjaudysi...Turejau neperseniausiai reikalu.Sako,atvaziuos ekspertas ir nustatys zala.As jiems- ekspertas atidziai apziures visas padarytas zalas?.Jie man -jo visas,matomas.As ju klausiu kaip ekspertas nustatys viska tik atvaziaves ,jeigu reikia palyst po masina.Jie- ekspertas po masina nelandzioja,nustato visus IS ISORES MATOMUS gedimus.Tada as ir sutikau remontuoti ju parinktam servize,kad galeciau as pasiknisineti ir pasokdinti del atiktu darbu.

anifryzas isbego,gaus lyst nori nenori,nes nesimato is kur isbego

kesha 2017-03-07 18:11

Parasyk kaip sekesi :)

juoduxx 2017-03-07 18:14

Citata:

Pradžioje rašė kesha (Post 465033)
Parasyk kaip sekesi :)

butinai

vampyras 2017-03-07 19:19

pala kasco atveju gali siusti savo experta, jaigu civilis ir tu nekaltas tai tavo valia rinktis experta, ar as cia jau klystu?

amerika 2017-03-07 19:30

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 465047)
pala kasco atveju gali siusti savo experta, jaigu civilis ir tu nekaltas tai tavo valia rinktis experta, ar as cia jau klystu?

turejau prieš keleta metu atveji kai mano auto "nusuko " visa nosi ir buvo kasko,tai iš pradžiu pasiule juokinga suma ,teko samdytis nepriklausoma eksperta,suma išaugo 4 kartus,,draudimo agentai nesutiko sumoketi pilnos sumos bet ,pasiule 3kartus didesne suma nei pirma karta,sutikau ir baigesi tas ginčas,bet kiek domejausi kreipiantis i teisma visas procesas išsitempia iki puses metu ir tokiu išlaidu .kaip eksperto vertinimas,detaliu paieška i samata neitraukia...Gak dabar kas keitesi,bet jei matai kad tave bando:daro:,tuomet reiketu kreiptis i ekspertus.

juoduxx 2017-03-07 19:52

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 465047)
pala kasco atveju gali siusti savo experta, jaigu civilis ir tu nekaltas tai tavo valia rinktis experta, ar as cia jau klystu?

na be experto nemanau,kad jie patikes apie nusakytus gedimus,nes gali pripasakoti visko juk

vampyras 2017-03-07 20:09

Citata:

Pradžioje rašė juoduxx (Post 465051)
na be experto nemanau,kad jie patikes apie nusakytus gedimus,nes gali pripasakoti visko juk

esant kasco zalai draudimas siuncia savo experta, jaigu nori savo uz ji turesi moketi pats, jaigu zala civiline ir tu nekaltas tavo teise pasakyti draudimo siunciamui expertui sedek namie, as pasirinksiu savo. aiskiau? :)

rafis 2017-03-07 20:27

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 465059)
esant kasco zalai draudimas siuncia savo experta, jaigu nori savo uz ji turesi moketi pats, jaigu zala civiline ir tu nekaltas tavo teise pasakyti draudimo siunciamui expertui sedek namie, as pasirinksiu savo. aiskiau? :)

Draudimui tavo eksperto isvados nieko vertos, ir jis ju neprivalo ismoketi. Na nebent kreipsies i teisma...

vampyras 2017-03-07 20:43

Citata:

Pradžioje rašė rafis (Post 465073)
Draudimui tavo eksperto isvados nieko vertos, ir jis ju neprivalo ismoketi. Na nebent kreipsies i teisma...

as turiu kasco ipuoliau i medi, draudimas atsiunte experta, sutvarke auto.
as turiu kasco tu ipuolei i mane, abu turim tuos patcius draudimus, bet mano teise rinktis koks expertas nustatys zala. aiskiau tavo galvai?

Darius 2017-03-07 20:50

Tai pas tave, o čia lietuva, čia lietūs lyja. :xx:

vampyras 2017-03-07 20:58

Citata:

Pradžioje rašė Darius (Post 465080)
Tai pas tave, o čia lietuva, čia lietūs lyja. :xx:

cia ant galvu kazka pila, tokios eu nuostatos. lietuvis su lietuviu regitracija padare iviki, lygiai pagal tas patcias salygas sumoka, lygiai pagal taspatcias salygas sumoketu jaigu tu ivaziuotum i manaja :) kodel tarp lietuviu turetu skirtis?
P.s. gal as ir klystu, bet prasom pasakymus, o istatymu pastraipas rodykit :)

Tomskis 2017-03-07 21:45

Tvarka paprasta:

1. Draudimas paskaiciuoja, pasiemi pinigus.
2. Kvieti nepriklausoma, apardai masina, nunesi draudimui knyga, skirtuma damoka
3. Rasai pretenzija, kad apmoketu nepriklausomo islaidas, su LD neisdege, su kitais kolkas ok.

juoduxx 2017-03-08 06:55

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 465086)
Tvarka paprasta:

1. Draudimas paskaiciuoja, pasiemi pinigus.
2. Kvieti nepriklausoma, apardai masina, nunesi draudimui knyga, skirtuma damoka
3. Rasai pretenzija, kad apmoketu nepriklausomo islaidas, su LD neisdege, su kitais kolkas ok.

o kiek nepriklausomas ekspertas kainuoja?

iDracus 2017-03-08 07:35

Citata:

Pradžioje rašė juoduxx (Post 465095)
o kiek nepriklausomas ekspertas kainuoja?

Nepriklausomas ekspertas kviečiamas (jo paslaugų draudimas neapmoka) tada kai nukentėjęs nepatenkintas išmoka. Tai kaip taisyklė liečia grynų pinigų išmokėjimą. Čia ir pasireiškia lietuvio godumas. Pradeda ieškoti visokių priežaščių, kad tik išmokėtų daugiau. Gi remontuojant servise tai visiškai dzin, kiek kainuoja.

Dar vienas pastebėjimas. Jeigu kaltininkas įvažiavo į tavo auto ir tau per mažai skaičiuoja, tu visada gali pasirinkti, kad skaičiuotų ne pagal kaltininko civilinį o pagal tavo KASKO ir pasirinkti geriausią variantą. Bet tokiu atveju, jau bus registruojama kaip KASKO žala, na tipo tu kaltas.

juoduxx 2017-03-08 09:02

Citata:

Pradžioje rašė iDracus (Post 465101)
Nepriklausomas ekspertas kviečiamas (jo paslaugų draudimas neapmoka) tada kai nukentėjęs nepatenkintas išmoka. Tai kaip taisyklė liečia grynų pinigų išmokėjimą. Čia iį pasireiškia lietuvio godumas. Pradeda ieškoti visokių priežaščių, kad tik išmokėtų daugiau. Gi remontuojant servise tai visiškai dzin, kiek kainuoja.

Dar vienas pastebėjimas. Jeigu kaltininkas įvažiavo į tavo auto ir tau per mažai skaičiuoja, tu visada gali pasirinkti, kad skaičiuotų ne pagal kaltininko civilinį o pagal tavo KASKO ir pasirinkti geriausią variantą. Bet tokiu atveju, jau bus registruojama kaip KASKO žala, na tipo tu kaltas.

gerai,tai as galiu dabar varyti i mb centra?nes noriu,kad viskas butu padaryta kaip ir buvo ir su orginaliom dalim,nemanau,kad draudimas sutiktu su ju kainom

brasil181 2017-03-08 09:24

Citata:

Pradžioje rašė juoduxx (Post 465110)
gerai,tai as galiu dabar varyti i mb centra?nes noriu,kad viskas butu padaryta kaip ir buvo ir su orginaliom dalim,nemanau,kad draudimas sutiktu su ju kainom

damoketum skirtuma is savo kisenes

juoduxx 2017-03-08 09:45

Citata:

Pradžioje rašė brasil181 (Post 465111)
damoketum skirtuma is savo kisenes

ta as zinau :) visi verkia,kad vazineja netvarkingi auto lietuvoj,puse ju is po draudiminiu tvarkimu,nes draudimai,viska daro,kad butu pigiau,o ne,kad auto butu tvarkingai ir profisionaliai sutvarkytas,logiskai mastatnt,jai valstybe vercia privalomai draustis,tai ji ir turetu reguliuoti,kad nukentejas zmogus patirtu maziau nuostoliu ir neplanuotu sunkumu,o dabar ira viskas atvirksciai,kol tvarko auto,nei i darba,nei kitus butinus darbus gali pasidaryti,seimunai turetu isleisti istatyma,kad draudimo bendroves turetu duoti pakaitini automobili ir manau,butu daug maziau nepatenkintu zmoniu

iDracus 2017-03-08 09:51

Citata:

Pradžioje rašė juoduxx (Post 465110)
gerai,tai as galiu dabar varyti i mb centra?nes noriu,kad viskas butu padaryta kaip ir buvo ir su orginaliom dalim,nemanau,kad draudimas sutiktu su ju kainom

Lietuvos draudime gali varyti ir į MB centrą, bet... reikia žinoti vieną paprasta faktą. Reikia turėti KASKO :) Po to reikia susitarti su žalistais kur remontuosi savo auto. Trečia: susimokėsi skirtumą, bet ne mažiau kaip 20% nuo remonto vertės, plius pagal KASKO susimokėsi ir franšizę. Taigi manau tas 20% tau gali tiek kainuoti, kiek kainuotų visas remontas autorizuotame LD servise. Pagavai esmę?

juoduxx 2017-03-08 10:32

Citata:

Pradžioje rašė iDracus (Post 465114)
Lietuvos draudime gali varyti ir į MB centrą, bet... reikia žinoti vieną paprasta faktą. Reikia turėti KASKO :) Po to reikia susitarti su žalistais kur remontuosi savo auto. Trečia: susimokėsi skirtumą, bet ne mažiau kaip 20% nuo remonto vertės, plius pagal KASKO susimokėsi ir franšizę. Taigi manau tas 20% tau gali tiek kainuoti, kiek kainuotų visas remontas autorizuotame LD servise. Pagavai esmę?

bet gerai,kodel as turiu moketi dar is saves,jai pries tai mano automobilis buvo tvarkingas ir as nekaltas?o kaip automobili tvarko autorizuoti servisai-orginaliomis dalimis?uzsienija net nekyla klausimu kur tvarkyti,kokia marke,ten ir tvarko

iDracus 2017-03-08 12:00

Citata:

Pradžioje rašė juoduxx (Post 465118)
bet gerai,kodel as turiu moketi dar is saves,jai pries tai mano automobilis buvo tvarkingas ir as nekaltas?o kaip automobili tvarko autorizuoti servisai-orginaliomis dalimis?uzsienija net nekyla klausimu kur tvarkyti,kokia marke,ten ir tvarko

Kaltininko kompanija pagal privalomąjį civilinį draudimą arbą tvarko savo autorizuotame servise arba išmoką pinigais. Dėl sumos tave informuoja, gali derėtis. Jeigu tvarko pagal KASKO ir pas tave nėra pasirinkta draudimo sąlyga "remontas naujomis detalėsmis" arba "remontas draudėjo pasirinkimu", niekas tau neremontuos naujomis detalėmis. Beje, šias sąlygas galima pasirinkti tik automobiliui iki 6 metų amžiaus, imtinai. Paprastai tai būna brangesnis draudimas. Jeigu draudimo kompanija turi sutartį su tavo markės automobilio dileriais Lietuvoje, tai yra tikimybė, kad ir tu ten galėsi remonuotis. Bet vėl gi, ne senesnę negu 8 metų amžiaus. Comprende muchacho?

juoduxx 2017-03-08 12:07

Citata:

Pradžioje rašė iDracus (Post 465129)
Kaltininko kompanija pagal privalomąjį civilinį draudimą arbą tvarko savo autorizuotame servise arba išmoką pinigais. Dėl sumos tave informuoja, gali derėtis. Jeigu tvarko pagal KASKO ir pas tave nėra pasirinkta draudimo sąlyga "remontas naujomis detalėsmis" arba "remontas draudėjo pasirinkimu", niekas tau neremontuos naujomis detalėmis. Beje, šias sąlygas galima pasirinkti tik automobiliui iki 6 metų amžiaus, imtinai. Paprastai tai būna brangesnis draudimas. Jeigu draudimo kompanija turi sutartį su tavo markės automobilio dileriais Lietuvoje, tai yra tikimybė, kad ir tu ten galėsi remonuotis. Bet vėl gi, ne senesnę negu 8 metų amžiaus. Comprende muchacho?

na pvz.klaipedoj,kokie yra dar be merso centro autorizuoti servisai?

kesha 2017-03-08 12:55

Citata:

Pradžioje rašė iDracus (Post 465129)
Kaltininko kompanija pagal privalomąjį civilinį draudimą arbą tvarko savo autorizuotame servise arba išmoką pinigais. Dėl sumos tave informuoja, gali derėtis. Jeigu tvarko pagal KASKO ir pas tave nėra pasirinkta draudimo sąlyga "remontas naujomis detalėsmis" arba "remontas draudėjo pasirinkimu", niekas tau neremontuos naujomis detalėmis. Beje, šias sąlygas galima pasirinkti tik automobiliui iki 6 metų amžiaus, imtinai. Paprastai tai būna brangesnis draudimas. Jeigu draudimo kompanija turi sutartį su tavo markės automobilio dileriais Lietuvoje, tai yra tikimybė, kad ir tu ten galėsi remonuotis. Bet vėl gi, ne senesnę negu 8 metų amžiaus. Comprende muchacho?

gali remontuotis ir naujomis detalemis,tiksliau originaliomis ,detalemis.Tik situom atveju primokesi skirtuma nuo nusidevejimo.

juoduxx 2017-03-08 13:12

Citata:

Pradžioje rašė kesha (Post 465134)
gali remontuotis ir naujomis detalemis,tiksliau originaliomis ,detalemis.Tik situom atveju primokesi skirtuma nuo nusidevejimo.

tai nori pasakyti,kad jie mano orginalu tarkim bamperi gali pakeisti i kinietiska ir bus ok?

Pavidolis 2017-03-08 13:54

Citata:

Pradžioje rašė juoduxx (Post 465136)
tai nori pasakyti,kad jie mano orginalu tarkim bamperi gali pakeisti i kinietiska ir bus ok?

Man ir įdomus šitas punktas. Apšvarino sharan'o apdailos dalis, servise įvertintojas iškart pasakė, kad tik originalios dalys būna ir jie net netvarkys - imk išmoką, nebent nori susimokėti už visas dalis 40% sumos...
(kasko)

Apple 2017-03-08 13:56

Citata:

Pradžioje rašė juoduxx (Post 465136)
tai nori pasakyti,kad jie mano orginalu tarkim bamperi gali pakeisti i kinietiska ir bus ok?

I deveta tau keis. Nesuk smegenu. Nauju daliu niekada negausi, nebent nauja auto ir drausta be nusidevejimo. Žmogus labai aiškiai viską pasakė aukščiau. Aišku, gali gaut ir nauja originala, bet kai reiks primoketi kokiu 80% nuo kainos, tai greit persigalvosi ir desi deveta bamperi :D

Paprašyk, gal iDracus įmes nusidevejimo lentele


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 13:37.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.