MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Apie Viską (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=102)
-   -   Varikline alyva (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=19150)

amerika 2016-10-19 16:45

Varikline alyva
 
Gal kas ruošiasi pirktis tepalus keitimui (varikliui).Pas mane pati jau like pora k km iki keitimo,ir pažiurejes vokečiu tinklapiuose radau Aral 5w30 -20 litru su atsiuntimu i LT gaunasi apie 110 euru.Taigi butu pasiulymas pirkti ta 20 litru pusiau -išeitu aukščiausios kokybes alyva po 5,5 euro už litra...Man i om-642 reikia 8,5 l taigi nelabai ir per daug tu 10 litru....
gal atsiras norinčiu tokiam deal??

tomasgarliava 2016-10-19 19:50

Citata:

Pradžioje rašė amerika (Post 446851)
Gal kas ruošiasi pirktis tepalus keitimui (varikliui).Pas mane pati jau like pora k km iki keitimo,ir pažiurejes vokečiu tinklapiuose radau Aral 5w30 -20 litru su atsiuntimu i LT gaunasi apie 110 euru.Taigi butu pasiulymas pirkti ta 20 litru pusiau -išeitu aukščiausios kokybes alyva po 5,5 euro už litra...Man i om-642 reikia 8,5 l taigi nelabai ir per daug tu 10 litru....
gal atsiras norinčiu tokiam deal??

hmm..., tai kad mobilas pas markeviuciu uz tokia pat kaina taip pat superiniai sintetiniai tepaliukai ir nereikia nieko siustis.
http://www.e-tepalai.lt/lengvuju-automobiliu-alyvos

amerika 2016-10-19 19:59

Citata:

Pradžioje rašė tomasgarliava (Post 446864)
hmm..., tai kad mobilas pas markeviuciu uz tokia pat kaina taip pat superiniai sintetiniai tepaliukai ir nereikia nieko siustis.
http://www.e-tepalai.lt/lengvuju-automobiliu-alyvos

na nelabai sulyginami dalykai- aral pritaikytas ypač ilgiems intervalams tarp keitimu -25k km,nemanau kad su mobil ar castrol tiek km važiuosi be baimes kad variklio neužlenksi

vampyras 2016-10-19 20:13

pas "mane" litras 5W30=15€,litras 0w40=18€ litras mobil1=25€ prie visko pridekit pvm ir siuntima :D

Rawwslt 2016-10-19 20:34

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 446868)
pas "mane" litras 5W30=15€,litras 0w40=18€ litras mobil1=25€ prie visko pridekit pvm ir siuntima :D

Esu mates parasyta buvo petronas ant daimlerio tepalu pakuotes.
Cia gal kokia kitokia rinka ar kaip? Neteko matyti?

Audrius 2016-10-19 20:58

Citata:

Pradžioje rašė amerika (Post 446865)
na nelabai sulyginami dalykai- aral pritaikytas ypač ilgiems intervalams tarp keitimu -25k km,nemanau kad su mobil ar castrol tiek km važiuosi be baimes kad variklio neužlenksi

nu papriestarausiu nzn ar gerai seniem varikliam tiek vaziuot nekeitus tepalu :)

Gadget 2016-10-19 21:01

Kad max aptarnavimo periodas toks nustatytas- nereiskia, kad tiek reikia vaziuot. Savo auto maximum kas 8 tukst keiciu.

vampyras 2016-10-19 21:11

Citata:

Pradžioje rašė Rawwslt (Post 446871)
Esu mates parasyta buvo petronas ant daimlerio tepalu pakuotes.
Cia gal kokia kitokia rinka ar kaip? Neteko matyti?

ne neteko. cia kita rinka, viskas kubais, ne litrais, o ar shell ar aral fura tveza jokio skirtumo :)
svarbu pristate tepala koki uzsisakem :)

Rawwslt 2016-10-19 21:37

Prie sito posto labai norejau pasidalinti grazia agitacija :pepsi:

http://i1253.photobucket.com/albums/...psqkzeayrv.jpg

aleximo 2016-10-19 21:41

.
 
O kokia nuomone apie Addinol tepalus pas jus ? Ar teko susidurt ? :confused:

vanix 2016-10-19 21:48

Citata:

Pradžioje rašė aleximo (Post 446884)
O kokia nuomone apie Addinol tepalus pas jus ? Ar teko susidurt ? :confused:

geri, vazineju ant Addinol 5W40, tris masinos ant tokiu tepalu, viskas super :)
Del tepalu keitimo yra tokia taisykle keist tepalus kas metus, nesvarbu, kad pravaziuoji maziau ;)

nzn ar cia tepalas geras ar varikliai geros bukles, bet i savo C55 litra dapylu kas 5k km, kas skaitau yra labai gerai, vazinejant nepensininko rezimu. O i CLK350 nereikejo dar dapilt nei litro tarp keitimu.

Slapyvardis 2016-10-19 23:13

Kolega minejo, kad gali Vilniuje pasiulyti eneos alyvos uz panasia kaina, jei kiekis ~9ltr.

Tomskis 2016-10-20 05:57

Citata:

Pradžioje rašė Gadget (Post 446878)
Kad max aptarnavimo periodas toks nustatytas- nereiskia, kad tiek reikia vaziuot. Savo auto maximum kas 8 tukst keiciu.

Nemanau kad verta dvirati isradinet. As keiciu kas 30-40 priklausomai nuo masinos, kaip gamintojas nurodo

Audrius 2016-10-20 06:00

blogai darai :) pakalbek su bet kokiu rimtesniu varikliu meistriuku ir lieps tiek nevaziuoti cia naujom masinom tokie ilgi km.. seip jei neiveiki per metus tiek reikia keisti vistiek :) bet aisku tavo valia :)


pvz kaimynas su nauja note ivekia per metus 3000 bet ji nisanas kas metus prievartauja keist tepalus kitaip nebus garantijos :)

amerika 2016-10-20 06:25

Tai kaip ,nera norinčiu susimest?:)
va dar pigiau,siuntimas plius 20 euru
http://www.motoroel100.de/Aral-Super-Tronic-5W-30

Audrius 2016-10-20 06:53

butum pries pora sav buciau metesis bet jau pakeista :)

Tomskis 2016-10-20 08:11

Citata:

Pradžioje rašė baravykas (Post 446893)
blogai darai :) pakalbek su bet kokiu rimtesniu varikliu meistriuku ir lieps tiek nevaziuoti cia naujom masinom tokie ilgi km.. seip jei neiveiki per metus tiek reikia keisti vistiek :) bet aisku tavo valia :)


pvz kaimynas su nauja note ivekia per metus 3000 bet ji nisanas kas metus prievartauja keist tepalus kitaip nebus garantijos :)

tai senom ir intervalai mazesni, kas 15-20-25, priklausomai nuo masinos. Bet laikantis taisykliu, puse liamo tikrai vaziuoja be problemu masinos. O kad kas metus reikia keisti tas irgi tiesa. Tepalas kaip ir alus, turi galiojimo laika.

Dar tik nesuprantu kodel dileris viena ir ta pacia masina, jei parduoda europai, nurodo pvz 30kkm intervala, o treciom salim, tame tarpe ir lietuvai, 40kkm. Tipo kad greiciau uzmustume variklius?:) Net ant spydiko uzsidega servisas ties 30k kaip ir turetu buti, bet keiti vistiek kas 40k.

StillVirgin 2016-10-20 08:21

Mano abi masinos dar garantines ir privalu keisti kas 15k, o bet taciau, kitaip nemoku kaip kas 10K, kas gaunasi 2x - 3x per metus. Maza to atsivezu savo geresnes klampos alyva :D

aleximo 2016-10-20 08:36

.
 
Tik Vanix turi nuomone del Addinol tepalu ? :) :vairuot:

Gadget 2016-10-20 08:38

Pastaruoju metu pilu i savo auto 10w60 Raliui skirta XADO alyva. Labai patenkintas :)

StillVirgin 2016-10-20 08:57

Citata:

Pradžioje rašė Gadget (Post 446914)
Pastaruoju metu pilu i savo auto 10w60 Raliui skirta XADO alyva. Labai patenkintas :)

O kuom konkreciai esi labiau patenkintas sita alyva, nei kitom? :)

Apple 2016-10-20 09:00

O man kas gali paaiškinti kuo skiriasi skirtingų pavadinimų ir tos pačios specifikacijos alyvva? :)

PVZ aš visą gyvenimą važiuoji tik ant Shell, niekada bėdų neturėjau. Nors man realiai dzin kas supilta, svarbu būtų pagal specifikaciją.

Rawwslt 2016-10-20 09:04

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 446922)
O man kas gali paaiškinti kuo skiriasi skirtingų pavadinimų ir tos pačios specifikacijos alyvva? :)

PVZ aš visą gyvenimą važiuoji tik ant Shell, niekada bėdų neturėjau. Nors man realiai dzin kas supilta, svarbu būtų pagal specifikaciją.

Alyvos yra testuojamos. Vienos virsija standarta kitos vos vos atitinka.

Apple 2016-10-20 09:05

Citata:

Pradžioje rašė Rawwslt (Post 446923)
Alyvos yra testuojamos. Vienos virsija standarta kitos vos vos atitinka.

Kur gaut palyginama sąrašą?

Apple 2016-10-20 09:08

Ir dar suprasčiau, kad ieškoma geriausios alyvos naujam automobiliui, bet kai jis yra senas ir kai 10-15 metų buvo į jį pilama neaišku kas, tai dabar supylus geriausią alyvą nemanau, kad bus kažkuo geriau nei supylus tarkim vidutine. Esminis dalykas, kad atitiktų specifikaciją ir tiek.

brasil181 2016-10-20 09:10

kazi idomu kiek motoras tempia su nekeista alyva

FUN500 2016-10-20 09:13

Mano nuomone alyva skyriasi pagal specifikacijas ir klampuma. O skirti alyva pagal pavadinima nu ka as zinau, tas pat kad tureti du kanistrus benzino, viena is lukoilo kita is statoilo ir atskirk tu man kuris benzas geresnis?:D jeigu atsiras nuomoniu kad yra skirtumas apart oktaninio skaiciaus bus smagu paskaityti. Snd turiu palankia skaitymui diena:)

Sent from my H60-L04 using Tapatalk

Willeris 2016-10-20 09:15

dėl to intervalo, nežinau, aš senom rekomendacijom gyvenu, tai keičiu kas 15kkm arba kas metus, bet tiek kilometrai apie metus, kartais greičiau gaunasi, tai keičiamės tada, o kuro filtrą kas trečią tepalo keitimą.

Apple 2016-10-20 09:24

maksimalius keitimo intervalus nurodo gamintojas, nuo to, kad pakeiti anksčiau blogiau tikrai nebus :) naujom auto keičiu tepalus pagal intervalus (pvz jetta kas 30k km keičiau ir visiškai nieko nenutiko :) ), o senesnėms stengiuosi keisti šiek tiek dažniau. Su ML planuoju 20k km važiuot iki keitimo.

Tomskis 2016-10-20 09:26

Citata:

Pradžioje rašė StillVirgin (Post 446920)
O kuom konkreciai esi labiau patenkintas sita alyva, nei kitom? :)

as kai pildavau xado i sena w124, tai graziau motoras dirbo, neklaksejo. Ir kai po ilgesnio naudojimo atsuki tepalo dangteli, kvepia vaistazolem, o ne suodziais :) Bet variklio darbas tikrai grazesnis, veliau buvau supyles paprasta alyva, vel klaksejo plaktukas, paskui vel xado - vel graziai dirba

Audrius 2016-10-20 09:42

as ir uz xado.. pyliau i sena galaxy uzmusta iki negalejimo supyliau xado tikrai minksciau variklis dirbo :) ir nekeiciau nei karto paskui nuvaziavau apie 40 stuku aisku dapildamas ir taip pardaviau :)

Audrius 2016-10-20 09:44

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 446904)
tai senom ir intervalai mazesni, kas 15-20-25, priklausomai nuo masinos. Bet laikantis taisykliu, puse liamo tikrai vaziuoja be problemu masinos. O kad kas metus reikia keisti tas irgi tiesa. Tepalas kaip ir alus, turi galiojimo laika.

Dar tik nesuprantu kodel dileris viena ir ta pacia masina, jei parduoda europai, nurodo pvz 30kkm intervala, o treciom salim, tame tarpe ir lietuvai, 40kkm. Tipo kad greiciau uzmustume variklius?:) Net ant spydiko uzsidega servisas ties 30k kaip ir turetu buti, bet keiti vistiek kas 40k.

pas mus gal nepasiekia tokiu greiciu ir nepjauna dugnais varikliu banuose :)) kitaip neisivaizduoju

Apple 2016-10-20 10:07

Čia kiekvieno pardavėjo asmeninis reikalas tie intervalai. VW kas 30k km, Skoda kas 15k km, nors varikliai 1x1 tokie patys. Kai paklausi kodėl - atsako, kad taip gamintojas rekomenduoja, nors realiai jie nori daugiau užsidirbti nuo serviso.

PVZ Audi Vilniuje intervalas 15k km, o Audi Kaune 30k km :D jeigu daug važiuoji, tai apsimoka Audi pirkti iš Kauno.

Rawwslt 2016-10-20 10:08

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 446924)
Kur gaut palyginama sąrašą?

Tos institucijos kurios atlieka tyrimus turi... Nemanau kad viesai skelbema.
Pilk kokio nori gamintojo tepalus.
Tik man castrolis yra uzkliuves. :pepsi:

Apple 2016-10-20 10:09

Citata:

Pradžioje rašė Rawwslt (Post 446939)
Tos institucijos kurios atlieka tyrimus turi... Nemanau kad viesai skelbema.
Pilk kokio nori gamintojo tepalus.
Tik man castrolis yra uzkliuves. :pepsi:

Tada manau, kad bull shit :)
kažkur, kažkas, kažkaip...

Atitinka specifikacija = galima naudoti
Neatitinka specifikacijos = negalima naudoti.

Visa kita yra jausmai :)

Tomskis 2016-10-20 10:27

Na dar grazesne ipakuote veikia psichologiskai ir kaina. Svogeris man skambina, sako senukuose stoviu, elfa nezinau kur imti, sako du variantai yra, vienas brangesnis, kitas pigesnis, skirtumas ~10eur bakelis. Paziurejau specifikacija, sakau tas kur pigesnis tavo masinai tinkamas, ai sako paimsiu brangesni, geriau gal bus. Nors net specifikacija vapscie neatitinka :D

brasil181 2016-10-20 10:41

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 446942)
Na dar grazesne ipakuote veikia psichologiskai ir kaina. Svogeris man skambina, sako senukuose stoviu, elfa nezinau kur imti, sako du variantai yra, vienas brangesnis, kitas pigesnis, skirtumas ~10eur bakelis. Paziurejau specifikacija, sakau tas kur pigesnis tavo masinai tinkamas, ai sako paimsiu brangesni, geriau gal bus. Nors net specifikacija vapscie neatitinka :D

nu i su neatitinkancia specifikacijos atvazinejo ir nieko nebuvo ane :)

Apple 2016-10-20 10:54

Citata:

Pradžioje rašė brasil181 (Post 446943)
nu i su neatitinkancia specifikacijos atvazinejo ir nieko nebuvo ane :)

Specifikacija svarbi auto su DPF'ais, nes levi tepalai gali ji greičiau užkišt. O seniems trantams manau gali pilti belenka :)

aleximo 2016-10-20 10:58

.
 
As siaip del ko paklausiau del Addinol tepalu, dabar vedu darybas su vokieciais del galimo darbo pas juos LT rinkai, tai del to ir noretusi suzinoti kokios rinkos pozicijos jusu subjektyvia nuomone.
Aisku tai kazko konkretaus nepasakys, bet kiekvieno potencialaus vartotojo nuomone yra svarbi manau salyginai.
Teko kol kas girdet pavirsutininkai kad auksta kaina, bet ir kokybe ganetinai auksta.

Ka manot jus apie perspektyvas ? :aciu:

Apple 2016-10-20 11:13

Citata:

Pradžioje rašė aleximo (Post 446945)
As siaip del ko paklausiau del Addinol tepalu, dabar vedu darybas su vokieciais del galimo darbo pas juos LT rinkai, tai del to ir noretusi suzinoti kokios rinkos pozicijos jusu subjektyvia nuomone.
Aisku tai kazko konkretaus nepasakys, bet kiekvieno potencialaus vartotojo nuomone yra svarbi manau salyginai.
Teko kol kas girdet pavirsutininkai kad auksta kaina, bet ir kokybe ganetinai auksta.

Ka manot jus apie perspektyvas ? :aciu:

Pirmą kartą girdžiu apie tokius tepalus. Tau reikia kalbėti ne su galutiniu vartotoju (nes retas kuris renkasi tepalus pats), o su servisais. Nes prekyba galutiniam vartotojui tai 0lio vertės. Reikalų dafiga, rezultato nifiga.

Tepalų rinka perpildyta, atstovu ir pardavėjų pilna :) bus labai sunku, jei turi draugų servisuose, gal ir bus kažkas. Arba pasiruošk mokėt atkatus, arba suderink tokią kainą, kad servisai apsišiktų išgirdę :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 22:57.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.