MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=153)
-   -   Kuri - CLS, A8 ar GS300? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=2442)

Paulius140 2009-08-21 02:14

Kuri - CLS, A8 ar GS300?
 
sveiki. noreciau jusu visu paklausti apie siuos visus auto:
audi a8 4.2tdi
mercedes - benz cls 320cdi
lexus - gs300
mano tevas parduoda bmw e65 tai dbr galvoja apie siuos modelius. gal esate vaziaves su kazkuriuo?. gal zinote siu modeliu silpnas vietas? labiausiai informacijos reiketu apie cls'a. kaip su vieta salone, kaip pakaba, variklis, nu zodziu viskas domina mane. ir gal zinote apie likusius modelius info? dekui.:aciu::zenklas::geda:

Mb 140 2009-08-21 08:06

Citata:

Pradžioje rašė Paulius140 (Post 36202)
sveiki. noreciau jusu visu paklausti apie siuos visus auto:
audi a8 4.2tdi
mercedes - benz cls 320cdi
lexus - gs300
mano tevas parduoda bmw e65 tai dbr galvoja apie siuos modelius. gal esate vaziaves su kazkuriuo?. gal zinote siu modeliu silpnas vietas? labiausiai informacijos reiketu apie cls'a. kaip su vieta salone, kaip pakaba, variklis, nu zodziu viskas domina mane. ir gal zinote apie likusius modelius info? dekui.:aciu::zenklas::geda:

o mama jau nusipirko CL

simkaras 2009-08-21 08:24

Tik dėl Lexuso galiu pasakyt. Šiaip geriau, kad nebūtų amerikietiškas modelis. Aišku nieko tokio, bet bus didesnė tikimybė, kad jis buvo daužtas ar skendęs.

Mauqlis 2009-08-21 08:30

Aš galiu pasakyti kad jai nupirks A8 tai gailėsis nes jos labai genda o kaip žinant audi remontas vienas iš brangesnių.

Tomskis 2009-08-21 08:31

audine superine, cls man kebulas superinis, o lexus irgi grazus ir noreciau, bet jis pagal klase mazesnes atrodo nei a8 ir cls. jis kaip mb butu E klases

samagonas 2009-08-21 08:52

Lexsusas geras patikimas automobilis.Pats turejau Toyota (na ne lexsusas,bet giminaitis:)) ) Tai per 6 metus nesu servise buves,ishskyrus tepalo keitima,o ir dabar draugas su ja jau du metai vazhineja.Guminis automobilis,o lexsusas dar aukshtesne klase,ir kokybe. Man Lexsusas,kaip geras brangus kostiumas :) Atrodo labai solidzhiai ir pazhymi gera sheimininko skoni:)

Edgaras 2009-08-21 09:52

kas ten pas tas astunkes taip genda ?
seimos autoparke yra viena astunke D3 2005 4.0TDI quattro. ir nieko blogo tikrai pasakyt negaliu. gedimu nebuvo per kelis metus. traukia tikrai smagiai.
malonus tas dyzelio sukimo momentas kai pradedi spaust pedala o masina net nezemina begio o is to pacio begio guldo prie sedynes.

is tu tryju isvardintu masinu tai man
GS - vidutine klase
CLS - tokia vidutine prabangesne klase.
A8 - limuzinas

Luckis 2009-08-21 10:39

Surikiuociau taip:
A8, CLS, GS pagal patikimuma ir komforta.

GS turi dafiga bedu del elektronikos net ir is salonu neseniai isvaziave cia vietoje, mieste malantis gal ir smagiai atrodo ju traukia, bet didesniu greiciu nemegsta taip, kaip tai megsta A8. + GS kuro sanaudos yra kazkokia mistika, kur tiek kuro gali dingt :unreal: A8 zymiai solidesne ir patikimesne. 4.2 dyzelis turi is ties idealu galios/ekonomiskumo santyki. Minusa turi tik viena - jei kas suges, dalys brangiausios bus is siu triju modeliu, bet vaziavimo malonumas tai atpirks ;) CLS'o neteko vairuot, niekas is pazistamu neturi, tad nepakomentuosiu per daug, ko nezinau :) Asmeniskai rinkciausi tik A8 is siu triju ;)

P.S. Kuri e65 parduoda, facelift ar senesni ir koks variklis? :bounce:

ruffis 2009-08-21 11:25

as pirkciau arba cls arba e'ska arba ml :)
nei a8, nei lexusas negundo kazkaip

Paulius140 2009-08-21 11:26

:zenklas:
Citata:

Pradžioje rašė Luckis (Post 36211)
Surikiuociau taip:
A8, CLS, GS pagal patikimuma ir komforta.

GS turi dafiga bedu del elektronikos net ir is salonu neseniai isvaziave cia vietoje, mieste malantis gal ir smagiai atrodo ju traukia, bet didesniu greiciu nemegsta taip, kaip tai megsta A8. + GS kuro sanaudos yra kazkokia mistika, kur tiek kuro gali dingt :unreal: A8 zymiai solidesne ir patikimesne. 4.2 dyzelis turi is ties idealu galios/ekonomiskumo santyki. Minusa turi tik viena - jei kas suges, dalys brangiausios bus is siu triju modeliu, bet vaziavimo malonumas tai atpirks ;) CLS'o neteko vairuot, niekas is pazistamu neturi, tad nepakomentuosiu per daug, ko nezinau :) Asmeniskai rinkciausi tik A8 is siu triju ;)

P.S. Kuri e65 parduoda, facelift ar senesni ir koks variklis? :bounce:

parduoda ta senesni 2004metu galo.740d. individual komplektadija baltas salonas, saldytuvas, 2 tv. nu pilnas.:seile: as jam sakau tevukui kad pirktu w221bet jis sako nenoriu kaip pencininkas vazineti. o del cls tai kai tavukas prie stambesniu nezinau kaip ten su cls bus. tilpti, tips bet gale sedintiems zmonems nepavydziu.:bebebe:

bitch 2009-08-21 11:41

As uz lexusa, p.s jis didesnis uz cls. A8 bedu kalnas bus ir jos nuvertejimas didelis, o lexuso ir cls nuvertejimas bus mazesnis, tik cls daugiau jaunatviskesnis ir sportiskesnis.
Nauji bumeriai tai netike. W221 gerai jau padarytas.
Intike paziurek testus tarp 5 serijos bmw GS'o w212 ir jaguaro XF, gal tarp siu dar issirinksi ka nors.

glutaminas 2009-08-21 11:52

Man atrodo cia viskas gandu pavidalu, dar lietuviai nepribrendo prie tokiu masinu, ir tik retas kuris tiksliai gali kazka pakomentuoti apie jas. A8 turi pazystamas, tai nusiskundimu neturejo, bet kas perka auto uz 20tukst euru, tam remontu kainos nelabai rupi. O siaip del lexuso, man ta marke nepapatingai patinka, ir isvaizda nera grazi, bet jau ne vienas pazystamas, vyresnio amziaus is MB persedo i lexus, nesakysiu savo nuomones tuo klausimu, bet pastarieji kalba, kad mersas nepatikimas, lyginant su lexus, ir niekada nebeses i mersa atgal. Cia tik nuomones...
O siaip, idomumo delei, kodel e65 parduoda, man jis ne ka prasciau atrodo ir speju ne ka prasciau rieda uz a8 d3... Atsibodo ar kame priezastys, gal nevykes modelis?

Mukshas 2009-08-21 11:53

nuo kada W221 pencininku masina, jei tai pencininku masina tai as noriu kuo greiciau pasenti ir tokiu vazineti

Paulius140 2009-08-21 15:06

Atsibodo ar kame priezastys, gal nevykes modelis?[/QUOTE]

galiu pasakyti, kad labai geras auto. ir galios turi vakar vaziavom 230km/h dar galas pedalo nebuvo. nzn pabodo jau norisi kazko kito jau.

Paulius140 2009-08-21 15:13

(BY Bich) Nauji bumeriai kaip tik yra tike.

kolegos, gal puse pagalvosit kad nusisneku, bet... siuo atveju w221 tik prie e65 stovejes. nes mersas labai daug nukopijavo nuo bmw e65. jus pazekit abu panasus, vidus panasus, navarotai: bmw sukure idrive sistema, nzn ta kur kompas valdosi su ratuku, ir w221 ta padare. bmw padare masinose televizorius, saldytuvus, iskart ir mersas padare. net kartais is sono pazejus i e65 ir w221 yra panasiu kebulo liniju. bmw padare maziau mygtuku prietaisiu skydelyje, mersas irgi ta padare. nu viskas identiskai tas pats. yra pvz pas mano tevo e65 daugiau navarotu negu tame w221. nepykit jei jau labai klystu. :zenklas::bounce:

arbuzas 2009-08-21 15:15

Citata:

Pradžioje rašė Paulius140 (Post 36231)
Nauji bumeriai tai netike. W221 gerai jau padarytas.

kolega, gal puse pagalvosit kad nusisneku, bet... siuo atveju w221 tik prie e65 stovejes. nes mersas labai daug nukopijavo nuo bmw e65. jus pazekit abu panasus, vidus panasus, navarotai: bmw sukure idrive sistema, nzn ta kur kompas valdosi su ratuku, ir w221 ta padare. bmw padare masinose televizorius, saldytuvus, iskart ir mersas padare. net kartais is sono pazejus i e65 ir w221 yra panasiu kebulo liniju. bmw padare maziau mygtuku prietaisiu skydelyje, mersas irgi ta padare. nu viskas identiskai tas pats. yra pvz pas mano tevo e65 daugiau navarotu negu tame w221. nepykit jei jau labai klystu. :zenklas::bounce:

Tuoj tave suvalgys daugiau uz mane zinantys :D :D

Mauqlis 2009-08-21 15:19

Citata:

Pradžioje rašė Paulius140 (Post 36230)
Atsibodo ar kame priezastys, gal nevykes modelis?

galiu pasakyti, kad labai geras auto. ir galios turi vakar vaziavom 230km/h dar galas pedalo nebuvo. nzn pabodo jau norisi kazko kito jau.[/QUOTE]

230 vaziuoja ir vektra 1,8 16v
Cia ne rodiklis.
Tik as galiu pasakyti kad BMW visa gyvenima kopijavo mercedesa ir dabar daug nauju projektu kuria kartu nes vienam gamintojui tai yra pernelyg brangu.
o kad mersas yra aukstesine klase uz bmv tai tikrai ir net nera diskutuotina. Cia mano asmenine nuomone.

Paulius140 2009-08-21 15:20

Arbuzai, zinau,kad suvalgys, bet mano atzvilgiu tai tiesa. taip s klase w221 yra geresne, nes ji naujesne, bet ja tokia sukure, kad bmw nenusileisti, nes kai e65 isejo 2001 metais isejo tai mersu kompanija issigando. palyginus w220 tu metu ir tu metu e65.:seile::vairuot:

Paulius140 2009-08-21 15:22

tai nesigincioju, kad mersas aukstesne klase, bet bmw turi toki sportisko solidumo isvaizdi, ko mersas neturi. jis turi tik soliduma.:):seile2::zenklas:

Mauqlis 2009-08-21 15:50

Citata:

Pradžioje rašė Paulius140 (Post 36235)
tai nesigincioju, kad mersas aukstesne klase, bet bmw turi toki sportisko solidumo isvaizdi, ko mersas neturi. jis turi tik soliduma.:):seile2::zenklas:

NA cai aju as su tavim nesutinku.
Man bmw solidumo neteikia nes sis gamintojas lietuvoi savo varda yra suterses sociai ir pagal visas statistikas 2008m testus yra paskutinei vietoi pagal patikimuma patvaruma.
O del dryve dinamic tai tu esi tikrai neteisus nes sita sistema mercedesas idiege jau 1995m i W140 mercedesa o bmw sugebejo tik patobulinti su robert bosch pagalba.
Del kebulo formu mercedesas kazkiek paeme is to bet nelabai daug kai ziuri i masina is priekio galo ar is sono.
Yra panasums tik tas kad kebulo isorine lenkimo forma panasi ir tiek.
o daugiau nematau jokio panasumo.
Mercedes W221 skidelis
http://katalog-automobilu.cz/img/mer...-4-matic-5.jpg

BMW e65 skydelis
http://318is.com/wp-content/uploads/...s-interior.jpg
Ar as aklas ar cia tikrai nelabai kas bendro :mastau:

Mb 140 2009-08-21 15:58

betiksles diskusijos ;) tas pats kad pasakyt turiu 20k e noriu masinos ir prasideda kievieno skonio ir nuomones persimas ;) lexuso siaip islaikymas vienas is brangesniu aplamai skaitosi,audi gale ankstoka ir labai nepatogu sedet,stiklai zemi.matomumas nesuperinins,cls aplamai coupe modelis yra tik 4 duru,tai del vietos nera ka kalbet ;) nuvarai i mersu centra pasiimi CLS ir bandai,taip pat ir su kitais modeliais ir turi tada tvirta nuomone,bent draugeliai taip daro ;)

Paulius140 2009-08-21 16:00

bendro tik tas, kad pas abu mazai knopkiu prietaisu skydelyje. o as nesakaiau,kad jie vienodi, sakaiu kad panausus. ne vidumi, o is sono. :zenklas: tuoj suesit jus mane :D :D

dyzelis 2009-08-21 16:01

visiskai skirtingi stiliai, MB elegantiskas, subtilus, malonios smulkmenos.. BMW sportiskas, sakyciau toks biskis grubokas, na cia kaip kam, man BMW labiau sportine masina, MB subtilus, su gilesne mintim ;)

Paulius140 2009-08-21 16:02

nu jo beviltiska cia. bet 2009 metu bmw 7 serijos modelis yra viskuom geresnis, groziu, navarotais, viskuom. (man esmeniskai) nezinau, kaip jums.:):zenklas:

ir as gink dieve ne uz bmw. as tik 7serija ginu nes ji labai man patinka. bet man asmeniskai uz w140 s600 niekas nera geriau. maloni, grazi, vyriska, kai paspaudi ir sportiska pasidaro :D

zodziu : the best car in the world! :)

Mauqlis 2009-08-21 16:02

Citata:

Pradžioje rašė Paulius140 (Post 36240)
bendro tik tas, kad pas abu mazai knopkiu prietaisu skydelyje. o as nesakaiau,kad jie vienodi, sakaiu kad panausus. ne vidumi, o is sono. :zenklas: tuoj suesit jus mane :D :D

Kad pasakoji biski ne i tema :D
Lygini organa su pirstu :D

Mauqlis 2009-08-21 16:04

Citata:

Pradžioje rašė Paulius140 (Post 36242)
nu jo beviltiska cia. bet 2009 metu bmw 7 serijos modelis yra viskuom geresnis, groziu, navarotais, viskuom. (man esmeniskai) nezinau, kaip jums.:):zenklas:

Man Bmw kaip buvo niekas tai taip ir liks niekas niekada uz jo vairo nesesiu nes man nepatinka :)
o kas liecia sportiskuma yra ir mercedesu sportisku gana daug ir jie geriau ziuris uz bet koki bmw ;)

dyzelis 2009-08-21 16:06

tegu perka lexusa, papasakosi kas per masina :D

Mauqlis 2009-08-21 16:09

Citata:

Pradžioje rašė dyzelis (Post 36246)
tegu perka lexusa, papasakosi kas per masina :D

Jo tegu ima lexsus nes dar mercedesui nesubrendo :D

Paulius140 2009-08-21 16:19

chi,chi,chi,cha,cha,cha. nlb juokinga.:wacko::ne:

dyzelis 2009-08-21 16:22

viskas cia gerai, neimk i galva, kokia patiks masina tokia tegu ir perka, bet kuriuo atveju teisingas skonis, juk neperka kokios mazdos arba kia ;)

samagonas 2009-08-21 16:28

Na BMW ,tai chigonu mashina (bent Sevilloj taip), Niekad man jos nepatigdavo ir nepatinka (net nezhinau kodel). O su Lexsusu esu vazhinejas ir nemazhai,man tai Japonishkas mersas,gal net malonesnis ir patikimesnis.
Jei reiktu vazhiuoti kokia 10000km. ir lieptu pasirinkti koki modeli ish aukschiau ishvardytu,tai tik Lexsusa pasiimchiau.
Nesupykit,tie su kuriu nuomone,manoji nesutampa. Chia forumas,buvo paklausta,o ash atsakiau,ka galvoju :))))

dyzelis 2009-08-21 16:30

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 36250)
Na BMW ,tai chigonu mashina (bent Sevilloj taip), Niekad man jos nepatigdavo ir nepatinka (net nezhinau kodel). O su Lexsusu esu vazhinejas ir nemazhai,man tai Japonishkas mersas,gal net malonesnis ir patikimesnis.
Jei reiktu vazhiuoti kokia 10000km. ir lieptu pasirinkti koki modeli ish aukschiau ishvardytu,tai tik Lexsusa pasiimchiau.
Nesupykit,tie su kuriu nuomone,manoji nesutampa. Chia forumas,buvo paklausta,o ash atsakiau,ka galvoju :))))

man vis budavo idomu isgrist nuomone, kurie MB iskeite i lexusa, kuo tave patrauke, kodel ji pasirinktum?

Mauqlis 2009-08-21 16:32

As apie lexusas galiu pasakyti taip gera masina.
Bet man uz mercedesa nera geresnes :)
Ir as tos nuomones nkeisiu ;)

samagonas 2009-08-21 16:41

Na nekeisiu Merso ir ash:))) Tiksliau mano garazhe bent vienas mersiukas,visada bus.O jei kalbeti apie antra ar trechia mashina,tai kodel negalim ir japono kokio isileisti? Mersas man patinka,toks ,koks yra ,ir zhinau ,kad ji reikia paremontuoti kartais,bet del to mano meile jam neishblesta, o Lexsusas patinka butent tuom,kad jis guminis ir labai patikimas ,kaip ir subaru,toyota .
Jokios jam elektronikos negenda ir niekas ten negenda,o jei koks skenduolis,tai chia jau kita kalba:))))
Sakau tai,ka pats patyriau ir ka mano pazhistami sako (tie kurie vairuoja rimtus japonus,-mazda,nisanai ir tt nesiskaito)

Mauqlis 2009-08-21 16:44

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 36253)
Na nekeisiu Merso ir ash:))) Tiksliau mano garazhe bent vienas mersiukas,visada bus.O jei kalbeti apie antra ar trechia mashina,tai kodel negalim ir japono kokio isileisti? Mersas man patinka,toks ,koks yra ,ir zhinau ,kad ji reikia paremontuoti kartais,bet del to mano meile jam neishblesta, o Lexsusas patinka butent tuom,kad jis guminis ir labai patikimas ,kaip ir subaru,toyota .
Jokios jam elektronikos negenda ir niekas ten negenda,o jei koks skenduolis,tai chia jau kita kalba:))))
Sakau tai,ka pats patyriau ir ka mano pazhistami sako (tie kurie vairuoja rimtus japonus,-mazda,nisanai ir tt nesiskaito)

Dle lexsuso tai taip masina patikima tikrai o dėl pasirinkimo jai riektu rinktis kaip tu sakai kelionei tai imčiau mercedesa. :)

samagonas 2009-08-21 16:54

Citata:

Pradžioje rašė Mauqlis (Post 36254)
Dle lexsuso tai taip masina patikima tikrai o dėl pasirinkimo jai riektu rinktis kaip tu sakai kelionei tai imčiau mercedesa. :)

Gal tu ir teisus,bet ash su Toyota esu daugiau kilometru nuvazhiaves:))) Net mano zhmona,kuri nesupranta,nieko apie mashinas,nori tik Toyotos arba lexsuso :)))
Na va del idomumo paskambinau draugui,kuris jau pora metu toyotuka damusineja,-paklausiau,ka jam pakeites yra,tai pasake,kad neseniai pakeite,kaladeles ir termostata,ash galiu prisiekti visais shventaisiai,kad nesu jokios detales pakeites ,mashina 1999m. dabar pravazhavusi 230000km.
Taigi galima nueiti,i kokia rimtesne draudimo kompanija,ir jie turetu tureti suvestines,dazhniausiai gendanchiu mashinu. Garantuoju kad lexsusas paskutinej vietoj.
Da negarbinu ash jo,bet jis man vistiek labai patinka:))))))))))))))))))))))))))))))

Mauqlis 2009-08-21 17:44

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 36255)
Gal tu ir teisus,bet ash su Toyota esu daugiau kilometru nuvazhiaves:))) Net mano zhmona,kuri nesupranta,nieko apie mashinas,nori tik Toyotos arba lexsuso :)))
Na va del idomumo paskambinau draugui,kuris jau pora metu toyotuka damusineja,-paklausiau,ka jam pakeites yra,tai pasake,kad neseniai pakeite,kaladeles ir termostata,ash galiu prisiekti visais shventaisiai,kad nesu jokios detales pakeites ,mashina 1999m. dabar pravazhavusi 230000km.
Taigi galima nueiti,i kokia rimtesne draudimo kompanija,ir jie turetu tureti suvestines,dazhniausiai gendanchiu mashinu. Garantuoju kad lexsusas paskutinej vietoj.
Da negarbinu ash jo,bet jis man vistiek labai patinka:))))))))))))))))))))))))))))))

Na del gedimo statistikos tia yr apas juso defektu bet nesigilnkim nes visos masinos ju turi :)

Paulius140 2009-08-21 17:47

nu tiek as, tiek tevas labai pasimetem. nebezino dabar jau nebenori audi,o nori arba lexus gs300 arba chrysler 300c v6 3.5. nzn girdejas, kad chrysler merso brolis kazkaip.:seile::zenklas:

samagonas 2009-08-21 18:05

Man Crysleris labai patinka pikapas (bet chia tik mano nuomone).Nors kai pas drauga ,kuris prekiauja detalemis ,paklausiau apie crysleri,tai jis mane bande atkalbeti,-sake,as nenoriu ish taves uzhdirbti:))))

Mauqlis 2009-08-21 18:39

Citata:

Pradžioje rašė Arce (Post 36264)
Vien šitam forume Paulius140 domėjosi ir gal "pirko":
R klasė, S klasė W140, BMW E38, CL420 ir galiausiai atėjom iki CLS, A8, GS300 ir 300c...

Tai aš siūliau apsispręst pirmiausia tarp kokių dviejų mašinų, o paskui klausinėti. Nes dabar klausinėsi apie VISIŠKAI skirtingas mašinas MB forume... :)

pastebejau ir as tai, bet idomu isgirsti visu nuomone ;)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 08:37.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.