MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   yamato MB CLS350 C219 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=17674)

yamato 2015-12-22 22:32

yamato MB CLS350 C219
 
11 Attachment(s)
na ką gi, kad ir nebe galutinis variantas, bet pasipasakosiu ir savo istoriją :D

O buvo taip, kad nupirkau CLS350 2006-10, 155 000km, komplektacija gan tuštoka, bet pakankama, kad būtų patogu važiuoti ;) bet buvo su variklio defektu. Suvaryta penkto cilindro gilzė, galvoju dėsiu kitą variklį ir riedėsiu. Nupirkau kitą variklį, pakeičiau grandinę, grandinės šliaužikus, įtempėją, balansyrinį veleną, visi salnykėliai, gumukės ir pan... pirmas užvedimas nedirba. Pamačiau, kad nepataikęs degimo, nuvariau iš karto pas kitą meistrą, ans išsiėmė variklį, išsiardė, pamatė ant kiek nepataikytas degimas - sako reik kelt galvas. Nusikėlėm galvas - pirktas variklis tik su 6 suraižytom gilzėm. nu ką, grąžinau tą variklį, išardėm mano senuką, nuvežiau sugilziuot, dėdė iš Kauno auksarankis toks sugilziavo, pirmadienį pradėjom surinkinėt. Gausis praktiškai kapitalinis, nes kiekviena detalė išplaunama, pilnai iki paskutinio varžtelio, žiedelio, nauji salnykai, naujos tarpinės, viskas kruopščiai tveriama. Tai vat, antradienio vakaras, ir variklis pagaliau bendrom jėgom surinktas, liko tik įdėti į vietą ir laukia įdomus pirmadienis, nes rytoj paskirsim dieną Kalėdų Senelio paieškoms :) :egle:

p.s. Ačiū kolegai Vampyrui, be kurio pagalbos būčiau detalėms išleidęs daugiau, nei pirkdamas jo pasiūlytą man reikalingą detalių komplektą, už visą laiką skirtą man ir mano kvailiems klausimams :xx:

Edga005 2015-12-22 22:37

Grazus pirkinis

ufonautas 2015-12-22 22:43

Nu bet tau su tuo varikliu,beveik kaip man buvo su mano juoduliu :blink: Bet tu jau bent gera meistra turi.
Komplektacija nevisiem butina pilniausia-maziau kam sugest ;) :D
Siaip fainas modeliukas :good:

Darius 2015-12-22 23:05

Žinoma, užuojauta dėl variklio, man ir teko su varikliu pakovoti.
Na ir Vampyro patarimai neįkainojami :uuu::uuu::uuu:
Gero naudojimo.

KK 2015-12-23 07:11

Sveikinu pagaliau sutvarkius :) Man tik klausimas kyla, kiek buvo investuota ? Klausiu tik dėl to, nes įdomu ar nebūtų buve geriau važiuojantį paimt ? ;)
Lauksim daugiau foto ;)

vilfoot 2015-12-23 07:50

prisidedu prie sveikinimu ir as :)

rafis 2015-12-23 08:23

Citata:

Pamačiau, kad nepataikęs degimo, nuvariau iš karto pas kitą meistrą, ans išsiėmė variklį, išsiardė, pamatė ant kiek nepataikytas degimas - sako reik kelt galvas
mokejai pirmam meistrui pinigus uz variklio tvarkyma ar ne, jei nepataike degimo?

Speju motoro remontas isejo labai labai daug.. Isimt, idet, vel isimt, remontuot sena ir vel idet... Isemimo+idejimo kaina speju jei pas rimtus mesitrus kainuos 300-400euru tai cia grubiai gaunasi vien isemimo idejimo kaina 600e~. + pacio variklio perrinkimas kokie 100-150e + detales aisku net neisivaizduoju, bet jei pirko naujas ir ten gilziavo papildomai tai dar kokie 300e.. nu tai sumele gaunasi nebloga.. Siaip, sprendziant pagal jamato atveji, jei sugebejo zmogus nupirkt su varklio defektu, ir netgi varikli is sroto nupirkti sugedusi, tai vadinasi su 3,5motorais yra realiai labai rimta problema.. zodziu jei benza, tai tik 5,0 sena gera neuzmusama...
Siaip sitas cls manau jie kaina laikys gerai, nes yra iskirtiniai modeliai, yra pasirinkime ir su dyz kuru ir su benz kuru(ne taip kaip pvz cl) todel jie kaina tikrai laikys ir vertas demesio pirkinys + gauni labai pigu servisa, nes visos dalys beveik eina nuo w211. aisku jei be orines vaziukles. sekmes eksploatuojant.

Fanax 2015-12-23 09:16

Sveikinu su pirkinkiu :)

Gal gali brukstelt telefoniuka kur motora tvarkei? Ne tik MB tvarko? Jei viska teisingom rankom padare, tai tokio kontakto visiems gali prireikt :)

Robis 2015-12-23 09:22

Garliavoje toks Valentinas yra, tvarko ir visokias egzotikas, gal pas jį?

Yzzo 2015-12-23 09:28

Kur kaune dare gilzes? Nes man vienoje vietoje kai gilzavo normaliai nesudejo, ko pasekoje, viena gilze uzspaude stumokli.

yamato 2015-12-23 12:01

visų pirma ačiū už sveikinimus ;)

investuota nemažai, šiaip už variklio pakeitimą 200eur, už variklio perrinkimą 500eur, už gilziavimą 105eur... pirmas meistras už variklio keitimą ir remontą paėmė 400eur, bet 100 pagrąžino. Bet dabar perrinkinėja geras draugas (kaip jau sakiau - pilnai nuo A iki Ž) tai jis su pakeitimu ir perrinkimu paims 500. (blogiausia tai, kad kai mašina jau buvo nukrauta nuo traliuko, buvo pirmadienis ir buvo pirma diena, kaip draugas išvaręs atostogų dviems savaitėms į Egiptą, tai paskubėjau ir padariau nesamonę...)

Dar su šrotu kalbėjau, sakė bandysim ką nors susitart, kad pakompensuotų likusius 300, ten tokie mano draugai, tas variklis važiuojantis, viskas ten jam ok, bet tik per daug km susukęs ;) o motoro remontas ~1000eur kol kas (plius kažkiek minuso dėl šūdarankio), bet važiuoti bus galima ~150-200t km. + dar visokie tepalai dėžėj, pūslės restauravimai, padangos ir t.t. :)

o važiuojančio nelabai su tokiais KM nupirksi, kiek žiūrėjau jų kaina vis dar tarp 11 ir 12 svyruoja. Aišku žiūrėjau būtent su 3,5 benzininiu ;)

Garliavoje toks Saulius Alšėnų g. 20, rekomenduoju šį meistrą, nesu girdėjęs apie jį blogų žodžių. Kontaktinio nr neturiu ;) bet žinau ne vieną jo kūrinį su aliuminiu variklio bloku ir viena ar dviem špižinėm gilzėm - po 80-120t km nuvažiavę, ir nei dūmina, nei tepaliuką ryja ir pan. Žodžiu šitas dėdė išmano savo darbą.

rafis 2015-12-24 10:53

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 414161)
visų pirma ačiū už sveikinimus ;)

investuota nemažai, šiaip už variklio pakeitimą 200eur, už variklio perrinkimą 500eur, už gilziavimą 105eur... pirmas meistras už variklio keitimą ir remontą paėmė 400eur, bet 100 pagrąžino. Bet dabar perrinkinėja geras draugas (kaip jau sakiau - pilnai nuo A iki Ž) tai jis su pakeitimu ir perrinkimu paims 500. (blogiausia tai, kad kai mašina jau buvo nukrauta nuo traliuko, buvo pirmadienis ir buvo pirma diena, kaip draugas išvaręs atostogų dviems savaitėms į Egiptą, tai paskubėjau ir padariau nesamonę...)

Dar su šrotu kalbėjau, sakė bandysim ką nors susitart, kad pakompensuotų likusius 300, ten tokie mano draugai, tas variklis važiuojantis, viskas ten jam ok, bet tik per daug km susukęs ;) o motoro remontas ~1000eur kol kas (plius kažkiek minuso dėl šūdarankio), bet važiuoti bus galima ~150-200t km. + dar visokie tepalai dėžėj, pūslės restauravimai, padangos ir t.t. :)

o važiuojančio nelabai su tokiais KM nupirksi, kiek žiūrėjau jų kaina vis dar tarp 11 ir 12 svyruoja. Aišku žiūrėjau būtent su 3,5 benzininiu ;)

Garliavoje toks Saulius Alšėnų g. 20, rekomenduoju šį meistrą, nesu girdėjęs apie jį blogų žodžių. Kontaktinio nr neturiu ;) bet žinau ne vieną jo kūrinį su aliuminiu variklio bloku ir viena ar dviem špižinėm gilzėm - po 80-120t km nuvažiavę, ir nei dūmina, nei tepaliuką ryja ir pan. Žodžiu šitas dėdė išmano savo darbą.

tepalus dezej keisti suprantama, aisku jei nebuvo keisti(juk pirkai su serviso knyga), o kam pusle restauruoti? tipo prie 150 tukst ar kokia ten rida pas tave jau ir pusle uzlinkus?
O siaip, tai vienas didesniu merso nesusipratimu 3,5 motoras, jei taip daznai linksta :) kaip suprantu kainos jie tikrai nelaikys, ta prasme modeliai su 3,5 motorais.. geriau tada dasimest 2k eu ir penkialitri pasiimt.. Aisku sanaudos 3,5 geresnes, bet tas probleminis dalyukas kazkaip neramina.. nors man tikrai optimalus visada atrode 3,5 motoras... tiesa, pravaziavus su tokia masina nesupratau kodel netraukia, po 3,2cdi :D bet tik taip atrode turbut.. nes pas benza kitaip traukia.

yamato 2015-12-24 11:32

Citata:

Pradžioje rašė rafis (Post 414267)
tepalus dezej keisti suprantama, aisku jei nebuvo keisti(juk pirkai su serviso knyga), o kam pusle restauruoti? tipo prie 150 tukst ar kokia ten rida pas tave jau ir pusle uzlinkus?
O siaip, tai vienas didesniu merso nesusipratimu 3,5 motoras, jei taip daznai linksta :) kaip suprantu kainos jie tikrai nelaikys, ta prasme modeliai su 3,5 motorais.. geriau tada dasimest 2k eu ir penkialitri pasiimt.. Aisku sanaudos 3,5 geresnes, bet tas probleminis dalyukas kazkaip neramina.. nors man tikrai optimalus visada atrode 3,5 motoras... tiesa, pravaziavus su tokia masina nesupratau kodel netraukia, po 3,2cdi :D bet tik taip atrode turbut.. nes pas benza kitaip traukia.

na pūslę restauravau ta proga, kad prie jos priėjimas geras ir nereikės dėžės iminėt lauk ;) dėl šventos ramybės kaip sakant, ir nes ne pardavimui mašina ;) pardavimui niekad nebūčiau net tepalų ten keitęs, nei ten į dalis investavęs krūvas pinigų ;)

motorai ar tai 5,0 ar tai 3,5 tas pats, ta pati sandara, tas pats aliumas, tik 3,5 gal jų daugiau ir tiek, todėl gal taip ir sakoma :)

o variklį žadu vieną dar atrestauruoti pilnai, ir bandysiu parduoti, nes šiai dienai jie kainuoja nuo 2200 iki 3000 eur :)

o po e53 x5 160kW + čipuotas man mersas pasirodė smagesnis, kad ir 36km su juo dar tik prasukau, kad ir nelabai dirbančiu varikliu, bet už dyzelį benzas man daug maloniau ;) manau nenusivilsiu ;)

rafis 2015-12-24 13:20

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 414271)
na pūslę restauravau ta proga, kad prie jos priėjimas geras ir nereikės dėžės iminėt lauk ;) dėl šventos ramybės kaip sakant, ir nes ne pardavimui mašina ;) pardavimui niekad nebūčiau net tepalų ten keitęs, nei ten į dalis investavęs krūvas pinigų ;)

motorai ar tai 5,0 ar tai 3,5 tas pats, ta pati sandara, tas pats aliumas, tik 3,5 gal jų daugiau ir tiek, todėl gal taip ir sakoma :)

o variklį žadu vieną dar atrestauruoti pilnai, ir bandysiu parduoti, nes šiai dienai jie kainuoja nuo 2200 iki 3000 eur :)

o po e53 x5 160kW + čipuotas man mersas pasirodė smagesnis, kad ir 36km su juo dar tik prasukau, kad ir nelabai dirbančiu varikliu, bet už dyzelį benzas man daug maloniau ;) manau nenusivilsiu ;)

Citata:

motorai ar tai 5,0 ar tai 3,5 tas pats, ta pati sandara, tas pats aliumas, tik 3,5 gal jų daugiau ir tiek, todėl gal taip ir sakoma :)
tai kad 5,0 225kw is w220 tas gi neuzmusamas motoras jis ir ejo i cls daznu atveju. i w221 tai ten jau tas senasis 5,0 nebeejo, ejo tik 5,5 kuris turi ta pacia beda kaip 3,5. as nezinau, bet taip manau :)


Citata:

o variklį žadu vieną dar atrestauruoti pilnai, ir bandysiu parduoti, nes šiai dienai jie kainuoja nuo 2200 iki 3000 eur :)
na priklausomai kiek kainuos variklio restauravimas. as pvz naujo motoro niekada nedeciau uz 2-3 stukas euru, gi ten sutvarkyti nera sunku, tai geriau motora ant daliu paleisk, gal greiciau islys pinigai.

Citata:

o po e53 x5 160kW + čipuotas man mersas pasirodė smagesnis, kad ir 36km su juo dar tik prasukau, kad ir nelabai dirbančiu varikliu, bet už dyzelį benzas man daug maloniau ;) manau nenusivilsiu ;)
na x5 160kw cipuotae turi 190kw turbut, tai jei geriau vaziuoja cls'as tai gal as tada ant laovno uzlipau, nes man trauka pasirode bukesne nei dyzelinio 3,2cdi :)

tiesa vistiek neuspratau kam tau ta pusle restauruoti :D juk benzininiam modeliui be sukimo momento ta pusle ir po 300k km retu atveju gali sugesti, o restauruotas daiktas yra restauruotas, tikrai nedirbs kaip originalus. :)

pucenas 2015-12-24 13:37

Citata:

Pradžioje rašė rafis (Post 414283)
tai kad 5,0 225kw is w220 tas gi neuzmusamas motoras jis ir ejo i cls daznu atveju. i w221 tai ten jau tas senasis 5,0 nebeejo, ejo tik 5,5 kuris turi ta pacia beda kaip 3,5. as nezinau, bet taip manau :)




na priklausomai kiek kainuos variklio restauravimas. as pvz naujo motoro niekada nedeciau uz 2-3 stukas euru, gi ten sutvarkyti nera sunku, tai geriau motora ant daliu paleisk, gal greiciau islys pinigai.



na x5 160kw cipuotae turi 190kw turbut, tai jei geriau vaziuoja cls'as tai gal as tada ant laovno uzlipau, nes man trauka pasirode bukesne nei dyzelinio 3,2cdi :)

tiesa vistiek neuspratau kam tau ta pusle restauruoti :D juk benzininiam modeliui be sukimo momento ta pusle ir po 300k km retu atveju gali sugesti, o restauruotas daiktas yra restauruotas, tikrai nedirbs kaip originalus. :)

Rafi. Nepazysi tu yamato. Jis pedantas iki kaulu smegenu. Daro daro sukisa kruva pinigu ir parduoda. Taip bus ir su situo pamatysit iki rudens netrauks jis su situo bananu :) viliuka nusipirko, kiek € sukiso vazinesiu sako kokius metus, o gal net 2 ;) kiek pratrauke kokius 8 menesius ;)

yamato 2015-12-24 15:23

Citata:

Pradžioje rašė rafis (Post 414283)
na priklausomai kiek kainuos variklio restauravimas. as pvz naujo motoro niekada nedeciau uz 2-3 stukas euru, gi ten sutvarkyti nera sunku, tai geriau motora ant daliu paleisk, gal greiciau islys pinigai.



na x5 160kw cipuotae turi 190kw turbut, tai jei geriau vaziuoja cls'as tai gal as tada ant laovno uzlipau, nes man trauka pasirode bukesne nei dyzelinio 3,2cdi :)

tiesa vistiek neuspratau kam tau ta pusle restauruoti :D juk benzininiam modeliui be sukimo momento ta pusle ir po 300k km retu atveju gali sugesti, o restauruotas daiktas yra restauruotas, tikrai nedirbs kaip originalus. :)

paklausa didelė tų 3,5, man jis atsistotų apie 1800 +-, įdomu per kiek laiko išeitų.

o 3,2cdi ir 350 trauka identiška, netgi benzininis 0,1s greitesnis iki 100 :xx:

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 414289)
Rafi. Nepazysi tu yamato. Jis pedantas iki kaulu smegenu. Daro daro sukisa kruva pinigu ir parduoda. Taip bus ir su situo pamatysit iki rudens netrauks jis su situo bananu :) viliuka nusipirko, kiek € sukiso vazinesiu sako kokius metus, o gal net 2 ;) kiek pratrauke kokius 8 menesius ;)

viliuko kitokia situacija - nusimatė, kad dėžė į pabaigą, todėl labai norėjau parduot ;) šiuo atveju liko šiek tiek pliuso, o tai yra visokeriopai geriau, nei bet koks minusas ;)

su šituo irgi taip bus :D susitvarkau, iš karto po registracijos dėsiu į interį už gan nemenką sumą ir važinėsiu, bevažinėjant gal net ir parduočiau :)) aš kažkaip nelinkęs važinėt su mašina kaip tėvas - 9-10 metų, kai mašinos vertė per tą laiką praranda daugiau nei 60% jos vertės...

ai o su viliuku pratraukiau 10 mėn :xx:

sportbatis 2015-12-24 15:29

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 414306)
paklausa didelė tų 3,5, man jis atsistotų apie 1800 +-, įdomu per kiek laiko išeitų.

o 3,2cdi ir 350 trauka identiška, netgi benzininis 0,1s greitesnis iki 100 :xx:



viliuko kitokia situacija - nusimatė, kad dėžė į pabaigą, todėl labai norėjau parduot ;) šiuo atveju liko šiek tiek pliuso, o tai yra visokeriopai geriau, nei bet koks minusas ;)

su šituo irgi taip bus :D susitvarkau, iš karto po registracijos dėsiu į interį už gan nemenką sumą ir važinėsiu, bevažinėjant gal net ir parduočiau :)) aš kažkaip nelinkęs važinėt su mašina kaip tėvas - 9-10 metų, kai mašinos vertė per tą laiką praranda daugiau nei 60% jos vertės...

ai o su viliuku pratraukiau 10 mėn

jooo, mano tevas irgi varo kol suvaro, 5 metus minimum. o man po metu jau atsibosta :D

amerika 2015-12-24 16:41

Kagi kolega ,sveikinimai susitvarkius ir sekmes pardavinejant....geru švenčiu.

rafis 2015-12-24 18:50

Na bet parduodant visi darymai sau netenka prasmes kai pardavineji masina...
Beje, matau vezat masinas is de? Gal zinai kas gali i klp arba marijampole a8 04m parvezt is nl?

yamato 2015-12-24 19:33

Citata:

Pradžioje rašė amerika (Post 414315)
Kagi kolega ,sveikinimai susitvarkius ir sekmes pardavinejant....geru švenčiu.

Pardavimas nera pagrindinis tikslas, bet aciu! Geru svenciu ir jums, Tamsta! :)

Citata:

Pradžioje rašė rafis (Post 414325)
Na bet parduodant visi darymai sau netenka prasmes kai pardavineji masina...
Beje, matau vezat masinas is de? Gal zinai kas gali i klp arba marijampole a8 04m parvezt is nl?

Na bet kai parduodi tai ir parduot gali uz brangiau ir uz tam tikrus mazgus garantuot. Jeigu tikslas butu tik parduot, tai aisku. Kuriasi vaziuoja ir pirmyn. O dabar gal kokius puse metu ar net metus isvazinesiu pats :)

Kiek toli masina nuo DE sienos? Iki Marijampoles suorganizuoju, o toliau su traliuku teks atlekt tau paciam :))

rafis 2015-12-24 21:10

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 414332)
Pardavimas nera pagrindinis tikslas, bet aciu! Geru svenciu ir jums, Tamsta! :)



Na bet kai parduodi tai ir parduot gali uz brangiau ir uz tam tikrus mazgus garantuot. Jeigu tikslas butu tik parduot, tai aisku. Kuriasi vaziuoja ir pirmyn. O dabar gal kokius puse metu ar net metus isvazinesiu pats :)

Kiek toli masina nuo DE sienos? Iki Marijampoles suorganizuoju, o toliau su traliuku teks atlekt tau paciam :))

O kas is nl veza nezinai? Nl siena nuo de bus apie 100km

Shopped 2015-12-24 21:16

Citata:

Pradžioje rašė rafis (Post 414347)
O kas is nl veza nezinai? Nl siena nuo de bus nemazai.speju kokie 500km

paklausk cia
http://www.mb1.lt/showthread.php?t=17596

rafis 2015-12-24 22:11

Citata:

Pradžioje rašė Shopped (Post 414348)

Aciu,bandysiu. Butu apie 100km nuo sienos

Robis 2015-12-25 15:06

Citata:

Pradžioje rašė rafis (Post 414283)
tai kad 5,0 225kw is w220 tas gi neuzmusamas motoras jis ir ejo i cls daznu atveju. i w221 tai ten jau tas senasis 5,0 nebeejo, ejo tik 5,5 kuris turi ta pacia beda kaip 3,5. as nezinau, bet taip manau :)

nevisai tiesa, ta bėda yra pas ankstyvus modelius, nuo 2009 galo tos bėdos nebėra, tiksliai mėnesio nepamenu tik.

yamato 2015-12-28 17:36

http://s11.postimg.org/gurabisyb/124...32479026_o.jpg

liko išsiplauti įsiurbimo kolektorių ir viską sujunginėti, visokie tepalai, antifrizai ir rytoj jau bandysime užvesti :uubabe::uubabe:

yamato 2016-01-01 17:07

3 Attachment(s)
nagi nagi vagi na :)

visų pirma tai visus sveikinu su Naujaisiais metais!!!

o mes jau važiuojam, viskas pasidarė labai gerai ;)

Praeita TA, Sudėta išmanioji :xx: su gps signalizacija, apsidraudėm ir laukiam žinių iš regitros, išsiūsta užklausa į Vokietiją dėl registravimo, nes mažojo brifuko nebebuvo perkant ir per pusantro mėnesio vis dar neatsiuntė...

važiavimas kol kas 3,5 super, nežinau, kas čia sakė, kad jo trauka neypatinga, bet traukos tikrai daugiau nei pakanka ;)

kol kas sąnaudas rašo apie 16l :D bet einant laikui manau nukris ;)

kol kas esu labai patenkintas, tik dar nelabai važinėju, kol neregistruotas ir be kasko.

:isgert::isgert:

rafis 2016-01-01 19:15

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 414965)
nagi nagi vagi na :)

visų pirma tai visus sveikinu su Naujaisiais metais!!!

o mes jau važiuojam, viskas pasidarė labai gerai ;)

Praeita TA, Sudėta išmanioji :xx: su gps signalizacija, apsidraudėm ir laukiam žinių iš regitros, išsiūsta užklausa į Vokietiją dėl registravimo, nes mažojo brifuko nebebuvo perkant ir per pusantro mėnesio vis dar neatsiuntė...

važiavimas kol kas 3,5 super, nežinau, kas čia sakė, kad jo trauka neypatinga, bet traukos tikrai daugiau nei pakanka ;)

kol kas sąnaudas rašo apie 16l :D bet einant laikui manau nukris ;)

kol kas esu labai patenkintas, tik dar nelabai važinėju, kol neregistruotas ir be kasko.

:isgert::isgert:

Jau nebepirkciau masinos be mazojo brifo niekada, turejau ziauriai daug reikalu. Siaip ir nesu girdejas kad kazkas pardavineja masinas tik su didziuju bryfu, nes tai neatsiejamo dokumento dalis. Jei nera mazojo brifo, gali kainuoti apie 400euru jo uzsakymas ir trukti apie menesi laiko..
Palydovine signalizacija tai kazin ar vertejo metyti pinigus? pas mane ant cls gamykline signalke neatitinkanti jokio lygio :D net duris atidarius ijungtai signalizacijai nera jokio garso :)) zodziu tik cipas rakto.. kazin ar kas vogs tokias masinas..
atrodo dailiai, tikekimes gera motora nupirkai ir nelinks artimiausiu metu.

yamato 2016-01-01 20:20

Citata:

Pradžioje rašė rafis (Post 414979)
Jau nebepirkciau masinos be mazojo brifo niekada, turejau ziauriai daug reikalu. Siaip ir nesu girdejas kad kazkas pardavineja masinas tik su didziuju bryfu, nes tai neatsiejamo dokumento dalis. Jei nera mazojo brifo, gali kainuoti apie 400euru jo uzsakymas ir trukti apie menesi laiko..
Palydovine signalizacija tai kazin ar vertejo metyti pinigus? pas mane ant cls gamykline signalke neatitinkanti jokio lygio :D net duris atidarius ijungtai signalizacijai nera jokio garso :)) zodziu tik cipas rakto.. kazin ar kas vogs tokias masinas..
atrodo dailiai, tikekimes gera motora nupirkai ir nelinks artimiausiu metu.

Mažasis brifukas buvo ir jį patys savom akim matėm, bet dar nebuvo nuimtas nui įskaitos todėl pažadėjo atsiųsti paštu.
o bet tačiau kadangi jau viską per pusantro mėn susitvarkiau tai regitroje jau ir užklausimą nusiuntė.

palydovinė signalizacija nebrangiai atsiėjo, nuo paprastos su ta "tablete" buvo gal tik 50eur brangiau. O čia į telefoną gaunu iš karto skambutį arba sms, kai tik kas nors atsitinka, matau realiu laiku, kur mašina randasi, galiu klausytis kas vyksta salone, blokuoti variklį ir pan.

o motorą tvarkiau saviškį, sugilziavo, visas pilnai perrinktas nuo A iki Ž, jokių garselių ar dar kažkokių klaustukų neliko, automatas taip pat dirba pasakiškai ;) kadangi visi rimčiausi mazgai tvarkoje, bus galima be baimės važinėtis ;) :baby:

Tomskis 2016-01-01 20:25

Bet tu supranti kad zmona irgi gales pasiziureti kur masina buvo tam tikru metu?:)

yamato 2016-01-01 20:26

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 414986)
Bet tu supranti kad zmona irgi gales pasiziureti kur masina buvo tam tikru metu?:)

aš dar per trumpai vedęs, kad lakstyčiausi dar :xx:

o ir klausimas - kas žmonai įrašys ir sukonfigūruos APPsą? :xx:

* žinutė Vampyrui - užteko pakeisti laidus ir visi cilindrai pradėjo dirbti tvarkingai nebedegindami babinų :))

yamato 2016-01-16 10:45

na va,

pagaliau vakar paskambino ir pakvietė užsiregistruoti ;)

auto užregistruotas, ir pagaliau galiu legaliai juo mėgautis :xx:

klausimas - kiek kas mokate už kasko draudimą ir koks jūsų vairavimo stažas? nes man kai paskaičiavo 1062eur, tai galvoju, kad beveik neverta už tiek draustis :geda:

Rykštė 2016-01-16 11:10

pas tave nebuvo didelio brifo? kiek uztruko uzklausa? kiek kainavo?

yamato 2016-01-16 11:13

Citata:

Pradžioje rašė Rykštė (Post 417057)
pas tave nebuvo didelio brifo? kiek uztruko uzklausa? kiek kainavo?

nebuvo mažojo brifuko.

užklausa išsiųsta 2015 12 29 gautas atsakymas 2016 01 15 :)

užklausos siuntimas su patikrinimu po stogeliu ~24-25 eur. Registruojant vėl reikėjo važiuot po stogeliu, vėl 22eur už sutikrinimą... :xx: :lithuania:

Rykštė 2016-01-16 11:19

tai jei su dideliu uzregistravai,tai as su mazu uzsimerkes uzregistruosiu.
jooooo,kiekvienas uzvaziavimas po stogeliu jau tampa auksinis-20e jau neuztenka,kad koks storulis ateitu vin'a patikrint. :nene:

yamato 2016-01-16 11:20

jei nėra didelio brifo, gali būti biskelį blogiau, nes didelį brifą pasilieka bankai ir pan, kai mašiną užstatinėja už paskolą.

Rykštė 2016-01-16 12:31

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 417062)
jei nėra didelio brifo, gali būti biskelį blogiau, nes didelį brifą pasilieka bankai ir pan, kai mašiną užstatinėja už paskolą.

nu jau '01 s 203 koks bankas gali paimt? ant mazo yra antspaudas,kad nuo iskaitos nuimta berods '13 metais. nu cia bet kokiu atveju 25e galima surizikuot. :)

Mb 140 2016-01-16 18:26

cls 320 07m stazas virs 20m. 558e kasko

yamato 2016-01-17 10:51

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 417101)
cls 320 07m stazas virs 20m. 558e kasko

Koks draudimas? Cia man erg0 paskaiciavo tokio gerumo kaina... :/

pucenas 2016-01-17 11:34

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 417152)
Koks draudimas? Cia man erg0 paskaiciavo tokio gerumo kaina... :/

Kiek as tau galiu kartot. Keisk bendrove ir draudeja. Ir viskas bus ok :)

Mb 140 2016-01-17 15:34

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 417152)
Koks draudimas? Cia man erg0 paskaiciavo tokio gerumo kaina... :/

If draudimas


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 01:01.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.