MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Kitas auto, audi. (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=7903)

mikis 2011-08-30 19:00

Kitas auto, audi.
 
Sveiki
Arteja diena kai reikes isigyti kita auto, ir galvoju apie audine a6, noreciau varikli ki 2.0 ka jus pasakisit apie a6 ? kokie minusai pliusai? aisku benzinas variklis :) metai apie 2000

Tomskis 2011-08-30 19:16

jo keliai turi reiksme, nes situ pakaba aliumine, tai tvarkyt nepiguma, tik nzn kaip ilgai laiko ta pakaba, nes kokiu passatu b5 girdejau kad labai byra, pati A6 man patinka, vaziuoja maloniai, gal geriau koki 1.8T motora? nebus tas 2.0 per silpnas?

mikis 2011-08-30 19:21

nu keliai cia lediniai :) jeigu atvirai, o del sniego, tai praita ziema kaip tik atvariau :) ir cia zmones apake buvo nes per 10metu sniego nera buve :) zodziu sniegas cia tik per sventes :D

Citata:

Pradžioje rašė Arce (Post 163144)
Tu kaip suprantu ne Lietuvoje, taigi keli klausimai - kokios būklės pas jus keliai ir kaip su žiema :) ?


acts 2011-08-30 19:51

Vaziuokle A6 kaip A4 kaip A8 kaip pasat b5 ir b5.5 .Vieni sako byra,kiti sako byra ir dar kaip.O bendradarbis diena is dienos vazinejo lietuvoj 2 metus su 19 ratlankiais ir nieko netvarke ir nereikejo tvarkyt.Viskas priklauso nuo detaliu gali buti taivanis(tvarkysi ir tvarkysi) gali buti originalai (reciau tvarkysi).Masina gera,gera garso izoliacija,megsta parudyti.Jei rinkciausi tai tik 2.8 varikli,su quattro ar be jos,ir tik mechanine deze,nes automatai linke gesti.

Lengvas 2011-08-30 19:52

Citata:

Pradžioje rašė Arce (Post 163144)
Tu kaip suprantu ne Lietuvoje, taigi keli klausimai - kokios būklės pas jus keliai ir kaip su žiema :) ?

prie ko cia keliai ir ziema? jei lietuvoj zmones vaziuoja viskas gerai, vaziuos ir ten. A6 priekine vaziuokle kaip ir B5, net detaliu kodai atrodo vienodi. laiko ne kaip mersu vaziuokle, bet tikrai neblogai, keliu neplaukioja kaip mano w210 elegance, stabiliai vienu zodziu, 14 gali i posuki isukt, ko su mersu man neina. tevas dyzeli turi, tai nesiskundzia niekuo, o apie benzus nezinau nieko:)

Tomskis 2011-08-30 19:55

o kodel ratlankiai linksta? del duobiu, prie to ir keliai, labiau kencia pakaba, greiciau ir byra, jeigu vaziuoji pastoviai stalvirsiu, tai ir su taivanietiskom dalim visa gyvenima atvazinesi

Lengvas 2011-08-30 19:57

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 163174)
o kodel ratlankiai linksta? del duobiu, prie to ir keliai, labiau kencia pakaba, greiciau ir byra, jeigu vaziuoji pastoviai stalvirsiu, tai ir su taivanietiskom dalim visa gyvenima atvazinesi

tai jei pasakys bus duobiu, tipo nebepirkt A6? nepabegsi nuo keliu vistiek. o jei ziemos baisos ir pats susiprotes quattro nusipirkt jei reikia jam :)

Tomskis 2011-08-30 20:00

supranti kad ten kur mikis yra, nera ziemu, kaip ir sake karta per 10 metu zmones sniega pamato, nera duobiu, nera keliu lopytu, vaziuoji visada kaip naujai patiestu asfaltu, o lietuvoj duobiu pilna, jei ne duobes, tai lopai, per kuriuos irgi masina kratosi, tu , kaip keleivis gali nejaust duobiu, bet pakaba jaucia dar ir kaip. tai ir atsiremia viskas i pinigine, jeigu kas metus perrinkinet vaziuokle kuri kainuoja 1500lt tai ka as zn

Lengvas 2011-08-30 20:07

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 163178)
supranti kad ten kur mikis yra, nera ziemu, kaip ir sake karta per 10 metu zmones sniega pamato, nera duobiu, nera keliu lopytu, vaziuoji visada kaip naujai patiestu asfaltu, o lietuvoj duobiu pilna, jei ne duobes, tai lopai, per kuriuos irgi masina kratosi, tu , kaip keleivis gali nejaust duobiu, bet pakaba jaucia dar ir kaip. tai ir atsiremia viskas i pinigine, jeigu kas metus perrinkinet vaziuokle kuri kainuoja 1500lt tai ka as zn

kur perrinkinet reikia? jei po 1500 kainuotu vienas perrinkimas, lietuviai uzmirstu kada perrinko vaziuokle, o kai taiso taivanio detalem, tai ir verkia kad nelaiko, po viena sarnyriuka keisdami, nes plastelinines detales. vaziuokle kaip pas eilines masinos, tevas intercarse su 40% nuolaida perka detales, tai centai iseina palyginus, 200-300lt priekinei vaziuoklei ir pamirsta kad taise

Lengvas 2011-08-30 20:09

Citata:

Pradžioje rašė arturas7x (Post 163180)
turejau kazkada seniai B5 su 18 BBS ratlankiais... subirejo pakaba per pusmeti visa pilnai,nors vazinejau atsargiai ir asfaltu. Tai buvo pats baisiausias mano turetas automobilis,metus pardavinejau:)

B5 nemegsta dideliu ratu ypac, draugas su 17 vazineja, tai kas tris menesiu perrenka vis kazka vaziuokleje, dabar 2000 sukiso, laukiu kol vel ves remontuot :D

Tomskis 2011-08-30 20:09

ten gi aliumines sakes, kaip a6, bmw e39 ne? niekaip neitilpsi i 300lt, as kalbu apie tokius dalykus kaip pvz pakeist sarnyrus, vairo traukes su antgaliais ir stabilizatorius, mersui kainuoja ~500lt, a6 bus 1500lt, nes ten kartu su svirtim aliuminem viskas eina

ldalius 2011-08-30 20:11

nereikia tų audi/vw priekinių pakabų bijoti, tik reikia kas 50 000 km investuoti į jos remontą pinigėlių.

Pas mane visų tarkim visų 8 šarnyrų restauravimas plius išardymas -sudėjimas kainuoja 750 - 800 Lt. Restauravimui duodama 50 000 km garantija aišku ne Kauno duobėtomis gatvėmis.

Toliau kainos keitimui visos pakabos (8 šakės komplekte su šarnyrais ir sailenblokais):
Visa pakaba kinietiška - 350 Lt
Visa pakaba Ispaniška - 650 Lt
Visa pakaba Lemforder - 1300 Lt

Visos pakabos išardymo/sudėjimo įkainis pas mane 200 Lt

Tomskis 2011-08-30 20:12

nu va ka ir sakau, jei daryt aisku lemforderio, o ne taivanio, tas ir gaunas, 1500lt su nuolaidom

Lengvas 2011-08-30 20:12

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 163184)
ten gi aliumines sakes, kaip a6, bmw e39 ne? niekaip neitilpsi i 300lt, as kalbu apie tokius dalykus kaip pvz pakeist sarnyrus, vairo traukes su antgaliais ir stabilizatorius, mersui kainuoja ~500lt, a6 bus 1500lt, nes ten kartu su svirtim aliuminem viskas eina

paziurek intercarso kataloge kainas, juk pats gauni nuolaidu tai zinai, tevas uz sake po 96 ar 105 sumokejo, nera tos kainos kosmines. nera ta audi tokia baisi:)

Tomskis 2011-08-30 20:13

man tai ji isvis nera baisi, nes ji man patinka ir tuo labiau as neremontuoju jos :D bet sakau draugeliui taisem e39 tai nu nafik, tu paciu metu buvo kaip mano w210, o trigubai brangiau kainavo pakaba, as nesuprantu vw/audi, nezinau kurias dalis ziuret ir tingiu. ir net nesigincyju su tavim, bet tiesiog is draugu ir pazystamu rato sakau, kiek man sake, tame tarpe va ir dalius pasake

Lengvas 2011-08-30 20:15

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 163189)
nu va ka ir sakau, jei daryt aisku lemforderio, o ne taivanio, tas ir gaunas, 1500lt su nuolaidom

bet tai pamirsi kada keitei vaziuokle, nori pasakyt mersui w210 pigiau butu visa pakeist?

Tomskis 2011-08-30 20:17

500lt mersui keiciau, nes pirkau su uzmusta vaziuokle. ten aliuminio nera, visos dalys po 30-50lt. ir cia jau tikrai pamirsi kad pakeitei, kito keitimo nesulauksi, o del vw/audi patvarumo nzn, gal irgi pamirsi, zinau tik tiek kad brangiau atsieina remontas, bet naujesni modeliai vel pradejo eit su metaline pakaba, tai matomai nepasiteisino tas aliumas

ldalius 2011-08-30 20:17

normaliomis eksploatacijos sąlygoms kinietiška pakaba laiko 20-30 000 km, ispaniška panašiai kaip restauruota apie 50 000 km, lemforderis turėtų laikyti apie 100 000 km

Tomskis 2011-08-30 20:19

as w210 kai pakeiciau, vasaros sezonu su r17 vazinejau ratais, paskui spyruokles dar po pusmecio nupjoviau, tai isviso per pusantru metu pravaziavau 90 000 km, is pakabos ne garselio nebuvo, visos dalys pirktos intercarse lemforder

Lengvas 2011-08-30 20:19

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 163194)
normaliomis eksploatacijos sąlygoms kinietiška pakaba laiko 20-30 000 km, ispaniška panašiai kaip restauruota apie 50 000 km, lemforderis turėtų laikyti apie 100 000 km

tai va kokios bedos su ta vaziuokle, lavonu prisiperka lietuviai pigiausiu ir verkia kad nelaiko, o kiti ir klauso :daro:

Tomskis 2011-08-30 20:20

Citata:

Pradžioje rašė Lengwas (Post 163196)
tai va kokios bedos su ta vaziuokle, lavonu prisiperka lietuviai pigiausiu ir verkia kad nelaiko, o kiti ir klauso :daro:

nu matai kiti nusiperka nuo tralo parvezta is vokieciu, ir pakaba subyra :) isimant dalis matos kad jos originalios, tai aisku restauruoja pirma kart, bet vel, metams, dviems. bet jei zenytis su masina neplanuoji, tai kodel gi ne

Lengvas 2011-08-30 20:21

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 163193)
500lt mersui keiciau, nes pirkau su uzmusta vaziuokle. ten aliuminio nera, visos dalys po 30-50lt. ir cia jau tikrai pamirsi kad pakeitei, kito keitimo nesulauksi, o del vw/audi patvarumo nzn, gal irgi pamirsi, zinau tik tiek kad brangiau atsieina remontas, bet naujesni modeliai vel pradejo eit su metaline pakaba, tai matomai nepasiteisino tas aliumas

vaziuokles dar neteko remontuot mersui, nzn kainu, bet stabdziu diskus su kaladem kai keiciau ir 900 lemforder kainavo, po 2000km vel pradejo must diskai, tai likau nesuprates uz ka tokios kainos :confused: :zenklas:

Lengvas 2011-08-30 20:23

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 163197)
nu matai kiti nusiperka nuo tralo parvezta is vokieciu, ir pakaba subyra :) isimant dalis matos kad jos originalios, tai aisku restauruoja pirma kart, bet vel, metams, dviems. bet jei zenytis su masina neplanuoji, tai kodel gi ne

nevisada restauruot pigiau, silutej sake restauruot 50lt, intercarse su nuolaida 100lt kazkas. tai naujas daiktas aisku geriau :)

ldalius 2011-08-30 20:36

Citata:

Pradžioje rašė arturas7x (Post 163200)
nezinau kaip audinem,bet pasatam kiek girdejau keisdavo ta aliumine i paprasta lt meistriukai:)

galima plačiau tą gandą papasakoti, nes kažko labai idomu pasidarė :xx:

ldalius 2011-08-30 20:49

pats kasdien lopau liaudies mašinų pakabas ir tokį dalyka girdžiu pirmąsyk, todėl ir sukėlė juoką tavo toks pasakymas.

ldalius 2011-08-30 21:06

gal prieš 5 metus ir ypač Vilniuje taip ir lupdavo meistrai, o aš surašiau savo kainas šiai dienai ir panevėžyje

BLEIDAS 2011-08-30 22:07

Tevas 3metus turi Audi A6 Avant 99m, 2.8l + BRC tiesiogines dujos, automatas, oda, klima, sildomos sedynes, autopilotas ir t.t.
Nupirkus restauruota priekine vaziuokle (~700lt), jau nuvaziuota beveik 40k km, viskas ok.
Remontuotas automatas (~3000lt).
Keisti dirzai (~350lt).
Restauruotas starteris (~300lt).
Ideti xenonai (~120lt) :D
Daugiau niekas nedaryta, audi nupirkta gan neblogos bukles. Kuro sanaudos mieste ~13l mieste ir ~10l trasoj. Siaip tikrai geras automobilis, vaziuoja smagiai, salonas jaukus, variklis traukia puikiai. Nepatinka man tik remonto sudetingumas, nes keiciant dirzus, generatoriu ar koki starteri reikia nuardyti visa automobilio prieki. Bet susumaves visus pliusus ir minusus, si automobili vertinciau 8/10. Gal del to dabar ir as isigijau sportiskesne A6 versija :blush:

mikis 2011-08-31 08:46

hmm is keturiu lapu radau tik pora postu :)

na kas liecia 2.8 ir didesnius variklius tai mano pinigine neisnes roud taxo :) beto ir draudimo kaina kosmine eina, tad varikli ieskau iki 2.0 geriausia butu 1.8 :) man iki darbo, ir savaitgalisi iki "maximos" apsishopinti

kas del tu dirzu ketimo tai atsimenu kai reikejo keisti kolegai, tikrai buvo alaus viesta :D mane labiausiai domina sanaudos ir kaip laiko "triptronikas" ar kaip jis vadinamas nes kiek ziuriu 99 ir toliau eina su triptronikais, kaip suzinoti kada jis prie mirties? ar kazka tokio?

ldalius 2011-08-31 08:52

esu iš kolegų girdėjęs kad vw/audi automatinės pavarų dėžės yra silpnos dėl patvarumo ir dažna bėda nebevažiuoja atgal. Bet čia tik iš kolegų tokios žinios

mikis 2011-08-31 09:44

o tai priedo bus dar tokia skiltis, kad galeciau pats permetineti pavaras ane? cia skaitosi tas multitronicas?
biski zalitel :)) ta kur nusiziurejau audine, pasirodo tik uz 380miliu nuo manes :))) o salia kaip ir nieko gero pokolkas, na nieko :) daugiau litu susikaups gal ka naujesnio ikasiu

Citata:

Pradžioje rašė Arce (Post 163292)
Ką nusipirksi, tą ir turėsi su ta dėže. Mano A8 puikiai atlaikė, o mersą tik nusipirkes tvarkiau galinį...

Žiūrėk neužtaikyk ant multitronic dėžės, va ten jau bėda. Ją atpažinti iš to, kad ant ryčiago nėra skaičių, tik P R N D.


BLEIDAS 2011-08-31 10:08

1.8T motorai gerai ir pakankamai ekonomiski. Tik ju varikliai kaip ir visi turbininiai megsta gerus tepalus. Varikliai ju geri, tik turbinos silpnokos, bet jei pataikysi neuzvaikyta varianta, tai vazinesi ilgai ir ramiai. As pats turejau A3 1.8T 132kw Quattro, tai apie motora atsiliepimai tik patys geriausi. Vazinejau visa ziema, mieste kuro ~11l, o trasoje 7l uztekdavo. Paskui pardaviau ja, bet veliau labai gailejausi. Dabar mano draugas Anglijoj turi nusipirkes 97m A6 su 1.8T 110kw motoru. Mokejo 850 svaru. Pasikeite dirzus, tepalus ir vaziuoja pildamas ~10l mieste. Snekejau nesenai, sake labai patenkintas pirkiniu.

Apple 2011-08-31 12:40

Citata:

Pradžioje rašė BLEIDAS (Post 163298)
1.8T motorai gerai ir pakankamai ekonomiski. Tik ju varikliai kaip ir visi turbininiai megsta gerus tepalus. Varikliai ju geri, tik turbinos silpnokos, bet jei pataikysi neuzvaikyta varianta, tai vazinesi ilgai ir ramiai. As pats turejau A3 1.8T 132kw Quattro, tai apie motora atsiliepimai tik patys geriausi. Vazinejau visa ziema, mieste kuro ~11l, o trasoje 7l uztekdavo. Paskui pardaviau ja, bet veliau labai gailejausi. Dabar mano draugas Anglijoj turi nusipirkes 97m A6 su 1.8T 110kw motoru. Mokejo 850 svaru. Pasikeite dirzus, tepalus ir vaziuoja pildamas ~10l mieste. Snekejau nesenai, sake labai patenkintas pirkiniu.

Aš turėjau 97 metų A4 1.8T (110 kw), automata. Važiavo tikrai smagiai, bet kuro sanaudos, tai buvo tikrai aukštesnės. Aš mieste pyliau 14-15 litrų, aišku mano važiavimo stilius yra ne lėtas, bet manau min. turėtų būti su automatu 12 litriuku. Auto.ru rodo 11,7.

samagonas 2011-08-31 15:51

poto paskaitysiu visa tema,daskaichiau kur apie varikli ir sanaudas. Turiu A6 1999-2000m. jau kokie 7 metai. 2,4 benzinas,tiptronikas. Pravazhiavo jau berods virsh 260.000km vazhiuokle nbuvo tvarkyta, nors jau zhadejau ryt poryt pakesisti (turiu visa kita tu traukiu), pora kartu buvo keisti granatu galai,nezhinau kaip vadinasi,na ne pachios granatos pigus tie galai po 40€. Dezhei tepalas ishvis niekad nekeistas. Viskas ten normaliai su tuom audinem 165ag berods, man vidutinishkai valgo apie 9l. trasoi tikriausiai dar mazhiau,vienu zhodzhiu pagal kubataura, atrodo nerealiai mazhai.
A4 1.9tdi 2000m. 110ag. vazhiuokle pakeichiau,kai buvo 220000km, nors galejau dar shimta metu nekeisti, niekas nebarshkejo ir nuimtos detales atrode geros, na gal vairo traukiu antgaliai pavarge buvo truputi. Ta tai ishvis nevalgo, neseniai vazhiavau 550km. i viena puse ir tiek pat atgal, jau gaunasi lygiai 1000km, ir gryzhes dar savaite vazhinejau,kai prasisuko 1150km. (lempute dar nedege) uzhsipyliau vel baka, kiek ji valgo neskaichiavau, bet uzh mano mersa tikrai mazhiau :)) Bakas 60litru.
Meiles tom audinem didelios nejauchiu, bet kaip darbiniai kuiliai, man jos patikimos atrodo.

mikis 2011-08-31 17:55

na kas liecia dizeline audine tai kaina iskarto dviguba :) tu paciu metu tokio pat modelio, beto apie dizelius nulis, o prie benzo dar pirstus ikisti galesiu :) sanaudos ir man paslaptingas dalikas kaip cia gausis

dabar praverciau skelbimus dar akym, pvz a4 1.9tdi pigiau iseina nei a6 1.8 - 2.0 benzas jeigu sakot vaziuokle tokia pat gal tada imti ta 1.9tdi nes daug kas sako kad ji nieko nevalgo ? beja metai tie patis

samagonas 2011-08-31 18:05

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 163344)
na kas liecia dizeline audine tai kaina iskarto dviguba :) tu paciu metu tokio pat modelio, beto apie dizelius nulis, o prie benzo dar pirstus ikisti galesiu :) sanaudos ir man paslaptingas dalikas kaip cia gausis

nieko ten prie to benzo neprikishi labai, yra kruva visokiu blokeliu,kuriu kiekvienas virsh shtukos kainuoja :)))) Jei jau uzhlinks tai uzhlinks,atsuktuvo neikishi. Atsiminiau, dar berods kazhkoki komutatoriu esu keites labai senai 1500€ kainavo :) Imk 1.9tdi A6 ir nesuk galvos,bus shaibu nusipirksi ir ta mersa.

mikis 2011-08-31 18:12

tai gal geriau imti a4 1.9tdi :)) o kai bus saibu nusipirksiu padoru mersa :> pas mane jau galiakas yra, mentai sustabditu itariu konfiskuotu mano skarbonke :)

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 163345)
nieko ten prie to benzo neprikishi labai, yra kruva visokiu blokeliu,kuriu kiekvienas virsh shtukos kainuoja :)))) Jei jau uzhlinks tai uzhlinks,atsuktuvo neikishi. Atsiminiau, dar berods kazhkoki komutatoriu esu keites labai senai 1500€ kainavo :) Imk 1.9tdi A6 ir nesuk galvos,bus shaibu nusipirksi ir ta mersa.


Tomskis 2011-08-31 18:16

jo tie 1.9tdi superiniai motorai, pasiemi pigiausia 66kw, uzsicipuoji, ir lakstai su 90kw kai raketa, pats smaukausi kasdien su IV guoliu 66kw, eina labai gerai kaip toks motoras, mieste su baku 1200km, trasoj visa kelia vaziuojant 140km/h apsukos 3000rpm, suvalgo 6.5 litro. asaros lenda ziurint i merso sanaudas :)

ldalius 2011-08-31 18:18

A6 nors važiuoja maloniai, o A4 barškalynė kaip golfas (čia tik mano nuomonė) :wave:

o 1,9TDI motoras (pas mane dabar Galakse 66kw čipuotas) eina kaip iškruštas ir sąnaudos trasoj 6-6,5, mieste 7-7,5

samagonas 2011-08-31 18:20

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 163347)
tai gal geriau imti a4 1.9tdi :)) o kai bus saibu nusipirksiu padoru mersa :> pas mane jau galiakas yra, mentai sustabditu itariu konfiskuotu mano skarbonke :)

nezhinau, visi varo ant tu A4 ,kad barshkalai ir mazhos, bet man tai visai limpa,net patikti pradeda :))) ji man nereikalinga,norejau ir parduoti, bet manoji isimylejo , neleidzhia parduoti :)) Nieko ji nebarshka,traukia nesveikai, salerkos ,kaip zhiebtuvelis valgo,ko dar reikia. ? :) nezhinau uzh kiek ieshkai, bet gali ir ta naujesne nuo 2001m pasiimti, ta tai naujau jau bishki atrodo.

ldalius 2011-08-31 18:22

bet nuo 2000 vidurio joms eina jau pumpeduziniai motorai, kuriems reik salerkos idealios kaip mersų CDI motorams


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 00:44.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.