MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   CL Klasė (C126, C140, C215) (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=170)
-   -   CL500 sunkiai kuriasi ant silto motoro (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=4838)

Marozas 2010-06-26 00:57

CL500 sunkiai kuriasi ant silto motoro
 
Na va, kaip sakoma bedos po 1 nevaiksto:D pradejo barsket priekis, subraize sona, dabar kazko ant silto variklio kai paspaudziu kad vestusi, vedasi gal 5-6 sekundes, kol galu gale siaip ne taip pagauna. Jeigu tada isjungiu masina ir vel vedu, po keliu sukiu uzsikuria. pavaziavus ir isjungus irgi kuriasi be problemu. Problema buna kai pavaziuoju kokius 3-4 km, masina pastovi kokia valanda, ar 45 min ir tada nenoriai kuriasi. Gal kas esat susidure su tokia beda? Ar gali but del kuro? Pries savaite pyliau kuro prieda SONAX (tipo kur purkstukus valo)
jau 3 kartus pastebejau sita beda. vakar nekreipiau demesio, o siandien 2 kartus jau ignoruot negalima. kita savaite uzsirasysiu i servisa, bet manau eiles bus :(

Luckis 2010-06-26 10:12

nu jooo.. tu su nuolatinem bedom apie kita masina nepradejai dar mastyti?

lisas 2010-06-26 10:20

Idomiai cia pas tave viskas vyksta.net nezinau kur slieku ieskoti,gal siurblys nesudaro tinkamo slegio

Marozas 2010-06-26 10:20

Citata:

Pradžioje rašė Luckis (Post 88602)
nu jooo.. tu su nuolatinem bedom apie kita masina nepradejai dar mastyti?

masciau, bet bus taspats. braizys vistiek, moldingus irgi vogs. mechaniskai tai neturejau bedu. cia kaip ir pirma beda. sarnyrus visose masinose keist reikia:) tiiesiog viskas vienu metu atsitiko. nezinai, kas galejo nutikti? :)

Luckis 2010-06-26 10:40

Citata:

Pradžioje rašė Feibis (Post 88605)
masciau, bet bus taspats. braizys vistiek, moldingus irgi vogs. mechaniskai tai neturejau bedu. cia kaip ir pirma beda. sarnyrus visose masinose keist reikia:) tiiesiog viskas vienu metu atsitiko. nezinai, kas galejo nutikti? :)

1) Siurblys
2) Oro srauto matuokle
3) BMW forume skaiciau, jog tokiu atveju buna veleno daviklis

Bent kokiu atveju be detalios diagnostikos tikrai neprasisuksi.. pas mane su ausinimu bedos prasidejo, nuvaziavau pas meistrus, mazdaug keiciam ta, jei nepades, keisim ta.. Apie diagnostika ne zodzio.. Tai jei taip pradedi tai galima ir puse masinos perrinkti, kol rasi kazka :confused:

Marozas 2010-06-26 12:41

tai dignostika vesiu, tik db idomu kam nusiteikt:D nes buna nuvaziuoji ir padangas pakeicia, kad geriau vestusi:DDD bet veleno daviklis ir su saltu grybaytu. Manau kad arba kuro pompa, kuro filtrai kokie del to priedo uzsikiso, arba gal purkstukai. Bet kuriuo atveju, man rodos bus nepigu:D o siurbliai remontuojasi?

Na siandien isipyliau benzo, tai db vedasi be problemu visaip. Manau, kad padauginau kuro priedo, nes pyliau kai buvo mazdaug 30 litru bake. buvo neparasyta kiek jo pilt... O gal lukoile 98 benzas lewas? nes beveik visada tik statoile pilu.

Ps. bepilant maciau kad nebuvo labai gerai uzsuktas bakas. Turbut nesusidarydavo spaudimas normalus.
Ziuresiu kaip toliau. I diagnostika vistiek vesiu:)

mikis 2010-06-26 19:37

kada paskutini karta keitei zvankes? jos nemegsta trumpu distanciju.. pamegink nors ishsukti pravalit nuo sodziu ir kitu nesvarumu

Citata:

Pradžioje rašė Feibis (Post 88584)
Na va, kaip sakoma bedos po 1 nevaiksto:D pradejo barsket priekis, subraize sona, dabar kazko ant silto variklio kai paspaudziu kad vestusi, vedasi gal 5-6 sekundes, kol galu gale siaip ne taip pagauna. Jeigu tada isjungiu masina ir vel vedu, po keliu sukiu uzsikuria. pavaziavus ir isjungus irgi kuriasi be problemu. Problema buna kai pavaziuoju kokius 3-4 km, masina pastovi kokia valanda, ar 45 min ir tada nenoriai kuriasi. Gal kas esat susidure su tokia beda? Ar gali but del kuro? Pries savaite pyliau kuro prieda SONAX (tipo kur purkstukus valo)
jau 3 kartus pastebejau sita beda. vakar nekreipiau demesio, o siandien 2 kartus jau ignoruot negalima. kita savaite uzsirasysiu i servisa, bet manau eiles bus :(


augi$ 2010-06-26 22:08

Tokias atvejais geriausiai i diagnostika varyt! pasakys konkreciai kas ten suda mala ar daviklis koks ar dar kas nors! Pabandyk dar 98 benzo uzsipilt duok apsuku ir matysi gal rimtai to priedo per daug buvo..man atrodo maziausiai jie apskaiciuoti ant bako 60ltr.

lisas 2010-06-26 22:32

su tuo priedu as irgi nesinaudoju kaip reikalauja gamintojai.as uzpilu jo ant kokiu 30ltr.ir varau dugnais kol nesudeginu viso kuro,kad uzkaitinti varikli kaip reikian ir apkraut maksimaliai,taip darau sykii metus.nezinau ar teisingai darau ar ne,bet taip man patare vienas rimtas specas-sake reik syki i metus duoti masinai prasisikti,kad kerper nueitu ir t.t.

Marozas 2010-06-27 00:11

As pagrinde tik trumpom vazinejuos. o kas negerai del trumpu? :) Zvakiu tai nekeiciau dar. bet gal praitas savininkas pakeite. Pas mane platitines ir jas reikia keisti kas 150000km. paziurejau vakar. Zvakes man kainuotu apie 700 lt :D
O siandien galvojau issimti, bet uzsiknisimas, nes jos cilindro sone, tai net neisvaizduoju, kaip istraukti imanoma :))
Ai, o del benzo tai as visada tik 98 pilu. Statoile 70% lukoile 30%

eSaS 2010-06-27 00:13

po kiek cia zvakes tau iseina? :D

Marozas 2010-06-27 03:15

apie 40lt. pas mane 16 dedasi :)tipo dedasi platinines. o jei deti kitokias? kas bus? pwz iridium ar dar kazkoki buna? kuom jos skiriasi?

woodoooo 2010-06-27 03:29

ir ka kad zvakes 700lt tai juk ne w124 vairuoji tai buk malonus praverk pinigine. beje daznaiu priedus visokius pilk tai daugiau ir problemu turesi.

eSaS 2010-06-27 05:08

nebutu taip baisiai jeigu buttu zvakiu maziau :D

samagonas 2010-06-27 05:12

Citata:

Pradžioje rašė MB Fan Forever (Post 88736)
nebutu taip baisiai jeigu buttu zvakiu maziau :D

o tu chia atsibudai,ar dar miegoti nenuejai :)?

eSaS 2010-06-27 06:39

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 88737)
o tu chia atsibudai,ar dar miegoti nenuejai :)?

:D naktinej sedziu :)

Tomskis 2010-06-27 09:47

temperaturos daviklis gali grybaut

Marozas 2010-06-27 14:34

o diagnostika parodys? nes check engine tai nera..

tai man taip niekas ir neatsake,kokias zvakes deti jei keist reikia. reikia platinum. o pvz yttrium ar iridium geresnes/ blogesnes?

mikis 2010-06-27 15:05

o prie ko cia temperadutos daviklis, ir uzsivedimas pasilusiam motorui ?

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 88744)
temperaturos daviklis gali grybaut

suodziais apsinesa, ir sunkiau kurtis yra.. nors pora zvakiu ishsuk paziurek kaip jos atrodo, viena kur nors gale, ir kita kitoj pusei

Citata:

Pradžioje rašė Feibis (Post 88723)
As pagrinde tik trumpom vazinejuos. o kas negerai del trumpu? :) Zvakiu tai nekeiciau dar. bet gal praitas savininkas pakeite. Pas mane platitines ir jas reikia keisti kas 150000km. paziurejau vakar. Zvakes man kainuotu apie 700 lt :D
O siandien galvojau issimti, bet uzsiknisimas, nes jos cilindro sone, tai net neisvaizduoju, kaip istraukti imanoma :))
Ai, o del benzo tai as visada tik 98 pilu. Statoile 70% lukoile 30%


woodoooo 2010-06-27 16:30

Citata:

Pradžioje rašė Feibis (Post 88757)
o diagnostika parodys? nes check engine tai nera..

tai man taip niekas ir neatsake,kokias zvakes deti jei keist reikia. reikia platinum. o pvz yttrium ar iridium geresnes/ blogesnes?

zvakes turi but pagal kataloga ir neburk cia. zmogelis pardavineja pigiau ngk zvakes. audi forume radau as ji tai man gavosi po 25lt zvake o pas mane turetu but tokios pat kaip pas tave.

Marozas 2010-06-27 23:21

blemba, Jeigu klausimas buvo kuo skiriasi, tai ir atsakyk, o ne aiskink, kad gailiu 700 lt. Nusipirksiu ir uz 1000 jei reikes... Pagal kataloga zinau kokios eina. Mano klausimas ar platinines, ar irium ar yttrium geriausios? Nes ngk ju daro simtus rusiu. Pagal kataloga eina platinines. Bet yra ir double platinum ir laser platinum ir tt. dar brangesnes yra iridium. Tai ias ir klausiu, kokias deti? nes pagal kataloga jos visos tinka!

Marozas 2010-06-27 23:26

o kokias tu dejaisi? is kur jas gauna? nes kaina gan maza, gali but padielkos...

Tomskis 2010-06-27 23:33

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 88760)
o prie ko cia temperadutos daviklis, ir uzsivedimas pasilusiam motorui ?

prie to pacio :) turejau 4 kart toki varianta, kad kaltas daviklis prie termostato. ant saltos masinos uzsikuria, ant karstos ne, pastovi pusvalandi kol biski atvesta ir vel kuriasi. ir kaltas tik temperaturos daviklis

woodoooo 2010-06-27 23:39

Citata:

Pradžioje rašė Feibis (Post 88806)
o kokias tu dejaisi? is kur jas gauna? nes kaina gan maza, gali but padielkos...

na neturejau laiko gilntis as ten paklausiau zmogus paziurejo kataloga kokios zvakes trui but pasake kaina ir vsio. beje kur tu cia klausie kad tau po 40lt sake?

glutaminas 2010-06-28 02:01

o ne per daug tau su tuo cl''u problemu? tai vaziuokle, tai sunkiai kuriasi, tai ismete check engine, del ko ten lambda zondu ar ko.. o kai tada tikrinai ant kompo, nebuvo jokiu pasaliniu bedu?

beje, nesuprask manes klaidingai, bet neklausyk tu runkeliu, kurie pasakoja kad vairuoji kazkokia iskirtine auto, kuriai reikia daug pinigu skirti, variklis toks pat stovi ant to pacio s500... o i ji kisa belekokias zvakes ir kitas detales, ir laiko... aisku geriau negailet, bet 16 zvakiu po 40lt.. dar karta perziureciau, ar tikrai jas reikia keist.. ir dar karta pagalvociau apie duju iranga, visgi ir parsiduos daug lengviau ir uz brangiau...

Marozas 2010-06-28 02:43

Ne per daug :) Pirkau rugseji, tai silberis sake, kad reiks keist sarnyrus, o kadangi jie nesikeicia, tai kazkokia sake.Pakabai apie 1000-1500, varikliui zvakes keiciant, diagnostika ir tarkim sensori koki pakeist iki 1000 lt. tai gaunasi 2000-2500 padaryt masina kaip nauja.
Faktas tas. Per daug pripyliau to asilisko Sonax priedo ir lukoilo benzo (nors ir 98 buwo) isipyliau statoilo 98, tai net pajauciau zymiai geresne trauka. Kogero ant kokio levo benzo uztaikes buvau :( siandien paziurejo zvakes, tai sake kad nereikia keist, bet turbut vistiek pasikeisiu ateiciai. Rekomenduoja po 150k km keistis zvakes, db 120k km pralekus masina.

Marozas 2010-06-28 02:48

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 88808)
prie to pacio :) turejau 4 kart toki varianta, kad kaltas daviklis prie termostato. ant saltos masinos uzsikuria, ant karstos ne, pastovi pusvalandi kol biski atvesta ir vel kuriasi. ir kaltas tik temperaturos daviklis

O man kai tuos kelis kartus buvo, tai keistai. ne ant karsto, o mazdaug kai 60l buvo. pavaziavus, palikus masina ir po kokios geros valandos :)


Beje, del zvakiu, tai tu turbut ne tokias ir nusipirkai. Nes pagal nkg katalogus tai tipo galima ir pacias paprasciausias detis. O pagal MB reikia platininiu. Tai man tik idomu, ar iridium ir tos yttrium kazkokios (tipo geresnes) tinka, ar detis platinines. Taip pat yra Double platinum. Bet gal detis tas standartines ngk platinum ir viskas? Lietuvoj tai nepirksiu, nes fufeliai visiski tos zvakes :)

woodoooo 2010-06-28 07:42

Citata:

Pradžioje rašė Feibis (Post 88819)
O man kai tuos kelis kartus buvo, tai keistai. ne ant karsto, o mazdaug kai 60l buvo. pavaziavus, palikus masina ir po kokios geros valandos :)


Beje, del zvakiu, tai tu turbut ne tokias ir nusipirkai. Nes pagal nkg katalogus tai tipo galima ir pacias paprasciausias detis. O pagal MB reikia platininiu. Tai man tik idomu, ar iridium ir tos yttrium kazkokios (tipo geresnes) tinka, ar detis platinines. Taip pat yra Double platinum. Bet gal detis tas standartines ngk platinum ir viskas? Lietuvoj tai nepirksiu, nes fufeliai visiski tos zvakes :)

nesvarbu man zvakes nupirktos sudetos ir viskas ok. veikia kaip laikrodis :bebebe:
beje kur ten tas runkelis kuris galvoji kad ir s500 eilins auto kurio eksplotaciaj kainuoja kaip golf3. gal tu galvoji kad tam cl variklis toks patak kaip banginyje?

Mb 140 2010-06-28 07:56

Citata:

Pradžioje rašė Feibis (Post 88803)
blemba, Jeigu klausimas buvo kuo skiriasi, tai ir atsakyk, o ne aiskink, kad gailiu 700 lt. Nusipirksiu ir uz 1000 jei reikes... Pagal kataloga zinau kokios eina. Mano klausimas ar platinines, ar irium ar yttrium geriausios? Nes ngk ju daro simtus rusiu. Pagal kataloga eina platinines. Bet yra ir double platinum ir laser platinum ir tt. dar brangesnes yra iridium. Tai ias ir klausiu, kokias deti? nes pagal kataloga jos visos tinka!

na siaip deda i 220 platinines,nesvarbu kad jos brangios,bet jos laiko vos ne 3kart geriau ;)

glutaminas 2010-06-28 11:58

Citata:

Pradžioje rašė woodoooo (Post 88825)
nesvarbu man zvakes nupirktos sudetos ir viskas ok. veikia kaip laikrodis :bebebe:
beje kur ten tas runkelis kuris galvoji kad ir s500 eilins auto kurio eksplotaciaj kainuoja kaip golf3. gal tu galvoji kad tam cl variklis toks patak kaip banginyje?

toks pat kaip w220 banginyje. Nieko ten stebuklingo..

lisas 2010-06-28 12:03

reiktu man pasidometi man cia merse kiek tos zvakes kainuoja-gal ir sutaupyti tau ka gautusi

woodoooo 2010-06-28 12:54

Citata:

Pradžioje rašė glutaminas (Post 88851)
toks pat kaip w220 banginyje. Nieko ten stebuklingo..

:D :D :D joa viskas su tavim aisku.

Marozas 2010-06-28 13:03

as is anglijos jau susiradau. visos apie 400gautusi. Nes lietuvoj bus ne platina, o sudu padengtos :D

Eima777 2010-06-29 20:38

Bus platina tik mokėsi 50lt/vnt silberyje.

glutaminas 2010-07-02 02:22

Citata:

Pradžioje rašė woodoooo (Post 88860)
:D :D :D joa viskas su tavim aisku.

tu gal dauztas? o kaip tu ta w220 vadini? apsimeti protingu ir tiek. Skiriu as ir w140 ir w220. TIk reik but buku, kad nesuprast, apie ka as :wave:

woodoooo 2010-07-02 10:13

Citata:

Pradžioje rašė glutaminas (Post 89644)
tu gal dauztas? o kaip tu ta w220 vadini? apsimeti protingu ir tiek. Skiriu as ir w140 ir w220. TIk reik but buku, kad nesuprast, apie ka as :wave:

vargsas.... mali tu cia viska i viena kruva, ismok racionaliai mintis reikst.

Marozas 2010-07-02 17:07

E, vyrai, nebesipykit :DD

Marozas 2011-08-16 15:21

Zodziu, beda kartojasi. Kai tik variklis apie 50-60 laipsniu, ilgokai starteri suka. Diagnostika nieko neranda, isskyrus tepalo matuokle kartais grybauja. Cia gali buti susije dalykai?

vampyras 2011-08-16 19:13

tegu ant karsto variklio pratestuoja alkuninio veleno davikli :)

Marozas 2011-08-16 20:21

O kaip angliskai ta dalis? Crank position sensor?


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 12:20.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.