MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W211 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=202)
-   -   MB w211 variklis ir važiuoklė (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=26687)

Biedžius 2020-07-12 15:31

MB w211 variklis ir važiuoklė
 
Sveiki,
vis kariauju su merso problemomis ir niekaip neišeina susitvarkyti, gal kas rekomenduos kur galima Vilniuje nuvežti pas gerus meistrus, nes visur aplinkui atgrubnagiai, nepataiso, tik dar labiau sugadina ir dar pinigų prašo už tai. Mato, kad pulsuoja variklis, tiesiog numoja ranka ir pasiima pinigus už laiką.

Info apie auto: Mercedes-Benz W211 1,8 kompresorius (benzinas-dujos), mechaninė pavarų dėžė, 2004 metai, 120kw, airmatic, SBC.


Kas buvo keista ir padaryta prieš kelis mėn naujom OEM detalėmis:
Visa priekinė važiuoklė, priekiniai stabdžių diskai su kaladėlėmis ir laikikliais, suporto kreipenčiosios, oro srauto matuoklė, MAP sensorius, oro temperatūros sensorius ir išvalyta droselio sklendė, visos uždegimo žvakės, visos uždegimo ritės į NGK, Skirstomojo veleno daviklis, centriniai veleno magnetai, airmatic kompresorius ir jo filtras, oro filras, tepalo filtras, benzo filtras, dujų 3-čiasis purkštukas, visi dujų filtrai, tikrinta BRC oficialiam servise, nieko dėl dujų nerado.


Problema su važiuoke: Važiuojant su R18 ratais, 80kmh pradeda drebėti vairas, uždėjus R15 mažiau dreba, bet dreba.

Problema su varikliu: ant laisvų apsukų dirba netolygiai, ant dujų dirba baisiau, kartais meta check engine jei pasiardai su dujom, meta P201A ir P0304 (missfire 4 cilindras) kartais (P0301) pirmas cilindras.

Darė 3 kartus diagnostiką, nieko neranda, moki pinigus už nieką.

Nebežinau net kur vežti, nes automechanikai pradeda spėlioti ir siūlyti keisti tai vieną tai kitą detalę, nors bėda nedingsta.

vampyras 2020-07-12 15:38

M111 ar jau M271?

Biedžius 2020-07-12 15:43

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 535581)
M111 ar jau M271?

M271

https://i.ytimg.com/vi/5J6OUy2q-_U/hqdefault.jpg
foto skolinta, bet atrodo identiškai.

Gadget 2020-07-12 15:58

Ratu tvirtinimo plokstumas nusivalyk, dazniausia beda ten buna.

Biedžius 2020-07-12 16:14

Citata:

Pradžioje rašė Gadget (Post 535583)
Ratu tvirtinimo plokstumas nusivalyk, dazniausia beda ten buna.

Jei kalbi apie stebules, tai buvo užsiteršusios, nuvaliau iki blizgesio, bet problema liko.
https://i.imgur.com/wqZMbJRl.jpg
stebulė buvo tokio purvinumo, čia po autoserviso keitimo,buvo įtarimas, kad reikia patikrinti, tai pats nuvaliau, bet rezultatas liko toks pat..

O čia ką randu po autoserviso tvarkimų, nulužęs įrankis disko varžte. Išsukau ir įdėjau naują.
https://i.imgur.com/qGVtuMt.jpg

Kad kiti žinotų: nevažiuokite į "Tavo autoservisas" visorių g. 27, Vilnius (keisdami diskus palieka įrankių daleles ir nenuvalo stebulių, nekeičia kaladėlių laikiklių ir nebuvo blėkų ant stūmoklio, tad teko pačiam viską susidėti per naujo).
Diagnostiką kur daro telefonu 864661537 prisitato Robertu (auto diagnostiku) - grybas atvažiavęs nieko pasakyti negalėjo, nors telefonu žadėjo, kad 100 procentų pasakys kas yra, bet tik sedėjo automobilyje ir tylėjo, mato, kad auto kratosi, bet žiūri į parametrus ir nieko pasakyti negalėjo. Pinigus tik paėmė, bet nieko nepasakė ir nepadarė, tad irgi nerekomenduoju.

Dagryje tikrino važiuoklę irgi nieko nerado: peržiūrėjo ir kardano jungti ir pakabinamą guolį ir priekinius rato guolius. Pasiūlė nuvažiuoti patikrinti kardano balansą į Daniliškių auto servisą, bet suabejojau, nes per vairą mušą, manau jei kardanas tai visą mašiną purtytų.
Dėl variklio buvo įtarimas dėl vakuumo, bet patikrinau elektrinį vožtuvą, tiesiogiai pajungus 12v jis klaksi, tai kaip ir veikia.
Dieze tikrino katalizatorius, pirmasis labai nedaug atskilę gabaliukai buvo, iškratė ir sakė gali važinėti toliau, o antrajam viskas tvarkoje (neužsikimšę).

wuolis 2020-07-12 16:33

Aš tvarkiausi čia:

https://www.mbworkshop.lt/?gclid=EAI...SAAEgJ0v_D_BwE

Kiek darė tai nusiskundimų neturėjau, aišku brangokai pas juos.

Gadget 2020-07-12 16:34

Citata:

Pradžioje rašė Biedžius (Post 535584)
Jei kalbi apie stebules, tai buvo užsiteršusios, nuvaliau iki blizgesio, bet problema liko.
https://i.imgur.com/wqZMbJRl.jpg
stebulė buvo tokio purvinumo, čia po autoserviso keitimo,buvo įtarimas, kad reikia patikrinti, tai pats nuvaliau, bet rezultatas liko toks pat..

O čia ką randu po autoserviso tvarkimų, nulužęs įrankis disko varžte. Išsukau ir įdėjau naują.
https://i.imgur.com/qGVtuMt.jpg

Kad kiti žinotų: nevažiuokite į "Tavo autoservisas" visorių g. 30, Vilnius

Dagryje tikrino važiuoklę irgi nieko nerado: peržiūrėjo ir kardano jungti ir pakabinamą guolį ir priekinius guolius.
Dėl variklio buvo įtarimas dėl vakuumo, bet patikrinau elektrinį vožtuvą, tiesiogiai pajungus 12v jis klaksi, tai kaip ir veikia.

Gerai jei dar veiks. Kas tau sake kad jis 12v valdomas? Dazniausia ecu siuncia 5v

Biedžius 2020-07-12 19:02

Citata:

Pradžioje rašė wuolis (Post 535585)
Aš tvarkiausi čia:

https://www.mbworkshop.lt/?gclid=EAI...SAAEgJ0v_D_BwE

Kiek darė tai nusiskundimų neturėjau, aišku brangokai pas juos.

Aišku, dėkui. Man juos jau rekomendavo šiandien, matyt į juos ir kreipsiuos. Mačiau, kad kainos aukštos, bet nėr kur dėtis



Citata:

Pradžioje rašė Gadget (Post 535586)
Gerai jei dar veiks. Kas tau sake kad jis 12v valdomas? Dazniausia ecu siuncia 5v

Labà dienà

kalbu apie šį solenoidinį vožtuvą:
https://www.eoltas.lt/lt_LT/products...0/voztuvas-egr

12 voltų įtampa

vampyras 2020-07-12 20:58

Del misfire pasikeisk zvakes i originalias ir jas isuk su sukimo raktu su reikiama jega. Turetu dingti drebejimo bedos.
P.s. visu cgi zvakes galima isukti tik viena karta. Antra karta elektrodas stovi blogu kampu, ir "pamaininiu" ipurskimo metu nepataiko uzdegti ant lambdos1

Biedžius 2020-07-12 21:48

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 535589)
Del misfire pasikeisk zvakes i originalias ir jas isuk su sukimo raktu su reikiama jega. Turetu dingti drebejimo bedos.
P.s. visu cgi zvakes galima isukti tik viena karta. Antra karta elektrodas stovi blogu kampu, ir "pamaininiu" ipurskimo metu nepataiko uzdegti ant lambdos1

Matai aš jau keičiau žvakes kaip gamintojas ir nurodo BOSCH double platinum. Bet pas mane BRC dujos stovi, tad rekomendavo dėtis DENSO su LPG dujom skirtu katodu, kuris yra smulkesnis, tad esu nusižiūrėjęs įsidėti jas ir pažiūrėti gal kas pasikeis.

Darius 2020-07-12 21:54

Tai tu papuolei pas mūsų Robertėlį su diagnostika :xx::xx::xx::xx::xx:

vampyras 2020-07-12 22:38

Citata:

Pradžioje rašė Biedžius (Post 535590)
Matai aš jau keičiau žvakes kaip gamintojas ir nurodo BOSCH double platinum. Bet pas mane BRC dujos stovi, tad rekomendavo dėtis DENSO su LPG dujom skirtu katodu, kuris yra smulkesnis, tad esu nusižiūrėjęs įsidėti jas ir pažiūrėti gal kas pasikeis.

Dar karta dek originala ir taskas. Ar tu mersistu ar daliu pardavejais tikesi, tavo pinigines reikalas.
Su originaliom dalim ant benzino tikrai vaziuos. :)

Modestas_ 2020-07-13 06:16

Sveiki visiems,

Klausimas is esmes susijes ir au autoriaus problemomis: kaip taktiskai ir civilizuotai isspresti problema, kuomet nekompetetingas/nesaziningas mechanikas/autoservisas darba atlieka nekokybiskai (is dalies) arba darbo (siuo atveju diagnostikos) neatlieka visiskai - t.y., nepasako gedimo ir pan.
As suprantu, kad kiekvienas nori uzsidirbti, taciau kuomet zmogaus negali net ant kelio uzvesti, paimti visa ikaini, nera sazininga.

vampyras 2020-07-13 07:12

Citata:

Pradžioje rašė Modestas_ (Post 535593)
Sveiki visiems,

Klausimas is esmes susijes ir au autoriaus problemomis: kaip taktiskai ir civilizuotai isspresti problema, kuomet nekompetetingas/nesaziningas mechanikas/autoservisas darba atlieka nekokybiskai (is dalies) arba darbo (siuo atveju diagnostikos) neatlieka visiskai - t.y., nepasako gedimo ir pan.
As suprantu, kad kiekvienas nori uzsidirbti, taciau kuomet zmogaus negali net ant kelio uzvesti, paimti visa ikaini, nera sazininga.


Papasakok tiksliau, seip daug zmoniu nepazysta servisu veikimo principu. Todel jauciasi apgauti, ir moka kaskart uz tapati darba kelis kartus. Nors servisas nieko nekaltas.
Ir taip, pasakyti gedima, nevisada gali iskarto. Kuom skundesi pacientas?

Modestas_ 2020-07-13 07:37

Vampyre,

Tiesiog skaitau sios temos autoriaus zinutes. Autorius buvo minejes, kad jumge diagnostika, taciau nieko atsakyti taip ir nepavyko. Pinigai buvo paimti. Tiesiog toks gyvenimiskas pavyzdys.

Biedžius 2020-07-13 08:13

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 535592)
Dar karta dek originala ir taskas. Ar tu mersistu ar daliu pardavejais tikesi, tavo pinigines reikalas.
Su originaliom dalim ant benzino tikrai vaziuos. :)

Supratau. Vieną žvakę kiek atsimenu tikrai persukau, tai gali būti, kad čia ir slypi bėda.

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 535594)
Papasakok tiksliau, seip daug zmoniu nepazysta servisu veikimo principu. Todel jauciasi apgauti, ir moka kaskart uz tapati darba kelis kartus. Nors servisas nieko nekaltas.
Ir taip, pasakyti gedima, nevisada gali iskarto. Kuom skundesi pacientas?

Manau priklauso nuo įmonės-žmogaus kultūros. Pavyzdžiui Dagris apžiūrą darė nemokamai, nieko neradę jie neprašė pinigų, plius kompresorius nustojo veikti po jų važiuoklės keitimo, tad anie net ABS žiedą, kuris irgi tą dieną praėjo norėjo nemokamai pakeisti, bet žinojau, kad ne jų kaltė tai pasakiau, kad už tai susimokėsiu, nes suprantu, kad žmonės gaištą laiką ir atlieka savo darbą ir iš kažko reikia gyventi, o airmatikas irgi buvo tik sutapimas, tad atsiemiau auto ir pats nuvežiau į Shmellman ir sutvarkė ten. Kaip matai aš irgi galėjau apgauti ir pasinaudoti, bet to nepadariau. Visokių yra meistrų, daktarų, klientų. Kai pats nesu linkęs apgaudinėti ir imti pinigus iš oro, tai nesinori, kad ir kiti tai su manim darytų. Aš taip pat savo profesijoje galėčiau imti už suteiktą pagalbą pinigus, nes patys klientai juos kaišioja, bet to nedarau. Dagrį aš rekomenduočiau, tikrai kultūringa ir sąžininga aplinka, nes ne vien man yra padėję. Nesu konfliktiškas, tad man geriau susimokėti ir daugiau negrįšiu ten. Manau tokie mechanikai, diagnostikai kitiems pagalius kaišo kitiems meistrams, kurie tikrai nusimano ir atlieka savo darbą gerai, tad klientas pradeda nepasitikėti kitų profesionalų darbais, todėl ir kainas muša ir nepagarbiai kalba, o ir tas įtarinėjimas manau vargina. Negalvokite, kad visus automechanikus-elektrikus-diagnostikus-daktarus kaltinu, tiesiog kai kuriems žmonėms reikia pasistiebti tie kultūra ir ties savo profesija.

Aš visados paklausiu "Kiek esu Jums skolingas?" Tad skoloj aš niekad nelieku, nes tai mano gyvenimo kredo.

vampyras 2020-07-13 09:16

Citata:

Pradžioje rašė Modestas_ (Post 535596)
Vampyre,

Tiesiog skaitau sios temos autoriaus zinutes. Autorius buvo minejes, kad jumge diagnostika, taciau nieko atsakyti taip ir nepavyko. Pinigai buvo paimti. Tiesiog toks gyvenimiskas pavyzdys.

Kompas buvo pajungtas, paslauga parduota, uz ja paiimti pinigai. Tolimesne eiga ardyti toliau tikrinti buvo atmesta. Darbai nutraukti pusiaukeleje. Kuris kaltas?
As nematau cia nieko blogo.
Bet kaip kolega auksciau minejo, kulturos tikrai reiketu pasisemti. :)

pucenas 2020-07-13 09:28

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 535598)
Kompas buvo pajungtas, paslauga parduota, uz ja paiimti pinigai. Tolimesne eiga ardyti toliau tikrinti buvo atmesta. Darbai nutraukti pusiaukeleje. Kuris kaltas?
As nematau cia nieko blogo.
Bet kaip kolega auksciau minejo, kulturos tikrai reiketu pasisemti. :)

O tai jai pvz as turiu nzn kiek 1000e (kike tas star kainuoja nzn) nusiperku stara ir zinau kur pajungti ji fiske ikisti ir viskas. Pajungiu paziuriu skau, na ka kazkas sugede, o kas negaliu paskyti? cia paslauga suteikta? ir galima imti pinigus? nes kaip suprantu Robertelis panaisiai padare zmogui.
situacija panasi man buvo su CLK mersu, uzsikuria uzgesta ir viskas, silberis pralaike kelias dienas, keite pamenu zvakes, po to siurbli nes tipo slegio benzino neuzteko ir t.t. ir reziume as ji isivilkau an troso i kita serviza... nepamenu kiek saskaita buvo, bet tuo laiku man atrode labai daug, darejom, beveik iki keiksmazodziu ir t.t. bet nemokejau nei cento, ir turbut atsiduriau silberio "black list'e" jai toks yra :) o buvo oro srauto matuokle, nutempus i kita serviza, po 10 min paskambino, atvaziuok pasiimti sutvarkyta :)

Biedžius 2020-07-13 10:14

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 535598)
Kompas buvo pajungtas, paslauga parduota, uz ja paiimti pinigai. Tolimesne eiga ardyti toliau tikrinti buvo atmesta. Darbai nutraukti pusiaukeleje. Kuris kaltas?
As nematau cia nieko blogo.
Bet kaip kolega auksciau minejo, kulturos tikrai reiketu pasisemti. :)

Telefonu paklausiau ar 100 procentų apsakysi bėdą, pasakė taip (pas mane automatiškai įrašo telefonas pokalbius). Jei būtų pasakęs, kad ne - nebūčiau net gaišęs laiko, kitas dalykas pats pasakė vėliau po fakto, kad reikia per starą žiūrėti, aš juk nežinojau, kad jis ne per starą žiūrės, juk jis profesionalas žino ką daro, todėl ir moku pinigus, bet šiuo atveju ir aš galiu tą patį padaryti, juk ne mano problemos, kad jo limituotos žinios ir programinė įranga, skelbime nurodyta buvo, kad mato viską ir nustato gedimus, jis net neatidarė nei kapoto, tiesiog tylėjo, o buvo pasakyta prieš tai automobilis, markė, gedimo kodas, tad galėjo perspėti, kad galės pamatyti tik tokius parametrus, bet kitų negalės matyti, bet čia jokio perspėjimo. Tad žadėti nėra ko, jei negali įvykdyti. Nes aš galiu savo kinišką diagnostikos įrangą už 8 eurus pajungti ir paimti pinigus, o vėliau pasiūlyti susirasti kitą meistrą, kuris per starą pamatys.

Skelbimo nuoroda:
https://www.skelbiu.lt/skelbimai/aut...-21308016.html

"Atliekame profesionalią automobilių diagnostika ir remonta visų markių ir modelių automobiliams, visų elektros mazgų pilnai, tiek dyzeliniams, tiek benzininiams."

"Visų variklio daviklių, purkštukų, turbinos, EGR, srauto matuoklės, analizavimą variklio darbo metu, išsiaiškinama dėl ko automobilis daug ryja, arba netraukia."
Pas mane daugiau ryja, netraukia ir iš to = 0 , nežinau ką jis ten nustatyti gali prieš perkant, sakytų geras auto, visas dreba, bet geras imkit :D net kapoto nepravėrė, ar aš turiu jam aiškinti, ką reikia daryti ? Juk sakiau, reikia išsiaiškinti kas yra, už tai pinigus sumokėsiu. Pinigai mokami ne dėl to, kad tu kaišiotum nagus, o dėl to, kad padarytum tai ko klientas prašo - nustatyti gedimą.

P.S. Ilgai rinkoje neužsibūsi jei imsi pinigus, bet naudos nesuteiksi. Nieks nepasiūlė nei toliau tikrinti, nei ardyti. pasiūlė nuvykti į mbworkshop. Galime labai pasiginčyti dėl pajungimo ir pinigų paėmimo, vartotojų teisė tą pačią minutę pasakytų, kad paslaugos teikėjas turėtų grąžinti pinigus, bet ką aš ten pešiuos, tegu turi.

vampyras 2020-07-13 13:04

Pucenai as tave kaip klienta i saldymo kamera prie -10 minutei atvesti, tik tada subtavimi bendrauciau. Sunkus tu klientas :D
Trauki kaip magnetas kairiarankius. :D

Seip vyrai Diagnose buvo pajungta, paimti pinigai, nieko negalejo pasakyti nes priejo diagnoses kompo ribas. Taskas jokiu pinigu neatgausit. Jaigu galit patys tai ir darykit patys.

Nuo 50€ uz trumpa testa ( jaigu zmogus nezino kas tai, padekit rageli) prasideda patirtis. Speju sumokejot daug maziau, dabar zinot kur sutaupet.

Kas vaziuoja i servisus kur parasyta daro visas markes, purkstukus, oro srauto matuokles kodel netraukia, kodel daug ryja. Patys kalti, jie nedirba su staru jie netgi nezino kaip detales vadinasi= nesimokino sito amato nelanke mokyklos.
Kuris kvailesnis? Tas nemoksa, as kitas nemoksa?
Jau as lietuviskai nusisneku, bet lietuviski mechanikai blogiau uz girtus vokieciu kaimiecius. :)

pucenas 2020-07-13 13:21

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 535604)
Pucenai as tave kaip klienta i saldymo kamera prie -10 minutei atvesti, tik tada subtavimi bendrauciau. Sunkus tu klientas :D
Trauki kaip magnetas kairiarankius. :D

Jau as klijentas taisuperinis, nuvarau palieku pasakau, ka reikia ta keiciam ta tvarkom ir viskas :) bet tada buvau jaunas ir kvailas i silberi sena gelda varyti...
o turejau savaitgali varyti su mergom i pajuri raga gavau :) bet is esmes jai problema nepasalinta, tai uz ka moketi? man nereikejo tu zvakiu ir siurblio naujo. sakiau sudekit viska sena ir viskas nes rezultatas vistiek tas pats. bet tai tik yrodo, kokios kompetencijos dirba autoriruotuose servizuose zmones, tikiu, kad situacija pasikeite nes tai buvo pries 12-13 metu.
o seip -10 minutei nepades :D :xx: reiketu biski ilgiau :uuu:

Biedžius 2020-07-13 14:52

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 535604)
Pucenai as tave kaip klienta i saldymo kamera prie -10 minutei atvesti, tik tada subtavimi bendrauciau. Sunkus tu klientas :D
Trauki kaip magnetas kairiarankius. :D

Seip vyrai Diagnose buvo pajungta, paimti pinigai, nieko negalejo pasakyti nes priejo diagnoses kompo ribas. Taskas jokiu pinigu neatgausit. Jaigu galit patys tai ir darykit patys.

Nuo 50€ uz trumpa testa ( jaigu zmogus nezino kas tai, padekit rageli) prasideda patirtis. Speju sumokejot daug maziau, dabar zinot kur sutaupet.

Kas vaziuoja i servisus kur parasyta daro visas markes, purkstukus, oro srauto matuokles kodel netraukia, kodel daug ryja. Patys kalti, jie nedirba su staru jie netgi nezino kaip detales vadinasi= nesimokino sito amato nelanke mokyklos.
Kuris kvailesnis? Tas nemoksa, as kitas nemoksa?
Jau as lietuviskai nusisneku, bet lietuviski mechanikai blogiau uz girtus vokieciu kaimiecius. :)

Atėjau čia ne ginčytis, o spręsti savo iškilusias problemas, tad nematau reikalo išsiplėsti. Nuvežiau į Shmelmann tegul tvarko, nes šiandien vėl užsidegė, kad vežti airmatic į servisą. Nors pasakė, kad 3-čias cilindras prašauna. Jei ką sužinosiu - pasistengsiu aprašyti, kad iškilus problemom, kiti žinotų, kur ieškoti tų sliekų.

Darius 2020-07-13 15:45

Citata:

Pradžioje rašė Darius (Post 535591)
Tai tu papuolei pas mūsų Robertėlį su diagnostika :xx::xx::xx::xx::xx:

Citata:

Pradžioje rašė Biedžius (Post 535601)

Tada persiprašau, visai ne to lygio mūsų Robertėlis, kad tokius skelbimus rašytų :xx::xx::xx::xx:

Tenka atsiimti savo žodžius, bet vis tiek ne tinkamas darbas.

vampyras 2020-07-13 19:33

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 535605)
Jau as klijentas taisuperinis, nuvarau palieku pasakau, ka reikia ta keiciam ta tvarkom ir viskas :) bet tada buvau jaunas ir kvailas i silberi sena gelda varyti...
o turejau savaitgali varyti su mergom i pajuri raga gavau :) bet is esmes jai problema nepasalinta, tai uz ka moketi? man nereikejo tu zvakiu ir siurblio naujo. sakiau sudekit viska sena ir viskas nes rezultatas vistiek tas pats. bet tai tik yrodo, kokios kompetencijos dirba autoriruotuose servizuose zmones, tikiu, kad situacija pasikeite nes tai buvo pries 12-13 metu.
o seip -10 minutei nepades :D :xx: reiketu biski ilgiau :uuu:

Citata:

Pradžioje rašė Biedžius (Post 535609)
Atėjau čia ne ginčytis, o spręsti savo iškilusias problemas, tad nematau reikalo išsiplėsti. Nuvežiau į Shmelmann tegul tvarko, nes šiandien vėl užsidegė, kad vežti airmatic į servisą. Nors pasakė, kad 3-čias cilindras prašauna. Jei ką sužinosiu - pasistengsiu aprašyti, kad iškilus problemom, kiti žinotų, kur ieškoti tų sliekų.

Vyrai neimkit asmeniskai, nesistengiu ginti tu servisu, tik kartais geriau netgi nevaziuoti vien telefonu pakalbejus, ir kartais geriau palikti vienam meistrui tvarkyti kol ras. Nes pamate jog galiausiai rele buvo jie savanoriskai sudes senas geras detales atgal.
As jau n metu butent su sunkiais sirgaliais dirbu. Kiek kartu paduotas i teisma buvau? Pameciau skaiciu. :)
Netgi jaigu servisai atveza sako ta ir ta jau keitem, as vistiek viska nuo pradziu tikrinu, galiausiai jie moka dvigubai. Tai nepamirskit, kaskarta keisdami servisa ar meistra mokate nuo tos pacios pradzios. Gedimu ieskojime mokate netgi jaigu detale pasirodo buvo ar yra gera. Koks patikrinimo budas lieka abeju pusu susitarime.
Sprendimai nevisada buna teisingai, kartais netgi diagnose prieina savo ribas. Didziausia visu klaida, rinktis pagal kaina, ir Kur daro viska.
As pvz tepalu nekeitineju, netgi ratu keisti man neduoda. Ka kalbeti apie kokios dezes isemima ar grandines keitima. Ir mes dirbam tik su viena marke, netgi smartu ar G V Sprinter neprilieciu. Trumpai 9 specialybes desimta benamis. Vo kiek daug prirasiau :D

Modestas_ 2020-07-14 04:24

Devyni amatai - desimtas badas.

Biedžius 2020-07-14 18:26

Sutvarkė airmatiką, nes fiškė buvo sudegusi. Dėl variklio tai pabandė apkeisti babinas vietomis, esmė, kad nieko nerado, sakė atrodo tvarkinga, parametrai tokie kokie turi būti, visur naujos detalės, reikia ardyti ir žiūrėti vožtuvus, nes šie varikliai turi su jais bėdų, ant benzo važiuoja padoriai, traukia, bet ant dujų sunkiau, tad gal tai dujų problema, nes ne vienoje vietoje buvau radęs dujų nutekėjimą ir yra paaižėjusių šlangų. Dėl važiuoklės sakė taip pat bandė visur klibinti, važiuoklė sakė nauja, niekas nekliba, nėra ten ką žiūrėt. Jei gerai man pasirodė, tai su R15 ratais mažiau kalatojasi vairas, o su R18 daugiau. Dabar vėl perdėjau į R18, bet situacija ta pati. Gal kas žino ką dar galima tikrinti, kad vairas kartais kalatojasi per lygų kelią nuo 80 kmh?

RokasRs 2020-07-14 18:49

Dėl virpėjimo nuo tam tikro greičio, tai tikrink pakabinamą. Ten problema dažniausiai ne guolyje, o pakabinamame kronšteine. Susėda guma nuo senatvės, pradedi jausti nebeslopinamas vibracijas.
Man virpėdavo nuo 90km/h.

Biedžius 2020-07-14 19:03

Citata:

Pradžioje rašė RokasRs (Post 535629)
Dėl virpėjimo nuo tam tikro greičio, tai tikrink pakabinamą. Ten problema dažniausiai ne guolyje, o pakabinamame kronšteine. Susėda guma nuo senatvės, pradedi jausti nebeslopinamas vibracijas.
Man virpėdavo nuo 90km/h.

Nuvešiu kur tvarko važiuoklę, teks dabar važiuoti su vaikais į Palangą su tokia klipata. Dagris tikrino kardano pakabinamą guolį ir guminę jungtį prie reduktoriaus, tikiuos su apžiūrėjo ir tavo minėta vietą.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 12:52.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.