MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W211 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=202)
-   -   W211 zeminimas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=9325)

bigt 2012-03-11 16:12

W211 zeminimas
 
Sveiki, pas mane elegance komplektacija, ne Airmatic. Skaiciau, kad avantgarde yra zemesnis ant 1.5-2cm . gal kas bandete ar turite kur paziureti, ar nuo avantgarde sudeciau i elegance spyruokles?
Aciu

pauliukas 2012-03-11 16:51

Man atrodo tau jos nepades, reikia deti nuo avantgarde amortizatorius, kurie turi ziedelius auksciui reguliuoti.

Tomskis 2012-03-11 16:56

tai kad amortikai automobilio aukscio nereguliuoja. nuo spyruokliu priklauso aukstis

vampyras 2012-03-11 17:00

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 199055)
tai kad amortikai automobilio aukscio nereguliuoja. nuo spyruokliu priklauso aukstis

ant amortizatorio tvirtinasi lekste spiruoklei, kurios aukstis reguliuojasi ziedeliais ant amortizatorio= kur ziedelis ant amortizatorio toks masinos aukstis ;)

Tomskis 2012-03-11 17:03

aa matai kaip, galvojau juose kaip senuose mb sistema

ldalius 2012-03-11 17:04

aš visvien nesuprantu ir ko gero nesuprasiu mašinų žeminimo prasmės

Finalfour 2012-03-11 17:29

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 199062)
aš visvien nesuprantu ir ko gero nesuprasiu mašinų žeminimo prasmės

As taip pat. Gaunama visa puokste neigiamu dalyku ir abejotinas klausimas, ar tai grazu w211 tam. Kartais nereikia persistengti su "tiurlingu" tokioms auto kaip w211, ne calibra cia. Nekalbu aisku apie tai, kas yra padaryta gamintojo.
Na kokia prasme isigyti elegance ir is jo bandyti padaryti avantgarda? Arba pirkti 220 cdi ir paskui kisti pinigus, cipuoti, tiunini, ir vis tiek jis niekada nebus kaip 320 cdi.
Beja, nors pas mane ir avantgarde, bet nepasakyciau kad jis labai jau zemas.

Dalius/68 2012-03-11 17:39

girdejau toki posaki kad opel calibra yra ubagu ferari:xx::xx:

Finalfour 2012-03-11 17:42

Citata:

Pradžioje rašė Dalius/68 (Post 199079)
girdejau toki posaki kad opel calibra yra ubagu ferari:xx::xx:

Tai taip, senas kaip pasaulis posakis, yra toks :)

kesha 2012-03-11 18:00

Koks skirtumas grazu/negrazu,patogu/nepatogu ,praktiska/ne.Gal zmogus akrofobija serga ,ar ka...Kiti sliekus valgo,masinas rozine spalva dazo, net santykiu nepadoriu i vamzdi turi..ir ka?Tegul, jeigu tai netrukdo aplinkiniu saugumui.

bigt 2012-03-11 22:44

As Jusu nesuprantu... as neklasiu kas jums grazu, zemas aukstas ar dar kazkas, jei nezinote atsakymo , tai nerasykite. bus protingas parasys. Jei norite pezeti nesamones eikit i koki one lt ar facebook a....

bigt 2012-03-11 22:46

Citata:

Pradžioje rašė pauliukas (Post 199049)
Man atrodo tau jos nepades, reikia deti nuo avantgarde amortizatorius, kurie turi ziedelius auksciui reguliuoti.

Kazin, o pas elegance ne tas pats su amortizatoriais... gal irgi yra tie ziedai...

pauliukas 2012-03-12 07:32

Citata:

Pradžioje rašė bigt (Post 199311)
Kazin, o pas elegance ne tas pats su amortizatoriais... gal irgi yra tie ziedai...

Ar yra tie ziedai tikrai nezinau, bet kai savo visus keturis keiciau. Liko senieji mano, priekis buvo geros bukles,o galas mires. Tai paskui as priekinius pardaviau draugui. Jis juos isidejo i E270 elegance viskas jam tiko (amortizatoriai nuo E320) :) Ar pazemejo tiesa pasakius nemaciau ir nezinau, ant kurios padieties jis paliko ziedelius.

bigt 2012-03-12 19:21

Tai va gerbiamieji, avantgardas 1.5 cm zemesnis. o tai daug duoda ir minkstumo neprarandama. Ir tinka elegance.

sanis1 2012-03-13 18:35

Kaip ir kiekvienas dalykas automobilio (ne zmogaus:)zeminimas turi savu privalumu ir minusu-ne visiem jie suprantami ir prieinami-as pvz tik uz toki dalyka kam reikia-man Avantgardo zeminimo buvo maza-tad sudejau naujas HR apie 4cm zemesnes spyruokles-rezultatu esu labai patenkintas-automobilis nepalyginamai stabilesnis(man tai aktualu nes vazineju dideliais greiciais), vizualine prasme taip pat geriau atrodo- prigludes prie zemes(toks naglas labiau patapo kas ir turi but budinga MB)
Minusai-kietesnis, (maziau komforto) labiau kencia nuo prastu keliu,mazesnis pravazumas ziema, dazniau byra vaziuokles dalys del didesnes apkrovos.
Tad rinktis kiekvienam pagal save

FUN500 2012-03-13 18:50

Citata:

Pradžioje rašė sanis1 (Post 199713)
dazniau byra vaziuokles dalys del didesnes apkrovos.

siaip idomu man, o del ko atsirado didesne apkrova kad vaziuokle byreti pradejo? gal vairavimas agresivesnis bet del zemesnes vaziuokles didesne apkrova.. drysciau pasigincyti

sanis1 2012-03-13 18:54

Zemesnes spyruokles automatiskai buna ir kietesnes(bent HR)-tuomet duobes ar kitus keliu nelygumus jos maziau amortizuoja (sugeria) del ko didesnes apkrovas turi prisiimt sarnyrai, gumines ivores, traukes ir kitos dalys.-Kliniskai irodyta:)
Regardz

FUN500 2012-03-13 19:02

tai pagal teorija gaunasi taip kad tie kurie vazineja dviejom vienodom masinom su pneumatine pakaba. tai tas kuris pastates amortiku kietuma i rezima sport keis pakabos elementus dazniau negu tas kuris vaziuos su komfort rezimu?

sanis1 2012-03-13 19:10

Praktiskai taip

Apple 2012-03-13 19:25

Citata:

Pradžioje rašė FUN500 (Post 199726)
tai pagal teorija gaunasi taip kad tie kurie vazineja dviejom vienodom masinom su pneumatine pakaba. tai tas kuris pastates amortiku kietuma i rezima sport keis pakabos elementus dazniau negu tas kuris vaziuos su komfort rezimu?

Tai gi cia viskas logiska :) kieti amortikai/spyruokles = didesne apkrova smugiu metu vaziuokles dalims :)

bigt 2012-03-14 09:24

Citata:

Pradžioje rašė sanis1 (Post 199713)
Kaip ir kiekvienas dalykas automobilio (ne zmogaus:)zeminimas turi savu privalumu ir minusu-ne visiem jie suprantami ir prieinami-as pvz tik uz toki dalyka kam reikia-man Avantgardo zeminimo buvo maza-tad sudejau naujas HR apie 4cm zemesnes spyruokles-rezultatu esu labai patenkintas-automobilis nepalyginamai stabilesnis(man tai aktualu nes vazineju dideliais greiciais), vizualine prasme taip pat geriau atrodo- prigludes prie zemes(toks naglas labiau patapo kas ir turi but budinga MB)
Minusai-kietesnis, (maziau komforto) labiau kencia nuo prastu keliu,mazesnis pravazumas ziema, dazniau byra vaziuokles dalys del didesnes apkrovos.
Tad rinktis kiekvienam pagal save

Kokia kaina gavosi tau spyruokles? is kur pirkai ?

sanis1 2012-03-14 17:14

Komplektas 300 Euru-pirkau is Vokietijos, bet dabar uz panasia kaina ir Lietuvoje galima gauti-xtra.lt veza

staska 2012-03-27 13:09

Noriu paklaust kaip W211 su hidrauline ar pneumatine (nzn kaip tiksliai vadinas zodziu gale ne paprasta spiruokle ir amortizatorius). kaip su tvarkymu, kaip laiko. Yra W211 05 12 220k beges (nezinau ar tikrai tiek).
P.S. nenorejau kurt bereikalingos temos

FUN500 2012-03-27 13:29

prie 160 000km pakeisti vadinamieji amortizatoriai ir kompressorius.
dabar jokiu nusiskundimu. tik nuvaziavus i diagnostika pastoviai diagnozuoja priekinius amortizatorius tipo 52% tik dirba ir juos reikia keisti. bet kuo tas pasireiskia nezinau, keisti nieko artimiausiu metu neplanuoju

staska 2012-03-28 14:02

O tai kaip tvarkymo kainos, stipriai skiriasi nuo paprastos vaziuokles?

FAT 2012-03-28 14:42

Temos autoriui, kam isradineti dvirati antra karta, nusiperki w211 AMG kur viskas praktiskai yra ko tau reikia. O zeminti eilini kibira ir bandyti buti panasiam i mano mineta modeli, kazkaip pacukiska.

FAT 2012-03-28 15:32

Citata:

Pradžioje rašė bitch (Post 202987)
o zinai, kad galima 2 kart gereesne vaziuokle sudet i ta alia AMG!!

Ne nezinau, nes butu net neidomu kisti pinigus i visikai beprasmi reikala. Cia panasiai kaip nusipirkti ferrari padaryti is jo suv'a ir vazinetis zvyrkeliais. Kam visa tai? Suprantu kai sporto entuziaistai dalyvauja sporto renginiuose ir investuoja pinigus i galbut pasiteisinancia perspektyva

FAT 2012-03-28 15:56

Citata:

Pradžioje rašė bitch (Post 202998)
tai kam pirkt AMG uz nezinia kiek kai gali spyruokles nupjauti ir plaukioti keliu..

Tam, kad tureti AMG, bet ne ALE amg. Pats turbut negeri bealkoholinio alaus, nerukai elektroniniu cigareciu ir nedulkini guminiu bobu, o renkiesi tai kas naturalu, ar as klystu ;)

bitch 2012-03-28 17:17

praplesk akirati cia http://www.mymbonline.com/forum/index.php
Keisti prasteni daikta geresniu nera nusikaltimas. Temos autorius apie sudo daryma nieko neuzsimine. AMG ne porche ir tuo labiau ne ferrari, kiekvieno filosifija skirtinga. Temos autorius nori keist supuvusius dantis keramika (toks mano palyginimas butu).

FAT 2012-03-28 17:41

Citata:

Pradžioje rašė bitch (Post 203013)
praplesk akirati cia http://www.mymbonline.com/forum/index.php
Keisti prasteni daikta geresniu nera nusikaltimas. Temos autorius apie sudo daryma nieko neuzsimine. AMG ne porche ir tuo labiau ne ferrari, kiekvieno filosifija skirtinga. Temos autorius nori keist supuvusius dantis keramika (toks mano palyginimas butu).

Ant lauko toleto uzkabinus uzrasa universitetas, jis nepataps universitetu, tas pats ir cia.

Dalius/68 2012-03-28 18:20

Citata:

Pradžioje rašė FAT (Post 203000)
Tam, kad tureti AMG, bet ne ALE amg. Pats turbut negeri bealkoholinio alaus, nerukai elektroniniu cigareciu ir nedulkini guminiu bobu, o renkiesi tai kas naturalu, ar as klystu ;)

šuvis i taikinio centra.Ivaizdžio vergai,nesvarbu kad kelnes iš garliavos sklepo ,bet užrašyta DG,arba CK.

pauliukas 2012-03-28 21:24

Tiesiog kam save apgaudinet ;)

bigt 2012-04-18 00:13

Citata:

Pradžioje rašė FAT (Post 202985)
Temos autoriui, kam isradineti dvirati antra karta, nusiperki w211 AMG kur viskas praktiskai yra ko tau reikia. O zeminti eilini kibira ir bandyti buti panasiam i mano mineta modeli, kazkaip pacukiska.

Tau i ONE .lt eiti diskutuoti... Tu manau nesuvoki Is viso kas yra tas w211 AMG ar is vis bet koks AMG ...

Pradedant apdaila, baigiant varikliu.... Tai dvi skirtingos masinos w211 ir w211 AMG kebulas tas pats ir viskas, o siaip standartineje padetyje AMG tokio pat aukscio kaip ir elegance modelis. (ne sport rezime)

Dabar gali man patarti gal pakaba AMG susideti...?
Neturi ka rasyti, uzsivesk dunduku tema nes su tokiom nesamonem tikrai ne tokiam forume sedi.
O pries tai pasisakimai apie AMG.... As sioje temoje isvis apie tai neuzsiminiau....
10 - 15 mm vasara zemesne masina su tvarkingais ratais mano nuomone tikrai graziau, nei vezimas tabaluojantis nuo vejo i sonus... bet svarbu kad kokius kiniecius ratus uzsidejo ir padangas is turgaus po 20 lt...
Jus nezinot ka parasyt, isviso nerasykit ir neterskit temos tusciais plepalais.
Zmogus zinojo , patare , Jam aciu, pasidomejau netiko... B--- l vaiku darzelis.

FAT 2012-04-18 09:48

Citata:

Pradžioje rašė bigt (Post 207339)
Tau i ONE .lt eiti diskutuoti... Tu manau nesuvoki Is viso kas yra tas w211 AMG ar is vis bet koks AMG ...

Pradedant apdaila, baigiant varikliu.... Tai dvi skirtingos masinos w211 ir w211 AMG kebulas tas pats ir viskas, o siaip standartineje padetyje AMG tokio pat aukscio kaip ir elegance modelis. (ne sport rezime)

Dabar gali man patarti gal pakaba AMG susideti...?
Neturi ka rasyti, uzsivesk dunduku tema nes su tokiom nesamonem tikrai ne tokiam forume sedi.
O pries tai pasisakimai apie AMG.... As sioje temoje isvis apie tai neuzsiminiau....
10 - 15 mm vasara zemesne masina su tvarkingais ratais mano nuomone tikrai graziau, nei vezimas tabaluojantis nuo vejo i sonus... bet svarbu kad kokius kiniecius ratus uzsidejo ir padangas is turgaus po 20 lt...
Jus nezinot ka parasyt, isviso nerasykit ir neterskit temos tusciais plepalais.
Zmogus zinojo , patare , Jam aciu, pasidomejau netiko... B--- l vaiku darzelis.

Ka cia bepatarinesi, nes kaip suprantu medicina bejege, ivaizdzio vergams

simaso 2012-04-18 12:27

jei nori žemesnio auto, nusiperki avangarda, o ne elegance.

bikoldis18 2012-04-18 12:50

man seip elegancas yra grazesnis negu avangaras , as irgi noreciau pazemiti prieki nes nekaip atrodo bet susilaikau nes r20 ratai jau ir db keta masina palikus :vairuot:

FUN500 2012-04-18 13:14

del skonio aisku nesigincijama bet gal galima suzinoti kas ten tokio grazaus elegance yra? vien paziurejes i medi salone uzsimerkti ilgam norisi

Hunter 2012-04-18 18:02

Del skonio nesigincyjama

sanis1 2012-04-18 20:14

Citata:

Pradžioje rašė bigt (Post 207339)
Tau i ONE .lt eiti diskutuoti... Tu manau nesuvoki Is viso kas yra tas w211 AMG ar is vis bet koks AMG ...

Pradedant apdaila, baigiant varikliu.... Tai dvi skirtingos masinos w211 ir w211 AMG kebulas tas pats ir viskas, o siaip standartineje padetyje AMG tokio pat aukscio kaip ir elegance modelis. (ne sport rezime)

Dabar gali man patarti gal pakaba AMG susideti...?
Neturi ka rasyti, uzsivesk dunduku tema nes su tokiom nesamonem tikrai ne tokiam forume sedi.
O pries tai pasisakimai apie AMG.... As sioje temoje isvis apie tai neuzsiminiau....
10 - 15 mm vasara zemesne masina su tvarkingais ratais mano nuomone tikrai graziau, nei vezimas tabaluojantis nuo vejo i sonus... bet svarbu kad kokius kiniecius ratus uzsidejo ir padangas is turgaus po 20 lt...
Jus nezinot ka parasyt, isviso nerasykit ir neterskit temos tusciais plepalais.
Zmogus zinojo , patare , Jam aciu, pasidomejau netiko... B--- l vaiku darzelis.

Pritariu 100proc

sanis1 2012-04-18 20:17

Citata:

Pradžioje rašė FAT (Post 207348)
Ka cia bepatarinesi, nes kaip suprantu medicina bejege, ivaizdzio vergams

Prie ko cia tas ivaizdis?


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 18:29.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.