MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W211 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=202)
-   -   Kylantis kuro suvartojimas stovint w211 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=20563)

morphxp 2017-09-19 19:49

Kylantis kuro suvartojimas stovint w211
 
Sveiki,

Susidūriau su problema. Stovint mašina pradėjo rodyt, jog valgo nenormalius kiekius kuro, o suvartojamas kiekis vis kyla po 0.1 litro ir labai greitai. Užkyla iki 22 litrų/100 km.

Star'as nieko neparodė, viskas kaip ir gerai.


Neseniai pakeistas oro suspaudimo laipsnio (slėgio) daviklis, tačiau ši problema atėjo po pakeitimo praėjus 3 dienoms.

Gal kam taip buvę ?


Video : https://youtu.be/HdljbWAtoas

Rawwslt 2017-09-19 19:58

Tai kilometrai nesisuka o variklis birbina kura as taip buvau uzkeles iki 98litru/100km

morphxp 2017-09-19 20:05

Na bet seniau taip nebuvo lygtais. Variklis burbia - jis apkrvos negauna, iš kokio velnio išknisa 16 litrų 100 km, jei jis laisva eiga sukasi ? :-D Be to... Pradėjus važiuot marazmus rodo, rodo 12, pirmai 16 litrų ir dzin ar užspausi iš vietos ar startuosi kaip pensininkas vistiek 16, tačiau po reset pradeda normaliai rodyt...

Čia manau faktinį suvartojimą rodo, o ne vidurkį, o kiek suvartoja dabar. :-)

Apple 2017-09-19 20:09

Citata:

Pradžioje rašė morphxp (Post 481397)
Na bet seniau taip nebuvo lygtais. Variklis burbia - jis apkrvos negauna, iš kokio velnio išknisa 16 litrų 100 km, jei jis laisva eiga sukasi ? :-D Be to... Pradėjus važiuot marazmus rodo, rodo 12, pirmai 16 litrų ir dzin ar užspausi iš vietos ar startuosi kaip pensininkas vistiek 16, tačiau po reset pradeda normaliai rodyt...

Čia manau faktinį suvartojimą rodo, o ne vidurkį, o kiek suvartoja dabar. :-)

rodo vidurki, viskas taip ir turi but, kaip vyksta. Stovint vietoj vidurkis kyla, nes kuras dega , o kilometrai ne. Ilgai pastovejus ir surijus daugiau kuro vidurkis didesnis. Tu kaip IT'stas turėtum suprast kas yra vidurkis.

Darius 2017-09-19 20:19

Iš tikrųjų, tai pas jį kyla labai greitai, per kokias 2 minutes ir pasiekia tą 12-14l/100km. Taip neturėtų būti.

morphxp 2017-09-19 20:28

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 481398)
rodo vidurki, viskas taip ir turi but, kaip vyksta. Stovint vietoj vidurkis kyla, nes kuras dega , o kilometrai ne. Ilgai pastovejus ir surijus daugiau kuro vidurkis didesnis. Tu kaip IT'stas turėtum suprast kas yra vidurkis.


Vidurkis gali būt 7,8 l / 100 km, o ne 18 litrų 100. Jis ne sumą per tą laikotarpį rodo o vidurkį, iš kur variklis tuščia eiga gali sudegint 16 litrų ? Na gal sudegintų aukštom apsukom daugiau, bet tikrai ne 16/100 ir tai, jei iki to 16 pakyla per 2 min, tai mašinos kuro vartojimas laisva eiga nuolat didėja ? Vidurkis laisva eiga turi būt (7+7+7+7+7+7)/6= 7, o ne (7+8+10+12+14+17)/6= x (mieste gali būt ir toks faktiškai), plius paklaidos. Be to... Važiuodamas nusiresetini rodo 7,6 l / 100 km, o stovint rodo 16 / 100...

Apple 2017-09-19 20:38

Citata:

Pradžioje rašė morphxp (Post 481400)
Vidurkis gali būt 7,8 l / 100 km, o ne 18 litrų 100. Jis ne sumą per tą laikotarpį rodo o vidurkį, iš kur variklis tuščia eiga gali sudegint 16 litrų ? Na gal sudegintų aukštom apsukom daugiau, bet tikrai ne 16/100 ir tai, jei iki to 16 pakyla per 2 min, tai mašinos kuro vartojimas laisva eiga nuolat didėja ? Vidurkis laisva eiga turi būt (7+7+7+7+7+7)/6= 7, o ne (7+8+10+12+14+17)/6= x (mieste gali būt ir toks faktiškai), plius paklaidos. Be to... Važiuodamas nusiresetini rodo 7,6 l / 100 km, o stovint rodo 16 / 100...

Stovint vietoj tu važiuoji? Vidurkis skaičiuojasi ne laiko atžvilgiu, o nuvažiuotų kilometrų. Jei tu nevažiuoji tai jis ir kyla.


jei stovėdamas sudeginai 1 litrą kuro ir važiuodamas 100 km tu dar sudeginai 7 litrus, tai tavo vidurkis bus ne 7 litrai 100 kilometrų, bet 8. Pronto?

morphxp 2017-09-19 20:43

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 481402)
Stovint vietoj tu važiuoji? Vidurkis skaičiuojasi ne laiko atžvilgiu, o nuvažiuotų kilometrų. Jei tu nevažiuoji tai jis ir kyla.


jei stovėdamas sudeginai 1 litrą kuro ir važiuodamas 100 km tu dar sudeginai 7 litrus, tai tavo vidurkis bus ne 7 litrai 100 kilometrų, bet 8. Pronto?


Pronto, bet pas mane gaunas, kad stovint sudegina 16 litrų ir daugiau, per 2 min pakyla iki 14 litrų. Išeina, kad važiuodamas sunaudoju mažiau nei stovėdamas... O po to pradedi važiuot, rodo 16/100, nuvažiuoji 5 km ramiai vistiek 16, tada agresyviau važiuoji vis tiek 16, o nuresetinus pradeda rodyt normaliai... sustoji - rodo tarkim mieste 8,7 ir stovi prie šviesoforo ir rodo... 8,8 8,9 9,0 9,1 9,2 pradedi važiuot ir rodo tuos 9,2 :-)

Slapyvardis 2017-09-19 20:48

O kas buna kai nuresetini, pravaziuoji 100 ar 200 ir tada stovi. Taip pat greit kyla ar ne?

Apple 2017-09-19 20:53

Citata:

Pradžioje rašė morphxp (Post 481404)
Pronto, bet pas mane gaunas, kad stovint sudegina 16 litrų ir daugiau, per 2 min pakyla iki 14 litrų. Išeina, kad važiuodamas sunaudoju mažiau nei stovėdamas... O po to pradedi važiuot, rodo 16/100, nuvažiuoji 5 km ramiai vistiek 16, tada agresyviau važiuoji vis tiek 16, o nuresetinus pradeda rodyt normaliai... sustoji - rodo tarkim mieste 8,7 ir stovi prie šviesoforo ir rodo... 8,8 8,9 9,0 9,1 9,2 pradedi važiuot ir rodo tuos 9,2 :-)

vapshe tu ne pronto :xx: nemoku IT kalba šnekėt, bet man atrodo aiškiai parašiau. Kokį didiausią atsumą nuvažiavai be perstojo? Skaičiuojamas virtualus 100 kilometrų vidurkis. Mašinas skaičiuoja, kas būtų, jei tu tokiu rėžimu kaip dabar nuvažiuotum 100 km. Jei taip stoviniuodamas važiuotum visus 100 km, tia tiek kuro ir suvartotų, kiek rodo. Čia skaičiuoja ne faktinį kuro suvartojimą (kiek suvartojo nuvažiavus 2 km), bet teorinį suvartojimą (kiek suvartotų, jei tu važiuotum visus 100 km tokiu pat tempų, greičiu ir t.t.). Dabar aiškiau?

morphxp 2017-09-19 20:55

Citata:

Pradžioje rašė Slapyvardis (Post 481405)
O kas buna kai nuresetini, pravaziuoji 100 ar 200 ir tada stovi. Taip pat greit kyla ar ne?

Ne, pravažiavus ir sustojus lieka tas skaičius, kurį suskaičiavo važiuojant (nu pakyla, bet ne tiek, gržau iš Jonavos į Megą rodė 7,2/100, stovėjau apie 20 min užkūręs rodė 7,4/100, tačiau grįžus namo ir užgesinus, tada vėl užkūrus gavos 7.4 7.5 7.6 7.7... dakilo iki 10 užgesinau :-)

Apple 2017-09-19 20:57

jei nuvažiavus ilga atsuma ir sustojus vel kyla greit - tada tikrai negerai :)

Darius 2017-09-19 21:03

Tai tą ir sakome kolega, kad taip neturi būti ;). Gal kolega Vampyras paprotins ;)

Rawwslt 2017-09-19 21:06

As bandyciau kalibracija

morphxp 2017-09-19 21:10

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 481406)
vapshe tu ne pronto :xx: nemoku IT kalba šnekėt, bet man atrodo aiškiai parašiau. Kokį didiausią atsumą nuvažiavai be perstojo? Skaičiuojamas virtualus 100 kilometrų vidurkis. Mašinas skaičiuoja, kas būtų, jei tu tokiu rėžimu kaip dabar nuvažiuotum 100 km. Jei taip stoviniuodamas važiuotum visus 100 km, tia tiek kuro ir suvartotų, kiek rodo. Čia skaičiuoja ne faktinį kuro suvartojimą (kiek suvartojo nuvažiavus 2 km), bet teorinį suvartojimą (kiek suvartotų, jei tu važiuotum visus 100 km tokiu pat tempų, greičiu ir t.t.). Dabar aiškiau?

Žodžiu, ignorint ir tiek, bet vis tiek man ten nulis logikos... Važiuoji rodo 8,7, sustoji, pastovi 10 min pakyla iki 9,7... Važiuodamas tempu tokiu sudegini 8,7, o jei tik stovėsi, variklis burgs ir nieko neveiks (jam nereiks sukt ratų) suvalgys 9,7 litro, tada dar pastovėjus ilgiau rodys 16 litrų... Dar pastovėsi rodys 22 litrus, žodžiu ryt nestovėsiu, o tik važiuosiu... :-D Be to jis stovint negali matuot, kaip jis išmatuoja kiek sudegina kuro, jei kilometrai nesisuka ? Tai jei stovi variklis tai jis degins 8 litrus tarkiamam100 dabar ir ryt ryte, o ne dabar 8, už 2 min stovėdamas jau sudegins ne 8, o 16 litrų... Gaunasi stovint dega kuras, kurio sudega vis daugiau ir daugiau... Iš pradžių sudega 7, pastovės mašina 4 paras tai turėsi naftotoiekį jungt į baką nes rodys 99/100...

morphxp 2017-09-19 21:12

Citata:

Pradžioje rašė Rawwslt (Post 481411)
As bandyciau kalibracija

Ką būtent kalibruoti ir kaip tai atlikti ? Kas atsakingas už kuro ir kitų komponentų reiklingų degimui skaičiavimą (sumavimo mazgonfunkcija) ? :-)

EdwinB 2017-09-19 21:13

Kai nusipirkau MB irgi pastebejau, kad kildavo ir vis galva sukdavau kaip cia yra, bet veliau supratau,kad cia maziausiai imt i galva del tokio dalyko reikia, kai faktines kuro sanaudos islikdavo tokios pacios.

Apple 2017-09-19 21:51

Citata:

Pradžioje rašė morphxp (Post 481412)
Žodžiu, ignorint ir tiek, bet vis tiek man ten nulis logikos... Važiuoji rodo 8,7, sustoji, pastovi 10 min pakyla iki 9,7... Važiuodamas tempu tokiu sudegini 8,7, o jei tik stovėsi, variklis burgs ir nieko neveiks (jam nereiks sukt ratų) suvalgys 9,7 litro, tada dar pastovėjus ilgiau rodys 16 litrų... Dar pastovėsi rodys 22 litrus, žodžiu ryt nestovėsiu, o tik važiuosiu... :-D Be to jis stovint negali matuot, kaip jis išmatuoja kiek sudegina kuro, jei kilometrai nesisuka ? Tai jei stovi variklis tai jis degins 8 litrus tarkiamam100 dabar ir ryt ryte, o ne dabar 8, už 2 min stovėdamas jau sudegins ne 8, o 16 litrų... Gaunasi stovint dega kuras, kurio sudega vis daugiau ir daugiau... Iš pradžių sudega 7, pastovės mašina 4 paras tai turėsi naftotoiekį jungt į baką nes rodys 99/100...

Tu nepyk, bet as gyvenime dar nesutikau nei vieno it"sto, kuris suprastu apie automobilius, tau jau 15liktas postas parasytas, bet kaip nedasunta, taip nedasunta :xx: tu gal nesigilimk geriau ka ten rodo, ramiau gyvensi

Robertas1993 2017-09-19 22:29

per 2 min net su kibiru neispilsi i cilindrus 16l ir tuo labiau per mazas purkstuku skylutes..... stovinciai auto programa kur kuro matavimus atlieka, nebesupranta variklio nemato abs magn ziedo ar ziedu apsisukimu skaiciu ir raso pievas ir cia yra normalu, as ir su 1.3l benzu pasiekdavau 100l/100km, kai kuriems modeliams raso tiesiog begalybe/100km :) kaip Apple sako nekreipk demesio :)

FragnaT 2017-09-19 22:37

Viskas čia gerai su tuo vidurkiu. Pas mane stovint ir iki 40l/100km užkyla, bet pradedi važiuot ir krenta. Po kelių km normaliai rodo. Jei nedaug km pravažiuota, tarkim 10, tai sustojus vėl greit kyla. Bet jei būtų pravažiuota tarkim 100km ir tada sustojus kyla po tik po 0,1l kas kelias min. Viskas čia taip ir turi būt, ne momentines sąnaudas gi rodo.

vampyras 2017-09-19 22:42

Po akumo atjungimo? Po spidometro ar kokio kito ecu keitimo?
Galima ziureti su developeriu, gali spidometre nustatyti skaiciavimo koduotes koks motoras ir pan. Tiesiog meginti pakeisti, Ar tokiu atveju gerai tiksliau su nedidele paklaida.

morphxp 2017-09-20 05:49

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 481433)
Po akumo atjungimo? Po spidometro ar kokio kito ecu keitimo?
Galima ziureti su developeriu, gali spidometre nustatyti skaiciavimo koduotes koks motoras ir pan. Tiesiog meginti pakeisti, Ar tokiu atveju gerai tiksliau su nedidele paklaida.

Na taip, akumas buvo atjujgtas pusdieniui, kai ardė kolektorių išmetimo, jie buvo viską aplink atsijungę, nes keitė tarpinę tarp galvos. ECU nekeisti, kol kas tiek su variklio valdymu.

Dev'ą turi omenyje Star ? Ar yra koks specialus ?

Citata:

Pradžioje rašė Robertas1993 (Post 481431)
per 2 min net su kibiru neispilsi i cilindrus 16l ir tuo labiau per mazas purkstuku skylutes..... stovinciai auto programa kur kuro matavimus atlieka, nebesupranta variklio nemato abs magn ziedo ar ziedu apsisukimu skaiciu ir raso pievas ir cia yra normalu, as ir su 1.3l benzu pasiekdavau 100l/100km, kai kuriems modeliams raso tiesiog begalybe/100km :) kaip Apple sako nekreipk demesio :)

Na taip, pamenu BMW 525 Būdavo ant laisvų stovint rodyklė nuo nulio pakyla iki 10, tada ties 20 pabūna pora sek ir šoka virš 30 (max), tada užlrnda už skydelio, o pradėjus važiuot vėl atsistato.

Bet faktas tas, kad seniau pas mane taip nebuvo. Kartas nuo karto įeinu pasižiūrėt koks vidurkis, seniau rodydavo 10/100, kartais 12,5/100 mieste, bet kai dabar mieste rodo 18-22 litrus, tai vapšie nesamonė. Užkuriu mašiną prie namų, duodu "pašilt", rodo 15... Nuvarau iki darbo rodo 16-17 (13 km atsumas Varnių - Nuokalnės - Taikos gatvėmis), todėl ir pradėjau ieškot sliekų :-)

Apple, nesuprantu Tavo aiškinimo, nes net prie didžiausių norų net stovint mašinai ji negali sunaudot tiek tiek ten rodo. O kyla dėl to, kad kilometrai nesisuska ? Pagal taip kaip pas mane kyla stovint (+0,1 litro per 30 sek) važuuojant mašina turėtų skrist vos ne kad rodytų tokius parametrus.... Be to stovint jos darbas nesikeičia, todėl vieną valandą pastovėjus negali rodyt 16/100, kitą valandą 100/100, tada pradėjus važiuot jau rodys pas mane vietoj 16 rodys 18/100...Gal pas Apple taip ir yra, bet jokia 2,7 mašina negali nuvažiavus 13 km, prieš tai pastovėjus 10 min rodyt kad sudegintų 100 km 18 litrų kuro. Logiškai pagalvok koks atstumas nuvažjiuotas ir kiek litrų sudeginta. Kaip Robertas sakė - tiesog kažkas grybauja kas susijęs su skaočiavimais. :)

Audrius 2017-09-20 06:31

tai aisku kad gerai kekviena ryta ziema uzkurdavau kol ateinu 40ltr rodo kad ryja vaziuoji ir krenta nes masina.kura kapoja o stovi vietoj kilometrai nesisuka.. o kai vazineji visa diena. rodmenys nenusinulina tada automatiskai ir stovint vietoj taip greitai nekyla nes veda is bendru nuvaziuotu ta diena kilometru.. o kai ateini kita diena.viskaa buna.nusinuline uz tai greitai ir kyla nes nera prisuktu kilometru!!!

pats pagalvok jei neprisukai kilometru 0 o kuras dega tai tai minutei ir skaiciuoja kad tiek suvalgytu kuro 100 km.. tam kartui juk veda is susukto kilometru kiekio ir suvartoto kuro. jieskai slieku:)

p.s nuvaziuok daugiau km tai kilimas suletes stovint vietoj.. kuo daugiau bus susukta km kol nenusinuline.tuo leciau kils!!!!

morphxp 2017-09-20 06:49

Citata:

Pradžioje rašė Audrius (Post 481440)
tai aisku kad gerai kekviena ryta ziema uzkurdavau kol ateinu 40ltr rodo kad ryja vaziuoji ir krenta nes masina.kura kapoja o stovi vietoj kilometrai nesisuka.. o kai vazineji visa diena. rodmenys nenusinulina tada automatiskai ir stovint vietoj taip greitai nekyla nes veda is bendru nuvaziuotu ta diena kilometru.. o kai ateini kita diena.viskaa buna.nusinuline uz tai greitai ir kyla nes nera prisuktu kilometru!!!

pats pagalvok jei neprosukai kilometru 0 o kuras dega tai tai minutei ir skaiciuoja kad tiek suvalgytu kiro 100 km.. tam kartui juk veda is susukto kilometru kiekio ir suvartoto kuro. jieskai slieku:)

Ok, gal galit kas nueit į savo w211 nusinulint ir užkurt bei nufilmuot ar taip kyla kaip ir pas mane ar stovi pastovi reikšmė.


Tai jei veda iš kilometrų ir faktinio suvartoto kiekio, tai pagal parodymus mano mersas per 2 min suvalgo... tik 3 litrus... :-D Užkuri 7,1, pastovi 2 min 10+ rodo... Nelogiška. Sutinku, jog per valandą iš 7,1 gali pasidaryt 7,4, bet ne 12..

morphxp 2017-09-20 06:59

Citata:

Pradžioje rašė Audrius (Post 481440)
tai aisku kad gerai kekviena ryta ziema uzkurdavau kol ateinu 40ltr rodo kad ryja vaziuoji ir krenta nes masina.kura kapoja o stovi vietoj kilometrai nesisuka.. o kai vazineji visa diena. rodmenys nenusinulina tada automatiskai ir stovint vietoj taip greitai nekyla nes veda is bendru nuvaziuotu ta diena kilometru.. o kai ateini kita diena.viskaa buna.nusinuline uz tai greitai ir kyla nes nera prisuktu kilometru!!!

pats pagalvok jei neprosukai kilometru 0 o kuras dega tai tai minutei ir skaiciuoja kad tiek suvalgytu kiro 100 km.. tam kartui juk veda is susukto kilometru kiekio ir suvartoto kuro. jieskai slieku:)

Ok, gal galit kas nueit į savo w211 nusinulint ir užkurt bei nufilmuot ar taip kyla kaip ir pas mane ar stovi pastovi reikšmė.


Tai jei veda iš kilometrų ir faktinio suvartoto kiekio, tai pagal parodymus mano mersas per 2 min suvalgo... tik 3 litrus... :-D Užkuri 7,1, pastovi 2 min 10+ rodo... Nelogiška. Sutinku, jog per valandą iš 7,1 gali pasidaryt 7,4, bet ne 12..

Pliua to nuvažiavus 10 km, sutojus vistiek rodmenys kyla sparčiai.

Audrius 2017-09-20 07:49

cia ne momentinis kuro suvartojimas jis tau parodo kiek per 100km suvartos kuro jei taip vaziuosi ... pas mane labai labai greitai kildavo kai po nakties uzkurdavau..

ps 10km mazas atstumas bet jau turetu siek tiek leciau kilti kuo daugiau km tuo leciau kyla..

Rawwslt 2017-09-20 07:51

Pas tave yra beda. Taip neturi buti. Bandyk koduotes arba kalibracija.

Audrius 2017-09-20 07:57

vadinasi pas mane irgi buvo beda:)) supranti jei kekviena karta kai uzkuri buna nusinuline km tai ir kyla greitai nes buna 0 km tavo sios dienos keliones tai is nulio ir veda vidurki o kuras tai dega.. nevarkit.. cia ne momentinis vartojimas o varyojimas 100km..

Rawwslt 2017-09-20 08:06

Citata:

Pradžioje rašė Audrius (Post 481452)
vadinasi pas mane irgi buvo beda:)) supranti jei kekviena karta kai uzkuri buna nusinuline km tai ir kyla greitai nes buna 0 km tavo sios dienos keliones tai is nulio ir veda vidurki o kuras tai dega.. nevarkit.. cia ne momentinis vartojimas o varyojimas 100km..

Tau reiktu video paziureti. Pas ji rodmenys kiciasi lyg butu momentinis skaiciavimas

Gadget 2017-09-20 08:09

Jokios ten bedos nera, neieskokit slieku kur ju ner :) Jei sanaudos visa baka pravazinejus nesutampa, tuomet jau galima kalibruoti.

Apple 2017-09-20 08:58

Citata:

Pradžioje rašė morphxp (Post 481441)
Ok, gal galit kas nueit į savo w211 nusinulint ir užkurt bei nufilmuot ar taip kyla kaip ir pas mane ar stovi pastovi reikšmė.


Tai jei veda iš kilometrų ir faktinio suvartoto kiekio, tai pagal parodymus mano mersas per 2 min suvalgo... tik 3 litrus... :-D Užkuri 7,1, pastovi 2 min 10+ rodo... Nelogiška. Sutinku, jog per valandą iš 7,1 gali pasidaryt 7,4, bet ne 12..

STOVINT VIETOJ SU NUNULINTU SPIDOMETRU PASTOVI REIKŠMĖ PAS NIEKĄ NESTOVI!!!!! TAIP BŪT NEGALI!!!

Citata:

Pradžioje rašė Rawwslt (Post 481450)
Pas tave yra beda. Taip neturi buti. Bandyk koduotes arba kalibracija.

Nėra bėdos, tu pažiūrėk, jis nunulinta spidometra filmuoja, taip ir turi kilti! tik aš nesuprantu, kaip galima nesuprast, net nervai ima :xx:


mane pagavo azartas žmogui paaiškint :D
Iš principo pradėkim nuo to:
1. Ar žinai kas yra vidurkis?
2. Stovint automobilis vartoja kura?
3. Jeigu "taip" tai kas vyksta su vidurkiu, kai vienas iš kintamųjų didėja (kuro suvartotas kiekis), o kitas kintamasis (nuvažiuotas atstumas) nesikeičia?

morphxp 2017-09-20 09:11

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 481461)
STOVINT VIETOJ SU NUNULINTU SPIDOMETRU PASTOVI REIKŠMĖ PAS NIEKĄ NESTOVI!!!!! TAIP BŪT NEGALI!!!



Nėra bėdos, tu pažiūrėk, jis nunulinta spidometra filmuoja, taip ir turi kilti! tik aš nesuprantu, kaip galima nesuprast, net nervai ima :xx:


mane pagavo azartas žmogui paaiškint :D
Iš principo pradėkim nuo to:
1. Ar žinai kas yra vidurkis?
2. Stovint automobilis vartoja kura?
3. Jeigu "taip" tai kas vyksta su vidurkiu, kai vienas iš kintamųjų didėja (kuro suvartotas kiekis), o kitas kintamasis (nuvažiuotas atstumas) nesikeičia?

1. Vidurkis kas yra žinau, dar pradinėj išmokė :-D
2. Vartoja, tačiau per tam tikrą lailo tarpą. Logiškai - mašina stovėdama suvalgo daugiau kuro.
3. Vartoja, tačiau jei nuresetinus kilometražas yra 0, tai 0 dalinant iš bet kokio skaičiaus yra gaunamas 0, o ne 16 :-D

Citata:

Pradžioje rašė Audrius (Post 481449)
cia ne momentinis kuro suvartojimas jis tau parodo kiek per 100km suvartos kuro jei taip vaziuosi ... pas mane labai labai greitai kildavo kai po nakties uzkurdavau..

ps 10km mazas atstumas bet jau turetu siek tiek leciau kilti kuo daugiau km tuo leciau kyla..

Na taip, nes per mažas gali būt pirmas dėmuo, pabandysiu prasukt daugiau, pažėsiu ar vis tiek grybaus :-)

Apple 2017-09-20 09:53

Citata:

Pradžioje rašė morphxp (Post 481462)
1. Vidurkis kas yra žinau, dar pradinėj išmokė :-D
2. Vartoja, tačiau per tam tikrą lailo tarpą. Logiškai - mašina stovėdama suvalgo daugiau kuro.
3. Vartoja, tačiau jei nuresetinus kilometražas yra 0, tai 0 dalinant iš bet kokio skaičiaus yra gaunamas 0, o ne 16 :-D

Tai vat, dabar sulaužysiu tavo visas matematines žinias, nes mersas nesupranta kad 0 yra 0 ir skaičiuoja tarkim, kad kilometražas ne 0, bet 1 metras (čia tik pvz) ir stovint vietoj, mašina galvoja, kad tu nuvažiavai 1 metra ir tada skaičiuoja tavo vidurkį ir kadangi tu stovi vietoj, tai labai greit auga, nes kuras pilasi, o atstumas nedidėja. Ir kai pradedi važiuot, kilometrai didėja ir suvartojimo vidurkis krenta, nes suvartoto kuro atžvilgiu pradeda didėti nuvažiuotas atstumas. Ir tai nereiškia, kad jei rodo 16 litrų, kad tu tiek ir sudeginai per tuos nuvažiuotus pora KM, bet jei tu visa 100 kilometrų važiuosi tokiu pat tempu, tai mašina ir suvartos tiek kur, kiek rodo skydelyje. Dabar pronto?

pucenas 2017-09-20 09:58

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 481465)
Tai vat, dabar sulaužysiu tavo visas matematines žinias, nes mersas nesupranta kad 0 yra 0 ir skaičiuoja tarkim, kad kilometražas ne 0, bet 1 metras (čia tik pvz) ir stovint vietoj, mašina galvoja, kad tu nuvažiavai 1 metra ir tada skaičiuoja tavo vidurkį ir kadangi tu stovi vietoj, tai labai greit auga, nes kuras pilasi, o atstumas nedidėja. Ir kai pradedi važiuot, kilometrai didėja ir suvartojimo vidurkis krenta, nes suvartoto kuro atžvilgiu pradeda didėti nuvažiuotas atstumas. Ir tai nereiškia, kad jei rodo 16 litrų, kad tu tiek ir sudeginai per tuos nuvažiuotus pora KM, bet jei tu visa 100 kilometrų važiuosi tokiu pat tempu, tai mašina ir suvartos tiek kur, kiek rodo skydelyje. Dabar pronto?

Ne pronto jam :) 2 kartus tu jam aiskini bet niekaip :) mano clk uzkildavo iki 40. O R daugiau 35 nemaciau, gal per trumpsi stovi ;)

morphxp 2017-09-20 11:37

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 481465)
Tai vat, dabar sulaužysiu tavo visas matematines žinias, nes mersas nesupranta kad 0 yra 0 ir skaičiuoja tarkim, kad kilometražas ne 0, bet 1 metras (čia tik pvz) ir stovint vietoj, mašina galvoja, kad tu nuvažiavai 1 metra ir tada skaičiuoja tavo vidurkį ir kadangi tu stovi vietoj, tai labai greit auga, nes kuras pilasi, o atstumas nedidėja. Ir kai pradedi važiuot, kilometrai didėja ir suvartojimo vidurkis krenta, nes suvartoto kuro atžvilgiu pradeda didėti nuvažiuotas atstumas. Ir tai nereiškia, kad jei rodo 16 litrų, kad tu tiek ir sudeginai per tuos nuvažiuotus pora KM, bet jei tu visa 100 kilometrų važiuosi tokiu pat tempu, tai mašina ir suvartos tiek kur, kiek rodo skydelyje. Dabar pronto?


Pronto ir fixed, pravažiavus 10 km kilo dar, bet lėčiau, po 50 km nuvažiuotų grįžo į 11 l / 100 mieste ir sustojus nekinta :-)

Viskas čia ok tada, ne tinkamai supratau viską :-) Dėkui už kantrybę Apple :-D

Apple 2017-09-20 16:16

:lithuania: :ploja: pagaliau :D

aware 2017-09-20 17:07

Citata:

Pradžioje rašė morphxp (Post 481445)
Ok, gal galit kas nueit į savo w211 nusinulint ir užkurt bei nufilmuot ar taip kyla kaip ir pas mane ar stovi pastovi reikšmė.


Tai jei veda iš kilometrų ir faktinio suvartoto kiekio, tai pagal parodymus mano mersas per 2 min suvalgo... tik 3 litrus... :-D Užkuri 7,1, pastovi 2 min 10+ rodo... Nelogiška. Sutinku, jog per valandą iš 7,1 gali pasidaryt 7,4, bet ne 12..

Pliua to nuvažiavus 10 km, sutojus vistiek rodmenys kyla sparčiai.

Filmuotos medziagos neturiu, bet sian ryte uzkurus padirbo 9min ant laisvu, isedus rode 9.1l, motoras 2.7, deze mechanine

morphxp 2017-09-20 19:20

Citata:

Pradžioje rašė aware (Post 481478)
Filmuotos medziagos neturiu, bet sian ryte uzkurus padirbo 9min ant laisvu, isedus rode 9.1l, motoras 2.7, deze mechanine

Po reseto ? Pas mane po reseto per 10 min 28 rodo :-D

rocky 2017-09-20 19:41

Neatrodo apsukos per aukštos o pradžioje dar lyg net susikelia ?

aware 2017-09-20 19:54

Citata:

Pradžioje rašė morphxp (Post 481490)
Po reseto ? Pas mane po reseto per 10 min 28 rodo :-D

After start, ryte uzkuriau ir kol tvarkiausi salona truputi padirbo 9min, tai pradejus vaziuot buvo 9.1l, kazkada senai maniske stovejo kamsti berods apie 2val vaziavo 2km, tai buvo sukile iki ~16l


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 19:34.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.