MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W211 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=202)
-   -   W211 Numerio apsvietimo, interjero ir kt. lemputes (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=9141)

Finalfour 2012-02-18 17:56

W211 Numerio apsvietimo, interjero ir kt. lemputes
 
Kad nekurti kruvos temu susijusiu su apsvietimu, tebunie tai w211 visokiu smulkiu lemuciu tema :)
Taigis, kadangi kaip tik ieskau W211 numerio apsvietimo LED lempuciu, bet niekaip nerandu, kiek mm ten turi buti. Kad lempte C5W eina, tai viskas aisku. Kad ji turi tureti varzas, kad nemestu klaidu irgi aisku. Bet ebay lemputes varijuoja nuo 36 iki 42 mm ir visur raso kad ala tinka w211. Tad gal vampyras zino, kiek mm ta numerio apsvietimo lempute turi buti? Ir kainos... vienur gali rasti uz kelis dolerius, kitur 15 baksu, o skirtumo parametruose neizvelgiu visos made in china. Ar sita tiks?
http://www.ebay.com/itm/2x-LED-Festo...item2a19b545d3
Plius, gal su radiatoriukais ieskot, kad tie ledai nesikeptu numerio apsvietimo stikliuko... Zodziu, ar yra kas siame forume su patirtimi, keiciant w211 numerio apsvietimo lemputes?

xenonas 2012-02-18 17:58

kad nekurt kruvos temu,bet emei ir pakurei..

tankietis 2012-02-18 18:02

as mieste ir matau susidejusius tuos baltus apsvietimus ale ziuriu cia tokiu neatsiranda, nes paciam ir idomu.

Finalfour 2012-02-18 18:06

Citata:

Pradžioje rašė xenonas (Post 194407)
kad nekurt kruvos temu,bet emei ir pakurei..

Na, bus viena tema apie visas w211 lemputes :)
Tesant tema, idomu, ta nuoroda kur imeciau auskciau, lemputes keli doleriukai kainuoja, o va cia kosmosas, o skirtumas koks? http://www.ebay.com/itm/MERCEDES-W20...item45f46da8d3

p.s. O as nutariau juos susideti, nes man originalus vienas perdege, tai ta proga...

Darinis 2012-02-18 18:06

siaip jei neklystu tai radiatoriukas prie ledu buna tam kad juos pacius ausintu ir jie neperdegtu, bet ju skleidziama siluma vis tiek buna daug mazesne uz kaitrines ar halogenines

Darinis 2012-02-18 18:08

situos ysimetus manau nereiks det varzos ir nerodys klaidos, o pirmus vos yziuresi :D

Finalfour 2012-02-18 18:10

Citata:

Pradžioje rašė Darinis (Post 194412)
siaip jei neklystu tai radiatoriukas prie ledu buna tam kad juos pacius ausintu ir jie neperdegtu, bet ju skleidziama siluma vis tiek buna daug mazesne uz kaitrines ar halogenines

ne visai taip... skaiciau uzsienio forume, kad kai ikala ledus, kur yra ne viena led joostele su 3 ledais kur mano nuorodose, o 3 juosteles su 9 ledais, jie iskepa numerio stikliuka. Nes jei nera radiatoriaus, jie kepa viska aplink. Na, bet su vian juostele tokiu bedu nebus. Tik su mm klausimas, kiek gi tu mm ten.
Apie kaitima, tai tarkime as turiu ant dviracio magicshine lempa su naujausiu lr6 ledu, 900 limenu, tai jei sustoji ir nevaziuoji, po kiek laiko visa vieliko lempa taip ikaista, kad rankos nesinori ant jos uzdet :) Bet sviecia tai... ne kiekviena auto taip sviecia kaip mano dviratis ;)

Finalfour 2012-02-18 18:12

Citata:

Pradžioje rašė Darinis (Post 194413)
situos ysimetus manau nereiks det varzos ir nerodys klaidos, o pirmus vos yziuresi :D

Manai ar zinai? Didelis skirtumas :) Nes ir pirmi klaidos nemes, taip parasyta :) Varzos visur sukaltos yra, tik kaip vampyras sako, kai kada kinieciai pataupo ant varzu.

Darinis 2012-02-18 18:18

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 194415)
Manai ar zinai? Didelis skirtumas :) Nes ir pirmi klaidos nemes, taip parasyta :) Varzos visur sukaltos yra, tik kaip vampyras sako, kai kada kinieciai pataupo ant varzu.

tai pirmiem jei varzos sumesto tai nemes klaidos, bet antroj nuorodoj ledu galingumas yra 5w ir tiek galios uzteks kad nerodytu klaidos

p.s. pasiziurek kiek vatu lempukes eina orginaliai ir jei tiek vatu ydesi ledus tai kompas skirtumo nepamatys :)

p.p.s. kaip matau neprasta tavo dviracio komplektacija :D

Finalfour 2012-02-18 18:24

Citata:

Pradžioje rašė Darinis (Post 194417)
tai pirmiem jei varzos sumesto tai nemes klaidos, bet antroj nuorodoj ledu galingumas yra 5w ir tiek galios uzteks kad nerodytu klaidos

p.s. pasiziurek kiek vatu lempukes eina orginaliai ir jei tiek vatu ydesi ledus tai kompas skirtumo nepamatys :)

p.p.s. kaip matau neprasta tavo dviracio komplektacija :D

Tai kad originaliai eina 5w tai aisku, juk vian pavadinimas c5w sako kad numerio apsvietimo lemputes yra 5 watu ;)
Bet tai jei ledas bus 5 w be varzos, isivaizduoji kokia galia jo bus? Tos numerio apsvietimo lemputes svies kaip is need for speed, kelias po masina bus apsviestas :) Pas mane kambaryje dabar dega 5 w ledas, tai jei toks degtu numeryje, tai ka as zinau... :xx:
Siaip iprastai buna 1 w ir varza kad klaidos nemestu.

O dviratis mano kitas hobis, tai ten ant jo sustras ne tik ledas stovi ;) Ir vasara mano w211 daznai ilsisi, persedu ant vieliko visiems gyvenimo atvejams ;)

Darinis 2012-02-18 18:32

nu jau is ten esanciu nuotrauku matosi kad sviecia geriau nei pas mane trumpos sviesos :D :D

Dalius/68 2012-02-18 18:36

susidesi i numerio apšvietima ,o visi galvos ,kad anglas ne savo puse atvažiuoja ir iš karto ant signalo:xx:

vampyras 2012-02-18 21:15

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 194406)
Kad nekurti kruvos temu susijusiu su apsvietimu, tebunie tai w211 visokiu smulkiu lemuciu tema :)
Taigis, kadangi kaip tik ieskau W211 numerio apsvietimo LED lempuciu, bet niekaip nerandu, kiek mm ten turi buti. Kad lempte C5W eina, tai viskas aisku. Kad ji turi tureti varzas, kad nemestu klaidu irgi aisku. Bet ebay lemputes varijuoja nuo 36 iki 42 mm ir visur raso kad ala tinka w211. Tad gal vampyras zino, kiek mm ta numerio apsvietimo lempute turi buti? Ir kainos... vienur gali rasti uz kelis dolerius, kitur 15 baksu, o skirtumo parametruose neizvelgiu visos made in china. Ar sita tiks?
http://www.ebay.com/itm/2x-LED-Festo...item2a19b545d3
Plius, gal su radiatoriukais ieskot, kad tie ledai nesikeptu numerio apsvietimo stikliuko... Zodziu, ar yra kas siame forume su patirtimi, keiciant w211 numerio apsvietimo lemputes?

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 194411)
Na, bus viena tema apie visas w211 lemputes :)
Tesant tema, idomu, ta nuoroda kur imeciau auskciau, lemputes keli doleriukai kainuoja, o va cia kosmosas, o skirtumas koks? http://www.ebay.com/itm/MERCEDES-W20...item45f46da8d3

p.s. O as nutariau juos susideti, nes man originalus vienas perdege, tai ta proga...

neziurek i vatus, tos abi lemputes 39mm turetu tikti jaigu raso, seip issiimk sena ir pamatuok ilgi jos :)
as imciau pirmasias, ir persilituociau varzas i galingenes :) nors meluoju, sumazinciau voltaza sam gale prailginciau amplitude sroves kritimui, ir bandomaja sroves taktus prailginciau iki max :)
esant progai patestuosiu kaip veikia w212 ar w204mopf ledai ant senesniu auto, maciau jau metosi keli sandelyje :)

Finalfour 2012-02-18 21:58

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 194463)
neziurek i vatus, tos abi lemputes 39mm turetu tikti jaigu raso, seip issiimk sena ir pamatuok ilgi jos :)
as imciau pirmasias, ir persilituociau varzas i galingenes :) nors meluoju, sumazinciau voltaza sam gale prailginciau amplitude sroves kritimui, ir bandomaja sroves taktus prailginciau iki max :)
esant progai patestuosiu kaip veikia w212 ar w204mopf ledai ant senesniu auto, maciau jau metosi keli sandelyje :)

Pirmasias galima imti daug nemastant, jei perdegs, negaila tu 2 doleriu :)

Finalfour 2012-03-13 20:10

2 Attachment(s)
Taigis, parkeliavo mano LED numerio apsvietimo lemputes, vaizdelis zemiau foto. Visai su velniu gavosi, priekis irgi led gabaritai, viskas susiderine ;) Emiau is ebay, kiek kitas nei pirmame poste rasiau. Ten su tais milimetrais labai ziuret reikia buna 36, 39, 42 mm ir pan. Ir varzos kad butu normalios. Klaidos nemeta, viskas gud. Taigis, vaizdelis jusu teismui :)

Apple 2012-03-13 20:22

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 199740)
Taigis, parkeliavo mano LED numerio apsvietimo lemputes, vaizdelis zemiau foto. Visai su velniu gavosi, priekis irgi led gabaritai, viskas susiderine ;) Emiau is ebay, kiek kitas nei pirmame poste rasiau. Ten su tais milimetrais labai ziuret reikia buna 36, 39, 42 mm ir pan. Ir varzos kad butu normalios. Klaidos nemeta, viskas gud. Taigis, vaizdelis jusu teismui :)

oho kaip sviecia :D kaip ilgosios :D reikia dabar LED sudeti i veidrodeliu apacias, super butu, tada i salono virsu, po kojom priekyje ir gale, LED i priesrukines ir bus ledas :D

Finalfour 2012-03-13 20:44

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 199746)
oho kaip sviecia :D kaip ilgosios :D reikia dabar LED sudeti i veidrodeliu apacias, super butu, tada i salono virsu, po kojom priekyje ir gale, LED i priesrukines ir bus ledas :D

Gal tiek to, nebent i bagazine, nes atkeliauja dar kelios is ebay, cia vienas forumietis prase, jam atiduosiu, arba i bagazine isidesiu, dar bidinu ebay vienas dabar, gal pavyks gera kaina paimt, jei nepatiks i bagazine istatysiu, tikrai manau norinciu is manes paimt jas atsiras :)
P.S. Beja sviecia identiskai kaip pas kaimyna naujam passate, identiskai. Pries kelias dienas lexus apynauji maciau mieste, irgi tas pats, kelias po numeriu apsviestas :) Dabar gamintojai kisa tokias i numerio apsvietima gamykliskai. Idomu, w211 pofacelift kaip opcija nebuvo tokiu?

Joshua 2012-03-13 21:48

Geriau atrodo zymiai, ypac gabaritines kai ledai, tada neiseina is kontrasto nuo xenonu ir spalvos praktiskai nesiskiria. As dar i atbulini begi susimetes LEDus, tai irgi visai neblogai ziurisi :)

Finalfour 2012-03-13 22:06

Citata:

Pradžioje rašė Joshua (Post 199768)
Geriau atrodo zymiai, ypac gabaritines kai ledai, tada neiseina is kontrasto nuo xenonu ir spalvos praktiskai nesiskiria. As dar i atbulini begi susimetes LEDus, tai irgi visai neblogai ziurisi :)

Priekyje tai jo ledai butinybe, nes slykstalas konkretus tie geltoni gabaritai salia baltu ksenonu buvo. Dabar visai kitas vaizdelis. O gale numeris irgi gerai, visada atkreipdavau demesi i apynaujus lexus, labai jau dailiai jie atrodydavo bendrame sraute deka led numerio apsvietimo nakti. O del atbulinio zibinto - tai tiek ji ir tenaudoji, gal ir neverta ten led :)

pauliukas 2012-03-14 08:50

Finalfour gal gali tiksliai pasakyt modeli lempuciu tu kur i bagznika isidejai. Labai jau dailiai atrodo :D Supavydejau :seile:

Finalfour 2012-03-14 12:28

Citata:

Pradžioje rašė pauliukas (Post 199815)
Finalfour gal gali tiksliai pasakyt modeli lempuciu tu kur i bagznika isidejai. Labai jau dailiai atrodo :D Supavydejau :seile:

http://www.ebay.co.uk/itm/LICENSE-NU...item19cd731b1c

Prasom :) Pirkau sitas. Kaip tik atkeliauja dar pora, dar aukciona viena losiu ebajuj, tai jei viskas gud, galesiu uz ta pacia kaina ir parduoti, arba uzsisakyk pats. Ten idomiai, ilgiai, varzos, nuo to ir kaina skiriasi. Dealextreme yra po 2 dolerius, bet visai be varzu, tad bus kliada paneleje.

pauliukas 2012-03-14 12:52

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 199844)
http://www.ebay.co.uk/itm/LICENSE-NU...item19cd731b1c

Prasom :) Pirkau sitas. Kaip tik atkeliauja dar pora, dar aukciona viena losiu ebajuj, tai jei viskas gud, galesiu uz ta pacia kaina ir parduoti, arba uzsisakyk pats. Ten idomiai, ilgiai, varzos, nuo to ir kaina skiriasi. Dealextreme yra po 2 dolerius, bet visai be varzu, tad bus kliada paneleje.

Jei tau jos nereikalingos bus, tai as jas mielai priglausiu :D Man nereikes taip ilgai laukti, kol parkeliaus :D

Apple 2012-03-14 12:54

Citata:

Pradžioje rašė pauliukas (Post 199857)
Jei tau jos nereikalingos bus, tai as jas mielai priglausiu :D Man nereikes taip ilgai laukti, kol parkeliaus :D

As jau paemiau ka tik ta komplektuka :) noriu dar i veidrodeliu apacias LED rasti ir reikia i gabaritus pasiimti lemputes

Finalfour 2012-03-14 13:03

Citata:

Pradžioje rašė pauliukas (Post 199857)
Jei tau jos nereikalingos bus, tai as jas mielai priglausiu :D Man nereikes taip ilgai laukti, kol parkeliaus :D

Ok, kai parkeliaus, galesi pasibandyti, jei patiks, uz tiek pat ir atiduosiu, paemiau is keliu vietu, vienos kazkurios keliauja is honkongo, tai kol atkeliaus... Siaip svarbu ziureti kad varzu kitoje puseje butu prikrauta.
Apple, apie kokias veidrodeliu apacias kalbi, ka negi musu veidrodeliai sviecia kazkaip dar, apart posukiu?
Tiesa, tas kurias uzsisakei kokiu 1 mm trumpesnes uz originalus, tai statymo metu kiek laisvesnes buna, bet kai isistato i savo lizda ir prisuki stikliuka, viskas buna gud :)

pauliukas 2012-03-14 13:07

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 199860)
Ok, kai parkeliaus, galesi pasibandyti, jei patiks, uz tiek pat ir atiduosiu, paemiau is keliu vietu, vienos kazkurios keliauja is honkongo, tai kol atkeliaus... Siaip svarbu ziureti kad varzu kitoje puseje butu prikrauta.
Apple, apie kokias veidrodeliu apacias kalbi, ka negi musu veidrodeliai sviecia kazkaip dar, apart posukiu?
Tiesa, tas kurias uzsisakei kokiu 1 mm trumpesnes uz originalus, tai statymo metu kiek laisvesnes buna, bet kai isistato i savo lizda ir prisuki stikliuka, viskas buna gud :)

Tai tuomet as jas uzsisakau is taves :) O kas del veidrodeliu tai sviecia apacia ju. Tik tokia gelsva spalva :)

Finalfour 2012-03-14 13:16

Citata:

Pradžioje rašė pauliukas (Post 199864)
Tai tuomet as jas uzsisakau is taves :) O kas del veidrodeliu tai sviecia apacia ju. Tik tokia gelsva spalva :)

Ne nu... ar as aklas, ar ka? Hiba aklas :) Net eisiu paziuret paskui.. niekad demesio neatkreipiau ;)
Del lempuciu ok, kai atkeliaus duosiu zinot, tai gali but greitai arba labai negreitai :) Kiek mano patirtis nesa, tai visokios prekes is uzienio keliauja man nuo savaites iki pusantro menesio :)

Apple 2012-03-14 13:20

Yra po veidrodeliu apacia lemputes :) kai atrakini masina, pradeda sviesti, pas mane garaze puikiai matosi :)

FUN500 2012-03-14 13:29

speju kompo nustatymuose bus isjungtas meniu kad apsvietimas isijungtu veidrodeliuose atrakinant masina :)

Finalfour 2012-03-14 13:34

Citata:

Pradžioje rašė FUN500 (Post 199868)
speju kompo nustatymuose bus isjungtas meniu kad apsvietimas isijungtu veidrodeliuose atrakinant masina :)

Nu hiba, reikes paziureti :) O tai tas apsvietimas dega visada, ir vaziuojant?

Apple 2012-03-14 13:36

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 199870)
Nu hiba, reikes paziureti :) O tai tas apsvietimas dega visada, ir vaziuojant?

Jis sviecia tik tada kaip ir palydejimas namo :) jei palydejimo funkcija isjungta, tai niekas ir nesviecia pas tave

FUN500 2012-03-14 13:39

atrakinant masina ar gesinant ir atidarius dureles keliom sekundem uzsidega sviesa veidrodeliose. sviecia kad i bala neimintum.

Finalfour 2012-03-14 14:13

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 199871)
Jis sviecia tik tada kaip ir palydejimas namo :) jei palydejimo funkcija isjungta, tai niekas ir nesviecia pas tave

Taip, as ta palydejimo funkcija tik nusipirkes auto isjungiau. Negaliu, kaip sirdi skauda del akumo, kai matau kaimyna su nauju pasatu, kuris, lauke esant -30, atrakina auto ir pas ji susijungia lempos, visokie apsvietimai, kai kaledu eglute. Tada jis isedo, pasuko sarteri, ir buvo vum vum ir game over. Aisku, akuma pasikeite, ir viskas gerai buvo po to, bet bet... kas galetu paneigti, kad tos visos girliandos prie mirties neprisidejo, ypac kai jis ir grizes uzrakina auto, o jo lempos prie -30 dar minute jam kelia namo sviecia, kai toks brangus kikvienas elektronas tokiame speige :)
Tad as tokiom funkcijom off sakau, nepateisinu jokiu elektros naudotoju neveikiant motorui :)

aware 2012-03-14 14:19

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 199880)
Taip, as ta palydejimo funkcija tik nusipirkes auto isjungiau. Negaliu, kaip sirdi skauda del akumo, kai matau kaimyna su nauju pasatu, kuris, lauke esant -30, atrakina auto ir pas ji susijungia lempos, visokie apsvietimai, kai kaledu eglute. Tada jis isedo, pasuko sarteri, ir buvo vum vum ir game over. Aisku, akuma pasikeite, ir viskas gerai buvo po to, bet bet... kas galetu paneigti, kad tos visos girliandos prie mirties neprisidejo, ypac kai jis ir grizes uzrakina auto, o jo lempos prie -30 dar minute jam kelia namo sviecia, kai toks brangus kikvienas elektronas tokiame speige :)
Tad as tokiom funkcijom off sakau, nepateisinu jokiu elektros naudotoju neveikiant motorui :)

Dar ir sveikatai pavojinga sita palydek namo funkcija, nes kazkada vos nosin negavau nuo girto kaimyno, kuriam trugde suvest laiptines koda svieciancios lempos :D

Apple 2012-03-14 14:27

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 199880)
Taip, as ta palydejimo funkcija tik nusipirkes auto isjungiau. Negaliu, kaip sirdi skauda del akumo, kai matau kaimyna su nauju pasatu, kuris, lauke esant -30, atrakina auto ir pas ji susijungia lempos, visokie apsvietimai, kai kaledu eglute. Tada jis isedo, pasuko sarteri, ir buvo vum vum ir game over. Aisku, akuma pasikeite, ir viskas gerai buvo po to, bet bet... kas galetu paneigti, kad tos visos girliandos prie mirties neprisidejo, ypac kai jis ir grizes uzrakina auto, o jo lempos prie -30 dar minute jam kelia namo sviecia, kai toks brangus kikvienas elektronas tokiame speige :)
Tad as tokiom funkcijom off sakau, nepateisinu jokiu elektros naudotoju neveikiant motorui :)

Passat nesikuria dėl kitų priežasčių :) man dar nebuvo nei karto, kad MB nesikurtu būtent dėl palydėk mane namo funkcijos. Pas mane ji visada ijungta ir labai man patinka. Ipac kai eini neapsviestame garaze nakti :)

Finalfour 2012-03-14 14:37

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 199883)
Passat nesikuria dėl kitų priežasčių :) man dar nebuvo nei karto, kad MB nesikurtu būtent dėl palydėk mane namo funkcijos. Pas mane ji visada ijungta ir labai man patinka. Ipac kai eini neapsviestame garaze nakti :)

Tai aisku, kad nesikuria ne del palydek namo f-ijos :) Nesikuria del lavono akumo, kuriam iki mirties tik ir tetruko kad sviesos padegtu grizus namo is vakaro ir ryte vel uzsidegtu visa eglute atrakinus auto :) Tiek akumui ir tetruko tam pasatui. Vat del to ir atjungiu sia funkcija ziema, o vasara tiesiog gal pamirstu ijungti. Reikes gal pazaisti :) Beja, geris tau kad garazas yra ziema, stovetu tavo mersas prie -30 lauke, pats atjungtum turbut visokias "palydek namo" :)

FUN500 2012-03-14 14:44

taigi rases kad mesdavo klaida kai comfort functions temprary not available. tai tokiu atveju nejungtu kompas tu sviesu. o jei akumai nauji, tai 10 sekundziu sviesu tikrai nenusodintu ju, bet tai kiekvieno skiniui

Apple 2012-03-14 14:50

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 199889)
Tai aisku, kad nesikuria ne del palydek namo f-ijos :) Nesikuria del lavono akumo, kuriam iki mirties tik ir tetruko kad sviesos padegtu grizus namo is vakaro ir ryte vel uzsidegtu visa eglute atrakinus auto :) Tiek akumui ir tetruko tam pasatui. Vat del to ir atjungiu sia funkcija ziema, o vasara tiesiog gal pamirstu ijungti. Reikes gal pazaisti :) Beja, geris tau kad garazas yra ziema, stovetu tavo mersas prie -30 lauke, pats atjungtum turbut visokias "palydek namo" :)

Yra stovejes mano mersas ir lauke prie salciu, nieko nenutiko :) svarbu tureti gera akuma ir viskas ciki.

To FUN500: kai meta klaida kad laikinai atjungti patogumai - palydek mane namo vistiek veikia :)

FUN500 2012-03-14 14:53

o tai kokios tada komforto funkcijos skaitosi? :D palei mane tai butent ta funkcija kuri skirta tik komfortui. be jos galiu gyventi drasiai ir net technikine praeiciau :D bet matyt MB mano kitaip

Finalfour 2012-03-14 14:54

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 199891)
Yra stovejes mano mersas ir lauke prie salciu, nieko nenutiko :) svarbu tureti gera akuma ir viskas ciki.

To FUN500: kai meta klaida kad laikinai atjungti patogumai - palydek mane namo vistiek veikia :)

Na, ziuresiu, kitai ziemai gal pagaliau nauja akuma isidesiu, tai gal ir paliksiu ta f-ija. Beja, jei gerai pamenu, tai namo lydi ne trumpsoiomis, bet priesrukiniu halogenu sviesomis, jei nepainioju?
Is kitos puses, juk daug kur patarimuose raso, kad kai lauke siaubingas speigas, kaip tik i sveikata sviesas pakurt keliolikai seknundziu, suzadinimui... Idomu, kiek tas suzadinimas nesa zalos/naudos akumui, kuris jau prie mirties?

xenonas 2012-03-17 08:43

Citata:

Pradžioje rašė FUN500 (Post 199874)
atrakinant masina ar gesinant ir atidarius dureles keliom sekundem uzsidega sviesa veidrodeliose. sviecia kad i bala neimintum.

jauciu ne pas visus yra,nes pas mane tai niekas nedega


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 23:14.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.