MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Kur laikote 'tablete' (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=7130)

Marozas 2011-05-04 12:08

Kur laikote 'tablete'
 
Kur laikote imobilaizerio tablete? Piniginej, kisenej? As noreciau kazkokiu budu prisitvirtint koki ziedeli, kad reikalui esant. Butu galima pasikabint ant jo koki pakabuka, nes bijau pamesti... Tablete labai nedide, tokia kvadratine. Gal koki maisiuka tokio dydzio pasisiut..

Tomskis 2011-05-04 12:14

skylute kampe isgrezk jeigu nera ir pasikabink prie raktu masinos arba namu raktu, vistiek kartu nesioji. gali ir piniginej nesiot, vistiek juk i masina kai sedi, pinigine su savim visada imi :)

Marozas 2011-05-04 12:49

Beda ta, kad skylute neissigres, nes mikroschema per visa tablete eina.... Butu gerai tureti koki odini idekliuka..

ruškė 2011-05-04 12:51

Citata:

Pradžioje rašė Feibis (Post 145383)
Beda ta, kad skylute neissigres, nes mikroschema per visa tablete eina.... Butu gerai tureti koki odini idekliuka..

as turiu toki maza maisiuka raudona is juvelyrines parduotuves pirkau grandine ir dave ten maisiuku kazkokiu ,tai kaiptik tabletei ,i vidine kisene isidedu ir nesuku galvos

Tomskis 2011-05-04 14:08

reikia po kuno oda isiut mikroschema ir fsio, be taves nevaziuos masina :D

sausainius 2011-05-04 15:20

Mane tai ta tablete knisa kartais. as kai pinigines nesinesioju, viskas kisenese, tia pamirsti tai palieki . Gerai butu prisisegt kur nors ir.

Tomskis 2011-05-04 15:21

neisivaizduoju gyvenimo be pinigines, dokumentus, banko korteles, pinigus, viska kisenese nesioji? jei dediesi kitas kelnes, viska isberi ir i kitas susikrauni? :)

sausainius 2011-05-04 15:27

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 145399)
neisivaizduoju gyvenimo be pinigines, dokumentus, banko korteles, pinigus, viska kisenese nesioji? jei dediesi kitas kelnes, viska isberi ir i kitas susikrauni? :)

Pinigai, raktai kisenese. Masinos dokumentai ir korteles - Masinoi.
As kai tas pinigines pametu dazniausiai, tai td pametu viska. ir td bedos buna :D gerai kad pora kart geru zmoniu atsirado.
Ka znau, kai ipranti, gryzti namo issikrauni ant palanges, iseini susikrauni :D

samagonas 2011-05-04 15:29

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 145399)
neisivaizduoju gyvenimo be pinigines, dokumentus, banko korteles, pinigus, viska kisenese nesioji? jei dediesi kitas kelnes, viska isberi ir i kitas susikrauni? :)

dar varijantas,kelniu niekad nekeisti ir naudoti,kaip pinigine :xx:

sausainius 2011-05-04 15:33

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 145403)
dar varijantas,kelniu niekad nekeisti ir naudoti,kaip pinigine :xx:

Ir isisiuni ta tablete i kelnes :D

jokerris 2011-05-04 15:35

jeigu pulsar imobilaizeris, tai dedavau ja i pinigine ir tiek:wave:

Jerry 2011-05-04 15:41

pas mane nuo audines ideta i laikrodzio odine apyranke, kazkada taip ir laikrodi issaugojau, kai gamtoje issimaudes neuzkuriau auto tada pastebejau, kad palikau krumuose laikrodi :xx:
ten padaryta tokia maza kisenele su lipuske, kai pirkau laikrodi sake ten siaip del idomumo monetas isideti :D

egise 2011-05-04 17:56

Man labai patogu pinigine, salia dokumentu. Tuo paciu be dokumentu neisvaziuosi :)

Tomskis 2011-05-04 19:38

Citata:

Pradžioje rašė Jerry (Post 145406)
pas mane nuo audines ideta i laikrodzio odine apyranke, kazkada taip ir laikrodi issaugojau, kai gamtoje issimaudes neuzkuriau auto tada pastebejau, kad palikau krumuose laikrodi :xx:
ten padaryta tokia maza kisenele su lipuske, kai pirkau laikrodi sake ten siaip del idomumo monetas isideti :D

o ka tu ten krumuose darei ? stenejai? :D ar nuogas mergas is tolo stebejai? :D

Marozas 2011-05-04 20:24

Nu turbut pinigine geriausia vieta :)

Jerry 2011-05-04 20:41

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 145424)
o ka tu ten krumuose darei ? stenejai? :D ar nuogas mergas is tolo stebejai? :D

nu va prigavai, dabar teks kazkaip isisukineti aaaa mmmm...
rubus ir daigtus nusirenges padejau i krumoksneli ir i vandeni bridau ;)

toobiz 2011-05-04 20:52

kiek maciau, tai dazniausiai visi pasinesioja kiek laiko prie saves, o paskuj jau masinoje palieka ir nesuka sau galvos. kai nuvaziuosi i koki prasta rajona, tai gelesi pasiimti su savim, bet koks skirtumas, jei labai reiks kam - tai nutemps

Edgis 2011-05-04 21:02

Bandysiu spėti:) Kasko privertė tą dalyką įsistatyti?

Jerry 2011-05-04 21:27

Citata:

Pradžioje rašė toobiz (Post 145438)
kiek maciau, tai dazniausiai visi pasinesioja kiek laiko prie saves, o paskuj jau masinoje palieka ir nesuka sau galvos. kai nuvaziuosi i koki prasta rajona, tai gelesi pasiimti su savim, bet koks skirtumas, jei labai reiks kam - tai nutemps

aha mano tevukas buvo nusipirkes masina ir poto kope visa mesla is jos, kartu iskope ir i siukslyna ismetes buvo maza plastamses gabaliuka, del ko poto nesikure masina :D

Marozas 2011-05-04 22:09

Jo, cascieciai priverte, nors puse reikalauja 3io lygio, puse reikalauja 2o. Ai isistaciau, rami galva bus. Jei uzknis, palaikius mygtuka ja galima isjungti :) Masinoj jeigu palieki ir pavagia masina, draudimo neismoka :)

Edgis 2011-05-04 22:22

Citata:

Pradžioje rašė Feibis (Post 145471)
Jo, cascieciai priverte, nors puse reikalauja 3io lygio, puse reikalauja 2o. Ai isistaciau, rami galva bus. Jei uzknis, palaikius mygtuka ja galima isjungti :) Masinoj jeigu palieki ir pavagia masina, draudimo neismoka :)

Aš jų nesuprantu, yra gamyklinė signalizacija su tūrio davikliais, pakėlimo kampo davikliais, imobilaizeriu, bet jiems to neužtenka. Liepa prisidėti visokių tablečių, piliulių:) Paskui pameti tokią ir jau nebelinksma. Vienas kolega buvo pasidaręs prie raktų pakabuko tokį odinį dėkliuką. Tiko puikiai, nepametė dar.

Marozas 2011-05-04 22:35

Citata:

Pradžioje rašė Edgis (Post 145473)
Aš jų nesuprantu, yra gamyklinė signalizacija su tūrio davikliais, pakėlimo kampo davikliais, imobilaizeriu, bet jiems to neužtenka. Liepa prisidėti visokių tablečių, piliulių:) Paskui pameti tokią ir jau nebelinksma. Vienas kolega buvo pasidaręs prie raktų pakabuko tokį odinį dėkliuką. Tiko puikiai, nepametė dar.

Vat del tabletes tai ir man biski juokinga. Cia tipo pries atvira vagyste, kad iremia sautuva i galva ir islipi is masinos. Tai tipo neatiduotum tabletes jiem? :)) O del turio davikliu, pas mane kazkodel ju nebuvo, nors ir buvo posvyrio ir visi kiti... O gamykliskai imobilaizeris, yra. Bet jie reikalauja apsaugos pries atvira vagyste :)

Edgis 2011-05-04 22:36

Citata:

Pradžioje rašė Feibis (Post 145478)
Vat del tabletes tai ir man biski juokinga. Cia tipo pries atvira vagyste, kad iremia sautuva i galva ir islipi is masinos. Tai tipo neatiduotum tabletes jiem? :)) O del turio davikliu, pas mane kazkodel ju nebuvo, nors ir buvo posvyrio ir visi kiti... O gamykliskai imobilaizeris, yra. Bet jie reikalauja apsaugos pries atvira vagyste :)

Gerai, kad apsauginio neliepė nusisamdyti dar:D

Marozas 2011-05-04 22:40

Ai isvis, tie draudikai man keisti:) Kai neturejau stazo, kainos buvo nuo 4.5 iki 12 tukstanciu litu. Dabar nuo 2.2 iki 5.5. Bet pasidarysiu dar pigiau. Nesuprantu, kaip taip gali skirtis kaina.

Edgis 2011-05-04 22:46

Na čia jų pačių apsidradimas. Jei kartais tu daužytum viską kelyje:) Ai, dar ir pelno jiems reikia :)

yamato 2011-05-05 17:23

tėvas casco draudė pirmą W211 tai tabletę dėjo, antro lygio signalizacija, viską ir dar auto žymėjo.

dabartinis W211 tik su antro lygio signalizacija ir žymėtas, užteko cascui, stažas pas jį didelis, jau gal 27metai, 3,2 avantgardas 2004m, mokėjo už casco berods 1100-1300lt, tiksliai dabar nepamenu, bet tikrai ne daugiau, kaip 1300. Draudimas - IF.

Adodas 2011-05-05 17:55

Kiek is patirties pastebejau tai ERGO reikia cia tu tableciu, nes ju CASCO kaina siek tiek padoresne jaunesniems, nei kitu draudimu. Pvz uz savo ziedu valdova tik 1100 moku, kai kitur netoli 2000 Lt buvo.

Marozas 2011-05-05 23:00

Ergo man atrodo, apie 3500 praso :) LD vienas is pigiausiu variantu


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 01:48.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.