MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W124 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=200)
-   -   W124 2.3 Ventiliatorius ausinimo sistemos neisijungia. (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=4501)

mindulis 2010-05-07 20:13

W124 2.3 Ventiliatorius ausinimo sistemos neisijungia.
 
Turiu tokia problemele. Neisijungia ausinimo sistemo ventiliatorius. Saugikliai geri. Gal daviklis grybauja, bet nezinau, kur jis randasi. Gal kas zinote kurioje vietoje ventiliatoriaus ijungimo daviklis randasi? Kuo geriausia plauti ausinimo sistema?Dekui uz atsakymus.

driuliauskas 2010-05-08 15:51

1 Attachment(s)
pazymetas raudona strele. tikrini taip: nuimi fiskute dirbanciam motorui ir tos fiskutes abudu galus uztrumpini sulenkes ir ykises dratuka. jei pasileis mova isgirsi spragtelejima ir prades suktis ventiliatorius.

mindulis 2010-05-08 19:11

Dekui uz atsakyma.Issiaiskinau, kad pas mane hidromova neveikia. Ja sunku pakeist?

mindulis 2010-05-09 11:40

Gal galetumet parasyti, kaip pakeist ta hidramova:ka atsukt, ka nuimt...

lisas 2010-05-09 14:02

kazko nelabai supratau-ventiliatorius elektrinis,tai is kur ten hidromova-ar as kazko nepagaunu.visai susiveliau

mikis 2010-05-09 14:22

termonova pas ji.. bet uzsideda turbut vienodai jos :)

Citata:

Pradžioje rašė lisas (Post 81459)
kazko nelabai supratau-ventiliatorius elektrinis,tai is kur ten hidromova-ar as kazko nepagaunu.visai susiveliau


mindulis 2010-05-09 15:15

Pas mane hidromova, neelektrinis ventiliatorius. Gal zinot, kaip ja ten pakeist.

mikis 2010-05-09 16:12

4 varztukai laiko, o kad neprasisuktu, per centra uzmauni rakta jei gerai atsimenu, bet kad 4 varztai laiko atsimenu :) labai senai keiciau

ir kaip pas tave ant 2.3 gali stoveti hidromova? pas tave termonova stovi

Citata:

Pradžioje rašė mindulis (Post 81467)
Pas mane hidromova, neelektrinis ventiliatorius. Gal zinot, kaip ja ten pakeist.


mindulis 2010-05-09 16:41

Tik vienas laidas i vandens pompa pajungtas, kuris manau tik rodo antifrizo temperatura skydelyje. O joks laidas i ventiliatoriu neatiena. Todel speju, kad hidromova, o ne termomova.

mikis 2010-05-09 17:16

nu gal as mazai zinau, bet kiek zinau tai 2.3 varikliuose eina termonova :)
zodziu kaip nusijimti pasakiau :) ten priejimas nekoks, bet su ranka apciupineti kokiu raktu riekes sugebesi

Citata:

Pradžioje rašė mindulis (Post 81476)
Tik vienas laidas i vandens pompa pajungtas, kuris manau tik rodo antifrizo temperatura skydelyje. O joks laidas i ventiliatoriu neatiena. Todel speju, kad hidromova, o ne termomova.


driuliauskas 2010-05-09 17:34

faktiskai teoriskai ten elektromagnetine mova. ventiliatorius ant pacios plasmases turi metalini zieda. uz ventiliatoriaus stovi elektro magnetas kuris gaves ytampa isimagneti ir pritraukia sparnuote prie skyvo.
nuemimas pareikalaus nuimti ir dirzeli nes is pradziu nusisuka pati sparnuote, tada skyvas nuemus dirzeli. uz kurio ir gyvena elektro magnetas.

elektromagnetine movos nesimato ji tiesiog paslepta po skyvu. tai paprastas ziedo formos elektromagnetas. tuo tarpu termo mova atrodo taip ir ji prisukta prie pacios sparnuotes.
http://www.autolikste.lt/images/prekes/ADTM003.JPG

mikis 2010-05-09 17:55

vo kaip zmogus viska teisingai pasake :) alaus jam uz tai pastatik

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 81481)
faktiskai teoriskai ten elektromagnetine mova. ventiliatorius ant pacios plasmases turi metalini zieda. uz ventiliatoriaus stovi elektro magnetas kuris gaves ytampa isimagneti ir pritraukia sparnuote prie skyvo.
nuemimas pareikalaus nuimti ir dirzeli nes is pradziu nusisuka pati sparnuote, tada skyvas nuemus dirzeli. uz kurio ir gyvena elektro magnetas.

elektromagnetine movos nesimato ji tiesiog paslepta po skyvu. tai paprastas ziedo formos elektromagnetas. tuo tarpu termo mova atrodo taip ir ji prisukta prie pacios sparnuotes.
http://www.autolikste.lt/images/prekes/ADTM003.JPG


lisas 2010-05-09 18:06

Dabar supratau,kad zmogus ne to paklause.as ir galvoji nu is kur termo movoj laidai ir kam dirza nuimineti.

Simka 2010-06-03 22:05

sveiki. as taip pat pasidalinsiu su jumis savo bedomis.turiu w124 2.5D.dabar kai silti orai tai man tosolo temperatura neramina pakyla virs to bruksniuko kur auksciau 80yra. kai tokia temperatura radijatorius saltas o slanga kur ieina virsuj karsta ir visas radijatoriaus sonas kur apkaustytas plastmase karstas. tai va nezinau kas galetu but termostata ziema buvau pakeites mokejau 33lt sakau gal desovas? gal gali but vandens pompa parejus?patarkit prasau

driuliauskas 2010-06-03 22:48

Citata:

Pradžioje rašė MB124 (Post 84969)
sveiki. as taip pat pasidalinsiu su jumis savo bedomis.turiu w124 2.5D.dabar kai silti orai tai man tosolo temperatura neramina pakyla virs to bruksniuko kur auksciau 80yra. kai tokia temperatura radijatorius saltas o slanga kur ieina virsuj karsta ir visas radijatoriaus sonas kur apkaustytas plastmase karstas. tai va nezinau kas galetu but termostata ziema buvau pakeites mokejau 33lt sakau gal desovas? gal gali but vandens pompa parejus?patarkit prasau

taip ir turi buti. darbine temperatura visada turetu kilti iki 87-90 laipsniu. jei kils virs 100 tada jau susirupink. termo mova suveikti turi nuo 102 laipsniu. iki tol ramia galva vaziuoji. pakils auksciau tada ieskai kame bedos.

Simka 2010-06-03 23:04

bet ziema irgi nevisai gerai buvo.su tuo nauju termostatu net nepakildavo iki 80 tai kartona pries radiatoriu dejau tada uzkaisdavo gerai.kokie komentarai dabar butu?

Edgis 2010-06-03 23:05

Citata:

Pradžioje rašė MB124 (Post 84995)
bet ziema irgi nevisai gerai buvo.su tuo nauju termostatu net nepakildavo iki 80 tai kartona pries radiatoriu dejau tada uzkaisdavo gerai.kokie komentarai dabar butu?

Išvirk termostatą, gal jis kaput jau?

Simka 2010-06-03 23:10

reikes pabandyt. viriau senaji dar orginalas buvo tai jis 85 atsidaro jau tai skaitau geras temostatas,ziema senasis vos virs 40 pakeldavo

driuliauskas 2010-06-04 09:50

Citata:

Pradžioje rašė MB124 (Post 84998)
reikes pabandyt. viriau senaji dar orginalas buvo tai jis 85 atsidaro jau tai skaitau geras temostatas,ziema senasis vos virs 40 pakeldavo

taigi dyzelis. nera ko noret. prastai jie syla. zmones kisa kartonus, patalus visokius ir t.t.
tam reikalau buna papildomas sildytuvas sumontuotas, bet speju pas tave jo nera.

arbuzas 2010-06-04 10:05

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 81481)
faktiskai teoriskai ten elektromagnetine mova. ventiliatorius ant pacios plasmases turi metalini zieda. uz ventiliatoriaus stovi elektro magnetas kuris gaves ytampa isimagneti ir pritraukia sparnuote prie skyvo.
nuemimas pareikalaus nuimti ir dirzeli nes is pradziu nusisuka pati sparnuote, tada skyvas nuemus dirzeli. uz kurio ir gyvena elektro magnetas.

elektromagnetine movos nesimato ji tiesiog paslepta po skyvu. tai paprastas ziedo formos elektromagnetas. tuo tarpu termo mova atrodo taip ir ji prisukta prie pacios sparnuotes.

Driuliauskai, tu kietas :uuu: :love::sirdys::ploja:

Simka 2010-06-04 18:39

pazystamas turi 2.0D tai jis 3km pavaziuoja ir jam jau 85laipsniai ziema ar vasara stovi kaip ikalta.taigi manau kad mano sistema nera tvarkinga.beje pas mane yra Webasto gal ji kanors ten uzdarineja?

driuliauskas 2010-06-04 21:30

Citata:

Pradžioje rašė MB124 (Post 85074)
pazystamas turi 2.0D tai jis 3km pavaziuoja ir jam jau 85laipsniai ziema ar vasara stovi kaip ikalta.taigi manau kad mano sistema nera tvarkinga.beje pas mane yra Webasto gal ji kanors ten uzdarineja?

gal ji jau nebeveikia? kada zvake tikrinai, keitei?

Simka 2010-06-06 09:21

siaip webasto veikia motoriukas uzia siluma duoda.sakau gal ten koks voztuvas yra kuris atskiria didiji rata nuo mazojo? patarkit ismanantys

Tomskis 2011-04-20 19:27

1 Attachment(s)
prikelsiu tema, atejo siltas oras, laikas naudot kondicionieriu :) kai pavazineju su kondiske, uzkyla temperatura baisiai variklio, ziuriu kad ausinimo ventiliatorius nesisuka visu pajegumu, sukasi taip kaip katik uzkurus masina (1 greiciu), kai temperatura uzkyla daugiau nei turetu, isijungia ir kondiskes radiatoriaus ventiliatorius, bet atausint motoro nepadeda, pagrindinis ventiliatorius vistiek letai sukasi, nelabai as susidures su tom elektromovom, gyvenime turejes tik paprastus ventiliatorius, galvoju paieskosiu fiskes, kad uztrumpint pazet ar sukasi visu greiciu, bet kad nerandu tos fiskes :) viena radau - uztrumpinau, isijunge kondiskes radiatoriaus ventiliatorius, o salia jo ant storosios zarnos kuri eina i radiatoriu variklio, kazkoks idomus daviklis vieno kontakto, prisegu jo nuotrauka, o ta kondiskes ventiliatoriaus fiske tai kaip pirmam druliausko poste toj vietoj ir yra, o salia jo sita vieno kontakto, kaip kabelines laidas :)

tai vat ir klausimas, kaip man patikrint ar veikia visu greiciu ventiliatorius ar ne, kur tas daviklis. ir jeigu suksis visu greiciu tai reiskia termomova gera?

P.S. draugeliui is kurio masina pirkau pernai buvo ta pati beda, praplove ausinimo sistema ir viskas pradejo veikt, sake tipo radiatorius uzsikises buvo, gal vel tas pat?

mikis 2011-04-21 08:18

bet pas tave jug 3.0 motoras :)
kiek as zinau ten stovi hidromova, ir ten jokiu laidu nerasi.

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 143337)
prikelsiu tema, atejo siltas oras, laikas naudot kondicionieriu :) kai pavazineju su kondiske, uzkyla temperatura baisiai variklio, ziuriu kad ausinimo ventiliatorius nesisuka visu pajegumu, sukasi taip kaip katik uzkurus masina (1 greiciu), kai temperatura uzkyla daugiau nei turetu, isijungia ir kondiskes radiatoriaus ventiliatorius, bet atausint motoro nepadeda, pagrindinis ventiliatorius vistiek letai sukasi, nelabai as susidures su tom elektromovom, gyvenime turejes tik paprastus ventiliatorius, galvoju paieskosiu fiskes, kad uztrumpint pazet ar sukasi visu greiciu, bet kad nerandu tos fiskes :) viena radau - uztrumpinau, isijunge kondiskes radiatoriaus ventiliatorius, o salia jo ant storosios zarnos kuri eina i radiatoriu variklio, kazkoks idomus daviklis vieno kontakto, prisegu jo nuotrauka, o ta kondiskes ventiliatoriaus fiske tai kaip pirmam druliausko poste toj vietoj ir yra, o salia jo sita vieno kontakto, kaip kabelines laidas :)

tai vat ir klausimas, kaip man patikrint ar veikia visu greiciu ventiliatorius ar ne, kur tas daviklis. ir jeigu suksis visu greiciu tai reiskia termomova gera?

P.S. draugeliui is kurio masina pirkau pernai buvo ta pati beda, praplove ausinimo sistema ir viskas pradejo veikt, sake tipo radiatorius uzsikises buvo, gal vel tas pat?


Tomskis 2011-04-21 08:20

gali buti, as ju neskiriu ir nzn kaip veikia, kaip man tada nustatyt gedima ar veikia ta hidromova ar ne, vistiek kazkoks temperaturos daviklis juk turi but ar ne, kad nuo tam tikru laipsniu uzsuka ventiliatoriu

mikis 2011-04-21 08:33

tikslaus principo nepasakisiu, bet vidui toje hidromovoj yra marmalas, kuris nuo temperaturos uzspaudzia "kabliuka" ir tada pradeda birbalioti ventiliatorius :)

prie kokios temperaturos isijungia irgi nepasakisiu :)

atsimenu kazkas pasakojo kaip konkreciai ji pradeda dirbti, ir prie kokiu laipsniu isijungia, paieskok


Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 143493)
gali buti, as ju neskiriu ir nzn kaip veikia, kaip man tada nustatyt gedima ar veikia ta hidromova ar ne, vistiek kazkoks temperaturos daviklis juk turi but ar ne, kad nuo tam tikru laipsniu uzsuka ventiliatoriu


Tomskis 2011-04-21 08:48

tai sitoj temoj druliauskiai aiskiai ir papasakojo, bet tai negi ardyt viska ir ziuret, paprastesnio budo nera :)

mikis 2011-04-21 15:09

kad isardes nieko nepamatisi :) jinai prisisuka 5 varztais berots, ar 3, neprisimenu :)

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 143496)
tai sitoj temoj druliauskiai aiskiai ir papasakojo, bet tai negi ardyt viska ir ziuret, paprastesnio budo nera :)


samagonas 2011-04-21 17:19

pas mane irgi panashiai, su kondishinu labai kaista. Tikiuosi naujas motoras nebekais,nupirkau ir a termomova nauja http://cgi.ebay.es/ws/eBayISAPI.dll?...#ht_628wt_1139 ir radijatoriu, varikli gerai praplove,variklis nebuvo uzhmushtas bet dumblo nemazhai ishejo itariu kad ir radijatoriui snam tas pats.
Shiaip Tomski pabandytchiau pirmoj eilej sistema prasiplauti,manau padetu. Kaip ja plauti nezhinau, tik zhinau kad kai kurie servizai pas mus uzh 100€ ar 140€ taip daro. Draugui panashiai buvo, tai jam padejo tas praplovimas.
O termomova sako ant karshto variklio reikia pabandyti laikrashti susukta ikishti i ventiliatoriu, jei ventiliatoriuss pristabdys arba sustos, tada tikrai blogai.

Tomskis 2011-04-21 18:08

sustabdyt eina termomova (hidromova)

samagonas 2011-04-21 18:16

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 143551)
sustabdyt eina termomova (hidromova)

tai tau eina sustabdyti ? ash kiek bandzhiau tai beshansu. ant karshto motoro turiu omeni.

Tomskis 2011-04-21 18:18

nu uzkaitinsiu siandien iki 100 laipsniu, pabandysiu, seip tai ikisi laikrasti kad bruzintu per sparnuote, ir po biski leteja kol sustoja :) bet bandziau tai prie kokiu 80 laipsniu atrodo

mikis 2011-04-21 18:41

ant 80 laispniu ji tikrai neveikia, 83 laipsniai cia darbine temperatura, ji isijungs prie 95-100

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 143556)
nu uzkaitinsiu siandien iki 100 laipsniu, pabandysiu, seip tai ikisi laikrasti kad bruzintu per sparnuote, ir po biski leteja kol sustoja :) bet bandziau tai prie kokiu 80 laipsniu atrodo


Tomskis 2011-04-21 20:23

1 Attachment(s)
Va kiek pas mane uzkyla, sudirba kondiskes ventiliatorius, o pagrindinis vistiek letai sukasi ir su popierium sustabdziau. hidromova sugedus?

http://youtu.be/1IBLdy-9W-c

samagonas 2011-04-21 20:28

stopudovai :)

mikis 2011-04-22 14:59

nu jeigu tikrai cia tiek uzkila, nelindus prie spidiko, tada pats laikas mesti lauk ta tavo hidromova :)

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 143578)
Va kiek pas mane uzkyla, sudirba kondiskes ventiliatorius, o pagrindinis vistiek letai sukasi ir su popierium sustabdziau. hidromova sugedus?

http://youtu.be/1IBLdy-9W-c


Tomskis 2011-04-22 20:39

bandysiu keist ta hidromova, ar yra skirtumas dyzelio/benzo? kaip ja nesumaisyt su termomova, nes man tai is isores vienodos :)

mikis 2011-04-22 21:11

skirtumas kad ant 2.3 eina termo, and 3.0 hidro, benzo ir dizelio skirtumo nznau, pardavkei pasiklausinek :) jeigu srote pirkti nori

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 143729)
bandysiu keist ta hidromova, ar yra skirtumas dyzelio/benzo? kaip ja nesumaisyt su termomova, nes man tai is isores vienodos :)


Tomskis 2011-04-22 21:23

nu as turiu kur gaut darmai, jeigu ten tiks, vat reik skirtumus suzinot, galetu edgis ar druliauskas apsireikst, gal nuo w210 tinka?


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 23:20.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.