MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   W124 E300 Coupe (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=13131)

NotChance 2013-09-19 16:04

W124 E300 Coupe
 
5 Attachment(s)
Sveiki prisijungsiu prie jūsų gretų ir aš.
Taigi Mersiukas mano rankose jau antras, pirmasis buvo 91m sedanas, 2,6 motoriukas,tačiau taip nutiko,kad sudužo.
Dabar vairuoju C124 90metų 3 litrų bendzinas/dujos . Kondiškės nėra, nes man jos nereikia! El langai,liukas,šildomos sėdynės nuostabi garso aparatūra ir viskas :)

Pasiėmiau su ganėtinai nepatikimu varikliu,iš nepatikimo žmogaus.
Kėbulas nepasikeitė,tačiau techniniai mazgai buvo paliesti.

Tik grįžtant namo,trūko radiatorius,prieš tai pradėjo kaisti motoras. Nepūtė salono vintiliatorius. Vėliau šovus dujomis pradėjo nebedirbti ant laisvų apsukų.

Tuo viskas ir prasidėjo: Buvo sutvarkytas radiatorius,išplauta visa aušinimo sistema, nes matyt per tuos 23 metus ten nei akis nebuvo užklydus, pakeistas termostatas .
Pasivažinėjus,tuščios asmenybės buvo kuriama dujomis, ko pasekoje suplėšė gumą po karbu. (kadangi tokių bėdų neturėjau,ardžiau pirmą kartą.)

karbą viskas buvo perpatikrinta ,išplauta išvalyta ,guma pakeista,tikimasi kad dirbs.
Surinkus dirbo kaip laikrodukas, toliau esminiai dalykai smulkus važiuoklės,rankinio, remontas tepalų keitimas, elektros instaliacijos tvarkymas.

Pakolkas tiek , nors praleidus per dieną po 9 valandas prie mašinos esamu variantu džiaugiuosi.

Ir foto jūsų teismui.


ATEIČIAI: Planuojama rasti ir nupirkti raudonas spyruoklės priekiui, suvirinti duslintuvą rasti teisingą variantą naujiems ratams. kėbulo tvarkymas,montuojamas televizorius , blokuotas reduktorius ir xenon.

sharrasitto 2013-09-19 16:15

Sveikas prisijunges. Praperstas sedynes geriau ir poranki susitvarkyk o ne xenonus i sloinikus grusk ir video montuok...

O siaip linkio ramios eksploatacijos, kad negestu daug ir brangiai :)

egise 2013-09-19 16:15

Sveikas prisijunges! Geras pasirinkimas. Pats galvoju gal reiktu persesti prie C124. Bet, kad ju skelbimuose visiskai nera. Kad rasti 3l automata su dujom ir oda tai problema :)

NotChance 2013-09-19 16:22

Sėdynės yra kitos idealios buklės, porankis ir kitos salono dalys taipat. Nekaip žiūrosi šviesios lubos todėl buvo nuvežta ir aptraukta juoda oda.

To Egise, daug variantų apžiūrėta, bet tokio gryno kad neliestas butų vargu ar būtų galima rasti lietuvoje.

egise 2013-09-19 16:28

Nesitikiu kazkoki labai jau gera rast. Is esmes vaziuojanti, be jokiu nesamoningu pimpinimu ir panasiai. Jei ir iskrenta koks tai arba duju ner arba mechanine deze, arba salonas su tais langeliais. :)

Hunter 2013-09-19 16:30

Kokiam mieste cia viskas vyksta? Kiek uz lubas mokejai. Trauke paprasta ar versta oda?
Dujos tokiam labai pigios, tad be duju butu kvaila tokio nepirkt

vilfoot 2013-09-19 16:31

sveikas.saunu,kad mersiukas pateko i geras rankas:)bet kaip kolega minejo,nenuvulgarink merso visokiais pigiais blizguciais ir pingponginem detalem ir panasiai.as asmeniskai dandyciau islaikyt viskas kiek imanoma originaliau:)sekmes vazinejant!:)

Hunter 2013-09-19 16:34

Pradziai vaira ir begiu svirti pasikeist normaliom

egise 2013-09-19 16:50

Va va, ta baranka tai grynai i komplekta su tais turginiais porankiais :)

NotChance 2013-09-19 17:22

Viskas vyksta Alytuje, lubos paprastos odos,(skonio reikalas iš tikro) kaštavo 130. Vairas ne tik kad nepatogus bet ir grožio neteikia, kas liečia bėgių svirtį, nepalanavau ir neplanuosiu jos keisti, man ir taip gražu, Televizorius ,mm. Vėl gi , kaip jį vadinti įvairiai gali,daugiau tai atliks navigacijos vaidmenį, kuri niekainuos teireiks perdeti. Kaip minėjo sharrasitto dėl sėdynių ir parankio, man akių nebado bet kad optika ganėtinai silpna tai faktas , verčiau kelią matysiu normaliai o ne kaip po žvake nei į porankį investuosiu,bent jau šiuo metu.

Hunter 2013-09-19 17:29

Stiklus ir reflektorius issivalyk, matysi normaliai. Mercedes optika yra labai gera.
Cia uz 130lt naturali oda ar dermantinas? Gali gal kontaktais pasidalint? Mane domina kai kuriu detaliu aptraukimas oda ir kai kuriu versta oda

Melionas 2013-09-19 17:31

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 287992)
Stiklus ir reflektorius issivalyk, matysi normaliai. Mercedes optika yra labai gera.
Cia uz 130lt naturali oda ar dermantinas? Gali gal kontaktais pasidalint? Mane domina kai kuriu detaliu aptraukimas oda ir kai kuriu versta oda

Aisku, kad ne naturali, bet ir naivumas pas zmoniu

sharrasitto 2013-09-19 17:31

Citata:

Pradžioje rašė NotChance (Post 287991)
Viskas vyksta Alytuje, lubos paprastos odos,(skonio reikalas iš tikro) kaštavo 130. Vairas ne tik kad nepatogus bet ir grožio neteikia, kas liečia bėgių svirtį, nepalanavau ir neplanuosiu jos keisti, man ir taip gražu, Televizorius ,mm. Vėl gi , kaip jį vadinti įvairiai gali,daugiau tai atliks navigacijos vaidmenį, kuri niekainuos teireiks perdeti. Kaip minėjo sharrasitto dėl sėdynių ir parankio, man akių nebado bet kad optika ganėtinai silpna tai faktas , verčiau kelią matysiu normaliai o ne kaip po žvake nei į porankį investuosiu,bent jau šiuo metu.

kad isidesi xenonus dar nereiskia, jog gerai matysi kelia. Pas mane pati yra xenonai automatiskai reguliuojamo aukscio su reflektoriumi, bet sudejau kinietiskas lempas ir visiskai nieko nematau. Neapsviecia kelio absoliuciai. Pas tave lesio nera, bala zino kaip tas xenonas svies, gali buti, kad lygiai taip pat kaip man - nieko jis nesvies, tik vietoj geltonos spalvos turesi baltai melyna :)

NotChance 2013-09-19 17:43

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 287992)
Stiklus ir reflektorius issivalyk, matysi normaliai. Mercedes optika yra labai gera.
Cia uz 130lt naturali oda ar dermantinas? Gali gal kontaktais pasidalint? Mane domina kai kuriu detaliu aptraukimas oda ir kai kuriu versta oda


žinoma kad dermantinas,kontaktų neturiu ,užrodė kur gyvena nuvažiavau ir susitariau. Prie progos užsuksiu kada klustelsiu, Senukas siuva, bet ganėtinai gerai.

NotChance 2013-09-19 17:47

Citata:

Pradžioje rašė sharrasitto (Post 287996)
kad isidesi xenonus dar nereiskia, jog gerai matysi kelia. Pas mane pati yra xenonai automatiskai reguliuojamo aukscio su reflektoriumi, bet sudejau kinietiskas lempas ir visiskai nieko nematau. Neapsviecia kelio absoliuciai. Pas tave lesio nera, bala zino kaip tas xenonas svies, gali buti, kad lygiai taip pat kaip man - nieko jis nesvies, tik vietoj geltonos spalvos turesi baltai melyna :)


Nu kad lempos ne kinietiškos tai grantuoju 100%, lempos išvalytos reflektoriai neišdegė neapsilupę. Nežinau kaip tau bet stovėjo ant kiemo bulką negyva, atgaivinom į paprastas lempas sudėjom xenonus(ne turginius) ir spalva pasikeitė ir kelio apšvietimas. Tikiuosi taip bus ir pas mane :seile:

tomasgarliava 2013-09-19 17:47

LABAI neblogas mersiukas, sunku toki ir rast lietuvoj nenupimpinta, sekmes savininkui atstatant ir noriu palinket kuo maziau tiuningo ir kuo daugiau originalumo.

NotChance 2013-09-19 18:06

3 Attachment(s)
Citata:

Pradžioje rašė tomasgarliava (Post 288005)
LABAI neblogas mersiukas, sunku toki ir rast lietuvoj nenupimpinta, sekmes savininkui atstatant ir noriu palinket kuo maziau tiuningo ir kuo daugiau originalumo.


Didžiausias pimpinimas tai bus ratai ir priekiui spyruoklės, kas reta perkant taikad būtų priekiniame buferyje apačioje dangtelis,kuris dengia kablį, ankstesniam mersiukui buvo 3 kart pavogę man jį. prie to pačio buvusio nuotraukos:

brasil181 2013-09-19 18:13

Citata:

Pradžioje rašė NotChance (Post 288012)
Didžiausias pimpinimas tai bus ratai ir priekiui spyruoklės, kas reta perkant taikad būtų priekiniame buferyje apačioje dangtelis,kuris dengia kablį, ankstesniam mersiukui buvo 3 kart pavogę man jį. prie to pačio buvusio nuotraukos:

grazu mersiuka supylei :)

NotChance 2013-09-19 18:20

Citata:

Pradžioje rašė brasil181 (Post 288014)
grazu mersiuka supylei :)


Tikrai didžiavausi pats sau mašina, nes praktiškai nuo nulio viskas padaryta bet yra kaip yra visada būna kritimų kurie priverčia dar labiau pasistengti. Galbūt iš esamo išspausim maximumą.

aliz 2013-09-19 18:58

Sveikas prisijungęs :welcome: ,

Jei nepritrūksi kantrybės ir laiko pasidarysi neblogą Mersą :zenklas::good:

munde8 2013-09-19 19:30

sedanas l.grazus buvo ;)

NotChance 2013-09-20 00:15

1 Attachment(s)
Citata:

Pradžioje rašė aliz (Post 288018)
Sveikas prisijungęs :welcome: ,

Jei nepritrūksi kantrybės ir laiko pasidarysi neblogą Mersą :zenklas::good:

Laiko turiu pakankamai,kantrybės taipogi, nemėgstu pradėti ir palikti, viskas atsirems į finansines galimybes.

Prie to pačio, klausiu visų DUJNIŲ vairuotojų bendraminčių, gal kam tekę pirkti gumą kuri eina po karbiratoriumi ? Kiek kaštuojasi ji ? nes seną keičiau taipogi dėvėta nes nieko nekainavo. ir jei kas galit numeskit nuorodą ar foto iš senbuvių kaip atrodo laisvų apsukų daviklis. (mano manymu jis randasi šalia karbiratoriaus, kur gazas reguliujasi droseliu , ten ateina fyškė ir atrodo kaip senas rusiškas mygtukas ar kažkas panašaus.


Taipogi gal kas galėtų patarti,dėl priekinių šoninių langų tamsinimo. Dabar tamsinta galinis bei šoniniai mažyčiai tačiau jaučiuosi kaip kokiam rūsį, labai mažas šviesos laidumas, todėl norėčiau visus vienodai pritemdyti, asmeniškai gražiau atrodo. Dar domina oro paėmimas,kadangi lietingos dienos ir tas lietus tikrai nesiliaus o ir ateičiai naudinga ,PROBLEMA, atvejais kada gatvėja neina išvengti lietaus duobės,didelio kiekio vandenio , per kurį važiuojant gaunasi pleištas ties oro paėmimu tyška vanduo , ir buvo kad siurbtelėjo,nesvarbu klad ir nedaug, tačiau nebus laikas mastyt tada kai jo ten pateks daugiau nei tikėtasi. Gal kažkas iš esančių darė kažkokį nukreipimą-prailginimą ar apsaugą nuo vandens ir gali pasidalinti mintimis, nes nesinori daryti belenkaip. Taip pat,ar turi reikšmės kam nors kad sutrumpinsiu pavyzdžiui dujų paėmimo šlangą,reduktoriaus (dujų) aušinimo bei grįžtamas šlangas, nes tikrai estetinio vaizdo neduoda tas gyvatynas po kapotu.

Iš anksto dėkoju gebantiems be didesnių priekaištų padėti :aciu::alus:

woodoooo 2013-09-20 01:27

nu sedanas tai grazus buvo, o tas kupas tai tik ardymui.

NotChance 2013-09-20 09:34

Citata:

Pradžioje rašė woodoooo (Post 288065)
nu sedanas tai grazus buvo, o tas kupas tai tik ardymui.

Būtent kodėl ardymui ? Nuomonė ir liks nuomone, čia kiekvieno asmeninis reikalas bet taip šnekant nemanot jog tuščiai tuščiažodžiaut yra nelabai garbinga, technine puse nėra lavonas, tikrai žymiai prastesnės būklės esu matęs. Gal tada kiekvienas kuris neįstengiam naujesnio tvarkingesnio modelio įpirkti pradėkim ardyt :) :bounce:

NotChance 2013-09-20 09:49

5 Attachment(s)
Vakar vėl netikėtai šovė dujos. Ir vėl ardymas.. Kadangi sena guma mėgsta kietėti ir tampa kaip plastmasė, o ir šiaip pakeistoje buvo smulkių įtrūkimų , buvo nepasikęsta, nuvažiuota ir užsakyta nauja, kaina nei daug nei mažai, su parvežimu 85 lietuviški. Į darbą 10 vakar vėlokai grįžus po krepšinio .. :D :lithuania: Buvo apsispręsta,kad darbus atidėsiu rytui gerą pusvalandį pasiknisus išimta pataisyta senoji , įstatyta į esamą vietą, tada gimė galbūt galima padaryti samadielkinę apsaugą kad geriau prispaustų kraštus ir daugiau taip neišspjautų, bet "chaltūra":crazy: neužsiėmiau ir tiesiog vėl viską surinkau. :good:

xenonas 2013-09-20 11:30

tai del saudymo parduodi?:D

Robis 2013-09-20 11:36

Citata:

Pradžioje rašė xenonas (Post 288110)
tai del saudymo parduodi?:D

neišlaiko gal

woodoooo 2013-09-20 12:02

sitie varikliai niekada nevaziuos, normaliai su dujom. o kas liecia radyma tai jau senokai ardau w/c/s 124 ir matosi ka galima gaivint o kas srotas. nepyk nu bet jau taip yra.

NotChance 2013-09-20 14:14

Citata:

Pradžioje rašė xenonas (Post 288110)
tai del saudymo parduodi?:D


Kur parašyta kad dėl šaudymo parduodu ?

NotChance 2013-09-20 14:16

Citata:

Pradžioje rašė Robis (Post 288111)
neišlaiko gal

:D:D:D:D:D Neišlaikau? Nevažinėčiau. Kažin ar nesugebėdamas išlaikyti būčiau ėmęs. Daily car , jau anksčiau yra minėta kad yra pastovi mašina su kuria važinėju.

vanix 2013-09-20 14:20

nesuprantu kaip jus galit sakyt, kad sedanas grazus buvo, o sitas jau tik ardymui.. Sedano net salono foto nera, grazus del to, kad ratlankiai grazesni uzdeti buvo? :)
NotChance, nekreipk demesio i kaikuriuos forumieciu komentarus, paskutiniu metu kazhkokie pikti visi pasidare cia :) Sekmes darbuose ;)

Markko 2013-09-20 14:21

Citata:

Pradžioje rašė vanix (Post 288169)
nesuprantu kaip jus galit sakyt, kad sedanas grazus buvo, o sitas jau tik ardymui.. Sedano net salono foto nera, grazus del to, kad ratlankiai grazesni uzdeti buvo? :)
NotChance, nekreipk demesio i kaikuriuos forumieciu komentarus, paskutiniu metu kazhkokie pikti visi pasidare cia :) Sekmes darbuose ;)

:good:

NotChance 2013-09-20 14:36

Jo kažkaip supratingumo ir kultūringumo trūksta. Nes čia visi tiek išmanantys,kad net į klausimus užduotus nesugeba atsakyt, tiesiog kvailom replikom mėtosi. Salonas šviesus veliūras po cheminio buvo sedano, vairas medinis BBS . O visa kita apart ratų išlikę originalu.

deimantaz 2013-09-20 14:51

Citata:

Pradžioje rašė vanix (Post 288169)
nesuprantu kaip jus galit sakyt, kad sedanas grazus buvo, o sitas jau tik ardymui.. Sedano net salono foto nera, grazus del to, kad ratlankiai grazesni uzdeti buvo? :)
NotChance, nekreipk demesio i kaikuriuos forumieciu komentarus, paskutiniu metu kazhkokie pikti visi pasidare cia :) Sekmes darbuose ;)

Ruduo atejo uz lango lyja, :D va ir man piktumas atsirado ... ryt vel lietu pranese :dauzo:

NotChance 2013-09-20 15:15

Citata:

Pradžioje rašė deimantaz (Post 288174)
Ruduo atejo uz lango lyja, :D va ir man piktumas atsirado ... ryt vel lietu pranese :dauzo:

Oras tai tikrai teigiamai nenuteikia :D

Artunas 2013-09-20 15:27

Jo, paskutiniu metu pastebiu kad forume trūksta tolerancijos, ir kas nėra gražu puolami forumo naujokai. Daugiau pagarbos gerbiamieji, retkarčiais nepraleiskite progos patylėt :aciu:

NotChance 2013-09-20 15:39

:good:
Citata:

Pradžioje rašė Artunas (Post 288185)
Jo, paskutiniu metu pastebiu kad forume trūksta tolerancijos, ir kas nėra gražu puolami forumo naujokai. Daugiau pagarbos gerbiamieji, retkarčiais nepraleiskite progos patylėt :aciu:


deimantaz 2013-09-20 15:45

To Artunas nemanau, kad kzkada kas pasikeis puole ir puls, kandzioja ir ikas na is dalies tai forumas aisku nuomones isreikstos kiekvieno yra gerbemos na, bet kartais atsiprasau.... noris imt ir pasiusti pagrybauti su briedziais ;)

Artunas 2013-09-20 15:50

Stengsimės kad pasikeistu ;)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 15:40.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.