MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Autoplius, Autogidas, Mobile ir kt. Tinklalapiuose Parduodami Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=154)
-   -   Auto iš USA patikrinimas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=11116)

Apple 2012-11-23 12:57

Auto iš USA patikrinimas
 
Sveiki,
Gal kas turite kokį priėjimą prie USA auto patikrinimų puslapių? Robi, tu pirkai iš USA, gal tu prachekinti galėtum?

Yra toks TIBURON skelbimuose: http://auto.plius.lt/skelbimai/hyund...s-2417269.html

kebulo numeris: KMHHM66D97U256236

Žinau, kad buvo daužtas šonas, bet jau viskas sutvarkyta ir neturi žmogus senų foto. Noriu pamatyti ar labai smarkiai daužtas buvo ir ar verta jį imti. Sesė nori šitos mašinos :)
P.S. gal kas ką pasiūlys panašią ir už panašią sumą moterišką auto?

Robis 2012-11-23 14:49

Neturiu kaip pračekint, mokama paslauga.

Apple 2012-11-23 14:53

Tai zinau, kad mokama :) gal kas turi koki metini abonimenta nusipirke, nes vistiek yra zmoniu, kurie gabenasi pastoviai auto :) dabar uz patikrinima moketi 25 baksus, kazkaip gaila. Na jei atsiras kas pagelbės būčiau dėkingas.

Paulius140 2012-11-23 15:02

o koks skirtumas kiek jis buvo stipriai dauztas? nuvaziaves paziuri vietoje, uzdedi tranzitinius numerius, nuvarai i servisa ir tikrini ar nepazeista geometrija, jei nepazesta, reiskai nebuvo stipraus smugio, nes smugio atveju i sona, nedaug reikia kad pazeistum ta geometrija.

Dovis. 2012-11-23 15:18

Va čia : http://www.autogidas.lt/mercedes-ben...124307168.html ledas <3 pats tokio norėčiau.

Apple 2012-11-23 15:25

Citata:

Pradžioje rašė Dovis. (Post 241250)
Va čia : http://www.autogidas.lt/mercedes-ben...124307168.html ledas <3 pats tokio norėčiau.

bet sesė tokio nenori, plius ieškomas priekiu arba visais ratais varomas automobilis. Nes teisės ką tik išlaikytos, tai, kad žiema klevas neturėtų bėdų.

Dovis. 2012-11-23 15:32

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 241251)
bet sesė tokio nenori, plius ieškomas priekiu arba visais ratais varomas automobilis. Nes teisės ką tik išlaikytos, tai, kad žiema klevas neturėtų bėdų.

Apie tai ir pagalvojau, kad norės priekiu, šiaip šitas Hyundai atrodo tikrai geras, ir metai geri. manau vertas dėmesio automoilis, bet va čia kaip tikrinti jį nežinau.. :ne:

yamato 2012-11-23 15:55

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 241251)
bet sesė tokio nenori, plius ieškomas priekiu arba visais ratais varomas automobilis. Nes teisės ką tik išlaikytos, tai, kad žiema klevas neturėtų bėdų.

reikia nepagailėti pinigų gerai gumai ir viskas bus ok ir su galu varomu ;)
o šiaip tai patarčiau nulėkt į kokią uždarą aikštelę kai bus daug sniego ir slidu, duot "pasidraskyt" kad pajaustų, kaip ta mašina elgiasi visokiomis slidžiomis situacijomis :)
Pernai mano sesuo taip pat išsilaikė teises prieš žiemą, bet kai pamačiau, kaip ji važinėja, kai slidu, važiavom pasivažinėt kitur :xx:

woodoooo 2012-11-23 16:05

Citata:

Pradžioje rašė Dovis. (Post 241250)
Va čia : http://www.autogidas.lt/mercedes-ben...124307168.html ledas <3 pats tokio norėčiau.

kiek teko susidurti tai nei viena pana nesake kad w210 grazi masina ir pati tokio noretu :)

vanix 2012-11-23 16:23

Citata:

Pradžioje rašė woodoooo (Post 241256)
kiek teko susidurti tai nei viena pana nesake kad w210 grazi masina ir pati tokio noretu :)

+1 sita irgi pastebejau :xx:

Finalfour 2012-11-23 16:25

Citata:

Pradžioje rašė woodoooo (Post 241256)
kiek teko susidurti tai nei viena pana nesake kad w210 grazi masina ir pati tokio noretu :)

Butent. Absurdas kisti panai W210. As anaiptol, esu girdejes toki pasakyma, kad ackarikas mersas toks urodas, kad slykstu net prie jo duru rankenos prisiliesti :xx:
Nieko izeisti nenoriu, bet w210 man taip pat toli grazu ne grozio etalonas. Ir Apple sesuo tame tuburone 100x geriau ziuresis nei w210 tam :) Apple, jei jau i usa masinukus sese patrauke, tad i eclipse 4g tegul uzmeta aki, ten irgi panasaus stiliaus auto, bet bent jau ne hyundai :)

Tech-nic 2012-11-23 16:47

o kuom hyundai blogas?? kokybe nemanau ,kad atsilieka eclipse 4g kaiminka turi su dujom, jau 4 metai laksto jokiu bedu, sako gera masina :) na eclipse gal jai ir labiau patiks, pabandyt verta :)

Artunas 2012-11-23 17:43

Citata:

Pradžioje rašė woodoooo (Post 241256)
kiek teko susidurti tai nei viena pana nesake kad w210 grazi masina ir pati tokio noretu :)

Nes w210 ir nėra graži masina tegu neiisezeidzia šių mašinų savininkai, bet w210 man asmeniskai pats negražiausias mersas. Net pamenu kai pirma kart ji pamačiau, pagalvojau, nu ir baisus, matyt reikia laiko kad prie jo priprasti, bet nepripratau.

Tomskis 2012-11-23 17:48

tai cia tik tavo nuomone, man pvz pats graziausias mersas w210.

Artunas 2012-11-23 17:54

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 241271)
tai cia tik tavo nuomone, man pvz pats graziausias mersas w210.

Aš ir rašiau, "man asmeniskai"

Apple 2012-11-23 17:59

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 241259)
Butent. Absurdas kisti panai W210. As anaiptol, esu girdejes toki pasakyma, kad ackarikas mersas toks urodas, kad slykstu net prie jo duru rankenos prisiliesti :xx:
Nieko izeisti nenoriu, bet w210 man taip pat toli grazu ne grozio etalonas. Ir Apple sesuo tame tuburone 100x geriau ziuresis nei w210 tam :) Apple, jei jau i usa masinukus sese patrauke, tad i eclipse 4g tegul uzmeta aki, ten irgi panasaus stiliaus auto, bet bent jau ne hyundai :)

Hyundai ir mitsubishi tai praktiškai tokios pat mašinos, detalės visos tos pačios :) (nežinau ar šito taip pat, bet anskčiau bendra gamykla buvo. Į eklipsus žiūrėjau, bet kad visi 3litriniai nesamoningi varikliai :) niekam jie nereikalingi. Ryja daug o galios nėra. Norisi taupesnio siek tiek.

Apple 2012-11-23 18:01

Citata:

Pradžioje rašė arturas7x (Post 241262)
Mano patarimas ,nepirk amerikono kol foto nepamatei is usa:) Nes bus kaip man su C32AMG. Ir servise tikrino ,apziurejo ,pasake,kad labai geras mersas:) kol foto neparejo...tada ir pamaciau ale koks ten geras mersas buvo,tiesiog gal ir vaziuos gerai,atrodys tobulai bet saugumo atzvilgiu didelis nulis..Tuo labiau ,kad variklis 360ag ,tai saugumas tikrai aktualus. O lietuviai taip moka padaryti,kad tikrai ledas atrodys kol avarijos nepadarysi... Aisku cia varikliukas negalingas,bet cupas tai nera didele masina. Taip,kad ir 25 baksai manau nedaug,paliginus su saugumu.

Tai aš dėl to ir noriu pamatyti foto, kaip buvo subaladotas :) nes daužtas buvo į šoną, tai vat ar į šoną iki vidurio, ar tik lengvai aplankstytas. O foto niekaip negaliu gaut. Reiks nuvažiuoti apžiūrėti ir jei patiks tada gal prasichekint uz 25 baksus ir bus aisku kaip ir kas.

simaso 2012-11-23 18:04

Citata:

Pradžioje rašė woodoooo (Post 241256)
kiek teko susidurti tai nei viena pana nesake kad w210 grazi masina ir pati tokio noretu :)

todėl, kad tai nemoteriška mašina. kaip pvz nei viena moteris kiek klausiau nepasakė, kad g klasė yra graži mašina ;]
Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 241259)
Butent. Absurdas kisti panai W210. As anaiptol, esu girdejes toki pasakyma, kad ackarikas mersas toks urodas, kad slykstu net prie jo duru rankenos prisiliesti :xx:
Nieko izeisti nenoriu, bet w210 man taip pat toli grazu ne grozio etalonas. Ir Apple sesuo tame tuburone 100x geriau ziuresis nei w210 tam :) Apple, jei jau i usa masinukus sese patrauke, tad i eclipse 4g tegul uzmeta aki, ten irgi panasaus stiliaus auto, bet bent jau ne hyundai :)

aš tai esu girdėjęs tokį pasakymą: Ant merso turi pinigų, o ant benzino - ne ;D jau sutemo, gali važiuot užsipilt

Finalfour 2012-11-23 18:39

Nors ir pabrezeme, kad tai tik musu nuomone, ir del skonio nesigincijama, kas ispeike W210 isvaizda, bet vis tiek kai kam labai skaudziai uzmynem :) Matyt, net ir w210 savininkai pasamoneje supranta, kad pabaisa tas ju mersas, kad taip skauda :)

Hunter 2012-11-23 18:59

Na turejau ir as w210, nu tikrai nera grazuolis, bet cia labiau skonio reikalas.
Kita vertus Klevo lapui ale sportine masina irgi labai gudrus pasirinkimas :D

Finalfour 2012-11-23 19:11

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 241291)
Na turejau ir as w210, nu tikrai nera grazuolis, bet cia labiau skonio reikalas.
Kita vertus Klevo lapui ale sportine masina irgi labai gudrus pasirinkimas :D

Tai kad tas hyundai tik sportiskos isvaizdos automobilis :) Bet mergaitei pats tas zinok :)
Dar yra tokia auto Toyota celica, nezinau kaip dabar, bet dar visai neseniai kas antra pana slapia nuo jos buvo :)

simaso 2012-11-23 19:41

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 241287)
Nors ir pabrezeme, kad tai tik musu nuomone, ir del skonio nesigincijama, kas ispeike W210 isvaizda, bet vis tiek kai kam labai skaudziai uzmynem :) Matyt, net ir w210 savininkai pasamoneje supranta, kad pabaisa tas ju mersas, kad taip skauda :)

man neskauda ir visur turiu savo nuomonę, bet nemanau, kad šmeižt w210, kuris yra kam patinka yra protinga. ypač mb forume ;] o tamsta kaip šunytis pajutęs palaikimą ir laisvę vėl pradėjot svaigt, nors kažkada buvot apramintas šiuo klausimu ;]

Finalfour 2012-11-23 19:46

Citata:

Pradžioje rašė simaso (Post 241305)
man neskauda ir visur turiu savo nuomonę, bet nemanau, kad šmeižt w210, kuris yra kam patinka yra protinga. ypač mb forume ;] o tamsta kaip šunytis pajutęs palaikimą ir laisvę vėl pradėjot svaigt, nors kažkada buvot apramintas šiuo klausimu ;]

Nesikarsciuok, pats perejai prie agresijos. Tu cia vienas taip skausmingai reaguoji i bet kokia krtitika w210, idomu kodel? :) Vat ir as turiu nuomone apie w210, kam pult uz tai? Eik geriau paziuresi kaip Zalgiris Caja Laboral lupa, ir pamirsi ta savo w210 :xx:

Tomskis 2012-11-23 19:47

kas tas zalgiris?

Finalfour 2012-11-23 19:49

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 241308)
kas tas zalgiris?

Midaus balzamas toks http://www.vynomeka.lt/alkoholiniai-...-dez-05-l.html ;)

simaso 2012-11-23 19:50

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 241307)
Nesikarsciuok, pats perejai prie agresijos. Tu cia vienas taip skausmingai reaguoji i bet kokia krtitika w210, idomu kodel? :) Vat ir as turiu nuomone apie w210, kam pult uz tai? Eik geriau paziuresi kaip Zalgiris Caja Laboral lupa, ir pamirsi ta savo w210 :xx:

klaidingai viską supratai, man nei kiek nekaršta, tiesiog
mėgstu pakovot už save ;]]

Tomskis 2012-11-23 19:56

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 241310)

turetu but neblogas

Artunas 2012-11-23 21:23

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 241308)
kas tas zalgiris?

Čia tokia komanda, apie kurios pergales rašo net Lietuvos rytas!

MBD 2012-11-23 22:34

Citata:

Pradžioje rašė simaso (Post 241305)
man neskauda ir visur turiu savo nuomonę, bet nemanau, kad šmeižt w210, kuris yra kam patinka yra protinga. ypač mb forume ;] o tamsta kaip šunytis pajutęs palaikimą ir laisvę vėl pradėjot svaigt, nors kažkada buvot apramintas šiuo klausimu ;]

:xx::xx::xx::xx::xx::xx:

Apple 2012-11-23 22:42

chebra, nesipykit :xx: geriau padekit mano sesei masina issirinkti :aciu:

bet tai tikrai nebus w210.

jau geriau w203 :lithuania:

Hunter 2012-11-23 22:53

w203 4 matic

Finalfour 2012-11-23 23:02

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 241337)
chebra, nesipykit :xx: geriau padekit mano sesei masina issirinkti :aciu:

bet tai tikrai nebus w210.

jau geriau w203 :lithuania:

http://auto.plius.lt/skelbimai/toyot...s-2475432.html
Tik kaina aisku neypac draugiska, bet kokybe irgi ne hyundai, o ir isvaizda daugumai mergaiciu :seile:
Beja, kiek pinigu ji nori ir gali moket?
Edit:
O sita pardavineja vienas mitsubishi klubo forumietis, geras, pamenu su juo bendraudavom kai pats eclipsa toki turejau. Tai tikrai zinau kad i sita daug meiles ideta, p ir spalva tavo sesei manau labai patiks, parodyk sita ;)
http://auto.plius.lt/skelbimai/mitsu...s-2555322.html

Dovis. 2012-11-24 00:27

Audi nežiūrėjot? arba skoda, volvo, rover? nepatinka? už maždaug tokią pačia sumą gana gerą gali paimti, taip pat Lietuvoje neeksploatuota..

vanix 2012-11-24 00:40

Finalfour, rasai koks baisus yra W210, bet tas tavo siulomas eclipse mano akiai visiskas urodas, ypac galine dalis. Dar jauciu ryja nemazai tas 2,3 variklis. O ka degulu rusis nesvarbu ir detaliu kainos irgi? Pasiulyciau tada Citroen C4. Zinau, kad patinka jis mergaitem ;)

Apple 2012-11-24 07:12

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 241347)
http://auto.plius.lt/skelbimai/toyot...s-2475432.html
Tik kaina aisku neypac draugiska, bet kokybe irgi ne hyundai, o ir isvaizda daugumai mergaiciu :seile:
Beja, kiek pinigu ji nori ir gali moket?
Edit:
O sita pardavineja vienas mitsubishi klubo forumietis, geras, pamenu su juo bendraudavom kai pats eclipsa toki turejau. Tai tikrai zinau kad i sita daug meiles ideta, p ir spalva tavo sesei manau labai patiks, parodyk sita ;)
http://auto.plius.lt/skelbimai/mitsu...s-2555322.html

Nemanau, kad Hyundai nusileidžia kokybe Mitsubishi :) man asmeniškai Hyundajus geriau atrodo.

Citata:

Pradžioje rašė Dovis. (Post 241360)
Audi nežiūrėjot? arba skoda, volvo, rover? nepatinka? už maždaug tokią pačia sumą gana gerą gali paimti, taip pat Lietuvoje neeksploatuota..

Suma +- 15k lt. Audi už tokią sumą gali tik morališkai pasenusią A3 paimti. O norisi, kad butu isvaizdus automobilis, sportiskesnes isvaizdos. Volvo S60 tevas siulo, bet man ji nemoteriska masina, nors sesei visai patinka. Bet labiausiai litu kupe kebulu automobilis.

Citata:

Pradžioje rašė vanix (Post 241364)
Finalfour, rasai koks baisus yra W210, bet tas tavo siulomas eclipse mano akiai visiskas urodas, ypac galine dalis. Dar jauciu ryja nemazai tas 2,3 variklis. O ka degulu rusis nesvarbu ir detaliu kainos irgi? Pasiulyciau tada Citroen C4. Zinau, kad patinka jis mergaitem ;)

Tevas prancuzo niekada gyvenime nepirks :D degalu rusis nesvarbi, o detaliu kainos visu automobiliu nestebuklas siais laikais. Be to kiek domejausi Hyundai, tai butent Coupe/Tiburon modelis yra patikimas ir neproblematiskas.

simaso 2012-11-24 07:37

Audi a2 nepatinka ? stilinga, nedidelių gabaritų, ekonomiška ;] http://auto.plius.lt/skelbimai/audi-...s-2519282.html

Hunter 2012-11-24 10:47

Citata:

Pradžioje rašė Dovis. (Post 241360)
Audi nežiūrėjot? arba skoda, volvo, rover? nepatinka? už maždaug tokią pačia sumą gana gerą gali paimti, taip pat Lietuvoje neeksploatuota..

Gal jau nebeviduriuok.

O jau hyunday tai geriau negu citroen, gal nebesvaikit :D
O del galu varomos tai maziau svaikit, geriau nupirkt naujas geras dygliuotas padangas ir jokio skirtumo kuo ten ji varoma. ESP/ASR/ABS/BAS+dygliuots geros padangos ir jokio skerso nebus
O tada jau pasirinkimas ir C, CLK, CLC.

Finalfour 2012-11-24 11:20

Citata:

Pradžioje rašė vanix (Post 241364)
Finalfour, rasai koks baisus yra W210, bet tas tavo siulomas eclipse mano akiai visiskas urodas, ypac galine dalis. Dar jauciu ryja nemazai tas 2,3 variklis. O ka degulu rusis nesvarbu ir detaliu kainos irgi? Pasiulyciau tada Citroen C4. Zinau, kad patinka jis mergaitem ;)

Del variklio - taip, siu eclipsu 3g kur kas labiau vertinamas 3.0 variklis, nes rija beveik taip pat, o vaziuoja visai kitaip :) Detaliu kainos - viskas ten eina nuo galanto, net i parduotuve atejus geriau net nesakyti, kad reikia ko nors eclipsui, is karto sakai galantui tu ir tu metu ir viskas, paprasciau buna :) Aisku, nekalbu apie kebulo dalis.
O del urodumo - nu tai cia gi simtaji karta sakau, skonio reikalas :) Na vkus i na cvet druzej net. Tik kai kas pavadina eclipsa ar hyundaju ar dar ka urodu, man giliai vienodai, o vat w210 izeidineti jau nevalia ;)
Nepamirstam, kad renkam auto mergaitei. Ir reikia pameginti pazvelgti per jos prizme. Garantuoju, kad ja nuo to W210 sutampys ir net negalvodama rinksis eclipse/tiburona/celica ir pan. stiliaus cupe.
O jeigu kazkam geriau atrodo jauna mergina islipanti is w210 negu is Celicos, tai...

juozavas 2012-11-24 11:23

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 241347)

Tai kad daužta šita eklipsė, į kapoto tarpus pažiūrėkit.

juozavas 2012-11-24 11:25

Citata:

=Finalfour;241385
O jeigu kazkam geriau atrodo jauna mergina islipanti is w210 negu is Celicos, tai...
Man pvz geriau už tuos plastikinius žaislinius kupus geriau atrodo mergina, išlipanti iš 123, arba iš kokio fordo pickup :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 00:30.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.