MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Aktualijos (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=19610)

simaso 2017-05-04 20:13

pilna visokių motyvacinių knygų. Donald Trumpo knyga 3eur kainuoja, o poveikis irgi juntamas :)

vampyras 2017-05-04 20:20

Citata:

Pradžioje rašė simaso (Post 472183)
pilna visokių motyvacinių knygų. Donald Trumpo knyga 3eur kainuoja, o poveikis irgi juntamas :)

jog tu eini pries srove mes visi senai zinom :D

simaso 2017-05-04 20:21

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 472186)
jog tu eini pries srove mes visi senai zinom :D

perskaitęs jo knyga dar didesnis debilas palikau :)

Apple 2017-05-04 20:26

manau dauguma nesupranta kodėl aš taip greižtai, gal net kartais nepagarbiai, įžūliai reiškiuosi šioje temoje. Tiesiog pokyčiai vyksta tuomet, kai tu išeini iš komforto zonos. Kol tu esi joje - niekas nesikeis. Tai ir bandau dauguma išstumti :xx: gal bent vienam kažkas pavyks, tai aš jausiuosi padaręs gerą darbą :)

ShotGun 2017-05-04 20:32

Mano sritis ne pardavimai, tai bet koks saves tobulinimas imanomas arba skaitant belekiek, arba per seminarus. Man, kaip biski patinginciam zmogui, tai visad atrode lengviau 1-2 dienos seminare (kur kazkas gyvena tuo, kuo desto, ir nupasakoja svarbiausius dalykus), nei kad keli tukst. puslapiu perskaitymo, su rizika ka nors praziopsot neidemiai skaitant.

vampyras 2017-05-04 20:37

Citata:

Pradžioje rašė simaso (Post 472187)
perskaitęs jo knyga dar didesnis debilas palikau :)

Pats kaltas jog bruda skaitai, butum geriau kokios propogandos laida paziurejes :D


Nezinau kaip kiti, man i metus min 10 dienu mokymu buna, ir min 10 valandu namie prie kompo praleidziu.
As einu su laiku, jaigu neisiu teks iseiti :)

Apple 2017-05-04 20:39

Tau sekasi :D
aš mokymams skiriu iki savaitės metuose, bet reik didinti iki 2 savaičių tą skaičių :)

aš pradėjau klausyti audio knygas, nes automobilyje praleidžiu labai daug laiko ir jis nueina veltui, tai stengiuosi jo nešvaistyti :)

Markko 2017-05-04 20:46

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 472189)
manau dauguma nesupranta kodėl aš taip greižtai, gal net kartais nepagarbiai, įžūliai reiškiuosi šioje temoje. Tiesiog pokyčiai vyksta tuomet, kai tu išeini iš komforto zonos. Kol tu esi joje - niekas nesikeis. Tai ir bandau dauguma išstumti :xx: gal bent vienam kažkas pavyks, tai aš jausiuosi padaręs gerą darbą :)

Kada paskutini karta tamsta isejote is komforto zonos ?:)

Apple 2017-05-04 20:57

Citata:

Pradžioje rašė Markko (Post 472195)
Kada paskutini karta tamsta isejote is komforto zonos ?:)

Siandien :)
Buvo ismatuotas rezultatas komforto zonoje, tada visi isvesti is komforto zonos ir rezultatas po to buvo 20% didesnis.

vampyras 2017-05-04 21:03

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 472194)
Tau sekasi :D
aš mokymams skiriu iki savaitės metuose, bet reik didinti iki 2 savaičių tą skaičių :)

aš pradėjau klausyti audio knygas, nes automobilyje praleidžiu labai daug laiko ir jis nueina veltui, tai stengiuosi jo nešvaistyti :)

Pas mane kitaip, arba tobuleji kasdiena, arba atsiras kuris labiau tobuleja ir tave pakeis.
P.s. mokymai nemokami tu tik rinkis ir svarbu islaikyk testus, merso politika, kuo daugiau mokytu tuo didesnes nuolaidos detalem ir t.t....


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 18:31.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.