MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Mobilieji telefonai (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=7954)

simaso 2013-11-01 20:21

Citata:

Pradžioje rašė Rykštė (Post 295912)
nu gal ne tik meiluzems parasyciau,juk nusikaltimas teoriskai yra ir padangu pardavimas nesumokant pajamu mokescio. atsius kita savaite ir Q10 nauja,bet jo kaina 270 svaru,tai taip rasinejimuisi sakyciau nemazai ir jei saugumas kaip paprastu sms,tai gal kaledoms kam nors geriau padovanosiu.

jei kur nors,ka nors perskaitysi sita tema -infornuok,mane labai domina.

nu jo, būtų idomu sužinot kaip ten yra.

Rykštė 2013-11-01 20:49

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 295911)
nu nu apsvieskit koks cia stebuklas tie blackberry, ko nezemisko yra juose?

matai tomski,tai verslui skirtas telefonas ir gali gyvent netoli sienos,uz sienos ar ant sienos-tai esmes nekeicia,tai verslininkams skirtas aparatas. :laugh:
tureciau kazka slept,is bedos galeciau rusisku rysiu naudotis,bb naudoju del savito stiliaus ir tikejausi privatumo.

Tomskis 2013-11-01 20:55

Citata:

Pradžioje rašė simaso (Post 295914)
blackberry yra brandas skirtas labiau verslo sektoriui. išskirtinumas - qwerty klaviatūra, e paštai, dizainas, saugumas, patvarumas, patikimumas, baterijos tarnavimo laikas, turi savo OS kaip ir koks iphone.

nu tai niekuo nesikiria nuo nokios ar samsung?:)

simaso 2013-11-01 21:14

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 295921)
nu tai niekuo nesikiria nuo nokios ar samsung?:)

čia tas pats, kaip bandyt išaiškint paprastam vartotojui, kad thinkpadai yra geri kompai arba, kad g klasė yra ac..jienas džipas ;] kol pats nepaturėsi blackberrio, tol nesuprasi ar jis tau limpa ar ne. aš buvau erricsonų fanas, poto sonyerricsonų, bet pabandžius bb, supratau ko man iš tikrujų reikia.

Tomskis 2013-11-01 22:11

ne nu po ericssonu tai bet kuris telefonas ispudingas :D

simaso 2013-11-01 22:22

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 295930)
ne nu po ericssonu tai bet kuris telefonas ispudingas :D

erricson t10s buvo mano pirmas telefonas. erricsonai visada buvo savotiško stiliaus. kai susijungė su sony, bižki nublanko, tapo nebetokiais išskirtiniais. turėjau ir nokia, tai nulis emocijų - nei kažkuo geras, nei blogas ;]

MBLORINSER 2013-11-01 23:06

Pirmas mano buvo alcatel,is visi kiti sonyerixson. Na dabar beliko sony. Šiuo metu sony Xperia T. Zmonos Xperia P. Man jie geriausi. Ai tiesa dar turejau kaip antrą tel. Nokia kažkoke su carlzeic optika na ta tuo laiku gražiai fotografavo, dabar uošvė jų trina jau 3 metai. Dar gyvas.

FUN500 2013-11-21 20:41

Pasiulykit kas koki tel, apie juos daug neismanau, bet privalumai butu:
Baterija minimum 2 dienas turetu atlaikyti. Ekranas kuo didesnis nes naudojamas ir internetui bus. Kaina ko mazesne, negaliu priversti saves atiduoti 2000 uz tel, kompams ir tel visada gailiu pinigu. Bet manau 600-700 neisgasdintu. Naujas/ nauduotas nera reiksmes, svarbu kad atrodytu ne utilizacijai.. Linkstu labiau ties sony ten v t dar kazkokie modeliai. Bet net skirtumo tarp ju nezinau))
Prasvietinkit
P.s. nauduojamas modelis Nokia6020:)

Apple 2013-11-21 22:18

Tokio telefono kaip tu nori siai dienai rinkoje nera :) jau gali baigti paieskas.

Pirmas dalykas, kad nei vienas telefonas su dideliu ekranu nekaikys ilgiau nei para normaliai naudojant. Ir antras dalykas, kad nei vienas normalus telefonas su dideliu ekranu nekainuos 600 lt :)

Robis 2013-11-21 22:21

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 299407)
Tokio telefono kaip tu nori siai dienai rinkoje nera :) jau gali baigti paieskas.

Pirmas dalykas, kad nei vienas telefonas su dideliu ekranu nekaikys ilgiau nei para normaliai naudojant. Ir antras dalykas, kad nei vienas normalus telefonas su dideliu ekranu nekainuos 600 lt :)

naudotas nebent koks S3, nors nelabai į kainą įsipaišo ir kad batkė laikytų 2paras tai naivu tikėtis.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 19:55.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.