MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   KlaidoV W211 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=16383)

sportbatis 2015-06-19 17:42

errorai, tu dar cia pamandravok, surasiu ir idesiu i cia tavo postus is fb. kur postinai i studentu grupe, pameni? :juokiasi::daro:

KlaidasV 2015-06-19 18:52

Citata:

Pradžioje rašė P3 (Post 394674)
O nebuvo lengviau pirkti kazka kito, bet ne ex taxa su rida arti limono??

Tu net nekomentuok siame garaze, aiskus veikejas, jau spejau prisiskaityti apie tave :)
O atsakymas, pirkau tai kas man patinka ir ka as noru, pirkau ne del taves ir ne del kitu auto, o tuo labiau neimu paskolu kaip tu del auto tvarkymo ar pirkimo :thumbsdown::juokiasi:

P3 2015-06-19 18:55

Citata:

Pradžioje rašė KlaidasV (Post 394692)
Tu net nekomentuok siame garaze, aiskus veikejas, jau spejau prisiskaityti apie tave :)
O atsakymas, pirkau tai kas man patinka ir ka as noru, pirkau ne del taves ir ne del kitu auto, o tuo labiau neimu paskolu kaip tu del auto tvarkymo ar pirkimo :thumbsdown::juokiasi:

Parodyk kur rasiau, kad imta paskola auto tvarkymui?? Per jaunas narys dar esi, kad galetum cia bangas kelti.
Tu irgi aiskus veikejas, kuris apsizioplino pirkdamas (matomai del ziniu stokos) ir kaip butu gaila paime taxa...
Bet kiek esu pastebejes, tie veikejai kurie nezinodami nuperka taxus-beveik nei vienas nesako, kad gailisi, kad rida milijonine ar pan., taciau tyliai pardavineja ir iesko kito panasaus nelaimelio:juokiasi:

egidijus dk 2015-06-19 18:58

Citata:

Pradžioje rašė P3 (Post 394694)
Parodyk kur rasiau, kad imta paskola auto tvarkymui?? Per jaunas narys dar esi, kad galetum cia bangas kelti.
Tu irgi aiskus veikejas, kuris apsizioplino pirkdamas (matomai del ziniu stokos) ir kaip butu gaila paime taxa...
Bet kiek esu pastebejes, tie veikejai kurie nezinodami nuperka taxus-beveik nei vienas nesako, kad gailisi, kad rida milijonine ar pan., taciau tyliai pardavineja ir iesko kito panasaus nelaimelio:juokiasi:

P3 tu esi toks senas veikejas tam forume. Ka geriau pabuk tyliai.

P3 2015-06-19 19:00

Citata:

Pradžioje rašė KlaidasV (Post 394692)
Tu net nekomentuok siame garaze, aiskus veikejas, jau spejau prisiskaityti apie tave :)
O atsakymas, pirkau tai kas man patinka ir ka as noru, pirkau ne del taves ir ne del kitu auto, o tuo labiau neimu paskolu kaip tu del auto tvarkymo ar pirkimo :thumbsdown::juokiasi:

Be to manau jau geriau paimti paskola auto pirkimui, nei pirkti ex taxa ;)
Cia aisku tik mano nuomone, as galiu ir klysti.

Rykštė 2015-06-19 19:02

Citata:

Pradžioje rašė sportbatis (Post 394678)
errorai, tu dar cia pamandravok, surasiu ir idesiu i cia tavo postus is fb. kur postinai i studentu grupe, pameni? :juokiasi::daro:

papostink jau,nes siandien hyper aktyvus tapo. :daro:

sportbatis 2015-06-19 19:21

1 Attachment(s)
Citata:

Pradžioje rašė Rykštė (Post 394698)
papostink jau,nes siandien hyper aktyvus tapo. :daro:


sitas bairis pagrindinis. buvo ir geresniu, bet jau nerandu. turekit omeny, kad viskas vyksta studentu grupej, o erroras tikrai ne studentas :D

KlaidasV 2015-06-19 19:26

Citata:

Pradžioje rašė P3 (Post 394694)
Parodyk kur rasiau, kad imta paskola auto tvarkymui?? Per jaunas narys dar esi, kad galetum cia bangas kelti.
Tu irgi aiskus veikejas, kuris apsizioplino pirkdamas (matomai del ziniu stokos) ir kaip butu gaila paime taxa...
Bet kiek esu pastebejes, tie veikejai kurie nezinodami nuperka taxus-beveik nei vienas nesako, kad gailisi, kad rida milijonine ar pan., taciau tyliai pardavineja ir iesko kito panasaus nelaimelio:juokiasi:

Zmogau pabuk tyliai :D Nes tikrai tu daugiau verki nei as :D Man visiskai nusisikti kas buvo taxas ar troleibusas :D
Vazineju ir bedu nematau :D
O tu kaip ten sakei imei ir imk tas paskola auto tvarkymui :D Prisiperka 5.5 paskui neturi is ko nuo tasko A iki B nuvaziuoti :D Jau nekalbu apie remontus silberyje kur girdejau kaip tu ten tvarkai ir kaip ten tavo s600 ledinis :D :D
Gerai, kad jaunas esu, o ne kai tu nesubrendes pagal metus :D

KlaidasV 2015-06-19 19:31

Citata:

Pradžioje rašė sportbatis (Post 394706)
sitas bairis pagrindinis. buvo ir geresniu, bet jau nerandu. turekit omeny, kad viskas vyksta studentu grupej, o erroras tikrai ne studentas :D

Prie to pacio :D
su grupe Studentes :D

munde8 2015-06-19 19:38

Citata:

Pradžioje rašė sportbatis (Post 394706)
sitas bairis pagrindinis. buvo ir geresniu, bet jau nerandu. turekit omeny, kad viskas vyksta studentu grupej, o erroras tikrai ne studentas :D

ryskiai fetisa megsta :D rimts kents :thumbsup:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 19:11.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.