MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Skyrelis Policijai (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=103)
-   -   Ar pastatęs automobilį netvarkingai PC aikštelėje galiu gauti baudą? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=13737)

exxon 2016-03-23 12:00

as su tikrais buvau ta karta tik teisiu neturejau:) nu papulsit kada plungej pamatysit kaip vviskas pagal istatymo raide:D

Hunter 2016-03-23 12:05

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 427194)
Ner ko skustis paskui kad dvi val komisariate laiko :) Apsikraunat sau problemu ir kitiem gaisinat laika. Kai papulsi i avarija ir numirsi ligoninej kol issaiskins tavo kraujo grupe... nors jau nebesvarbu bus :)

Dabar kraujo grupes nežiūri į teises, testas yra greitesnis ir patikimesnis

pucenas 2016-03-23 12:08

Citata:

Pradžioje rašė exxon (Post 427196)
as su tikrais buvau ta karta tik teisiu neturejau:) nu papulsit kada plungej pamatysit kaip vviskas pagal istatymo raide:D

tai kai jsu nesiveziojat dokumentu tai ir sakot, kad pagal raide. o jai viskas tvarkoi pagal raide ar pagal lempa visaks vyksta, kelios minutes ir gero kelio :)

exxon 2016-03-23 12:13

buvau pametes teises, tris kartus sustabde. klaipedoj praejau su pasu. palangoj nereikejo net paso. savo kaime gavau bauda. nelabai jauciuos kaltas kazkokios korteles neturedamas kai dabar viska per minute patikrint galima. tiesiog kartais perdetai atsakingai atlieka pareigas. plungej net yra nezymeta masina katra pacukus gaudo. jau ratu neprasuksi:)) kameru pilna visur. saugiai gyvenam kelyje

pucenas 2016-03-23 12:16

Citata:

Pradžioje rašė exxon (Post 427201)
buvau pametes teises, tris kartus sustabde. klaipedoj praejau su pasu. palangoj nereikejo net paso. savo kaime gavau bauda. nelabai jauciuos kaltas kazkokios korteles neturedamas kai dabar viska per minute patikrint galima. tiesiog kartais perdetai atsakingai atlieka pareigas. plungej net yra nezymeta masina katra pacukus gaudo. jau ratu neprasuksi:)) kameru pilna visur. saugiai gyvenam kelyje

nu bet, niekaip nesuprantu as jusu, butinai priesintis ir viskas,yra tvarka yra istatymai ir visaks, jus kaip tas yzymusis bedarbis lietuvos ( nezinau pavardes) bet jis dirbtu jai jam moketu 1000 euru ar daugiau, o db neapsimoka geirau pasalpa gauti. taip ir jus nevsivezioju nubaude, bet nesijauciu kaltas.

Somesword 2016-03-23 12:17

tai po galais spaminat ne i tema :D

Buvau nuvaziaves, pasirodo per e-policija bicas kazkoks pafotkino lempiskai, imete foto, tie is klaipedos atsiunte nurodyma man bauda isstumti.
jeigu nesutinki, gali nemoket, ateit i svarstyma pateikt argumentus.. gaut 96 eurus skolu ir vaziuot namo :D

PC teritorija yra privati zeme. Tas zenklinimas neturi galios. Negali ji man paneigti. Primygtinai siulo pasirodyt svarstyme ir apskust. Man ten policininke aiskina, ta taisykle, kuri ir paveikslelis net nupiestas gartveje ir panasiai...

Net foto negalejau pamatyt, nes kabinetas uzrakintas, kazkokio zmogaus o ji priejimo neturi :D :D policija... saugoti ginti paDETI ;)

Tomskis 2016-03-23 14:29

Privati neprivati, taisykles visur galioja. Buna zenklus / zenklinima derina kazkaip su savivaldybe, kad ir pvz baltos lenteles REZERVUOTA stovejimo vieta jos kaip ir negaliojancios, bet kai yra suderintos su savivaldybe tada jos galioja ir privacioj teritorijoj

simaso 2016-03-23 15:08

yra dar toks dalykas kaip žmogiškumas ir kultūra.

Hunter 2016-03-23 15:11

apskusk teismui jeigu jautiesi teisus
Realiai į tuos vadinamus "svarstymus" net neverta eiti jeigu nesi pasiruošęs skųsti teismui, nes per svarstymą duos vidutinę baudą, kai iškart gali susimokėt pusę minimalios

sportbatis 2016-03-23 15:37

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 427210)
apskusk teismui jeigu jautiesi teisus
Realiai į tuos vadinamus "svarstymus" net neverta eiti jeigu nesi pasiruošęs skųsti teismui, nes per svarstymą duos vidutinę baudą, kai iškart gali susimokėt pusę minimalios

Tiesiai į dešimtuką. Žinant kolegos karštą būdą tai ir maksimalią gali gauti :D


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 00:24.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.