MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Apie Viską (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=102)
-   -   MB1 Pažintys. Ieškau vyro su MB... (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=2467)

arbuzas 2009-08-28 14:47

Citata:

Pradžioje rašė 4eye (Post 37038)
saves tikrai negaila, taciau idomu ka zmona pasakytu :) :daro:

Ka ka? Nieko gero :)

arbuzas 2009-08-28 14:48

Labai naivu tiketis vieniso mersedeso vairuotojo. Dazniausiai mersistai turi viena ir daugiau mergina(u) :D :D :D Sekmes paieskose.

Jolcikas 2009-08-28 16:33

Citata:

Pradžioje rašė Rena (Post 37008)
Jexx - čia kuo susiję su tema? Kad į tave vilčių nedėčiau? :xx::xx::xx::xx:
Nagi vyrai - ar nebėra nei vieno laisvo? Ar taip savęs gaila? Ar MB gaila? Ar taip šunų nemėgstat? :bounce::bounce::bounce:


negi nieko nerandi normaliuose pazinciu portaluose,kad reikia net eiti i mersistu foruma? cia renkasi rimti ir atsidave MB zmones,kuriems nemanau kad rupi pazintys,geriau sukurtum tema ,,kokias priemones naudojat savo mersiukui ciustint?,, ar ,,ka naujo isidejei i savo mb?,, :)
nieko asmenisko,bet nemanau kad cia ta vieta ir laikas:blush:
p.s. malonu kad atsirado dar mersais besidominciu merginu

a-1 2009-08-28 19:31

rena, man atrodo teks tau kartele nuleist zemiau, gal MB nebutinai universalas, arba su universalu bet nebutinai laisvas, kad butu....hm, dilema :confused:

Mauqlis 2009-08-28 19:46

Pastebejau kad vaikinukas Puchenas tave pakybintu bet jis su coupe :geda:

Aistė 2009-08-28 20:16

Citata:

Pradžioje rašė Jolcikas (Post 37046)
negi nieko nerandi normaliuose pazinciu portaluose,kad reikia net eiti i mersistu foruma? cia renkasi rimti ir atsidave MB zmones,kuriems nemanau kad rupi pazintys,geriau sukurtum tema ,,kokias priemones naudojat savo mersiukui ciustint?,, ar ,,ka naujo isidejei i savo mb?,, :)
nieko asmenisko,bet nemanau kad cia ta vieta ir laikas:blush:


giliai kvepuojam ir atsipalaiduojam. nesuprantu kodel visi sia tema priima uz gryna piniga. gi cia siaip juokais viskas. o nepagalvojai, kad galbut jai ir nereikia nieko niekur ieskoti?
p.s. nei viena rimta, ismintinga moteris, nenores vyro atsidavusio mersui. bent jau as tai tikrai ne.

mikis 2009-08-28 20:39

Citata:

Pradžioje rašė Aistė (Post 37059)
p.s. nei viena rimta, ismintinga moteris, nenores vyro atsidavusio mersui. bent jau as tai tikrai ne.

o tokiu dar yra ? :-S

Jolcikas 2009-08-28 20:40

Citata:

Pradžioje rašė Aistė (Post 37059)
giliai kvepuojam ir atsipalaiduojam. nesuprantu kodel visi sia tema priima uz gryna piniga. gi cia siaip juokais viskas. o nepagalvojai, kad galbut jai ir nereikia nieko niekur ieskoti?
p.s. nei viena rimta, ismintinga moteris, nenores vyro atsidavusio mersui. bent jau as tai tikrai ne.


na as manau esu pakankamai rimta ir ismintinga,bet va turiu mersista:blush: ir tuo dziaugiuosi,nes jis mane apsviecia masinu klausimais ir tada puikiai jauciuosi diskutuodama su vaikinais apie automibilius.ir net kiek pastebejau jie tai begalo vertina:p

Aistė 2009-08-28 20:46

Citata:

Pradžioje rašė Jolcikas (Post 37067)
na as manau esu pakankamai rimta ir ismintinga,bet va turiu mersista:blush: ir tuo dziaugiuosi,nes jis mane apsviecia masinu klausimais ir tada puikiai jauciuosi diskutuodama su vaikinais apie automibilius.ir net kiek pastebejau jie tai begalo vertina:p

geras :D. zmogus gali hobi tureti, daryti tai kas jam patinka. bet atsiduoti masinai... mano manymu skysta ir nebrandu. kam reikalingas vyras kuris labiau sokinetu apie masina, nei apie zmona ir savo seima? na bet cia tik mano nuomone :). o be to visais klausimais man patinka labiau paciai sviestis :xx:

Edgis 2009-08-28 20:48

Citata:

Pradžioje rašė Aistė (Post 37059)
p.s. nei viena rimta, ismintinga moteris, nenores vyro atsidavusio mersui.

Atsidavimas nelygu atsidavimui... Prie altoriaus savo MB tikrai neridensiu, nors jis man ir labai patinka:D Tai čia ir yra hobis, bet jau moteris ims pavyduliauti mašinai...:unreal: Nežinau, keistokai skambėtu:mano draugas man neištikimas su automobiliu:D Automobilis yra vyro antri namai, paguodos šaltinis kai žmona ar mergina jo nesupranta...kažkur buvo staripsnis juoko formoj apie vyrus ir automobilius, net savąjai rodžiau, sake 75% apie mane:xx: Bet ji kažkaip nesureikšmina to dalyko, kad tvarkau, prižiūriu ir „atsiduodu“ savo MB, nors ir grįžtu tepaluotom rankom, kvepaintis Saliarka Nr5:)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 06:39.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.