MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   jokerris MB c124 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=11724)

juozavas 2013-04-02 20:47

jokerri, na čia ne pirmas kartas, kai nuoširdi žmogaus iniciatyva sutinkama su kažkokiu neargumentuotu, "iš lempos" ištrauktu kritikavimu, pykčiu, gal net pavydu. Nekreipk dėmesio į tokius :) viskas gerai, dėl ko vyksta mb judėjimas, populiarinamas ženklas, ir pan. Nesakau, kad man patinka ar gražu/negražu - bet tau ir dzin, kas man atrodo. Sakau, kad sveikinu iniciatyvą :isveik:

jokerris 2013-04-02 21:00

Juozavai, viskas ok, tam ir yra forumai, kad bendrauti su bendraminčiais, tik kai kurie turi bendravimo bei minčių išdėstymo problemų, reikia ir juos suprasti.:isveik:

Artunas 2013-04-02 21:07

Citata:

Pradžioje rašė jokerris (Post 264013)
:laugh: haters gonna hate.. :D vanix'ai, pamenu ant parškinėlių puikavosi toks užrašas
pradėsiu nuo to, jog čia mano ne kasdieninė mašina, su ja tiesiog laisvalaikiu pasikratau, o tai man labai net priimtina. grožio sąvoka labai skirtinga, pasaulis nuo to tik grąžesnis;)
Tik keista jūsų tokio skeptiško nusistatymo, juk čia eksperimentinis, laisvalaikio bei hobio padarinys, kuris kaskart kažkaip keisis iki kol suaugsiu ir neberūpės tokie dalykai (abejoju), arba nebebus minčių.
Ir aplamai aš savo foto idėjau tik todėl, jog parodyti, kad MB nebūtinai gali būti tik standartinis bei originalus..
Artūrai, kuom aš kitoks, t.y. nepaprastas? :D prajuokinai.

As Artunas, ir nepriimk visko taip jautriai, as net nerasiau kad man tai negrazu. Gal pasakysiu kad man tas pats, tik rasiau kad daugumai tai gali pasirodyti kvaila. Bet tai nereiskia kad tu turi kreipt demesio i ta dauguma. Tai tavo auto, ir tavo pasirinkimas. Kaip kad kazkas rase, jei tau tai gerai, ir man nekainuoja... tai nors reduktorium bruksni piesk ant asfalto :)

Kai as darysiu kokia nesamone, kas man atrodys grazu, as visada isklausysiu ir kitu nuomone, bet greiciausiai darysiu kaip man geriau, taip kad sekmes savo ideju igyvendinime :hi:

vanix 2013-04-03 02:26

Citata:

Pradžioje rašė jokerris (Post 264013)
:laugh: haters gonna hate.. :D vanix'ai, pamenu ant parškinėlių puikavosi toks užrašas
pradėsiu nuo to, jog čia mano ne kasdieninė mašina, su ja tiesiog laisvalaikiu pasikratau, o tai man labai net priimtina. grožio sąvoka labai skirtinga, pasaulis nuo to tik grąžesnis;)
Tik keista jūsų tokio skeptiško nusistatymo, juk čia eksperimentinis, laisvalaikio bei hobio padarinys, kuris kaskart kažkaip keisis iki kol suaugsiu ir neberūpės tokie dalykai (abejoju), arba nebebus minčių.

kazkodel galvojau, kad cia tavo daily beater'is, tada viskas suprantama :)
Tesiog kasdien su tokiu setup'u tikrai kancia vazinet :)
Ka kasdien vairuoji?

jokerris 2013-04-03 09:19

kasdien papraščiausiai nepraktiška.
darbo metu subaru legacy, arba nissan patrol;)

liutasss 2013-04-03 09:44

lietuvoj jauciu98% cupu yra lavonu... o cia tas likutis 2% kuri pamacius tikrai atsisuksi
pasigrozet...
zmogus daros pagal savo skoni svarbu kazka daro....o ne taip kaip kiti cia tik ateina pakritikuot o patys gaili kist litus i koki projekta...
joker sekmes ir kantrybes tau...grazus modeliukas pas tave

M'Bejus 2013-04-03 09:44

Kiek matau ant priekinio bamperio truksta blizgiu antdeklu?

jokerris 2013-04-03 11:31

liutai, dėkui, kaip ir rašai, darau kas man patinka, mano darbas su automobiliais visiškai nesusijęs, todėl čia tik hobis, dalis laisvalaikio praleidimo ;)
Mbejau, blizgučiai yra, gal tik nesimato, trūksta kilpos uždengimo.;)

brasil181 2013-04-03 11:32

man tai superinis cupas,i toki gatvei tikrai atkreipsi demesi :)

jokerris 2013-04-03 11:38

brasil, tai jeigu Naujoj Akmenei gyveni, tai gal kada užmatysi, tenka ir ten man pabuvoti:)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 05:02.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.