MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   R Klasė (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=180)
-   -   MB R klases airmatic (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=13421)

Darius 2018-03-14 20:05

Abi keitei ar vieną? Jei vieną, tai nieko nuostabaus, kad pakrypę. Ir galo pusės atskirai nesikalibruoja. Tik visa ašis.

netaip 2019-09-16 10:29

Airmatic ADS atjungimas
 
Sveiki. Mašina yra R class, 2008m, benzinas su Arimatic, longas. Noras/idėja yra panaikinti/atjungti ADS (įstatyti paprastus amortikus), bet palikti rankinį aukšio reguliavimą (pagalves). Kiek googlinu, tai siūloma pilna konversija arba jokios. Realus uždavinys, ką manot ?

Somesword 2019-09-16 10:47

Jei nerupi tau ir tavo artimuju saugumas zinoma ismesk lauk ir isidek spyruokles su amortikais paprastais.

siaip man rupi mano saugumas, tai parduok masina jei nesugebi susitvarkyti.

laisvas.

pucenas 2019-09-16 11:27

Citata:

Pradžioje rašė netaip (Post 524815)
Sveiki. Mašina yra R class, 2008m, benzinas su Arimatic, longas. Noras/idėja yra panaikinti/atjungti ADS (įstatyti paprastus amortikus), bet palikti rankinį aukšio reguliavimą (pagalves). Kiek googlinu, tai siūloma pilna konversija arba jokios. Realus uždavinys, ką manot ?

A tu kvailas esi (atsiprassu). Pati geriausia isradima nori ismesti. Kai suzinosi kiek kainuoja priekiniai amortikai paprasti. Nenoresi ju deti. Nezinau koek airmatic’o kainuoja, bey paprasti beveik po 300€:vnt. O komfortas toki graxu.

Vilius 2019-09-16 11:44

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 524820)
A tu kvailas esi (atsiprassu). Pati geriausia isradima nori ismesti. Kai suzinosi kiek kainuoja priekiniai amortikai paprasti. Nenoresi ju deti. Nezinau koek airmatic’o kainuoja, bey paprasti beveik po 300€:vnt. O komfortas toki graxu.

€180 visas naujas priekinis, bent jau GL, bet manau R klase tas pats arba pigiau

pucenas 2019-09-16 11:46

Citata:

Pradžioje rašė Vilius (Post 524823)
€180 visas naujas priekinis, bent jau GL, bet manau R klase tas pats arba pigiau



Tai va. O paprastas. Ka gaunu su gera nuolaida. 220 ar 240€/vnt. R’as yra pati didziausia nesamone kokia gali buti. Todel kainos irgi nesamoningos. Nes protingi zmones i tokius grabus net neziuri ;) o durneliai moka kiek jau reikia. Nes kitos iseities nera :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Vilius 2019-09-16 11:56

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 524824)
Tai va. O paprastas. Ka gaunu su gera nuolaida. 220 ar 240€/vnt. R’as yra pati didziausia nesamone kokia gali buti. Todel kainos irgi nesamoningos. Nes protingi zmones i tokius grabus net neziuri ;) o durneliai moka kiek jau reikia. Nes kitos iseities nera :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Savikritika ? :)

netaip 2019-09-16 11:57

Hmm, numonės, pastebėjimai teisingi, negaliu nesutikti, bet neatsako į techninę klausimo dalį.

Kaimynas važinėja su tokiu patčiu, bet dyzeliu, gale yra tik pagalvės aukščio palaikymui (be ADS), prieky spyruoklės su paprastais amortikais - stabilumo ir komforto man pakanka, o bėdų daug mažiau.

Noras yra turėti galimybę aušktį reguliuoti, bet neturėti problemų su visa ta kanalizacijos sistema. Mašina tepalus valgo, aš ją suvažinėsiu ir į metalą/šrotą, todėl planas ją suvažinėti su minimaliom išlaidom kiek jau jų bus.

pucenas 2019-09-16 11:57

Citata:

Pradžioje rašė Vilius (Post 524827)
Savikritika ? :)



Nera cia ka diskutuoti. Nuo pat pirmos dienos man jis nepatiko. Gaila kiekvieno € jam. Kai reikia remontuoti ka nors. Nors tiek gerai, kad nedaug as ji ir remontuoju. Pakankamai vykes pirkinys. Bet seip...
Bet “hepy vaif hepy laif”. O zmonai tai labai ptinka ir tinka.


Sent from my iPhone using Tapatalk

vampyras 2019-09-16 12:59

Citata:

Pradžioje rašė netaip (Post 524828)
Hmm, numonės, pastebėjimai teisingi, negaliu nesutikti, bet neatsako į techninę klausimo dalį.

Kaimynas važinėja su tokiu patčiu, bet dyzeliu, gale yra tik pagalvės aukščio palaikymui (be ADS), prieky spyruoklės su paprastais amortikais - stabilumo ir komforto man pakanka, o bėdų daug mažiau.

Noras yra turėti galimybę aušktį reguliuoti, bet neturėti problemų su visa ta kanalizacijos sistema. Mašina tepalus valgo, aš ją suvažinėsiu ir į metalą/šrotą, todėl planas ją suvažinėti su minimaliom išlaidom kiek jau jų bus.

Logiskiausias patarimas. Parduodi R-Klasse, nusiperki Sharan lieka pinigu ir einamam remontui ir nenumatytiems keitimams. Pridek mazesni kuro suvartojima, nereikia sukti smegenu kaip ka keisti.
P.s. jaigu ir zinosim kaip kas keiciasi, vistiek nesakysim :xx:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 22:41.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.