MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W220 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=232)
-   -   W220 Keletas nežinomų dalykėlių (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=7430)

Error 2011-06-22 14:54

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 153846)
:cenzura: Error, kiek tu cia mysi, tau gi paaiskinom, jei deze dirba gerai, reiskia nesugadinai, jei butum sugadines, kaip minimum smugiuotu, o maximum stovetu vietoj jau senai

Na siandien atkreipiau demesi kaip tik.. kai perjungia i 2 pavara tai jau smugiuoja smugiuoja,ir i 3 taip pat tik kiek maziau gal..

Error 2011-06-22 16:03

Citata:

Pradžioje rašė Arce (Post 153862)
Normalus dalykas tas smūgiaimas, kai perrinksit dėžę, kardaną, reduktorių ir liks smūgiai, tada jau bus verta susimastyti :)

O nuo neužtraukto rankinio ant kalno maksimali bėda gali būti ta, kad nulūš fiksatorius ir P dirbs kaip N :D

Sakai tik tokia menka maksimali beda :)?

sausainius 2011-06-22 16:35

Tu tik vaziuok nesukes galvos, jei ieskosi beud kur ju nera, butinai ju atsiras. Vaziuok, megaukis - Kai suges td galva suk.

mikis 2011-06-22 17:20

nznau kaip tavo modelija, bet pvz 124 dar daug ka duoda vakumo sureguliavimas, blogai sureguliuotas irgi smugi duoda :/ jauciasi toks pavaru persokimas

Citata:

Pradžioje rašė Error (Post 153861)
Na siandien atkreipiau demesi kaip tik.. kai perjungia i 2 pavara tai jau smugiuoja smugiuoja,ir i 3 taip pat tik kiek maziau gal..


Edgis 2011-06-22 23:32

Citata:

Pradžioje rašė Arce (Post 153862)
Normalus dalykas tas smūgiaimas, kai perrinksit dėžę, kardaną, reduktorių ir liks smūgiai, tada jau bus verta susimastyti :)

O nuo neužtraukto rankinio ant kalno maksimali bėda gali būti ta, kad nulūš fiksatorius ir P dirbs kaip N :D

Naivus tu žmogus kolega.....O kur lūžusio fiksaktoriaus dalys dėsis?

Error 2011-06-26 13:45

Citata:

Pradžioje rašė Edgis (Post 153947)
Naivus tu žmogus kolega.....O kur lūžusio fiksaktoriaus dalys dėsis?

Edgi,kaip manai ar verta keisti is anksto,profilaktiskai ta dantratine detale kuri nuo tokiu smugiu labai devisi? (nekeiciant velenu)
Nes kaip minejau per mano neapdairuma,nemoksiskuma ir ziopluma tokiu smugiu buvo beveik nuolat..

Edgis 2011-06-26 13:49

Citata:

Pradžioje rašė Error (Post 154275)
Edgi,kaip manai ar verta keisti is anksto,profilaktiskai ta dantratine detale kuri nuo tokiu smugiu labai devisi? (nekeiciant velenu)
Nes kaip minejau per mano neapdairuma,nemoksiskuma ir ziopluma tokiu smugiu buvo beveik nuolat..

Sudėtinga pasakyti. Neįvertinus detalės būkles nieko nesinori sakyti, o jos neįvertinsi neišardęs, gaunasi toks užburtas ratas. Aš siūlyčiau nieko kolkas nedaryti, na išskyrus tvarkingą eksploataciją (tepalų ir filtrų keitimas, stovėjimo stabdžio naudojimas). Jei jau kas nors naujo apsireikš, tai tada iškart galėsi kad ir visą dėžę perrinkt;)

Error 2011-06-26 15:29

Citata:

Pradžioje rašė Edgis (Post 154279)
Sudėtinga pasakyti. Neįvertinus detalės būkles nieko nesinori sakyti, o jos neįvertinsi neišardęs, gaunasi toks užburtas ratas. Aš siūlyčiau nieko kolkas nedaryti, na išskyrus tvarkingą eksploataciją (tepalų ir filtrų keitimas, stovėjimo stabdžio naudojimas). Jei jau kas nors naujo apsireikš, tai tada iškart galėsi kad ir visą dėžę perrinkt;)

parasiau Tau i privata,paziurek ;)

Fanax 2011-10-19 19:35

Pirmam poste rasiau, jog turejau problema del auto laikrodzio, kuris pastoviai nugrybaudavo laika po paros kitos. Sian suradau kaip tai istaisyt... Tiesiog pasikeiciau COMAND'o kalba is anglu i belekokia (mano atveju i olandu) ir laikas nebegrybauja, rodo teisinga laika jau trecia diena :).


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 17:34.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.