MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Fun500 - W211 320cdi (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=8800)

FUN500 2012-02-27 19:32

taigi vakar netiketai pradejo vairuotojo duru spyna streikuoti, tas pipsius kuri reikia nuspausti kad uzsibluokotu duris atidarius ar uzdarius masina vaiksto kaip siuvimo masinele :D ir kaip rulete ar uzsidarys masina ar ne. pavarciau as forumus, gedimas zinomas ir elektrinem spynom nera naujiena. na galvoju nejaugi neuzdirbu as spynai, nuvariau i Silberi, kadangi deveto daikto pirkti neapsimoka. 920lt! pakartoju: devyni simtai dvidesimt LT!!!:bounce: duru spyna!!!! padekojau nuosirdziai. iseidamas is Silberio supratau kad duru spynai as dar neuzdirbu!
rytoj bandysiu skambinti i Dominiks Riga...

DTM 2012-02-27 19:35

Citata:

Pradžioje rašė FUN500 (Post 195977)
taigi vakar netiketai pradejo vairuotojo duru spyna streikuoti, tas pipsius kuri reikia nuspausti kad uzsibluokotu duris atidarius ar uzdarius masina vaiksto kaip siuvimo masinele :D ir kaip rulete ar uzsidarys masina ar ne. pavarciau as forumus, gedimas zinomas ir elektrinem spynom nera naujiena. na galvoju nejaugi neuzdirbu as spynai, nuvariau i Silberi, kadangi deveto daikto pirkti neapsimoka. 920lt! pakartoju: devyni simtai dvidesimt LT!!!:bounce: duru spyna!!!! padekojau nuosirdziai. iseidamas is Silberio supratau kad duru spynai as dar neuzdirbu!
rytoj bandysiu skambinti i Dominiks Riga...

Manai kad ten bus pigiau ? :) Parasyk poto kiek ten kainuoja. Kitas variantas suktelk i autokurta.

aware 2012-02-27 19:35

Citata:

Pradžioje rašė FUN500 (Post 195977)
taigi vakar netiketai pradejo vairuotojo duru spyna streikuoti, tas pipsius kuri reikia nuspausti kad uzsibluokotu duris atidarius ar uzdarius masina vaiksto kaip siuvimo masinele :D ir kaip rulete ar uzsidarys masina ar ne. pavarciau as forumus, gedimas zinomas ir elektrinem spynom nera naujiena. na galvoju nejaugi neuzdirbu as spynai, nuvariau i Silberi, kadangi deveto daikto pirkti neapsimoka. 920lt! pakartoju: devyni simtai dvidesimt LT!!!:bounce: duru spyna!!!! padekojau nuosirdziai. iseidamas is Silberio supratau kad duru spynai as dar neuzdirbu!
rytoj bandysiu skambinti i Dominiks Riga...

Man Silberis uz paprasta plasmasiuka vidaus apdailos uzsireke 830lt ar 870 nepamenu jau,kai ta pati suduka srote uz 30lt paimiau :)

mantaasss 2012-02-27 20:06

Kazkaip labai brangiai... As keiciau mokejau apie 300 LT :)

Apple 2012-02-27 20:09

Bet tai kai silberis.... Kai kurių dalių kainos normalios, bet kai kada uzsipraso kosmonautiniu pinigu.... :bounce:

Finalfour 2012-02-27 20:27

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 195991)
Bet tai kai silberis.... Kai kurių dalių kainos normalios, bet kai kada uzsipraso kosmonautiniu pinigu.... :bounce:

Aha, va siandien skaminau kaip tik, tai - galine lempa su visais led ir lemputem viduriais - 970 lt., parktroniko daviklis - 190 lt. Sitas kainas draudimui uzgiedosim rytoj, maz sumokes ;)
Ir tuo paciu, paklausiu kiek mercedes zenkliukas ant kapoto kainuoja, nes mano kiniskas, kuri uzsidejau po to kai nulauziau pereita ziema, tiesiog SUPUVO :) Tai naujas merso zenklas silberyje - 90 lt. Visai padoriai, nes kazkokioj no name parduotuvej mieste maciau - 120 lt. Tai va.

Apple 2012-02-27 20:29

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 195999)
Aha, va siandien skaminau kaip tik, tai - galine lempa su visais led ir lemputem viduriais - 970 lt., parktroniko daviklis - 190 lt. Sitas kainas draudimui uzgiedosim rytoj, maz sumokes ;)
Ir tuo paciu, paklausiu kiek mercedes zenkliukas ant kapoto kainuoja, nes mano kiniskas, kuri uzsidejau po to kai nulauziau pereita ziema, tiesiog SUPUVO :) Tai naujas merso zenklas silberyje - 90 lt. Visai padoriai, nes kazkokioj no name parduotuvej mieste maciau - 120 lt. Tai va.

Jei tu apsidraudes draudimu naujom detalem tai sumokes, bet man atrodo senesniu nei 5 metu masinu nedraudzia naujom dalim, tai gali pamirsti tas savo kosmosines sumas :D

mantaasss 2012-02-27 20:35

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 195999)
Aha, va siandien skaminau kaip tik, tai - galine lempa su visais led ir lemputem viduriais - 970 lt., parktroniko daviklis - 190 lt. Sitas kainas draudimui uzgiedosim rytoj, maz sumokes ;)
Ir tuo paciu, paklausiu kiek mercedes zenkliukas ant kapoto kainuoja, nes mano kiniskas, kuri uzsidejau po to kai nulauziau pereita ziema, tiesiog SUPUVO :) Tai naujas merso zenklas silberyje - 90 lt. Visai padoriai, nes kazkokioj no name parduotuvej mieste maciau - 120 lt. Tai va.

Pries du metus uz abi galines modifikuotas lempas mokejau 950 lt :)) O cia uz viena nemodifikuota 970lt nori???

FUN500 2012-02-27 20:53

Citata:

Pradžioje rašė mantaasss (Post 195988)
Kazkaip labai brangiai... As keiciau mokejau apie 300 LT :)

tipo keylessgo del to tokia kaina. bet ir paprasto per 400 kaina ivardijo

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 195999)
Aha, va siandien skaminau kaip tik, tai - galine lempa su visais led ir lemputem viduriais - 970 lt., parktroniko daviklis - 190 lt. Sitas kainas draudimui uzgiedosim rytoj, maz sumokes ;)
Ir tuo paciu, paklausiu kiek mercedes zenkliukas ant kapoto kainuoja, nes mano kiniskas, kuri uzsidejau po to kai nulauziau pereita ziema, tiesiog SUPUVO :) Tai naujas merso zenklas silberyje - 90 lt. Visai padoriai, nes kazkokioj no name parduotuvej mieste maciau - 120 lt. Tai va.

senesniom masinom skaiciuojamas nusidevejimas, tai man kaip 8 metu masina 31% paskaiciavo, tai skaiciuok kad 350 kazkur nulups is taves uz naujas detales

Finalfour 2012-02-27 20:54

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 196000)
Jei tu apsidraudes draudimu naujom detalem tai sumokes, bet man atrodo senesniu nei 5 metu masinu nedraudzia naujom dalim, tai gali pamirsti tas savo kosmosines sumas :D

Ne, su nusidevejimu, bet tai tegul bent puse sumoka ir jau bus perfecto :) Zinotu jie uz kiek as is tiesu uzvakar srote lempa nupirkau, beja, nauja ;)
Citata:

Pradžioje rašė mantaasss (Post 196008)
Pries du metus uz abi galines modifikuotas lempas mokejau 950 lt :)) O cia uz viena nemodifikuota 970lt nori???

Taip, siandien skambijau. Ikifaceliftine ledine fara su visais viduriais mano mersui pagal vina - 970 lt.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 23:30.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.