MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Kuras (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=114)
-   -   LPG vs CNG vs Dyzelis vs Benzas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=16063)

Apple 2015-02-19 16:45

Citata:

Pradžioje rašė vytis (Post 379129)
kas yra elitines masinos ?

Premium klases limuzinai (S klase, CL, A8, 7er ir dzipai X5/6, ML/GL/G, Q7) Apie prabandius automobilius isvi nesneku.

Elitines cia gal ir netinkamas issireiskimas, bet esme yra aiski.

vytis 2015-02-19 16:51

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 379131)
Premium klases limuzinai (S klase, CL, A8, 7er ir dzipai X5/6, ML/GL/G, Q7) Apie prabandius automobilius isvi nesneku.

Elitines cia gal ir netinkamas issireiskimas, bet esme yra aiski.

visus situos isvardintus modelius esu ''uzdujines'' :) normalus zmones vazineja,ne malalietkos .
man tik idomu koks procentas forumieciu pvz perka naujas padangas savo mersedesam,tiek ziemines tiek vasarines ? :)

Finalfour 2015-02-19 16:53

Citata:

Pradžioje rašė vytis (Post 379132)
visus situos isvardintus modelius esu ''uzdujines'' :) normalus zmones vazineja,ne malalietkos .
man tik idomu koks procentas forumieciu pvz perka naujas padangas savo mersedesam,tiek ziemines tiek vasarines ? :)

As savo pezo gavno apmoviau naujomis padangomis, tiek ziemai tiek vasarai :) Va, siai ziemai nupirkau vienus geriausiai testuose pasirodziusius Hankookus :)

P3 2015-02-19 16:54

Kur Kaune gerai deda dujas pasakei. Dabar atejo laikas Vilniuje suzinoti gerus meistrus :)

vytis 2015-02-19 16:57

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 379133)
As savo pezo gavno apmoviau naujomis padangomis, tiek ziemai tiek vasarai :) Va, siai ziemai nupirkau vienus geriausiai testuose pasirodziusius Hankookus :)

maladiec ,gerbiu zmones kurie galvoja apie keleiviu savo bei aplinkiniu sauguma. as per pastaruosius metus du komplektus nauju pirkau ,vasarai bridgestone R20 ir ziemai yokohama taip pat R20 , nors esu is tu ubagu kuris su dujom vaziuoja :)

vytis 2015-02-19 17:02

Citata:

Pradžioje rašė P3 (Post 379134)
Kur Kaune gerai deda dujas pasakei. Dabar atejo laikas Vilniuje suzinoti gerus meistrus :)

862042797 slavka ,subaciovkej,uz audejo baldu . tikslu adresa jis tau pats pasakys,nes nepamenu. tai vienas rimciausiu dujininku visoj lietuvoj

Apple 2015-02-19 17:05

Citata:

Pradžioje rašė vytis (Post 379132)
visus situos isvardintus modelius esu ''uzdujines'' :) normalus zmones vazineja,ne malalietkos .
man tik idomu koks procentas forumieciu pvz perka naujas padangas savo mersedesam,tiek ziemines tiek vasarines ? :)

kiek forumiečių važinėja su naujom mašinom? beveik 0
Tai apie ką tu čia kalbi. Aš kalbu apie naujas mašinas ir dujas. I senus laužus dujos yra :thumbsup: atsipeikekit ir įsiskaitykit :wave:

Nebandysiu kam nors ko nors įrodyt, tai yra mano nuomone ir aš jos nepakeisiu, o ka jus ir kaip darysi - man vapshe nusisvilpt :)

P3 2015-02-19 17:08

Citata:

Pradžioje rašė vytis (Post 379137)
862042797 slavka ,subaciovkej,uz audejo baldu . tikslu adresa jis tau pats pasakys,nes nepamenu. tai vienas rimciausiu dujininku visoj lietuvoj

Dekoju tau. Manau daugeliui si info bus naudinga.

Melionas 2015-02-19 17:10

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 379131)
Premium klases limuzinai (S klase, CL, A8, 7er ir dzipai X5/6, ML/GL/G, Q7) Apie prabandius automobilius isvi nesneku.

Elitines cia gal ir netinkamas issireiskimas, bet esme yra aiski.

O kodel siuos modelius perka dauguma dyzelinius?

vytis 2015-02-19 17:11

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 379138)
kiek forumiečių važinėja su naujom mašinom? beveik 0
Tai apie ką tu čia kalbi. Aš kalbu apie naujas mašinas ir dujas. I senus laužus dujos yra :thumbsup: atsipeikekit ir įsiskaitykit :wave:

Nebandysiu kam nors ko nors įrodyt, tai yra mano nuomone ir aš jos nepakeisiu, o ka jus ir kaip darysi - man vapshe nusisvilpt :)

kalba eina apie tas ''elitines'' kurias isvardinai ,kuriu islaikyti negali todel deda dujas :) kiekvienas turim savo nuomone,vienam patinka blondines,kitas sako su tokia ne uz ka negyventu:D taip kad nera to vienintelio ''teisingo'' kuro ,kiekvienas renkasi pagal savo skoni ir poreikius


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 02:12.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.