MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Skyrelis Policijai (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=103)
-   -   Ar pastatęs automobilį netvarkingai PC aikštelėje galiu gauti baudą? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=13737)

pucenas 2016-03-23 11:27

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 427180)
Jeigu nera zeklinimo ir zenklo nurodancio stovejimo buda, tada turi statyti lygiagreciai saligatvio. O jei yra zenklas arba zenklinimas, turi jais ir vadovautis. Kaip matau aikstele zenklinta, i zenklintas vietas ir reikia statyti.



Jeigu buvai prisidirbes ir jie turi bazej tavo nuotrauka tai gal ir taip, o siaip tai gali nuvezt masina i aikstele (man taip buvo), nes asmens koda gali ir brolio, draugo, kliento pasakyti. Reik bent kazkoki pazymejima su nuotrauka tureti, kad ir darbo pazymejima. Gal tu pavogei ta masina

o darbo pazymejimu jau nera tokiu dalyku taip kad :)
o visumoi ar lietuvoi neprivaloma veziotis su savim dokumentu masinos ir t.t. ?

Tomskis 2016-03-23 11:28

Nu kad lyg ir yra pazymejimai, ir privalomi buhalteriskai man rodos (negarantuoju)

exxon 2016-03-23 11:31

as pasa turejau. man sako neveikia internetas pasmus vaziuojam i komisariata. ir ten prabuvom virs valandos kol jie specialiai letai spaude knopkes ir aiskino man nesamones. pacaniukai tokie pasijaute pareigunais. pirma bauda buvo isvis uz kanors, iskart suformino

pucenas 2016-03-23 11:33

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 427182)
Nu kad lyg ir yra pazymejimai, ir privalomi buhalteriskai man rodos (negarantuoju)

jau viskas nuo liepos 1 praitu metu neizduoda ir nereikalauja, tik reikia tureti kazkoki dokumenta patvirtinanti tapatybe, jai kokia pvz darbo inspekcija ar kazkas paprasytu. nes inspektoriai turi plancetes iveda a.k. ir paziuri dirba tox nedirba, bent jau pas mus objekte kai tikrina taip buna.

simaso 2016-03-23 11:33

Citata:

Pradžioje rašė Somesword (Post 427178)
uzvaziuociau jei galeciau.
Apsiramink.:lithuania:

normalūs žmonės taip nesielgia. kiaušiniais apmėtyt tokius laužus :D

sportbatis 2016-03-23 11:41

Tomski, klysti. Sėdėjau šalia ir mačiau. Įvedė asmens kodą ir mano teisės ekrane atsirado, lyg būtų atsviestos. Su kategorijom ir galiojimu. Nuobaudų galiojančių turiu, bet jų ten nemačiau. O dokumentų niekad nesiveziojau ir nesiruošiu vežiotis, dokumentų vieta namie.

pucenas 2016-03-23 11:45

Citata:

Pradžioje rašė sportbatis (Post 427188)
Tomski, klysti. Sėdėjau šalia ir mačiau. Įvedė asmens kodą ir mano teisės ekrane atsirado, lyg būtų atsviestos. Su kategorijom ir galiojimu. Nuobaudų galiojančių turiu, bet jų ten nemačiau. O dokumentų niekad nesiveziojau ir nesiruošiu vežiotis, dokumentų vieta namie.

Atsiprasau, keistuoliai jus. masinos vieta irgi garaze ir ka? nesinesioji pinigines? pinigu vieta banke? yra tavrka, o jus kaip kazkokie puciate pries veja, ir paskui dejuojat....:uuu:

exxon 2016-03-23 11:50

atsviesti dokumentai labai tinka. tiesiog nepatogu nesiotis dokumentus jei terbos neturi, o jei palieki tai su draudimu problemos. o piniginej tik kysiui euru :D

Hunter 2016-03-23 11:52

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 427181)
o darbo pazymejimu jau nera tokiu dalyku taip kad :)
o visumoi ar lietuvoi neprivaloma veziotis su savim dokumentu masinos ir t.t. ?

privaloma

Tomskis 2016-03-23 11:58

Ner ko skustis paskui kad dvi val komisariate laiko :) Apsikraunat sau problemu ir kitiem gaisinat laika. Kai papulsi i avarija ir numirsi ligoninej kol issaiskins tavo kraujo grupe... nors jau nebesvarbu bus :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 00:46.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.