MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   ML Klasė (W163, W164) (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=165)
-   -   ML w166 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=22074)

MPXΞ 2018-11-06 15:36

Sekiau temą, na ir kantrybė jūsų atsakinėjant :xx:

armins 2018-11-06 15:55

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 509312)
Tu cia trolini ar tokius klausimus rimtai uzdavineji?

Nesuprantu as jusu forumo esmes... Gal isvis sudarykit sarasa, kokius klausimus galima uzdavinet, o kokie jau skaitosi trolinimas?
Jeigu mane domina konkretus modelis ir jame esancios opcijos, kodel as negaliu issiaiskinti kas ir kaip? Juolab, kad pasirinkimas didelis (nekalbant apie LT rinka) ir galiu mazdaug pasideliot, ko man reikia ir ko ne, kas naudinga, o kas nieko verta.
Ar as cia kazka netaip suprantu?

justinasm 2018-11-06 16:05

Jokiu atsakymu tu cia negausi, nebent is vampyro kazka techniskai ir konkreciai, bet jau kiek maciau jis tau esme parase, visa kita tavo nuomone, o ja gali susidaryt per test drive ar pasiieskojes youtuve reviewsu.

MPXΞ 2018-11-06 16:17

Žmoną irgi rinkaisi vežiodamas per daktarus? Pamatei, patiko, tu jai ir vualia. Vedybos. Patinka modelis? Perki. Tai irgi loterija. Apsiženyji, arba dedi skyrybom į autopliusą. No problem

Rykštė 2018-11-06 17:16

Citata:

Pradžioje rašė MPXΞ (Post 509318)
Žmoną irgi rinkaisi vežiodamas per daktarus? Pamatei, patiko, tu jai ir vualia. Vedybos. Patinka modelis? Perki. Tai irgi loterija. Apsiženyji, arba dedi skyrybom į autopliusą. No problem

Nu jau,ant 30 k pasibandyt? Nežinau ar jis pirks,bet paskaityk temas,kuriose padangų juodintoja ar kempine renkasi ir tai diskutuoja keturias dienas,o čia jau rimtesnis pirkinys.

armins 2018-11-06 17:18

Nelabai gaudausi sitam forume... Paklauses konkretaus klausimo tiesiogiai susijusio su dominanciu modeliu, esu vadinamas troliu, o zmogus masinos pirkima lyginantis su zmona, yra normalus dalykas :)
Gyvenime nesu su susidures su MB markes automobiliais, galbut Jums, MB fanams, atrodo kvaili mano klausimai, bet man jie yra aktualus. Tai kur daugiau, jei ne cia man ieskoti atsakymo? Nes dabar puse temos apie "ne i tema" ;)
Gal reiktu buti truputi paprastesniems?

amerika 2018-11-06 17:26

Citata:

Pradžioje rašė armins (Post 509338)
Nelabai gaudausi sitam forume... Paklauses konkretaus klausimo tiesiogiai susijusio su dominanciu modeliu, esu vadinamas troliu, o zmogus masinos pirkima lyginantis su zmona, yra normalus dalykas :)
Gyvenime nesu su susidures su MB markes automobiliais, galbut Jums, MB fanams, atrodo kvaili mano klausimai, bet man jie yra aktualus. Tai kur daugiau, jei ne cia man ieskoti atsakymo? Nes dabar puse temos apie "ne i tema" ;)
Gal reiktu buti truputi paprastesniems?

važiuoji i silber auto,ten tave prakonsultuos....prisimink viena dalyka,nieko nera už dyka,nori važinetis su mb turi turet pinigu,jei tikiesi kad nereikes remontuot tai arba esi visiškai kvailas,arba tiesiog neturi smegenu,perki auto už 25k,tai bent 5 turek remontams,nes tikrai išlys daug kas,per metus tai tikrai,be to draudimas kaskinis kainuos dar apie 3-4k ,ka dar noretum sužinooti?

MPXΞ 2018-11-06 17:49

Citata:

Pradžioje rašė Rykštė (Post 509336)
Nu jau,ant 30 k pasibandyt? Nežinau ar jis pirks,bet paskaityk temas,kuriose padangų juodintoja ar kempine renkasi ir tai diskutuoja keturias dienas,o čia jau rimtesnis pirkinys.

Na 30 k ne iš mokytojo algos atsiranda. Nelendu į kišenę, tai manau atsiras ir remonto ir eksplotacijos išlaidom ;). Nesukčiau galvos. Patinka-perku. Iš serijos: moki-veži.

armins 2018-11-06 18:01

Nekeiciu masinos kas pora metu, su dabartine vaziuoju 10 metus (gal jau kiek ir per ilgai :)), bent jau 5 tikiuosi ir su busima vaziuoti. Todel ir kyla daug klausimu. Nera technikos, kuri negenda, bet viena genda daugiau, kita maziau.

P. S. Kiek domiuosi, tai ML is maziau gendanciu, bent jau lyginant su X5 :)

amerika 2018-11-06 18:06

Citata:

Pradžioje rašė armins (Post 509346)
Nekeiciu masinos kas pora metu, su dabartine vaziuoju 10 metus (gal jau kiek ir per ilgai :)), bent jau 5 tikiuosi ir su busima vaziuoti. Todel ir kyla daug klausimu. Nera technikos, kuri negenda, bet viena genda daugiau, kita maziau.

tai susitaikyk su ta mintim kad per 5metus sukrausi (su draudimais ) dar minimum 15k ir kai noresi perduot tai 15 tikrai negausi:) mersedesas daugiau prestižass negu paprasta transporto priemone ,tik nuo taves priklauso kiek tu pasiruošes už prestižaa susimoketi,,,, ne vienas neiilys tau i kišene,bet net ir paprasčiausi remontai tokiems brangiems automobiliams siekia keturženkles sumas


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 22:13.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.