MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Laikinai paklydusieji ... :) (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=8631)

egise 2012-10-07 08:30

Citata:

Pradžioje rašė mariukaz (Post 233105)
tuoj bus metai kai persedau is s210 3.0 td i Peugeot 406 2.0 hdi. Galiu pasakyt kad masina minkstesne nei mano buves avantgarde, sanaudos dvigubai mazesnes ir aplamai zymiai maziau problemu... per ta laika keiciau tik tepalus ir posukio rankenele

O papasakok kiek kainovo posukio rankenele, pats keitei? Pas mane irgi parejo, prasoka posukis. As irgi turiu 406 2.0 HDI universala, 02m. Kelintu pas tave? Tikrai gera masina, kuro ima 6,4 siai dienai, trinuos mieste, trumpais marsrutais. As irgi persedau is W210 tai merso jau pasiilgau :D Patarciau visiem. Su mersu lyginant tai gal ir biski skarbonke, bet kai palygini, kad ir su mazda 6 06m, kur nuo plastmasiu vemt norisi tai pezas lieka aukstumoj.

mariukaz 2012-10-07 09:38

Citata:

Pradžioje rašė egise (Post 233111)
O papasakok kiek kainovo posukio rankenele, pats keitei? Pas mane irgi parejo, prasoka posukis. As irgi turiu 406 2.0 HDI universala, 02m. Kelintu pas tave? Tikrai gera masina, kuro ima 6,4 siai dienai, trinuos mieste, trumpais marsrutais. As irgi persedau is W210 tai merso jau pasiilgau :D Patarciau visiem. Su mersu lyginant tai gal ir biski skarbonke, bet kai palygini, kad ir su mazda 6 06m, kur nuo plastmasiu vemt norisi tai pezas lieka aukstumoj.

pas mane 99 metu bet jau faceliftas, naudota rankenele kainavo 30 litu, keiciau pats, uzeme 15 min :)

Citata:

turejau 406 , nu man jis skarbonke...medziagu kokybe nelabai kokia
nepasakyciau kad skarbonke, gan tyli ir minksta masina. Ieskodamas pamainos mersui perziurejau n visokiu panasios klases automobiliu (mazda 626, octavia ir t.t), pezas vaziavimo komfortu tikrai juos lenkia.

Citata:

prisimink ką parašei apie mažesnes problemas kai reiks tavo piežui ištraukt forsunkę iš variklio
supranti, turejau du 210 mersus, pirkau geros bukles, viena tiesiai is vokiecio, kita lietuvoje, bet pries tai nuveziau i Rimo servisa, kur ji visa ispurte ir pasake kad neblogas. Taciau abiem parejo prietaisu skydelis, pastoviai budavo nesamones su APD (722.5 ir 722.6). S210 apskritai kazkoks bedu maisas, tai oras patekdavo i kuro sistema, tai generatorius pareidavo, tai varle, tai pakaitinimo zvakes. Abiem nuolat perdegdavo lemputes, luzdavo sparnuotes. Vienintelis dalykas kuris visiskai nekele rupesciu - vaziuokle.
Tuo tarpu pezukas nuo naujuju metu pravaziavo apie 20 000 km ir jokiu bedu apart tos rankenels as neturejau. Keiciau tik tepalus, filtrus, kalades ir priekinius stabdziu diskus, kuriu nauju kaina 45 lt/vnt. Viskas.

P.S. dar pamirsau pasakyti, kad abu mersai rudijo, ypac posparniai.

Tomskis 2012-10-07 09:42

posparniai nerudyja :D

Arturas 2012-10-07 09:44

Kad tik sparnai juose rūdytų :D Rūdyja visur: bagažinės dangtis, prie galinių farų, aplink rankenėles, aplink groteles, durų apačios ir t.t. :D

simaso 2012-10-07 09:52

per du metus mano s210 tik autonomkė sugedo ;]

mariukaz 2012-10-07 09:53

Tomksi, sparnai :)

Citata:

Kad tik sparnai juose rūdytų Rūdyja visur: bagažinės dangtis, prie galinių farų, aplink rankenėles, aplink groteles, durų apačios ir t.t.
jei tureciau kuri nors is tu 210, turbut jau susidurciau su rimtesnem rudim....

vienintelis dalykas kurio truksta - s210 bagazines dangcio pritraukejas :seile:

kaip prisimenu 3.0 TD kuro sanaudas, bloga darosi :)

Tomskis 2012-10-07 10:08

bet kai prisimeni 3.0TD trauka, gera pasidaro, vaiznetum su 2.2cdi, irgi nesiskustum

Finalfour 2012-10-07 10:18

Kolegos, ar kas nors esate susidure ir ka nors gero ar blogo pasakyti galite apie Honda acord ta naujausia modeli kur nuo 2009 metu eiti pradejo? Blin, gyvenimas jauciu greitai privers universalo ieskoti... Universalai man visais laikais buvo baisiausias dalykas pasaulyje. Ta naujausia honda acord aerodeck nuo 2009 bent jau vos vos, vena akim ziureti i ji galima is bedos del dizaino... visi kiti prieinami universalai mane tampo nuo baisumo :)

Apple 2012-10-07 10:29

liudna skaityti sita tema :)
Final - Audi A6 ir naujasis CLS, du grazus universalai. Man Honda - kosmonautas.

mariukaz 2012-10-07 10:41

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 233120)
bet kai prisimeni 3.0TD trauka, gera pasidaro,

tada jau geriau 3.2 benzas/dujos, dar pigiau gautusi ir trauka geresne :) Manau nesamone esant dabartinei situacijai pirkti dyzeli kuris ima virs 10 l/100 km...

dabar is vis nesuprantu kaip issirinkau universala su zemu klirensu, nuliniu pravazumu ir besociu varikliu :unreal:

eSaS 2012-10-07 11:16

kazkaip mirsta forumas :xx: :xx:

Finalfour 2012-10-07 11:53

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 233123)
liudna skaityti sita tema :)
Final - Audi A6 ir naujasis CLS, du grazus universalai. Man Honda - kosmonautas.

Neipirksiu naujojo CLS :) Audi siaip ne prie sirdies, be to irgi kaina komonautine. O tas naujas acordas iki 40-50 k litu. Bet ai, cia tik pirmos mintys, ant pavasario ziuresiu, labai jau gaila pardavinet butu saviski W211, klausimas ar ant tokio gero stovio auto kada dar uzsirausiu, o dabar nusipirkt nauja, tvarkyk, aiskinkis vel viska... Gal rimtai paieksot kokiu 2008 metu S211? :) Bet kad baisus dizainas kaip negaliu...

eSaS 2012-10-07 12:34

baisus ? nu sorry... afigienai atrodo facefilt daug graziau nei tavo :xx: aplamai cia sneku daug grazesnis facelift, o kebulas kuris geriau jau cia skonio reikalas ,as tai visad teikciau pirmenybe katafalkui :)

vampyras 2012-10-07 12:49

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 233130)
Neipirksiu naujojo CLS :) Audi siaip ne prie sirdies, be to irgi kaina komonautine. O tas naujas acordas iki 40-50 k litu. Bet ai, cia tik pirmos mintys, ant pavasario ziuresiu, labai jau gaila pardavinet butu saviski W211, klausimas ar ant tokio gero stovio auto kada dar uzsirausiu, o dabar nusipirkt nauja, tvarkyk, aiskinkis vel viska... Gal rimtai paieksot kokiu 2008 metu S211? :) Bet kad baisus dizainas kaip negaliu...

tu vairuosi universala? :xx:
yra tik du kriterijai kuriais naudojasi universalu pirkejai.
1. patvarumas.
2. talpumas.

Apple 2012-10-07 12:50

Kodel universalas patvaresnis? :)

P.S. talpumas - tikra taip. Ypač E klases universalo. Manta krauni krauni, o vietos kaip yra taip yra :D

Finalfour 2012-10-07 13:04

Citata:

Pradžioje rašė eSaS (Post 233137)
baisus ? nu sorry... afigienai atrodo facefilt daug graziau nei tavo :xx: aplamai cia sneku daug grazesnis facelift, o kebulas kuris geriau jau cia skonio reikalas ,as tai visad teikciau pirmenybe katafalkui :)

Tai aisku kad facelift atrodo daug graziau, kas gincytusi. As tik noriu pasakyti kad universalas baisus. Ir ne del to kad mersas, o tiesiog universalas kaip koncepcija man asmensikai yra baisu dizaino atzvilgiu. Ir S211 pofacelift baisus vien del to, kad universalas :)
Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 233139)
tu vairuosi universala? :xx:
yra tik du kriterijai kuriais naudojasi universalu pirkejai.
1. patvarumas.
2. talpumas.

Deja, esu priverstas pradeti vadovautis punktu nr.2 :) Mano valia butu ir jei buciau vienas, tik su sportiniais automobiliais vazineciau ir jokie seimyniniai universalai, sedanai ar dar kas butu neidomus :)
Tad kiek dairausi dabar i Iperkamu universalu puse, tai tas naujasis acordas aerodec dar su velniu, is bedos... Na, man patinka kosminiai futuristiniai dizainai :)

ModestasG 2012-10-07 13:04

sakykit ka norit bet jei kas nors man susyja su universalu tai is kart galvoj kyla zodis Passat'as :xx:

Edgis 2012-10-07 13:20

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 233110)
prisimink ką parašei apie mažesnes problemas kai reiks tavo piežui ištraukt forsunkę iš variklio :xx:

Kad kiek traukiau, tai nieko ten sudėtingo nėra, per 6 variklius neištraukiau 1 purkštuko, nes laiko neturėjau.
P.S. pas mane patį kasdieninė mašina yra Peugeot 307 2,0 hdi:)

Tech-nic 2012-10-07 13:35

Citata:

Pradžioje rašė wolf.security (Post 232805)
Cia situose X5 ir 7er eina stipresnes ZF modelio dezes, jos geriau laiko nei kokiam 330d ar 530d, gali drasiai cipuot (jei su protu ir geroi firmoi daryt tai nei dezes greit suvarys nei dumo mes) kaip vairavimas, stabilumas? Manau neturetu griozdiskai - sunkiai valdytis ir super linguot, kaip ce veikejas tomskis isireiske :wacko:

ar tikrai zf ??? bmw7 tai jo, bet sitam gm eina tik po feislifto zf, gal as klystu??? jai gm tai cipuoti tik svelniai patarciau :)

ldalius 2012-10-07 14:07

Citata:

Pradžioje rašė Edgis (Post 233145)
Kad kiek traukiau, tai nieko ten sudėtingo nėra, per 6 variklius neištraukiau 1 purkštuko, nes laiko neturėjau.
P.S. pas mane patį kasdieninė mašina yra Peugeot 307 2,0 hdi:)

Na man pačiam teko pasikankint su 2HDI piežui 807 ir mačiau kaip kolega kankinosi ir pasakė, kad bus pigiau galvą pakeist su forsunkėm nei senas ištraukt, kai dar viena truko pusiau

wolf.security 2012-10-07 14:58

Citata:

Pradžioje rašė Tech-nic (Post 233147)
ar tikrai zf ??? bmw7 tai jo, bet sitam gm eina tik po feislifto zf, gal as klystu??? jai gm tai cipuoti tik svelniai patarciau :)

taip tu teisus i x5 dejo 2003-2004 modeliuose zf, tik neaisku kelintu pas forumieti, jei senesne tai cipas reikalingas svelnesnis, nors aišku viskas nuo stovio priklauso

munde8 2012-10-07 15:31

is universalu graziausios man asmeniskai audi a6 su varikliu 3.0tdi, o honda accord ir graziai atrodo...

Edgis 2012-10-07 15:36

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 233148)
Na man pačiam teko pasikankint su 2HDI piežui 807 ir mačiau kaip kolega kankinosi ir pasakė, kad bus pigiau galvą pakeist su forsunkėm nei senas ištraukt, kai dar viena truko pusiau

Sunkiausiai traukiami yra Delphi puršktukai (Renault, Ford ir t.t.), o Bosch ar Siemens gana lengvai išsitraukia. Va turiu 1,9cdti variklį iš kurio jau kažkur 4 mėnesius bandom ištraukti purkštukus:D Kolkas dar pralaimim:). Tiesa, to variklio rida yra 60 tūkst. km.

Finalfour 2012-10-07 15:43

Citata:

Pradžioje rašė munde8 (Post 233155)
is universalu graziausios man asmeniskai audi a6 su varikliu 3.0tdi, o honda accord ir graziai atrodo...

Audi ziauriai greitai nusivalkioja ir tampa "bulka". As pamenu kai ieskojau w211, dairiausi i ta audi A6 nuo 2005 metu, tik sedana. Bet jau po keliu metu as i jas ziuret negaliu, grynos beveides bulkos, w211 tikrai grazesnis. Ta naujausia audi A6 2012 metu tikrai komosas, nereali. Bet irgi jausmas toks, kad po 4-5 metu ju bus tiek pilna ant kiekvieno kampo, kad irgi taps bulka :)
Ko gero del skonio gincytis beprasmiska? ;)
Kai kurios auto turi savybe ziauriai greitai tapti nuvalkiotomis ir atsiboduziomis iki negaliu. Mazda 6 pvz. Arba Audi A6.
Su mercedes kazkaip kitaip, netgi W210 modelis, kuris man gryna seno siuvejo masina, turi kazka tokio unikalaus. Taip, dizainas man negrazus, bet tikrai ne nuvalkiotas.

munde8 2012-10-07 15:48

gal tavo tiesa, bet w211 facelift universalas nera negrazus, grazus tik reikia priprasti, nebent nusibodo mersomobiliai tai imk hyundai i40 universala ;)

Finalfour 2012-10-07 15:50

Citata:

Pradžioje rašė munde8 (Post 233160)
gal tavo tiesa, bet w211 facelift universalas nera negrazus, grazus tik reikia priprasti, nebent nusibodo mersomobiliai tai imk hyundai i40 universala ;)

Jis nera negrazus tarp universalu :) Tiesiog pats universalas kaip koncepcija yra urodliva dizaino atzvilgiu, nepriklauomai nuo gaminojo :)

mariukaz 2012-10-07 16:03

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 233162)
Jis nera negrazus tarp universalu :) Tiesiog pats universalas kaip koncepcija yra urodliva dizaino atzvilgiu, nepriklauomai nuo gaminojo :)

cia tik tavo subjektyvi nuomone. Man asmeniskai A6 C5 universalas daug grazesnis uz sedana, Subaru Legacy taip pat, ka dar galima pamineti... Passatas bet koks, Volvo V40...

Tomskis 2012-10-07 16:06

man irgi kai kurie universalai grazesni uz to paties modelio sedana, o kai kurie ne, bet apskritai yra graziu universalu, tarkim A6 nauja, S-line net nebuvo sedanu man rodos, outbackai, allroudai tarkim ir pan.

DTM 2012-10-07 16:35

http://www.autogidas.lt/mercedes-ben...124014977.html

Siap akim paganyti, S211 tikrai grazus ir isbaigtas modelis.

sharrasitto 2012-10-07 16:43

300c caravanas su 3.0crd dyzeliu :xx:

DTM 2012-10-07 16:44

Citata:

Pradžioje rašė sharrasitto (Post 233172)
300c caravanas su 3.0crd dyzeliu :xx:

Su MB varikliu ir transmisija :)

vampyras 2012-10-07 17:10

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 233162)
Jis nera negrazus tarp universalu :) Tiesiog pats universalas kaip koncepcija yra urodliva dizaino atzvilgiu, nepriklauomai nuo gaminojo :)

ML?
GL?
R?
GLK?
priekaba?
Vito ar T5?
antra masina zmonai?
na zmogau rinktis tirai turi is ko :)

Finalfour 2012-10-07 17:14

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 233176)
ML?
GL?
R?
GLK?
priekaba?
Vito ar T5?
antra masina zmonai?
na zmogau rinktis tirai turi is ko :)

Tai as ir nesakiau kad rinktis nera is ko :) Tik paklausiau apie viena variantu :) O realiai, dar gal persigalvosiu ir toliau vazinesiu su saviskiu w211, tik zmonai liepsiu maziau daiktu sau ir vaikui kraut :xx:

munde8 2012-10-07 17:15

Citata:

Pradžioje rašė DTM (Post 233171)
http://www.autogidas.lt/mercedes-ben...124014977.html

Siap akim paganyti, S211 tikrai grazus ir isbaigtas modelis.

as ir i sita pavarvinu seile:seile: ir ratai sie grazus facelift :)

Finalfour 2012-10-07 17:46

Citata:

Pradžioje rašė munde8 (Post 233180)
as ir i sita pavarvinu seile:seile: ir ratai sie grazus facelift :)

Negincysiu, tikrai neblogai atrodo. Tik jei ziureciau, tai gal i tikra facelift, o ne perdaryta. Facelift ne vien isvaizda juk. Aisku, ir kaina kita...

Karolis 2012-10-27 18:31

Siek tiek prikeliu sena zinute :) papasakok placiau apie Volvo.
Kokie ispudziai, kaip eksploatacines islaidos, ar brangus remontai? Kaip su tais elektroniniu detaliu pririsimais sostenoje?
Idomu visokia info. :geda:

eSaS 2012-10-27 18:51

ka gi papasakojus,as joje minusu nematau,ziauriai maloni.Db su R18 ratais tai sakyciau minkstesne uz keturaki vistiek Minkstos patagios tiesiog prilinpancios prie siknos sedynes :xx: sakau ziauriai maloni masina :) greitai sylanti :xx: kaip dyzelis tai lb greitai ,letai atvesta.As jai pats nk daug nedariau,Praita savininkas keite pora detaliu tai kazkokia priekine svirtis 2x90 ir galine 2x50 darbai 100 tai spresk pats ar brangiai ar ne.Pats keiciau tepalus dezej sostenoj 840 ir variklitepalus ne sostenoj tai tepalai 300lt castrol 0w 30 pakeitimas paprastas 30lt o filtrai kainuoja visi ten po 40 50lt :) Daugiau kainu ir nzn,aisku volvo centre viskas kainuoj daug kaip ir silberi ir krastoj kokioj ,pas atstovus visur brangu.Del pririsimu nk nzn.skaityk volvo forumus nemazai info yra :)

Karolis 2012-10-27 18:56

Citata:

Pradžioje rašė eSaS (Post 236426)
ka gi papasakojus,as joje minusu nematau,ziauriai maloni.Db su R18 ratais tai sakyciau minkstesne uz keturaki vistiek Minkstos patagios tiesiog prilinpancios prie siknos sedynes :xx: sakau ziauriai maloni masina :) greitai sylanti :xx: kaip dyzelis tai lb greitai ,letai atvesta.As jai pats nk daug nedariau,Praita savininkas keite pora detaliu tai kazkokia priekine svirtis 2x90 ir galine 2x50 darbai 100 tai spresk pats ar brangiai ar ne.Pats keiciau tepalus dezej sostenoj 840 ir variklitepalus ne sostenoj tai tepalai 300lt castrol 0w 30 pakeitimas paprastas 30lt o filtrai kainuoja visi ten po 40 50lt :) Daugiau kainu ir nzn,aisku volvo centre viskas kainuoj daug kaip ir silberi ir krastoj kokioj ,pas atstovus visur brangu.Del pririsimu nk nzn.skaityk volvo forumus nemazai info yra :)

Tai va daug ir skaitau, bet idomu ir daugiau nuomoniu, nes esu girdejes , kad islaikymas beprotiskus pinigus kainuoja ir esu girdejes, kad padorus tas islaikymas ir nebyranti masina jei normalia nusiperki.

seniai turi jau ja?

eSaS 2012-10-27 19:19

ne nesenai bus 2 men,jeigu nusipirksi neuzmusta tai dziaugsies ir nk netvarkysi jos patikimos yra siaip bet detales bus brangesnes nei mb,Aisku jeigu pradesi prikelinet tai kainuos brangiai.Detaliu kainas gali pazet intercars kataloge,mazdaug susidarysi vaizda kainu

EDIT http://i808.photobucket.com/albums/z...1/DSC_0012.jpg
http://i808.photobucket.com/albums/z...1/DSC_0007.jpg

keletas naujausiu fotkiu su nauju zaisliuku nikon d3100 :geda:

Lengvas 2012-10-27 20:16

is nuotrauku visai padoriai atrodo, o gatvej nesu nei vienos grazios volvo uzmates :D


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 08:07.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.