MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Skyrelis Policijai (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=103)
-   -   Kiek esate maziausiai susimokeje pareigunams "i kisene" ? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=2554)

woodoooo 2010-04-30 12:28

esu uz dviguba istisine juosta sumokejes 12lt (geleziniais) daugiau neturejau tai suberiau ka turiu ir islipau is mentu masinos paemes dokumentus. Matytumet ju veidus :xx:

driuliauskas 2010-04-30 12:41

Citata:

Pradžioje rašė kaif9607 (Post 79859)
dabar klausimas, jeigu as segiuos dirza po peti o ne ant pecio,ta prasme netaisyklingai uzsiseges dirza ,ar bauda galioja tokia kokia tesiog neuzsiseges dirza?siandien paklojau 150lt uz tai kad netaisyklingai uzsiseges buvau.

dirsa reikia segeti taip kaip nurodyta ket. jei segejei ne taip gali nubausti. beje taip uzsiseges dirza stipriai rizikuoji savo sveikata jei netycia kas yvyktu.

dalelinijo 2010-04-30 12:44

gali organai islyst per gerkle:D o tu taip segiesi nes sarmata su dirzu vaziuot ar todel kad nepatogu?

Edgaras 2010-04-30 12:54

man tai pas coupe nepatogu kai per peti spaudzia tas dirzas... irgi visada leidziu po ranka. aisku jeigu jau pradedu lakstyt tai tada uzsisegu normliai. bet kai riedi letai mieste tai daug laisviau kai nespaudzia. seniau tai stabde ir ne viena karta del dirzo, bet pasigincydavom ir paleisdavo... buvau net pradejas veziotis ket knygute :xx: tiem parodau kad niekur nera nurodyta kaip uzisegt ir paleidzia :xx:
bet cia pries metus buvo, dabar jau gal isleido kokia nors pataisa...

Dover 2010-04-30 13:03

Prieš savaitę mane buvo sustabdę mūsų kelių sargybiniai :) Pažeidžiau kelio ženklą, bet gražiai pasikalbėjom ir mane paleido :xx: Jie sako, jūs mums liekat skolinga butelį, aš kaip mėgstanti pašnekėti atsakiau, kitą kartą, kai pažeisiu taisykles ir jūs mane sustabdysit tada ir duosiu butelį :geda: Žinoma galėjo jie mane ir atgal sugrąžinti po tokio pasakymo, bet to nepadarė :) Beja, veiksmas vyko Vilniuje, taip kad manau labai maža tikimybė, kad mane jie vėl sustabdys :)

Kitas atvejis buvo praeitą vasarą, gyvenvietėje viršijau greitį 30 km, pareigūnai irgi pasirodė labai geri ir paleido vargšę studentę :vairuot::bounce:

kaif9607 2010-04-30 13:03

Citata:

Pradžioje rašė Edgaras (Post 79864)
man tai pas coupe nepatogu kai per peti spaudzia tas dirzas... irgi visada leidziu po ranka. aisku jeigu jau pradedu lakstyt tai tada uzsisegu normliai. bet kai riedi letai mieste tai daug laisviau kai nespaudzia. seniau tai stabde ir ne viena karta del dirzo, bet pasigincydavom ir paleisdavo... buvau net pradejas veziotis ket knygute :xx: tiem parodau kad niekur nera nurodyta kaip uzisegt ir paleidzia :xx:
bet cia pries metus buvo, dabar jau gal isleido kokia nors pataisa...

man parode knygute taip kaip ten nurodyta segti dirza bet blemba absurdas kazkoks gi nebuvau neuzsiseges ir nelaksciau :) islindo nepamaciau net is kur ir bync sustabde,ispradziu pasake sustabdem del to kad neprisiseges dirza,paskui uz tai kad netaisyklingai prisiseges,nepasirasiau ,pirmadieni i nuovada.man irgi nepatogu per peti nes trinasi

Edgis 2010-04-30 13:05

Citata:

Pradžioje rašė kaif9607 (Post 79873)
man parode knygute taip kaip ten nurodyta segti dirza bet blemba absurdas kazkoks gi nebuvau neuzsiseges ir nelaksciau :) islindo nepamaciau net is kur ir bync sustabde,ispradziu pasake sustabdem del to kad neprisiseges dirza,paskui uz tai kad netaisyklingai prisiseges,nepasirasiau ,pirmadieni i nuovada.man irgi nepatogu per peti nes trinasi

Diržo aukštis reguliuojasi...:)

kaif9607 2010-04-30 13:42

Citata:

Pradžioje rašė Edgis (Post 79875)
Diržo aukštis reguliuojasi...:)

nu po kakla irgi ne laikysiu gi , o jei sureguliuosiu i apacia tai kaip vairuosiu? :) tada vel prisikabins del to kad netaisyklingai prisiseges

driuliauskas 2010-04-30 14:07

Citata:

Pradžioje rašė kaif9607 (Post 79873)
man parode knygute taip kaip ten nurodyta segti dirza bet blemba absurdas kazkoks gi nebuvau neuzsiseges ir nelaksciau :) islindo nepamaciau net is kur ir bync sustabde,ispradziu pasake sustabdem del to kad neprisiseges dirza,paskui uz tai kad netaisyklingai prisiseges,nepasirasiau ,pirmadieni i nuovada.man irgi nepatogu per peti nes trinasi

nieko tu nelaimesi. kaiptik gali imust didesne bauda susinervine.

202 - Važiuojant transporto priemone su įrengtais saugos diržais, būtina juos užsisegti. Jeigu autobuse įrengti saugos diržai, priešais kiekvieną sėdynę, ant sėdynės arba šalia jos matomoje vietoje gali būti pavaizduotas informacinis ženklas „Užsisek saugos diržą“. Nesant šio informacinio ženklo, autobuso vairuotojas, prieš pradėdamas važiuoti, privalo žodžiu informuoti keleivius apie reikalavimą naudotis saugos diržais.

202¹ - Saugos diržas privalo būti užsegtas juosiant jį per petį ir per juosmenį arba kaip numatė transporto priemonės gamintojas.

203 - Gyvenvietėse leidžiama neužsisegti saugos diržų važiuojant atbulomis arba stovėjimo aikštelėse ir taksi vairuotojams vežant keleivius. Punkto redakcija nuo 2012-07-01: Gyvenvietėse leidžiama neužsisegti saugos diržų važiuojant atbulomis arba stovėjimo aikštelėse.

204 - Jaunesnius kaip 12 metų ir žemesnius kaip 150 cm vaikus leidžiama vežti ant priekinės lengvojo automobilio, autobuso sėdynės ar krovininio automobilio kabinoje tik specialiose jų ūgiui ir svoriui pritaikytose atitinkamos grupės sėdynėse:

204.1 - 0 grupė skirta vaikams, kurie sveria mažiau kaip 10 kg;

204.2 - 0+ grupė skirta vaikams, kurie sveria mažiau kaip 13 kg;

204.3 - I grupė skirta vaikams, kurie sveria nuo 9 iki 18 kg;

204.4 - II grupė skirta vaikams, kurie sveria nuo 15 iki 25 kg;

204.5 - III grupė skirta vaikams, kurie sveria nuo 22 iki 36 kg.

205 - Draudžiama ant priekinės motorinės transporto priemonės sėdynės vežti vaiką specialioje jo ūgiui ir svoriui pritaikytoje sėdynėje, kurios atlošas atsuktas į priekinį motorinės transporto priemonės stiklą, jeigu priekinė sėdynė apsaugota saugos pagalve. Ši nuostata netaikoma, jeigu priekinės saugos pagalvės veikimo mechanizmas išjungtas.

206 - Vežamus ant galinės automobilio sėdynės 3 metų ir vyresnius vaikus leidžiama prisegti saugos diržu, skirtu suaugusiesiems, arba naudoti kitas prisegimo sistemas.

207 - Jaunesnius kaip 3 metų vaikus leidžiama vežti ant galinės automobilio sėdynės tik specialiose jų ūgiui ir svoriui pritaikytose sėdynėse.

208 - Asmenims, kuriems kompetentingos institucijos dėl rimtų medicininių priežasčių išdavė specialius pažymėjimus, leidžiama neužsisegti saugos diržų. Šiuose pažymėjimuose turi būti nurodytas jų galiojimo laikas.

<!-- z -->

mariukaz 2010-04-30 14:11

kazkada gerais senais laikais varem is Panevezio i Vilniu, vairuotojas buvo blaivus, o kiti girti.. greitis buvo nevaikiskas :) sustabdo keliukai, asku pralekem juos, reikejo kokius pora simtu metru atbuliniu pavaziuot :) pribega, rekia kazka, rodo radara - sako 190 varet :ralis: draugelis atidaro dureles, iskrenta ant plento ir sako, ka cia stumi, varem 200 :bebebe:
pasijuoke, sako vaziuokit, bet daugiau taip neskraidykit :wave:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 09:32.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.