MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Kaip vertinate ? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=12601)

Hunter 2013-06-14 20:51

Be problemu bus identifikuot, maziau nusisnekek

Kerp 2013-06-14 21:25

Kaip ir dabar driucins paskutini savininka pagal registracija, jei neturi deklaraves pardavimo ar vagystes tai tures atsakyt kur ''siaucia'' jo masyna.

FinalFour: Cia del tu remontu irgi toks dalykas, jei jau perki masyna sau, visgi turesi pasikeist tokius einamus dalykus kaip dirzai, skysciai ir t.t Net jeigu su rida viskas normaliai, tu negali zinot kas ten vazinejo, o dazniausiai ir keleta savininku buna, vienas aptarnavo laiku kitas galejo kazkur suekonomint. Nes sutaupisi ant dirzelio kokio, o po to nagus grauzi del rimtesniu gedimu. Nebent bus serviso knyga labai saziningai uzpidyta, per visa istorija, kas yra labai retas atvejis ir kaip zinia tos knygos yra irgi padaromos.
As, gink dieve, nepateisinu tu skaiciu atsukinejimo ir pats nesuku, nes turiu biski kita pirkeju rata, kurie nelabai ima i galva ta rida. O dauguma musu tautieciu dazniausiai perka metus, rida ir pan. Nes ''...Kaip taip, mano naujas Passatas bus dviem metais vyresnis uz Petro is 12buto...''
Nieko asmenisko, tiesiog ne karta jau tas matyta:D

Tomskis 2013-06-14 21:57

kadangi dabar skanuoja automatiskai mentu masinos informacija apie auto, tai palaipsniui susitvarkys tas chaosas, aisku kad neiskart, bet po biski...

Finalfour 2013-06-14 22:14

Kerp, man asmeiskai svarbu kad rida butu tikra (ne taip svarbu kokia ji) ir auto butu tvarkingai priziuretas. Serviso istorija (tikra zinoma) labai vertingas dalykas. Na ir pati auto bukle labai svarbu, kad neuzjotas butu. Bet su sitais kriterijais sunku man masina surasti, aisku ir ieskau neitin intensyviai, saziningai snekant :) Tiesa, ir prie viso to svarbu komplektacija. Negaliu pakesti tusciu masinu.

Markko 2013-06-14 22:17

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 276020)
Kerp, man asmeiskai svarbu kad rida butu tikra (ne taip svarbu kokia ji) ir auto butu tvarkingai priziuretas. Serviso istorija (tikra zinoma) labai vertingas dalykas. Na ir pati auto bukle labai svarbu, kad neuzjotas butu. Bet su sitais kriterijais sunku man masina surasti, aisku ir ieskau neitin intensyviai, saziningai snekant :) Tiesa, ir prie viso to svarbu komplektacija. Negaliu pakesti tusciu masinu.

Kazkaip sunkiai tikiu :)

Del servizo istorijos: ar patiketum jei viskas butu surasyta ranka ant A4 lapo be cekiu ir t.t ir ala tvarkyta po darbo pas zmogu kuris dirba silberi?

waidosas 2013-06-14 23:00

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 276007)
Be problemu bus identifikuot, maziau nusisnekek

Jei neturi ka pasakyti geriau patylėtum,protingesnis atrodytum.

Finalfour 2013-06-14 23:03

Citata:

Pradžioje rašė Markko (Post 276021)
Kazkaip sunkiai tikiu :)

Del servizo istorijos: ar patiketum jei viskas butu surasyta ranka ant A4 lapo be cekiu ir t.t ir ala tvarkyta po darbo pas zmogu kuris dirba silberi?

Jei taip teigtu nepazistamas - ko gero nepatikeciau :)

Kerp 2013-06-15 11:24

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 276020)
Kerp, man asmeiskai svarbu kad rida butu tikra (ne taip svarbu kokia ji) ir auto butu tvarkingai priziuretas. Serviso istorija (tikra zinoma) labai vertingas dalykas. Na ir pati auto bukle labai svarbu, kad neuzjotas butu. Bet su sitais kriterijais sunku man masina surasti, aisku ir ieskau neitin intensyviai, saziningai snekant :) Tiesa, ir prie viso to svarbu komplektacija. Negaliu pakesti tusciu masinu.

Duodu kaire ranka atkapot, kad atvaritum pas mane masynos apziuret, tarkim tinkancia tau pagal komplektacija, spalva ir pan. ir rastum kazka arti 400t km, nu nepirktum tu tos masynos:D

pucenas 2013-06-15 11:33

Citata:

Pradžioje rašė Kerp (Post 276043)
Duodu kaire ranka atkapot, kad atvaritum pas mane masynos apziuret, tarkim tinkancia tau pagal komplektacija, spalva ir pan. ir rastum kazka arti 400t km, nu nepirktum tu tos masynos:D

:good: :good: :malkos:

Finalfour 2013-06-15 13:33

Citata:

Pradžioje rašė Kerp (Post 276043)
Duodu kaire ranka atkapot, kad atvaritum pas mane masynos apziuret, tarkim tinkancia tau pagal komplektacija, spalva ir pan. ir rastum kazka arti 400t km, nu nepirktum tu tos masynos:D

Ok, rask s80 II benza pilna, su visais navi, sildomom/saldomo sedynem, dynaudio, blis, parkais, distronikais ir t.t.su 350 k rida tvarkinga ir priziureta - paimu is karto. Rimtai.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 11:03.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.