MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   deimantaz - w123, w124, w210 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=897)

woodoooo 2010-03-07 21:20

Citata:

Pradžioje rašė deimantaz (Post 68623)
Siaip jokiu skyliu ten ir neturi but. Tiek vairuotojo tiek keleivio puseje po kojom nera skyliu nes jei bus skyle tai vel vieta kur vanduo is po ratu rinksis ir vel reiks tvarkyt :)

tiesa :)

dalelinijo 2010-03-07 21:21

Citata:

Pradžioje rašė deimantaz (Post 68620)
Nu nezadu naudoti, nes kaip ir nieko gero is jo ten nera... ar stebuklingas dalykas?:)

as tai daznai ji naudoju kai tokius darbus dirbu,antoks ten steblukas tiesiog danga jo stora, is vidaus uzpurkst tai pvz lb gerai, ir as kalbu apie ta kur su pistoletu purskiamas, nes is balionelio tai meslo kruva ten:xx:

deimantaz 2010-03-07 21:34

Citata:

Pradžioje rašė dalelinijo (Post 68629)
as tai daznai ji naudoju kai tokius darbus dirbu,antoks ten steblukas tiesiog danga jo stora, is vidaus uzpurkst tai pvz lb gerai, ir as kalbu apie ta kur su pistoletu purskiamas, nes is balionelio tai meslo kruva ten:xx:

Nu apie purskiama is flakoneliu tai cia aiski nesamone, o siaip tai dugna kur nauja skarda tai suriseju tepiau, po to epoksidiniu gruntu, kauciukine mastika nu tipo kaip hermetikas, bet gan neblogas, tai reiks uzdazyt dazais ta kauciuka ir dar uztept bituko sluoksni.... Nu cia toks sumustinis gautis turetu

liudas777 2010-03-08 18:29

Citata:

Pradžioje rašė deimantaz (Post 68623)
Siaip jokiu skyliu ten ir neturi but. Tiek vairuotojo tiek keleivio puseje po kojom nera skyliu nes jei bus skyle tai vel vieta kur vanduo is po ratu rinksis ir vel reiks tvarkyt :)

Nu pažiūrėsiu pas save dar, bet pas mane ten tikrai nieko nedaryta, originalios gumos stovi ir ten toj vietoj kadangi dvigubas dugnas tai nuteka per tokį lataką. Na bet sakau dar pažiūrėsiu, gal atmintis apgauna. :)

deimantaz 2010-03-09 15:22

Citata:

Pradžioje rašė liudas777 (Post 68770)
Nu pažiūrėsiu pas save dar, bet pas mane ten tikrai nieko nedaryta, originalios gumos stovi ir ten toj vietoj kadangi dvigubas dugnas tai nuteka per tokį lataką. Na bet sakau dar pažiūrėsiu, gal atmintis apgauna. :)

Tai cia tau dugna dviguba kazkas padare??? :) nu pas mane tai viengubas dugnas yra neskaitant vibro ir garso izoliacijos:)

liudas777 2010-03-09 15:29

Citata:

Pradžioje rašė deimantaz (Post 68925)
Tai cia tau dugna dviguba kazkas padare??? :) nu pas mane tai viengubas dugnas yra neskaitant vibro ir garso izoliacijos:)

Buvau išėmęs tą gumą tai ten matosi dar skarda, ne žemė. Ten tas iškilimas jaučiu bus, kur skersai dugną eina. Na sakau pažiūrėsiu kai galėsiu. :)

deimantaz 2010-03-09 20:43

Citata:

Pradžioje rašė liudas777 (Post 68927)
Buvau išėmęs tą gumą tai ten matosi dar skarda, ne žemė. Ten tas iškilimas jaučiu bus, kur skersai dugną eina. Na sakau pažiūrėsiu kai galėsiu. :)

Na plius foto imesk ir man net idomu pasidarekur kas ten yra pas tave:wave:

Edgis 2010-03-10 21:20

Posūkių svirtis tai pavargusi...matosi naudojama dažnai:)

deimantaz 2010-03-11 19:09

Citata:

Pradžioje rašė Edgis (Post 69123)
Posūkių svirtis tai pavargusi...matosi naudojama dažnai:)

:D:D:D:D:D:D nu sorry bet juokas paeme... auto tai juk ne vakar nauja pirkta is salono, o vis del to jau virs 30metu senumo.... Idomu kaip pas tave ta rankenele atrodo mb s124 300d, o ir sedynes kokios bukles, o ir vairas bei begiu perjungimo ricigas jei originalu tai bus gan gerai jau pasideveja, o ir tavo MB yra 12 metu jaunesne uz mano w123C:wave: tad pats galvok kas kur devisi :xx:

Edgis 2010-03-11 19:13

Citata:

Pradžioje rašė deimantaz (Post 69243)
:D:D:D:D:D:D nu sorry bet juokas paeme... auto tai juk ne vakar nauja pirkta is salono, o vis del to jau virs 30metu senumo.... Idomu kaip pas tave ta rankenele atrodo mb s124 300d, o ir sedynes kokios bukles, o ir vairas bei begiu perjungimo ricigas jei originalu tai bus gan gerai jau pasideveja, o ir tavo MB yra 12 metu jaunesne uz mano w123C:wave: tad pats galvok kas kur devisi :xx:

Aš nieko blogo ir nenorėjau pasakyt:geda: Aš viską pasikeičiau į mažiausiai nudevėtus, jei nori sandėly galiu paieškot ir tau svirties posūkių...:wave:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 05:54.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.