MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Juokeliai (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=1964)

Aistė 2009-11-29 15:17

Citata:

Pradžioje rašė Edgis (Post 50254)
Taikoma ne visoms moterims, bet...

MOTERIS UŽ VAIRO


haha geras. sitas man patiko :xx::xx::xx:

Edgaras 2009-11-29 15:46

Citata:

Pradžioje rašė Edgis (Post 50254)
Taikoma ne visoms moterims, bet...

MOTERIS UŽ VAIRO

geeras sitas :juokiasi::juokiasi:

liudas777 2009-11-29 18:25

Jo, o šitam papildyt mano instruktorius visada sakydavo kad vyrai pasidrasko kaip ta moteris po metų ir supranta kad ner kur lakstyt, o ji ir toliau taip važinėja iki pirmos avarijos. Tada vėl nuo pradžių viskas. :D

Aistė 2009-11-29 18:47

Man tai taip nebuvo nes turejau gera instruktoriu. Vos isedus i masina jis mane ismoke triju pirstu kombinacija :xx: man is karto buvo "Metai už vairo: Na, ko tu čia velkiesi ir vos trauki 60 km/h, seni?! ..." :xx: jau beveik 10 metu vairuoju ir mano tetis vis dar burbuliuoja kad vazineju kaip pacanas :) vis sako kad vazineciau kaip moteriske, is leto, atsargiai :xx:, nelakstyciau :)

Tomskis 2009-11-29 19:17

nu as tik viena mergaite pazystu (jai kazkur 24 metai), kuri laksto tikrai vyriskai, taip kaip as, pralenkia dauguma pazystamu bachuru ir pan. bet tik viena tokia pazystu, visos kitos pazystamos tai beda kelyje

Aistė 2009-11-29 19:24

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 50315)
nu as tik viena mergaite pazystu (jai kazkur 24 metai), kuri laksto tikrai vyriskai, taip kaip as, pralenkia dauguma pazystamu bachuru ir pan. bet tik viena tokia pazystu, visos kitos pazystamos tai beda kelyje

aga, man irgi beveik visos moteros beda kelyje :) o ypac blondines su treciais golfais ir zaliu lapu ant lango :xx:

samagonas 2009-12-02 22:32

Užėjau į parduotuvę kelioms minutėms. Kai išėjau į lauką pamačiau, kad policininkas rašo baudos kvitą už ne vietoje pastatytą automobilį. Aš priėjau ir gražiai paprašiau, kad už pirmą nusižengimą taip smarkiai nebaustų. Policininkas nesileido į kalbas ir rašė toliau. Tada aš pasakiau, kad jis neturi širdies ir žmogiškumo. Jis išrašė dar didesnę baudą. Na, aš pradėjau jam šaukti, kad jis yra tikras paršas ir fašistas. Jis ėmė išrašinėti dar vieną kvitą už pareigūno įžeidimą ir ėmė kabinėtis, kad įskilęs stiklas, nudilusios padangos ir dar kažkas. O aš išdėjau jį į šuns dienas kaip tiktai mokėjau. Baudos kvitų buvo prirašyta visa šūsnis. Kai jis bandė man juos įbrukti, pasakiau kad neimsiu ir tegul jis juos susisuka į triūbelę ir susikiša sau į užpakalį. Policininkas užkišo visus kvitus už valytuvo ir dar ėmė išrašinėti šaukimą į teismą. Tegul rašo, ką nori. Mano mašina stovi už kampo, aikštelėje. Aš tik šiaip, pro šalį ėjau...
Nucopinau ish satmanijos.lt

Bombardier 2009-12-03 08:48

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 50896)
Užėjau į parduotuvę kelioms minutėms. Kai išėjau į lauką pamačiau, kad policininkas rašo baudos kvitą už ne vietoje pastatytą automobilį. Aš priėjau ir gražiai paprašiau, kad už pirmą nusižengimą taip smarkiai nebaustų. Policininkas nesileido į kalbas ir rašė toliau. Tada aš pasakiau, kad jis neturi širdies ir žmogiškumo. Jis išrašė dar didesnę baudą. Na, aš pradėjau jam šaukti, kad jis yra tikras paršas ir fašistas. Jis ėmė išrašinėti dar vieną kvitą už pareigūno įžeidimą ir ėmė kabinėtis, kad įskilęs stiklas, nudilusios padangos ir dar kažkas. O aš išdėjau jį į šuns dienas kaip tiktai mokėjau. Baudos kvitų buvo prirašyta visa šūsnis. Kai jis bandė man juos įbrukti, pasakiau kad neimsiu ir tegul jis juos susisuka į triūbelę ir susikiša sau į užpakalį. Policininkas užkišo visus kvitus už valytuvo ir dar ėmė išrašinėti šaukimą į teismą. Tegul rašo, ką nori. Mano mašina stovi už kampo, aikštelėje. Aš tik šiaip, pro šalį ėjau...
Nucopinau ish satmanijos.lt

Geras sitas :xx:

liudas777 2009-12-03 10:40

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 50896)
Užėjau į parduotuvę kelioms minutėms. Kai išėjau į lauką pamačiau, kad policininkas rašo baudos kvitą už ne vietoje pastatytą automobilį. Aš priėjau ir gražiai paprašiau, kad už pirmą nusižengimą taip smarkiai nebaustų. Policininkas nesileido į kalbas ir rašė toliau. Tada aš pasakiau, kad jis neturi širdies ir žmogiškumo. Jis išrašė dar didesnę baudą. Na, aš pradėjau jam šaukti, kad jis yra tikras paršas ir fašistas. Jis ėmė išrašinėti dar vieną kvitą už pareigūno įžeidimą ir ėmė kabinėtis, kad įskilęs stiklas, nudilusios padangos ir dar kažkas. O aš išdėjau jį į šuns dienas kaip tiktai mokėjau. Baudos kvitų buvo prirašyta visa šūsnis. Kai jis bandė man juos įbrukti, pasakiau kad neimsiu ir tegul jis juos susisuka į triūbelę ir susikiša sau į užpakalį. Policininkas užkišo visus kvitus už valytuvo ir dar ėmė išrašinėti šaukimą į teismą. Tegul rašo, ką nori. Mano mašina stovi už kampo, aikštelėje. Aš tik šiaip, pro šalį ėjau...
Nucopinau ish satmanijos.lt

:thumbsup:

Joshua 2009-12-03 14:04

Keletas anekdotu nuotaikai pakelti :)

Pareina vyras iš darbo ir sako savo žmonai:
- Tavo užpakalis kaip kombaino!
Žmona įsižeidė ir nuėjo sau...
Kitą dieną vyras vėl iš po darbo pareina ir sako žmonai:
- Gal pasimylim?
Žmona jam ir sako:
- Dėl vieno rugio kombaino nekursiu!
..................................................

Sustabdo taksi gerokai išgerusi mergina.
Iseda. Paprašo nuvežti iki namu. Atvažiavus iki vietos
pareiskia:
- Klausyk, neturiu pinigu, gal paimsi natura ?
- Kam man ta Tavo natura. Žiurek eina vaikinas, parduosiu aš
tave už dešimt litu jam, apsimokesi.
Mergina sutiko. Taksistas siulo vaikinui mergina už dešimt litu, o
tas atsikalbineja:
- O ka aš su ja veiksiu ?
- Va krumuose imsi ir išdulkinsi.
Tas galu gale sutiko, sumokejo, nusivede i krumus ir ...
Pro šali eina policininkas, girdi, kad krumuose kažkas šlama. Priejo,
pašviete prožektorium ir klausia:
-Klausyk, vaikine ka ten darai ?
-Tai va, žmona dulkinu.
-A, o aš galvojau kad kekse.
- Ir aš taip galvojau, kol tu prožektoriumi nepašvietei.
.................................................. .......................

Taigi vasara, kaip ir priklauso i Palanga is visu kampu suvaziuoja ivairi liaudis.
Siuo atveju mociute su anukele ir nusprendzia nueiti i moteru pliaza Palangoj,
nu ten, kur visos moterys nuogos deginasi. Nu ir anukelei kaip tai savaime
iskilo klausimas, matant tiek bobu aplinkui, tai ji rodo pirstais i :cenzura: ir
klausia mociutes:
-Mociute o kas cia yra ?
-Cia anukele yra kiskutis.
-A, aisku.
Kiek veliau staiga besideginant anukele pradejo verkti, o mociute jos
sunerimusi ir klausia:
-Kas nutiko anukele ?
-Mociute,-liudnu balsu susunka anukele, - man rodos mano kiskutis numire !
-Kodel tu taip manai ?
-Tai kad jis issiziojo ir smirda...

:yucky:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 12:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.