MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Bendras (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=168)
-   -   OM 642 turbo valdymas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=19584)

Apple 2017-03-08 15:04

O tai kam užsiiminėt anonizmu? :) gal geriau nuvaryt mašina pas meistrus ir pasiimt sutvarkyta ir nesukt smegenų?
Ar nėra Klaipėdoje, kas turbinas restauruoja?
Blogiausiu atveju nuėmei ir siunti į Vilnių.

Melionas 2017-03-08 15:08

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 465154)
O tai kam užsiiminėt anonizmu? :) gal geriau nuvaryt mašina pas meistrus ir pasiimt sutvarkyta ir nesukt smegenų?
Ar nėra Klaipėdoje, kas turbinas restauruoja?
Blogiausiu atveju nuėmei ir siunti į Vilnių.

Norejau but gudresnis :xx::xx::xx: , pirmadieni paliksiu masina pas turbininius ziuresiu ka jie ten priburs. Va tokiom dienom pradedi keikti dyzelius ir pradedu galvoti apie nauja golfa is salono :xx::xx:

Apple 2017-03-08 15:15

Citata:

Pradžioje rašė Melionas (Post 465155)
Norejau but gudresnis :xx::xx::xx: , pirmadieni paliksiu masina pas turbininius ziuresiu ka jie ten priburs. Va tokiom dienom pradedi keikti dyzelius ir pradedu galvoti apie nauja golfa is salono :xx::xx:

Ne, tu norėjai sutaupyt :D
Vienareikšmiškai naujas benzas yra geriau nei senas dyzelis. Aš vis galvoju apie Octavia RS benza nauja. Arba yra neblogas Ford Mondeo +- 2015 metų iš USA už 10k galima pasistatyt čia Lietuvoj su 220 ar 250 AG motoru :)

Melionas 2017-03-08 15:42

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 465158)
Ne, tu norėjai sutaupyt :D
Vienareikšmiškai naujas benzas yra geriau nei senas dyzelis. Aš vis galvoju apie Octavia RS benza nauja. Arba yra neblogas Ford Mondeo +- 2015 metų iš USA už 10k galima pasistatyt čia Lietuvoj su 220 ar 250 AG motoru :)

Na diagnistika parode aiskia beda, kaimynas ta aiskia beda pakeite, bet pasirodo diegnostika ne visada galima tiket, ne labai ka cia bandziau taupyt. Jo mondeo draugas turi pardavimui, bet ten lyg kazkoks 1.5 variklis, bet irgi nesilpnas, aisku ne 250 arkliu :) labai smagi masina, galima ir uzsimerkt, kad tai fordas :)

Rykštė 2017-03-08 19:25

dejai deveta? kaimyno keitimu pasitiket eina? man atrodo elementarus pakeitimas,nebent gavai valdyma uzstrigusi,nors sunkiai tai isivaizduoju.

Melionas 2017-03-08 19:59

Citata:

Pradžioje rašė Rykštė (Post 465193)
dejai deveta? kaimyno keitimu pasitiket eina? man atrodo elementarus pakeitimas,nebent gavai valdyma uzstrigusi,nors sunkiai tai isivaizduoju.

Na taip deveta dejau. Kaip suprast ar galima pasitiketi kaimynu? Na senas pas mane bagazinej, tikrai jis pakeistas...

Rykštė 2017-03-08 20:10

Citata:

Pradžioje rašė Melionas (Post 465197)
Na taip deveta dejau. Kaip suprast ar galima pasitiketi kaimynu? Na senas pas mane bagazinej, tikrai jis pakeistas...

geriausia butu kad savo sena pafilmuotum,kiek pas tave klibejo.

Melionas 2017-03-08 20:43

Citata:

Pradžioje rašė Rykštė (Post 465198)
geriausia butu kad savo sena pafilmuotum,kiek pas tave klibejo.

Kazkaip pradedu galvoti, kad tas klibejimas, jei nedidelis yra, vistiek ji turi vaiksciot ir turi ji veikt. Gal kazkoks uzdelsimas ar netolygumas butu, bet ne visai numirusi. Kazkaip itariu kita beda cia pas mane, gal ta beda ir sudroze ta valdyma, gal kokia turbina uzlinkusi...

Audrius 2017-03-08 21:22

vat greiciausiai nes kai bendravau su turbincikais jie bent teigia kad juos sugadina turbina tai uz tai man buvo idomi tavo patirtis :)

Tomskis 2017-03-08 22:09

Citata:

Pradžioje rašė Melionas (Post 465155)
Norejau but gudresnis :xx::xx::xx: , pirmadieni paliksiu masina pas turbininius ziuresiu ka jie ten priburs. Va tokiom dienom pradedi keikti dyzelius ir pradedu galvoti apie nauja golfa is salono :xx::xx:

Nepatikesi, bet naujas benzininis golfas irgi turi turbina


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 17:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.