MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Kuras (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=114)
-   -   LPG vs CNG vs Dyzelis vs Benzas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=16063)

alteroja 2015-02-19 06:56

Citata:

Pradžioje rašė Arturas (Post 379062)
Blogai :)

jei per pusę metų parduosi - tai reiškia visai neblogai :)

Finalfour 2015-02-19 11:24

As vaziuoju su dyzeliu siuo metu, ir tokiu visai su velniu, taciau - esu tik uz benza/dujas i musu nenaujus auto, kaip Apple ir sako. Nors pas mane viskas veikia ir jokiu bedu dar nebuvo, tiesiog zinau kiek kartu daugiau bedu gali istikti mano dyzeline auto lyginant su benzininiu analogu.

simaso 2015-02-19 11:30

finalfour, ar tik nebūsi paranojikas ? ;]
gražios draugės tada irgi negalima susirast, nes gali susilaukt dėmesio iš kitų vyrų ? ;]

Finalfour 2015-02-19 11:38

Citata:

Pradžioje rašė simaso (Post 379092)
finalfour, ar tik nebūsi paranojikas ? ;]

Ne, kaip visada vertinu tiesiog faktus :) As suprantu, kad nereikia galvot apie beda kol ji nenutiko ir t.t. ir ziuret optimistiskai, taciau protinga yra is anksto ivertinti faktus ir juos pasverti, o ne priimti sprendima su mintimi "man taip nebus", "taip nutinka kitiems".
As pirkdamas peza su tokiu motoru vadovavausi butent tuo principu kad "man taip nebus" ir ziurejau optimistiskai, taciau salta logika sako, kad taip elgtis yra kvaila.

liutasss 2015-02-19 12:19

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 379093)
Ne, kaip visada vertinu tiesiog faktus :) As suprantu, kad nereikia galvot apie beda kol ji nenutiko ir t.t. ir ziuret optimistiskai, taciau protinga yra is anksto ivertinti faktus ir juos pasverti, o ne priimti sprendima su mintimi "man taip nebus", "taip nutinka kitiems".
As pirkdamas peza su tokiu motoru vadovavausi butent tuo principu kad "man taip nebus" ir ziurejau optimistiskai, taciau salta logika sako, kad taip elgtis yra kvaila.

o buvo kazkokiu gedimu tavo pezui? nesinori MB?

Tomskis 2015-02-19 12:59

Tai yra technika, ir nereik stebetis kad kazkas suges vienur ar kitur

Finalfour 2015-02-19 13:19

Citata:

Pradžioje rašė liutasss (Post 379095)
o buvo kazkokiu gedimu tavo pezui? nesinori MB?

Kol kas vienintelis gedimas buvo ABS daviklis, ismete klaida, pakeiciau ir viskas ok dabar. O visa kita - ekplaotaciniai dalykai, tepalai, dirzai, va pavasari keisiu stabdziu diskus su kalademis. Tiesa, jau kai pirkau EGR voztuvai strigo, ar kas ten jiems buvo, nesigilinau net, iskarto pas programerius, isprogramavo, uzglusino - viskas, pamirsau apie sita niekam nereikalinga nesamone.
Pezas pakankamai patikima masina, kiek isitikinau. Aisku, tpfu tpfu tpfu....

tomasgarliava 2015-02-19 13:48

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 379105)
Kol kas vienintelis gedimas buvo ABS daviklis, ismete klaida, pakeiciau ir viskas ok dabar. O visa kita - ekplaotaciniai dalykai, tepalai, dirzai, va pavasari keisiu stabdziu diskus su kalademis. Tiesa, jau kai pirkau EGR voztuvai strigo, ar kas ten jiems buvo, nesigilinau net, iskarto pas programerius, isprogramavo, uzglusino - viskas, pamirsau apie sita niekam nereikalinga nesamone.
Pezas pakankamai patikima masina, kiek isitikinau. Aisku, tpfu tpfu tpfu....

Dar pusle automato numiro, kiek atsimenu

Finalfour 2015-02-19 16:07

Citata:

Pradžioje rašė tomasgarliava (Post 379106)
Dar pusle automato numiro, kiek atsimenu

Ne, blogai atsimeni :) Reikejo paskaityt tema iki galo, rasiau juk. Truko tepalu, pakeiciau tepalus ir bedos neliko, jau menesi kaip viskas ciki :)

vytis 2015-02-19 16:31

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 379022)
ne ne ne, yra ne taip. Paprasti zmones nori eleitiniu masinu ir realiai neturi saibu ju islaikyt ir deda dujas, va toks teisingas apibudinimas yra :)


kas yra elitines masinos ?


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 14:34.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.