MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Skyrelis Policijai (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=103)
-   -   Ar pastatęs automobilį netvarkingai PC aikštelėje galiu gauti baudą? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=13737)

vanix 2015-04-17 15:08

Citata:

Pradžioje rašė alteroja (Post 386795)
aš tai rezervuotoj visada statau jei numeriai ar kitokia info nenurodyta.

ta prasme jeigu nera papildomu zenklu, tai nubaust negali taves niekaip?

alteroja 2015-04-17 15:34

Citata:

Pradžioje rašė vanix (Post 386797)
ta prasme jeigu nera papildomu zenklu, tai nubaust negali taves niekaip?

nu būna kaune prie akropolio pasistatau. ten rezervuota prie policijos, visada statau ir niekas niekad nėra prisikabinęs.

Tomskis 2015-04-17 15:35

jei is naujo mokintumetes KET, kaip dariau as neseniai, tai prisimintumet kad statant po melynu zenklu rezervuota, turi masinoj gulet ir leidimas uz lango. Net jei tau ir skirta si vieta bet nebus leidimo, busi nubaustas.

Tomskis 2015-04-17 15:47

Citata:

Pradžioje rašė Pavidolis (Post 386794)
Pasikeite situacija prie univero, painu dabar kazkaip.
Gal protingi dedes man paaiskins, kur, kaip cia galioja zenklai?

1. Vaizdas pries ivaziavima i kiema nurodo, kad bus parkavimo aikstele.

2. Pasukus, po desine zenklas "stovet ir sustot draudziama", po kaire, kad rezervuota 28 metrus.

3. Vidury kiemo pastatytas zenklas su parkavimo aikstele. Po desine atidare aikstele, kuri, kaip suprantu ir turetu buti ta stovejimo aikstele, bet zenklas vidury pravaziavimo..


Tai man klausimai keli kyla..

Iki kur galioja zenklas "stoveti/sustoti draudziama"? Ar visoje desineje puseje ir toliau i aikstele ar tik iki parkingo zenklo ar dar kitas variantas?

Ir Parkingo zona skaitosi visur, nuo parkingo zenklo? T.y. ir i desine puse ir i kaire ir tolyn?

Ir kas nustato, kam rezervuota parkingo vieta? Gal ji ir man rezervuota, nes i univera keliauju? Kaip cia yra?


Daug maz cia viskas kaip ir aisku tik su klaidom padaryta.
Turetu buti taip:
1. Zenklas nurodo kad po desine bus stovejimo aikstele
2. Stoveti draudziama galioja iki sekancio zenklo
3. Tas sekantis zenklas yra zona, ir nuo to zenklo galiojimo pradzios iki tos vietos kur vel stovi zenklas galiojimo zonos pabaiga, galioja tas zenklas, visur gali statyt mokamai nuo 00-24 valandos.

Kas neteisingai padaryta:
1. Zenklas stovi ne sankryzoje t.y. ne prie isvaziavimo is aiksteles, nes sankryza/ivaziavimas i kiema laikomas nuo vieno namo kampo iki kito, tai realiai tas zenklas negalioja, nes iseina kad nuo zenklo pastatymo vietos i desine reik statyt masinas, o ten saligatvis ir namas.
3. Su tuo zenklu per viduri biski painiava, nes dabar gaunasi kad jei is kaires puses apvaziuosi zenkla jis galios, is desines negalios. Nu tiesiog netvarkingai pastatytas.

Paprasciausia visur nuo to zenklo pastatymo vietos gali statyti kol nebus kito draudziancio zenklo arba uzbraukto zenklo Zona P.



Kas liecia pirma zenkla kuris stovi ne sankryzoje, vilnieciams pasakysiu kur irgi toks gudriai stovi, tai svitrigailos g. kai vaziuoji nuo oro uosto link zalio tilto, prie fotiko, sankryzoje sukti i kaire draudziama kad nusukt link VPK, zenklas rodo vazuoti tik tiesiai, bet jis nuo sankryzos nutoles, tas zenklas galioja tik iki sankryzos, o sankryzoje nebegalioja, nes kad jis galiotu, jis turetu buti sankryzoje. Mentai ta zino, todel patys drasiai suka i kaire, o vairuotojai kas nezino KET, tas ir nesuka:)

Somesword 2016-03-23 08:14

Na protingieji kurmiai, paaiskinkite man, kaip cia dabar nutiko.... Mano galva irgi nenubausi jei pastatei ne tarp liniju ar kazkur kitur, jeigu netrukdai eismui. Masina stovejo ten kur juodai pazymejau kvadrata... Tuscioje aiksteleje praktiskai...
Tan nei geltonos linijos nei aplamai juostu toje vietoje nera.
Ten taip statau jau kokius 4 metus, ir niekam nera uzkliuve...

http://s25.postimg.org/86n6565kr/IMAG0101.jpg

http://s25.postimg.org/4ye3edtx7/Untitled.jpg

exxon 2016-03-23 10:37

:D :D plunge. mane jug beveik dvi valandas formino uztai kad neturejau pazymejimo su savim. nuo triju iki penkiu ryto. 2eu

nera jokiu zenklu aikstelej toj, tik subraizyta

simaso 2016-03-23 10:54

dar ant laiptų galėjai užvažiuot. nu ir naglumas tavo :thumbsdown:

Somesword 2016-03-23 11:02

Citata:

Pradžioje rašė simaso (Post 427176)
dar ant laiptų galėjai užvažiuot. nu ir naglumas tavo :thumbsdown:

uzvaziuociau jei galeciau.
Apsiramink.:lithuania:

sportbatis 2016-03-23 11:13

Citata:

Pradžioje rašė exxon (Post 427175)
:D :D plunge. mane jug beveik dvi valandas formino uztai kad neturejau pazymejimo su savim. nuo triju iki penkiu ryto. 2eu

nera jokiu zenklu aikstelej toj, tik subraizyta

tu rimtai? :D vakar mane kaune sustabde, as JOKIU dokumentu su savim neturejau, nei masinos, nei asmens. padiktavau asmens koda, viska sutikrino maximum per 5min ir palinkejo gero kelio :D


tikrai naglai palikes, nedraskyk net akiu :D

Tomskis 2016-03-23 11:26

Citata:

Pradžioje rašė Somesword (Post 427178)
uzvaziuociau jei galeciau.
Apsiramink.:lithuania:

Jeigu nera zeklinimo ir zenklo nurodancio stovejimo buda, tada turi statyti lygiagreciai saligatvio. O jei yra zenklas arba zenklinimas, turi jais ir vadovautis. Kaip matau aikstele zenklinta, i zenklintas vietas ir reikia statyti.

Citata:

Pradžioje rašė sportbatis (Post 427179)
tu rimtai? :D vakar mane kaune sustabde, as JOKIU dokumentu su savim neturejau, nei masinos, nei asmens. padiktavau asmens koda, viska sutikrino maximum per 5min ir palinkejo gero kelio :D

Jeigu buvai prisidirbes ir jie turi bazej tavo nuotrauka tai gal ir taip, o siaip tai gali nuvezt masina i aikstele (man taip buvo), nes asmens koda gali ir brolio, draugo, kliento pasakyti. Reik bent kazkoki pazymejima su nuotrauka tureti, kad ir darbo pazymejima. Gal tu pavogei ta masina


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 00:26.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.