MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   IPTV (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=21573)

Rawwslt 2018-10-15 11:51

po tokiu komentaru, jauciu apple jau skambina i telia :D

pucenas 2018-10-15 11:54

Citata:

Pradžioje rašė Rawwslt (Post 507650)
po tokiu komentaru, jauciu apple jau skambina i telia :D

geriausias pasirinkimas butu jam. pvz pas mane vienas telikas namuose eina per laida signalas kitas per wifi (remontai buvo padaryti nenorejau laidu vedzioti), po kokiu 2 gal daugiau metu uzlinko tie siustuvai kur duoda signala i telika. paskambinau atvaziavo atveze pakeite viskas ciki operatyviai maloniai ir t.t. distancini vaikai sudauze nuvaziavau i salona pasakiau adresa dave nemokamai. Mano tik geri atsiliepimai siuo klausimu :good:

Apple 2018-10-15 11:57

Citata:

Pradžioje rašė Rawwslt (Post 507650)
po tokiu komentaru, jauciu apple jau skambina i telia :D

Aš bute naudojau telia 3 metus ir tai buvo geriausia televizija kokia esu turėjęs. Man jau šiandiena veda ją, bet turiu 30 dienų apsispręsti ar imsiu ar ne :) tai vis galvoju, nes nepigus malonumas ta telia... Tiesa ne 14 EUR.mėn, bet 20 EUR/mėn... jaučiu reiks paimt antram telikui IPTV ir pasilyginti, nes kol pats nepabandysiu, tai niekas neaišku bus.

pucenas 2018-10-15 12:07

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 507653)
Aš bute naudojau telia 3 metus ir tai buvo geriausia televizija kokia esu turėjęs. Man jau šiandiena veda ją, bet turiu 30 dienų apsispręsti ar imsiu ar ne :) tai vis galvoju, nes nepigus malonumas ta telia... Tiesa ne 14 EUR.mėn, bet 20 EUR/mėn... jaučiu reiks paimt antram telikui IPTV ir pasilyginti, nes kol pats nepabandysiu, tai niekas neaišku bus.

tai ta IPTV tik del sportinio intereso, gali pabandyti. Nes telija tai kiek teliku turi namie tiek duoda juk tu priedeliu ar ne? O kodel tiek daug 20e/men. aisku televizija + internetas ir dar tada uzsisakei kanalu paketu? ar tiek pabrangus

Apple 2018-10-15 12:09

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 507654)
tai ta IPTV tik del sportinio intereso, gali pabandyti. Nes telija tai kiek teliku turi namie tiek duoda juk tu priedeliu ar ne? O kodel tiek daug 20e/men. aisku televizija + internetas ir dar tada uzsisakei kanalu paketu? ar tiek pabrangus

Čia be interneto (internetas pas mane tele2) :) 15 EUR televizija vienam telikui ir priedėlio nuoma 5 EUR :)

Dviems neduoda, sakė gali tik vienam. Matai, aš šiknoj gyvenu, iki manęs laidas neateina, tai tipo per 4g ryšį gali tik vienam telikui duot.

pucenas 2018-10-15 12:12

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 507655)
Čia be interneto (internetas pas mane tele2) :) 15 EUR televizija vienam telikui ir priedėlio nuoma 5 EUR :)

Dviems neduoda, sakė gali tik vienam. Matai, aš šiknoj gyvenu, iki manęs laidas neateina, tai tipo per 4g ryšį gali tik vienam telikui duot.

A blemba kaip idomei, isnglejo ir jie jau matyt. koks skirtumas 1 ar 2 telikai, bet gal kai laidas neateina yra skirtumas. Mes mokam 18 euru paklausiau zmonos nes ji moka uz sita reikala. Televizija + internetas. Televizija sporto paketas ir vaiku kampelis papildomos paslaugos. Tai tau tikrai brangiai. :unreal::unreal:

Apple 2018-10-15 12:15

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 507656)
A blemba kaip idomei, isnglejo ir jie jau matyt. koks skirtumas 1 ar 2 telikai, bet gal kai laidas neateina yra skirtumas. Mes mokam 18 euru paklausiau zmonos nes ji moka sita reikala uz televizija + internetas. Televizija sporto paketas ir vaiku kampelis papildomos paslaugos. Tai tau tikrai brangiai. :unreal::unreal:

Tai dėl to ir sakau, akd man IPTV atsipirktų per pirmus metus. Nes reikia antenos (200 EUR) ir priedėlio (dar 100 EUR).

O Telia 20 EUR + 3,50 vaikų +6,50 sportas su filmais. Tai suma gaunasi 30 EUR vien už televizija vienam telikui. Tai man atrodo čia kosmosas :)

pucenas 2018-10-15 12:18

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 507657)
Tai dėl to ir sakau, akd man IPTV atsipirktų per pirmus metus. Nes reikia antenos (200 EUR) ir priedėlio (dar 100 EUR).

O Telia 20 EUR + 3,50 vaikų +6,50 sportas su filmais. Tai suma gaunasi 30 EUR vien už televizija vienam telikui. Tai man atrodo čia kosmosas :)

Tai + internetas jau vos ne "pidisokas" I menesi gaunasi... jo tikrai siais skaitmenines eros laikais 50e uz televizija ir interneta I meneis... kosmosas. turi draugas kazkokia televizija nzn tik kokia marijampolei tai ten mat irgi kosmosas tu program sportai visi ir t.t. ir nemoka nieko turiu omeny menesiniu mokesciu. paklausiu tuoi ka jiis ten ir is kur "piratauja" :)

MPXΞ 2018-10-15 12:35

Apple, screen mirroring bandei? Tel. su TV poruoti?

Apple 2018-10-15 12:42

Citata:

Pradžioje rašė MPXΞ (Post 507659)
Apple, screen mirroring bandei? Tel. su TV poruoti?

jo, veikia. Siūlai televizija leisti per telefona? Per daug sudėtinga :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 11:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.