MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Laikinai paklydusieji ... :) (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=8631)

munde8 2017-07-04 11:12

kaip vampyras sako MIRES

Hunter 2017-07-04 14:49

Vien tai kad kia dalys daug brangesnes nei merso jau kelia siokia tokia nuostaba

Apple 2017-07-04 15:42

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 476011)
Vien tai kad kia dalys daug brangesnes nei merso jau kelia siokia tokia nuostaba

Man vapse dzin detaliu kainos :) garantine masina. As leisiu pinigus tik tepalu keitimui ir tik 2 kartus, nes aptarnavimai kas 30k km. Tai MAX ką aš investuosiu į mašinos aptarnavimą per 4 metus bus 600 EUR.

Alkapone 2017-07-04 15:44

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 476016)
Man vapse dzin detaliu kainos :) garantine masina. As leisiu pinigus tik tepalu keitimui ir tik 2 kartus, nes aptarnavimai kas 30k km. Tai MAX ką aš investuosiu į mašinos aptarnavimą per 4 metus bus 600 EUR.

Nu tik nejuokauk. Paskaityk, kas ten tavo garantiniam priklauso. Nebent kažkas nuo Nissan labai skiriasi

Apple 2017-07-04 15:45

Citata:

Pradžioje rašė Alkapone (Post 476017)
Nu tik nejuokauk. Paskaityk, kas ten tavo garantiniam priklauso. Nebent kažkas nuo Nissan labai skiriasi

Nėra ką skaityt. 1 mašina garantine jau suvažinėjau ir antra jau įpusėjau. Viska žinau puikiai kas garantija, o kas ne.
Negarantija yra aptarnavimas (tepalai / filtrai) ir besidėvinčios detalės (stabdžių diskai ir kaladės). Visa kita garantija. Tai per 60k km aš neplanuoju nei diskų nei kaladžių keist (nu nebent jau ten bus labai fufelis ir sudils greičiau, bet manau, kad taip nebus).

pauliusl 2017-07-04 15:48

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 476016)
Man vapse dzin detaliu kainos :) garantine masina. As leisiu pinigus tik tepalu keitimui ir tik 2 kartus, nes aptarnavimai kas 30k km. Tai MAX ką aš investuosiu į mašinos aptarnavimą per 4 metus bus 600 EUR.

o kur žieminės padangos dar? :)

Apple 2017-07-04 15:48

Citata:

Pradžioje rašė pauliusl (Post 476020)
o kur žieminės padangos dar? :)

Čia būtinos eksplotacinės priemonės ir nepriklauso nei nuo automobilio amžiaus nei nuo markės.

pauliusl 2017-07-04 15:50

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 476021)
Čia būtinos eksplotacinės priemonės ir nepriklauso nei nuo automobilio amžiaus nei nuo markės.

tai tepalai analogiskai manau kaip ir padangos

Apple 2017-07-04 15:54

Citata:

Pradžioje rašė pauliusl (Post 476022)
tai tepalai analogiskai manau kaip ir padangos

tai ką tu tuo norėjai pasakyt? :)

pucenas 2017-07-04 15:56

Tai jus randat prie ko prisi***, atrodo, kad pavydas bamba griauzia :) teisingai apple sako, jam dzin (7 metus man atrodo netgi KIA duoda, vistiek jis tiek su ja nevazines) kiek kas kainuoja. Padangos tepalai ar dar kazkas tokio kas yra butina kiekvienai masinai tiek naujai tiek senai cia jau kita medalio puse. O visumoi geras pasirinkims tik, kad maza "bjaurybe" :)

pauliusl 2017-07-04 16:08

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 476023)
tai ką tu tuo norėjai pasakyt? :)

kad nelabai supratau tu 600 € per 4 metus. tepalų keitimas skaičiuojasi, bet padangų, stabdžių ir kitų eksploatacinių dalykų ne?

p.s. jokio pavydo, tik taip užkliuvo tas pasakymas

Apple 2017-07-04 16:08

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 476025)
Tai jus randat prie ko prisi***, atrodo, kad pavydas bamba griauzia :) teisingai apple sako, jam dzin (7 metus man atrodo netgi KIA duoda, vistiek jis tiek su ja nevazines) kiek kas kainuoja. Padangos tepalai ar dar kazkas tokio kas yra butina kiekvienai masinai tiek naujai tiek senai cia jau kita medalio puse. O visumoi geras pasirinkims tik, kad maza "bjaurybe" :)

Maža - tik vizualiai. Mano ūgis 175, tai atsireguliavus sėdyne patogiai, gale vietos lieka daugiau nei ML'e. Ir vaikas kedes su kojom nepasiekia (2 metu amziaus). O ML'e sėdynės apspardytos. Tik aišku ML bagažinė didesnė, bet prieš pirkdamas pasimatavau kas man yra būtina ir mano poreikius KIA pilnai atitiko.

Kai bus mašina kieme - pademostruosiu viska išsamiai su foto.

Apple 2017-07-04 16:10

Citata:

Pradžioje rašė pauliusl (Post 476026)
kad nelabai supratau tu 600 € per 4 metus. tepalų keitimas skaičiuojasi, bet padangų, stabdžių ir kitų eksploatacinių dalykų ne?

p.s. jokio pavydo, tik taip užkliuvo tas pasakymas

Padangų neskaičiuoju, nes padangas būčiau pirkęs tiek naujai tiek senai mašinai, tai jau suplanuotos išlaidos. Ir jos bus vienkartinės iškarto (praktiškai įskaičiuota į kainą). Tai apart tepalų ir filtrų keitimo (atmetus padangas) aš tai mašinai per 4 metus daugiau nieko neplanuoju daryt.

pucenas 2017-07-04 16:11

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 476027)
Maža - tik vizualiai. Mano ūgis 175, tai atsireguliavus sėdyne patogiai, gale vietos lieka daugiau nei ML'e. Ir vaikas kedes su kojom nepasiekia (2 metu amziaus). O ML'e sėdynės apspardytos. Tik aišku ML bagažinė didesnė, bet prieš pirkdamas pasimatavau kas man yra būtina ir mano poreikius KIA pilnai atitiko.

Kai bus mašina kieme - pademostruosiu viska išsamiai su foto.

As zmonai norejau tesingiau zmona labai norejo aisku tos senesnes 13-15m. Bet gale 2 vaikam su kedutem nekazka.
P.s. Dabar dar laukiu, kada apple isigysi BMW nes kaip sakei jok masinos nepirktum niekada maziau nei 200ag. Taip ir BMw nebus tavo kieme. Bet fakti kalba uz save :)
Peace. Laukiu pristatymo :good:

Apple 2017-07-04 16:20

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 476029)
As zmonai norejau tesingiau zmona labai norejo aisku tos senesnes 13-15m. Bet gale 2 vaikam su kedutem nekazka.
P.s. Dabar dar laukiu, kada apple isigysi BMW nes kaip sakei jok masinos nepirktum niekada maziau nei 200ag. Taip ir BMw nebus tavo kieme. Bet fakti kalba uz save :)
Peace. Laukiu pristatymo :good:

Bandziau žiūrėt ir BMW X4, bet neįkandama kaina kol kas :xx:

Man senesnės KIA išvaizda baisoka buvo, todėl jos net nesvarsčiau, bet kai atsirado šitas naujas modelis, jis man visai nieko buvo ir vis pagalvodavau - gal pabandyt. Ir taip visai netyčia užsukai į saloną ir užsikabliavau.

Alkapone 2017-07-04 16:21

Na, man teko diržą ir jo įtempėją keisti, nuvažiavau, palikau kaip garantiniam remontui, gavau sąskaitą beveik 700, atsirado pakabos laisvumas, nedidelis , bet labai erzinantis - sako nežymus gedimas kuris netrukdo eksploatavimui, jei nori galim pakeisti. Dar 400. Ir pas. Mane tik du metai garantijos buvo. Tai po 4 nežinau... Nebent pats atstovas labai malonus ir keis ką norėsi.

Apple 2017-07-04 16:23

Citata:

Pradžioje rašė Alkapone (Post 476031)
Na, man teko diržą ir jo įtempėją keisti, nuvažiavau, palikau kaip garantiniam remontui, gavau sąskaitą beveik 700, atsirado pakabos laisvumas, nedidelis , bet labai erzinantis - sako nežymus gedimas kuris netrukdo eksploatavimui, jei nori galim pakeisti. Dar 400. Ir pas. Mane tik du metai garantijos buvo. Tai po 4 nežinau... Nebent pats atstovas labai malonus ir keis ką norėsi.

Pas mane garantija 7 metai ir ką keis ko ne - apkalbėta žodžiu :) neturiu patirties su Nissan servisu - tai negaliu pakomentuot.

Kokia rida buvo kai keitei diržą ir įtempėją?

pucenas 2017-07-04 16:25

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 476030)
Bandziau žiūrėt ir BMW X4, bet neįkandama kaina kol kas :xx:

Man senesnės KIA išvaizda baisoka buvo, todėl jos net nesvarsčiau, bet kai atsirado šitas naujas modelis, jis man visai nieko buvo ir vis pagalvodavau - gal pabandyt. Ir taip visai netyčia užsukai į saloną ir užsikabliavau.

Nu va ir tu "uzauksi" iki normaliu masinu. Ir kieme stoves BMW. Zinai skonis draugu neturi. R'as man ir db nepatinka, bet zmonai patinka ptogi, lipdama is masinos nesimurzina koju (kaip is viliuko) gerai jauciasi su ja na o ko reiki daugiau ;)Taip ir KIA ta senesne skonio reikalas. O sitos naujos neatkreipiau demesio mieste, gal dar nlb ir yra ju

Alkapone 2017-07-04 16:38

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 476032)
Pas mane garantija 7 metai ir ką keis ko ne - apkalbėta žodžiu :) neturiu patirties su Nissan servisu - tai negaliu pakomentuot.

Kokia rida buvo kai keitei diržą ir įtempėją?

Rida apie 30 km, man atrodo per antrą aptarnavimą ir prašiau kad pažiūrėtų, nes cype rytais. Kol pasibaigė garantija nespėjau prasukt 40000...

Apple 2017-07-04 16:39

Citata:

Pradžioje rašė Alkapone (Post 476034)
Rida apie 30 km, man atrodo per antrą aptarnavimą ir prašiau kad pažiūrėtų, nes cype rytais. Kol pasibaigė garantija nespėjau prasukt 40000...

Tada keista, mano patirtis su garantija kitokia. Tiesa pas mane VW ir Skoda. Tai nusiskundimu jokių

brasil181 2017-07-04 17:23

Uosvis 2014 eme nauja huinday ix35 siai dienai ryda 30k per ta laika pakeite pussasi,galine vaizdo kamera ,parktronika,ir vaziuokle kazkokes gumas,aptarnavimas 250 per metus,aisku nieko moket nereikeijo

Markko 2017-07-04 17:44

Citata:

Pradžioje rašė Alkapone (Post 476031)
Na, man teko diržą ir jo įtempėją keisti, nuvažiavau, palikau kaip garantiniam remontui, gavau sąskaitą beveik 700, atsirado pakabos laisvumas, nedidelis , bet labai erzinantis - sako nežymus gedimas kuris netrukdo eksploatavimui, jei nori galim pakeisti. Dar 400. Ir pas. Mane tik du metai garantijos buvo. Tai po 4 nežinau... Nebent pats atstovas labai malonus ir keis ką norėsi.

Reikejo uzvaziuoti gerai ir nemoketi..kas per "nezymus gedimas"....nonsensas..as turiu reikalu su Krasta...atskira respublika..

Artunas 2017-07-04 18:55

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 475992)
Va sita reikia įsiamžinti :zenklas:

Įamžint reikia šitus Apple svaigimus, ir parodyt jam juos po poros metų ;)

pucenas 2017-07-04 19:09

Citata:

Pradžioje rašė Artunas (Post 476050)
Įamžint reikia šitus Apple svaigimus, ir parodyt jam juos po poros metų ;)

Kai ses i bmw x5 :good: :) :) :)

vanix 2017-07-04 19:56

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 475629)
chebra, jūs nesirkit svetimom ligom :xx:

Man tik idomu, kodel visi galvoja, kad KIA? :bounce:

Pucenas teisus, tai bus parketnikas :) lengvosios neketinu turėt kaip kasdienės auto

tai vis delto KIA? :)

Apple 2017-07-04 20:04

Citata:

Pradžioje rašė vanix (Post 476060)
tai vis delto KIA? :)

Taip, man tik buvo įdomu kodėl visi iškart pataikė :)

munde8 2017-07-04 20:11

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 476061)
Taip, man tik buvo įdomu kodėl visi iškart pataikė :)

kia siuo metu ant bangos, pazistamu daug kas turi, gan geros auto

Apple 2017-07-04 20:24

Citata:

Pradžioje rašė munde8 (Post 476065)
kia siuo metu ant bangos, pazistamu daug kas turi, gan geros auto

Aš važiavau į Kia saloną tik įsitikinti, kad Kia tikrai yra šūdas ir neverta apie ją net galvot, bet viskas apsivertė aukštyn kojom :)

Tomskis 2017-07-04 21:00

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 476035)
Tada keista, mano patirtis su garantija kitokia. Tiesa pas mane VW ir Skoda. Tai nusiskundimu jokių

Va cia kolega ir baigiasi vaginu privalumai. Vagai vieninteliai duoda normalia garantija. O visi kiti varguoliai (del kios nezinau, bet manau kad tas pat sh..) garantija bus varikliui ir dezei. Pakaba nuo 60k nebegarantine, o visa kita kaip itempejai, langu purkstukai neveikiantys, stabdziu diskai cypiantys ir pan, bus besidevincios detales. Realiai uz viska turesi basliuot, o nenoresi, galesi nekeist, tik kiekviena kasiaka knygelej atzymes kad supazindintas buvai su defektu ir atsisakei tvarkyt. Aisku cia smulkmena

Is mano asmenines praktikos opel, renault, fiat, nissan be garantiju. Vagai ir stabdziam duoda garantija, o kitur nuo 30k tu jos nebeturi niekam. Nu diagnostika chaliava turesi

tomasgarliava 2017-07-04 22:24

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 476073)
Va cia kolega ir baigiasi vaginu privalumai. Vagai vieninteliai duoda normalia garantija. O visi kiti varguoliai (del kios nezinau, bet manau kad tas pat sh..) garantija bus varikliui ir dezei. Pakaba nuo 60k nebegarantine, o visa kita kaip itempejai, langu purkstukai neveikiantys, stabdziu diskai cypiantys ir pan, bus besidevincios detales. Realiai uz viska turesi basliuot, o nenoresi, galesi nekeist, tik kiekviena kasiaka knygelej atzymes kad supazindintas buvai su defektu ir atsisakei tvarkyt. Aisku cia smulkmena

Is mano asmenines praktikos opel, renault, fiat, nissan be garantiju. Vagai ir stabdziam duoda garantija, o kitur nuo 30k tu jos nebeturi niekam. Nu diagnostika chaliava turesi

Oho...:confused: tai perki nauja masina is varguoliu: opel,fiat,reno, ir kt. ir darai sutarti su advokatu kad su dileriu bendra kalba rast jei kokie itempejai po 50tukst prades kaukt...

Tomskis 2017-07-05 06:35

Kokie dar advokatai, nepatinka neperki ir fsio

Hunter 2017-07-05 06:55

Sutartyse viskas parasyta buna

Mr. Chow 2017-07-05 07:49

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 476032)
Pas mane garantija 7 metai ir ką keis ko ne - apkalbėta žodžiu :) neturiu patirties su Nissan servisu - tai negaliu pakomentuot.

Kokia rida buvo kai keitei diržą ir įtempėją?

Garantijas 7 metai kebului.

Apple 2017-07-05 07:57

Citata:

Pradžioje rašė Mr. Chow (Post 476098)
Garantijas 7 metai kebului.

Čia buri iš kavos tirščių?
Nereikia užsiiminėti burtininkų reikalais, jei nežinai - galima tiesiog atsidaryti puslapį ir paskaityti :)

https://www.kia.lt/guarantee/terms

tomasgarliava 2017-07-05 08:04

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 476099)
Čia buri iš kavos tirščių?
Nereikia užsiiminėti burtininkų reikalais, jei nežinai - galima tiesiog atsidaryti puslapį ir paskaityti :)

https://www.kia.lt/guarantee/terms

5. lengviems gedimams ir sutrikimams, pasireiškiantiems važiuojant sunkiomis sąlygomis;
6. silpniems pašaliniams garsasms, triukšmams, vibracijai, kurie nepablogina automobilio charakteristikų ir veikimo;
7. nežymiam alyvos pratekėjimui pro tarpines, jeigu tai nesąlygoja ženklaus arba kritinio alyvos lygio sumažėjimo;

Cia kolega jum kaip pedantui megstanciam merso kokybe, tyla ir soliduma gali sukelt nepasitenkinima. Atsiras garsai, garseliai, vibracijos ir garantijos nera:xx:

Apple 2017-07-05 08:07

Citata:

Pradžioje rašė tomasgarliava (Post 476101)
5. lengviems gedimams ir sutrikimams, pasireiškiantiems važiuojant sunkiomis sąlygomis;
6. silpniems pašaliniams garsasms, triukšmams, vibracijai, kurie nepablogina automobilio charakteristikų ir veikimo;
7. nežymiam alyvos pratekėjimui pro tarpines, jeigu tai nesąlygoja ženklaus arba kritinio alyvos lygio sumažėjimo;

Cia kolega jum kaip pedantui megstanciam merso kokybe, tyla ir soliduma gali sukelt nepasitenkinima. Atsiras garsai, garseliai, vibracijos ir garantijos nera:xx:

Dėvėtose mašinos tiek garsų garselių :bebebe: aš suprantu, kad atsiras ir tai normalu, visose mašinose atsiranda.

Čia jūs mane bandot užgrydyt, kad aš blogai padariau - nepavyks :xx: aš žinau kas yra naujas automobilis ir žinau kaip veikia garantijos. Mane tos sąlygos pilnai tenkina ir eksplotuoti naują automobilį yra 100 kart patikimiau ir paprasčiau nei dėvėtą, kad ir kaip to pripažint nenorit :)

tomasgarliava 2017-07-05 08:09

fiat duoda garantija sankabai, purkstukams ir dirzams 40 000km:xx:
http://www.fiatprofessional.lt/garantines-salygos/

Mr. Chow 2017-07-05 08:11

man dar kai kas uzkliuvo, kas 30k aptarnavimas... tai tepalai su filtrais irgi kas 30k? Aisku nauja tipo prisitrint turi ir tt bet man vistiek kelia nerima. Paskui tos masinos ir byra kai gamintojas kas tiek tepalu keitima nurodo.

Apple 2017-07-05 08:13

Citata:

Pradžioje rašė Mr. Chow (Post 476104)
man dar kai kas uzkliuvo, kas 30k aptarnavimas... tai tepalai su filtrais irgi kas 30k? Aisku nauja tipo prisitrint turi ir tt bet man vistiek kelia nerima. Paskui tos masinos ir byra kai gamintojas kas tiek tepalu keitima nurodo.

O MB aptarnavimas kas 25k km tau nekliūna? :)

ShotGun 2017-07-05 08:14

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 476102)
Dėvėtose mašinos tiek garsų garselių :bebebe: aš suprantu, kad atsiras ir tai normalu, visose mašinose atsiranda.

Čia jūs mane bandot užgrydyt, kad aš blogai padariau - nepavyks :xx: aš žinau kas yra naujas automobilis ir žinau kaip veikia garantijos. Mane tos sąlygos pilnai tenkina ir eksplotuoti naują automobilį yra 100 kart patikimiau ir paprasčiau nei dėvėtą, kad ir kaip to pripažint nenorit :)

Čia tam, kad forumas patvirtintų, turėtum prie €30k, dasimest dar kokius €30k ir pirk bazinį ML250cdi, bet tada visi sakytų, kad 4 cilindrai nevažiuoją, reiktų dar kokius €15k damest, kad būtų 350 ir ne tuščias.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 05:53.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.