MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Mobilieji telefonai (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=7954)

Arturas 2013-03-02 23:12

Labai gražiai nukopijuotos iPhone 5 linijos. Priekis atkartoja iPhone 5 galinį dangtelį. Visgi Apple dar sugeba padiktuoti dizainą keliems metams į priekį, nors techniniu atžvilgiu fail'ina :) Kaina UK lygiai 2000lt SIM FREE.

Finalfour 2013-03-02 23:51

Citata:

Pradžioje rašė Arturas (Post 257630)
Labai gražiai nukopijuotos iPhone 5 linijos. Priekis atkartoja iPhone 5 galinį dangtelį. Visgi Apple dar sugeba padiktuoti dizainą keliems metams į priekį, nors techniniu atžvilgiu fail'ina :) Kaina UK lygiai 2000lt SIM FREE.

Visi smartai yra panasus ir cia kazkokio kosmoso neisgalvosi, korpusas kvadratas arba kvadratas uzapvalintais kampais; mygtukas apvalus, kvadratinis arba kvadratinis uzapvalintais kampais :D Daugiau cia ne ka ir besugalvosi. Tada belieka eit visiems i teismus ir bylinetis, kad pas viena kvadratas labiau kvadratas nei pas kita :)
O is esmes, sitas HTC valgo ta iphona technine prasme visais rakursais, ir su suriu, ir su salotom :)

dejwis 2013-03-02 23:59

Man ios ir su 4s geriau veikia nei androidai su quadkorais...
O del dizaino jei is salies ziurint taip forma plius minus mygtukas, bet realiai yra daugiau, pvz kaip rankoj guli, s3 tai kaip lopeta bent man, kiti android patogesni o iphone visi pritaikyti patogiai. Ir siaip dailiau iphone pagaminti..

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 257633)
Visi smartai yra panasus ir cia kazkokio kosmoso neisgalvosi, korpusas kvadratas arba kvadratas uzapvalintais kampais; mygtukas apvalus, kvadratinis arba kvadratinis uzapvalintais kampais :D Daugiau cia ne ka ir besugalvosi. Tada belieka eit visiems i teismus ir bylinetis, kad pas viena kvadratas labiau kvadratas nei pas kita :)
O is esmes, sitas HTC valgo ta iphona technine prasme visais rakursais, ir su suriu, ir su salotom :)


ganz 2013-03-03 02:45

Citata:

Pradžioje rašė dejwis (Post 257634)
Man ios ir su 4s geriau veikia nei androidai su quadkorais...
O del dizaino jei is salies ziurint taip forma plius minus mygtukas, bet realiai yra daugiau, pvz kaip rankoj guli, s3 tai kaip lopeta bent man, kiti android patogesni o iphone visi pritaikyti patogiai. Ir siaip dailiau iphone pagaminti..

Turbut android jelly beam nesi turejas rankose, kad sakai ios geriau veikia.
Turiu pats dabar 4s bet android JB, taj kazkas tokio ka tu su tel. gali padaryti ka nori...Ir lagu ten nera.

ganz 2013-03-03 02:49

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 257627)
Tai jo, cia jau ML forume pasilazdavojom, kad paklaus kokia blondine su vistos smegenim, kiek pas tave mgpx? Sakysi - 4. Sakys - fuuuu, pas mano ifuona 8, reiskia dvigubai geriau :D
Tas mgpx marketingas nemazai kam zala smegenim padare, zmones net nebesupranta jau kad mgpx kiekis kokybes nelabai ir besprendzia.

Na turejau xperia S su 12px ir dabartiniui 4s su 8px dar toli iki sony...
Labiausiai kas nervina su iphone, kad net susikto timerio nera. Jo galima atsisiusti arba nusilauzti ir ismesti. Nu blemba juk db kiekvienam reikalui nerasysiu po programa. Tuo tarpu xperia S turejo belenkiek ten tu funkciju pacioje kameroje...

pucenas 2013-03-03 07:04

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 257576)
man atrodo pakol tu issirinksi, jau ir SGS5 iseis :)

Labai taikliai :) tas pats ir su masina :)

juozavas 2013-03-03 13:28

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 257572)
P.S. Bja, HTC pagaliau sugrazino i smarta stereo spekerius, nes iki siol nesupratau koks proto aptemimas buvo uzejes pastaruosius 4 metus smartu gamintojams, kad jie buvo atsisake deti stereo spykerius i samartus.

Čia, kolega, galiu pasakyti, kad tai daugiau marketingo reikalas, nei koks nors praktinis pliusas (tas pats kaip su kameros mpix skaičium) Remiantis garsų fizika ir žmogaus fiziologija, to stereo praktiškai nepajausi, kadangi atstumas tarp dviejų garso šaltinių yra juokingai mažas. Galbūt tai priduoda "garsumo" (dB prasme), gal kitokia garso spalva tembrai, bet stereo negirdėsim vistiek, tiesiog morališkai - du garsiakalbiai, lyginis skaičius - gražiau, geriau. Ir čia labai logiškas marketinginis triukas, nes gamtoj irgi viskas eina bilateraliai - porom.

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 257627)
Tas mgpx marketingas nemazai kam zala smegenim padare, zmones net nebesupranta jau kad mgpx kiekis kokybes nelabai ir besprendzia.

Visiškai teisingai, šiuo metu - mpix VISIŠKAI nieko nesprendžia.

Finalfour 2013-03-03 13:36

Citata:

Pradžioje rašė juozavas (Post 257676)
Čia, kolega, galiu pasakyti, kad tai daugiau marketingo reikalas, nei koks nors praktinis pliusas (tas pats kaip su kameros mpix skaičium) Remiantis garsų fizika ir žmogaus fiziologija, to stereo praktiškai nepajausi, kadangi atstumas tarp dviejų garso šaltinių yra juokingai mažas. Galbūt tai priduoda "garsumo" (dB prasme), gal kitokia garso spalva tembrai, bet stereo negirdėsim vistiek, tiesiog morališkai - du garsiakalbiai, lyginis skaičius - gražiau, geriau. Ir čia labai logiškas marketinginis triukas, nes gamtoj irgi viskas eina bilateraliai - porom.

Butent, tas garsas telefone su stereo garsiakalbiais yra kitoks. As turejau daug telefonu, ir kai is telefonu dingo stereo garsiakalbiai, labai pasijaute skirtumas. Taip, stereo efekto beveik nepajusi, sutinku, bet efektas ir pojutis kitokio garso yra, patikek.
Galu gale, per telefono garsiakalbius muzika tik paugliai gal klauso :) Man telefono garsiakalbiai reikalingi kad grotu aiskiai, svariai ir graziai (kiek tai telefone imanoma) skambucio melodija kai skambina. As daugumai kontaktu megstu parinkti skirtingas mp3 melodijas, dainu istraukas tinkancias konkreciam zmogui, ir man labai patinka vien is skambucio melodiijos jau zinoti kas man skambina. Tai vat, kaip kam kas, bet kai pries 4 metus kazkodel visi gamintojai atsisake stereo garsiakalbiu savo flagmanuose, as to pastoviai pasigesdavau. HTC atejo i prota pagaliau :)

juozavas 2013-03-03 14:49

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 257677)
Man telefono garsiakalbiai reikalingi kad grotu aiskiai, svariai ir graziai

+10. Nors aš kaip tik, paskutinį mėnesį užsidėjau standartinį "trr-trr" ring tone, kaip atsvarą visokiems mp3 :)
Ilgą laiką patiko šito gabalo intro: http://www.youtube.com/watch?feature...&v=SgBq_feHYQ4

Finalfour 2013-03-03 15:04

Va, dar siek tiek apie si HTC:
"...įmontuotas universalus nuotolinio valdymo pultas, tinkantis visų gamintojų technikai, kiekvienam iš ekraną supančių garsiakalbių priskirtas atskiras stiprintuvas, 88 laipsnių kampu vaizdą fiksuojanti priekinė kamera..."
Visas straipsnis, reklaminis aisku, bet...
http://www.lrytas.lt/verslas/it-ir-t...-telefonas.htm


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 11:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.