MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Blevyzgos - mėgstantiems paplepėti (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=2629)

eSaS 2012-03-29 17:29

kad turi lipduka dar nk nereiskia,cia tau ne ispanija :xx: gali ir techa nusipirkt

samagonas 2012-03-29 17:33

Citata:

Pradžioje rašė eSaS (Post 203164)
kad turi lipduka dar nk nereiskia,cia tau ne ispanija :xx: gali ir techa nusipirkt

na tuomet nereikia ir verkti,kad kiekvienas agurkas, sustabdes driuchins ir tech apzhiura keli atlikines :))))
P.S juokas juokais, bet toks shlykshtus jausmas apima,kai pagalvoju,jog lietuva dar ant tiek afrika :( Vieni duoda,kiti ima ir vieni kitu nekenchia.

eSaS 2012-03-29 17:35

dar ilgai bus ta afrika

Tomskis 2012-03-29 17:36

man tai gerai ta afrika, viska gali gaut uz pinigus :)

Finalfour 2012-03-29 17:44

Tvarka gera, nors man ir nenaudinga :) Nes: va, pas mane langai tamsinti, visi, o lipdukas apie TA ant numerio yra :) Kaip tai paaiskinsi? ;) Vat del to ir bus mentai gatvese, kurie mane sustabdys, ir panaikins TA, nes nesuderinami dalykai - TA lipdukas ir tamsinti langai :xx:

FAT 2012-03-29 19:46

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 203166)
na tuomet nereikia ir verkti,kad kiekvienas agurkas, sustabdes driuchins ir tech apzhiura keli atlikines :))))
P.S juokas juokais, bet toks shlykshtus jausmas apima,kai pagalvoju,jog lietuva dar ant tiek afrika :( Vieni duoda,kiti ima ir vieni kitu nekenchia.

Afrika nebutu, jei uz tech, netvarkinga automobili draudimas nemoketu ismokos, tech apziura senesni nei 10m automobiliai eitu kas metus, bet visi tokie siulymai nusesta stalciuose , nes seimunai nenori buti nepopuliarus, geriau numeta opijaus liaudziai pries rinkimus, atseit petras is kalabybiskiu su dumijancia masina ir nelegaliais xenonais didesnis priesas, nei tas kuris uz simta pinigu ta pati petra praleidzia su visais tais trukumais

ldalius 2012-03-29 20:29

o aš nebijau - galiu TA nors ir kas mėnesį važiuot su bet kuria mašina :wave:

egise 2012-03-29 21:43

As irgi nebijau, tegu tikrina. Aisku, jei del tepalu demes atims TA tada jau bus nesamone, bet nemanau, kad taip darys. Del tepalu demes einant TA nieko nesako, tai nelabai gales prikibti. Nu bet cia nesigilinam i tokias smulkmenas. As palaikau ideja, jei ji bus protingai vystoma. :)

DTM 2012-03-29 21:48

Pripažink, bet nesmagu kai kiemai ir aikštelės priterliotos prasisunkusia alyvą.

samagonas 2012-03-29 21:51

Citata:

Pradžioje rašė DTM (Post 203246)
Pripažink, bet nesmagu kai kiemai ir aikštelės priterliotos prasisunkusia alyvą.

na bet chia ne mentui spresti. Jis gali tik ish geros valios,jei itars,kad esi briedis,pasiulyti tau uzhvazhiuoti i servisa ir pazhiureti,kur teka tepalas,(tokia patirti turejau vokietijoj) bet neatimti dokumentus ir anuliuoti tech apzhiura :)
P.S tepalas ishtekejo visas ir vienoj vietoj :)))


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 08:55.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.