MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Skyrelis Policijai (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=103)
-   -   Rūkymas už vairo (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=5449)

ruškė 2010-12-25 14:17

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 117444)
Nereikia nei auginti Marokas uzh 100km. ishten su valtelem,tonom plugdo hashisha.

fainai :xx: bent kokybisko haso turit

woodoooo 2010-12-25 19:31

viena valty padegiai ir kaifuoja visas kaimas :xx:

samagonas 2010-12-25 23:18

Citata:

Pradžioje rašė woodoooo (Post 117475)
viena valty padegiai ir kaifuoja visas kaimas :xx:

joooo draugelis buvo dvi furas mazhas padares ,virsh 10 tonu..... ir amzhina jam atilsi :(
P.S rebyatkos,sakau jums ,kaip kolegoms,- neuzhsijimkit tais dalykais, tai yra BLOGIS, visomis to zhodzhio reikshmemis, gyvenime pilna kitu dalyku,kad buti linksmam, arba pasidaryti gera kapeika,o ta shuda pamirshkit.

mikis 2010-12-25 23:19

:-)) konkurnetu gretas nori sumazinti?

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 117530)
joooo draugelis buvo dvi furas mazhas padares ,virsh 10 tonu..... ir amzhina jam atilsi :(
P.S rebyatkos,sakau jums ,kaip kolegoms,- neuzhsijimkit tais dalykais, tai yra BLOGIS, visomis to zhodzhio reikshmemis, gyvenime pilna kitu dalyku,kad buti linksmam, arba pasidaryti gera kapeika,o ta shuda pamirshkit.


ruškė 2010-12-25 23:23

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 117530)
joooo draugelis buvo dvi furas mazhas padares ,virsh 10 tonu..... ir amzhina jam atilsi :(
P.S rebyatkos,sakau jums ,kaip kolegoms,- neuzhsijimkit tais dalykais, tai yra BLOGIS, visomis to zhodzhio reikshmemis, gyvenime pilna kitu dalyku,kad buti linksmam, arba pasidaryti gera kapeika,o ta shuda pamirshkit.

sintetiniai narkotikai yra BLOGIS.. kas nores tas uzsiimines ,kiti nori tureti iskarto viska namus ,masina nauja ir t.t. bet pasidziaugia 5metus ir po to reik atsedeti 15metu, nesamone cia,kiek draugu like be tevu tikrai nemaloni situacija. :ne:

samagonas 2010-12-25 23:30

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 117531)
:-)) konkurnetu gretas nori sumazinti?

Miki visada laikiau tave,kaip savo DRUGA :) ir maniau ,kad mane palaikysi nors ant girto bazaro :) Nebesivelsiu shiandie i ta tema, bet jokios konkurencijos,praejau,beveik visus etapus ir zhinau ka kalbu. Jei tavo senelis,tevas... neuzhsiiminejo tom varkem, tai ir tau nereikia to daryti, nes tai visai kitas pasaulis ir ten baudzhia labai neidomiai :(
Vienu zhodzhiu, esu priesh bet kokius narkotikus :)
P.S aplamai tai pas mane shventes :) :drug:

mikis 2010-12-25 23:51

o pas mane svenciu nera? ir sniego yra, ir sampo, ir alaus :)) ir picos :p
o kas liecia konkurencija juokauju ;)

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 117534)
Miki visada laikiau tave,kaip savo DRUGA :) ir maniau ,kad mane palaikysi nors ant girto bazaro :) Nebesivelsiu shiandie i ta tema, bet jokios konkurencijos,praejau,beveik visus etapus ir zhinau ka kalbu. Jei tavo senelis,tevas... neuzhsiiminejo tom varkem, tai ir tau nereikia to daryti, nes tai visai kitas pasaulis ir ten baudzhia labai neidomiai :(
Vienu zhodzhiu, esu priesh bet kokius narkotikus :)
P.S aplamai tai pas mane shventes :) :drug:



Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 14:26.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.