MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   MB W211 3.2 cdi (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=2867)

yamato 2009-11-13 00:45

na kazkas panasaus, ir per gulincius mentus vaziuojant nesijaucia, kad taip W211 siubuotu, kaip W124, ir zvyrkeliu daug ramesnis vaziavimas... :geda:

tik kad gaila, nesokineja taip :D

Neveriauskas 2009-11-13 11:39

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 48189)
dar girdejes esu, kad kazkas atsitinka amortizatoriam, tik nezinau kokiems, kaip kas, atseit negalima pakelus masinos ijungti degimo ir pan...

dabartinis su airmatic, buves buvo be, bet buves W211 posukiuose kad ir ant viaduko kilti, ar nuo jo leidziantis truputeli spaudziant jausdavosi, kad masina net nesvirdavo i sonus, labai smagiai posukius isimdavo :geda: kas cia per sistema? :geda:

Vnz siandien pakeite man tepalus,filtrus...Dabar buvau pas greiciu deziu meistra..treciadieni keisiu tepala dezes...Meistras atrodo nusimanantis ir viska papasakojo kaip ten yra,kad kitiem pakeitus tepala nueina deze..Sake jei supili per prasta ar ne toki tepala kokio reikia,tai nuo Vilniaus iki Kauno nenuvaziuosi,tipo sudega deze....Juos keisti reikia kas 80k km .Tepalus vezasi is Vilniaus ir specialius.Sake mano tepalus pagal Vin koda,gamina MB koncernas Vokietijoje.Vnz dar keiciasi kazkoks filtras...Vnz man kainuos 300lt su viskuo.Ir sake sudo nevelia jis.Man sake kazkoki Titanium tepalas pilasi ar kazkas tokio :) Vnz is Vilniaus parsives treciadieni ir pakeis per 1 valanda.Beto jis dar remontuoja situs automatus,sake apie 2k-2.5k remontas jo butu ,jei nueitu, ir duoda 100k garantija :)

Mb 140 2009-11-13 11:49

Citata:

Pradžioje rašė Neveriauskas (Post 48212)
Vnz siandien pakeite man tepalus,filtrus...Dabar buvau pas greiciu deziu meistra..treciadieni keisiu tepala dezes...Meistras atrodo nusimanantis ir viska papasakojo kaip ten yra,kad kitiem pakeitus tepala nueina deze..Sake jei supili per prasta ar ne toki tepala kokio reikia,tai nuo Vilniaus iki Kauno nenuvaziuosi,tipo sudega deze....Juos keisti reikia kas 80k km .Tepalus vezasi is Vilniaus ir specialius.Sake mano tepalus pagal Vin koda,gamina MB koncernas Vokietijoje.Vnz dar keiciasi kazkoks filtras...Vnz man kainuos 300lt su viskuo.Ir sake sudo nevelia jis.Man sake kazkoki Titanium tepalas pilasi ar kazkas tokio :) Vnz is Vilniaus parsives treciadieni ir pakeis per 1 valanda.Beto jis dar remontuoja situs automatus,sake apie 2k-2.5k remontas jo butu ,jei nueitu, ir duoda 100k garantija :)

pasakos kazkokios :)

Neveriauskas 2009-11-13 12:02

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 48189)
dar girdejes esu, kad kazkas atsitinka amortizatoriam, tik nezinau kokiems, kaip kas, atseit negalima pakelus masinos ijungti degimo ir pan...

dabartinis su airmatic, buves buvo be, bet buves W211 posukiuose kad ir ant viaduko kilti, ar nuo jo leidziantis truputeli spaudziant jausdavosi, kad masina net nesvirdavo i sonus, labai smagiai posukius isimdavo :geda: kas cia per sistema? :geda:

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 48214)
pasakos kazkokios :)

Kas negerai?

nova 2009-11-13 12:02

Citata:

Pradžioje rašė Neveriauskas (Post 48212)
Vnz siandien pakeite man tepalus,filtrus...Dabar buvau pas greiciu deziu meistra..treciadieni keisiu tepala dezes...Meistras atrodo nusimanantis ir viska papasakojo kaip ten yra,kad kitiem pakeitus tepala nueina deze..Sake jei supili per prasta ar ne toki tepala kokio reikia,tai nuo Vilniaus iki Kauno nenuvaziuosi,tipo sudega deze....Juos keisti reikia kas 80k km .Tepalus vezasi is Vilniaus ir specialius.Sake mano tepalus pagal Vin koda,gamina MB koncernas Vokietijoje.Vnz dar keiciasi kazkoks filtras...Vnz man kainuos 300lt su viskuo.Ir sake sudo nevelia jis.Man sake kazkoki Titanium tepalas pilasi ar kazkas tokio :) Vnz is Vilniaus parsives treciadieni ir pakeis per 1 valanda.Beto jis dar remontuoja situs automatus,sake apie 2k-2.5k remontas jo butu ,jei nueitu, ir duoda 100k garantija :)

Fuchs Titan, gamina ji ne mb koncernas

Neveriauskas 2009-11-13 12:05

Citata:

Pradžioje rašė nova (Post 48216)
Fuchs Titan, gamina ji ne mb koncernas

Nu bus matyt :) pakeis tai pakeis.Kaip sake jei tepalas ne toks,ilgai nevaziuosi.Kazkaip sake tas tepalas aina lygiais... tarkim 3 4 5 ... Skaito jai uzpilsi 3 ar 4 , tai nei 40km nenuvaziuosi ir nueis deze...Nes ten viska reguliuoja tepalas joje..Pas mane lyg 5 aina :)

nova 2009-11-13 12:12

nezinau kas ten per lygiai. yra specifikacija, pasiziuri ja, supili bet kuri tepala is ledziamu ir vaziuoji laimingas. yra ir shell, ir mobil, kuriuos rekomenduoja daimler.

Neveriauskas 2009-11-13 12:14

Citata:

Pradžioje rašė nova (Post 48218)
nezinau kas ten per lygiai. yra specifikacija, pasiziuri ja, supili bet kuri tepala is ledziamu ir vaziuoji laimingas. yra ir shell, ir mobil, kuriuos rekomenduoja daimler.

Nu tai manau zino,jeigu dirba ant to zmogus :) Sake cia juk mano duona :)

Mb 140 2009-11-13 12:46

karstas sudas,va cia tai santechniko duona :D situ deziu problemos ne tame buvo,yra kazkur kalbeta apie tai,o cia tokiu prisiklausai istoriju pas meistrus,smegenis praplauna ir vsio,jau tik pas ji pilk tepala :) nebus jokio stebuklo is to tepalo,yra ne vienas tinkantis tepalas :)

Neveriauskas 2009-11-13 23:27

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 48223)
karstas sudas,va cia tai santechniko duona :D situ deziu problemos ne tame buvo,yra kazkur kalbeta apie tai,o cia tokiu prisiklausai istoriju pas meistrus,smegenis praplauna ir vsio,jau tik pas ji pilk tepala :) nebus jokio stebuklo is to tepalo,yra ne vienas tinkantis tepalas :)

Tai jo :) Pats pasake,jog uz darba 60lt :D tepalo litras pilstomo 30 lt , o skarbonkese 37 lt :D emiau fasuota :)
Kagi pasikeiciau greiciu dezes tepala ,jau gal 2 savaites vazineju ir viskas ore :D siaip ten galima ir paciam pasikeisti jai turi duobe namie ,lengviau nebuna,ir beabejo zinoti ,koks pilasi tepalas.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 13:28.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.