MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Laikinai paklydusieji ... :) (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=8631)

Tomskis 2012-06-24 22:43

jie ne negenda, o ju savininkai tiesiog i servisa varo iskart, o neverkia cia forume masina neuzsikuria, ka daryti, iskart varo i diagnostika

samagonas 2012-06-24 22:48

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 218870)
jie ne negenda, o ju savininkai tiesiog i servisa varo iskart, o neverkia cia forume masina neuzsikuria, ka daryti, iskart varo i diagnostika

Turejau Toyota nauja, atvazhinejau lygiai 6 metus, ir nesu mates kaip atrodo po kapotu. Vienintelis automobilis,kuris buvo ant tiek nuobodus,kad net liudna :)))

Finalfour 2012-06-25 00:21

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 218870)
jie ne negenda, o ju savininkai tiesiog i servisa varo iskart, o neverkia cia forume masina neuzsikuria, ka daryti, iskart varo i diagnostika

Ir nauju mercedes S klases savininkai i servisa varo. Bet kazkodel pilnas netas verksmu. Ir ne tik netas. O kad nereiketu tusciai spekuliuot, i statistika paziurim, ir kuruoje vietoje stovi Toyota group, o kur mercedes. Bukkim objektyvus. As myliu mercedes, savo W211, bet jam rakam da kitaja iki lexus gs.
Kaip ir siandien sirgau uz anglus, bet is tiesu jie apgailetini ir tikrai italai pelytai laimejo. O Veinas Ronis stora kiaule o ne futbolo zvaigzde. Nes ziuriu objektyviai, o ne mazdaug "patinka anglai - vadinasi jie geri tik nepasiseke" :)

Joshua 2012-06-25 02:14

Kas liecia GS nuo 2005 tai dar galesiu patikslint, bet jei atimintis neapgauna, tai esu girdejes nuomone, kad labiausiai gendantis lexus. P.s. ne bobute ir ne draugo draugo pazystamas sake, o zmogus turintis diagnostikos servisa ir tuose dalykuose nusimanantis, bei pats siuo metu lexusa gainiojantis, tik LS. Taip, kad siulyciau nepradeti dievinti kai kam anksciau laiko :) P.s.s. as irgi LS noreciau, bet va nei senesnis nei naujesnis IS man nelimpa, isimtis gal butu IS F, bet su realybe jau prasilenkianti isimtis :D GS - toks neutralus sakyciau. Na o kolkas dar ir w210 bruzinasi sekmingai :D

Hunter 2012-06-25 08:47

O kartais nebus taip kad kaimyno zole visada zalesne?

Ceslav 2012-06-25 09:10

Irgi vairuoju jau nebe MB o VW GOLF 5, 1.9TDI, 77kw
[IMG]http://i1081.photobucket.com/albums/...car_id_2_1.jpg[/IMG]
Ieskojau patikimos, patvarios, ekonomiskos, nerudijancios masinos.
Golfu labai patenkintas, trasoi jei ramiai vaziuoti 90-100 km/h suryja 4.2 litro, 130-140 km/h ir vazinejant mieste 6.2 litro.
Pakaba sakyciau minksta, stabili ant dydeliu greiciu.
Nors tik 77kw masina labai judri ir gerai isibegeja su 4 keleiviais.

Apple 2012-06-25 09:25

Citata:

Pradžioje rašė Ceslav (Post 218889)
Irgi vairuoju jau nebe MB o VW GOLF 5, 1.9TDI, 77kw
Ieskojau patikimos, patvarios, ekonomiskos, nerudijancios masinos.
Golfu labai patenkintas, trasoi jei ramiai vaziuoti 90-100 km/h suryja 4.2 litro, 130-140 km/h ir vazinejant mieste 6.2 litro.
Pakaba sakyciau minksta, stabili ant dydeliu greiciu.
Nors tik 77kw masina labai judri ir gerai isibegeja su 4 keleiviais.

Bet aš kiek atsimenu tu labai nenorėjai GOLF :) ? rinkaisi Volvo BMW. ane?

na nezinau kaip tau tas variklis judrus, bet man tai jis žiauriai vangus :D turiu skoda octavia 1,9 tdi, bet pas mane automatas, gal su mechanika siek tiek geriau. Trasoj jei 150 km/h ryja 8 litrus, kartais net 8,5. Ekonomijos jokios! Tiek pat trasoj rytja mano 320 cdi, tik tiek kad mersui 150 praktiškai tik pradžia, o skodai jau pabaiga :)

Ceslav 2012-06-25 09:34

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 218890)
Bet aš kiek atsimenu tu labai nenorėjai GOLF :) ? rinkaisi Volvo BMW. ane?

na nezinau kaip tau tas variklis judrus, bet man tai jis žiauriai vangus :D turiu skoda octavia 1,9 tdi, bet pas mane automatas, gal su mechanika siek tiek geriau. Trasoj jei 150 km/h ryja 8 litrus, kartais net 8,5. Ekonomijos jokios! Tiek pat trasoj rytja mano 320 cdi, tik tiek kad mersui 150 praktiškai tik pradžia, o skodai jau pabaiga :)

jau ir BMW 3, 2002 m. turejau :), pardaviau, golfas 5 daug komfortiskesnis, taip mechanine deze daug judresne negu automatas. Rinkausi is GOLF 5 ir Volvo S60, pagal kriterius ekonomiskumas, patikimumas, eksploatacia laimejo VW. Kuro sanaudas savo patikrinau komandiruotes metu 2400 km pravaziavau. Ipildamas pilna baka paskaiciaves isejo 4.2 litro ir 6.2 litro priklausomai nuo greicio atkarpu.

Apple 2012-06-25 09:37

Citata:

Pradžioje rašė Ceslav (Post 218891)
jau ir BMW 3, 2002 m. turejau :), pardaviau, golfas 5 daug komfortiskesnis, taip mechanine deze daug judresne negu automatas. Rinkausi is GOLF 5 ir Volvo S60, pagal kriterius ekonomiskumas, patikimumas, eksploatacia laimejo VW. Kuro sanaudas savo patikrinau komandiruotes metu 2400 km pravaziavau. Ipildamas pilna baka paskaiciaves isejo 4.2 litro ir 6.2 litro

Nu automatas automatiskai daugiau ir ima siek tiek, man mieste gaunasi 7 litrai, trasoj 8 :D aisku, jei vaziuoji 90 greiciu, tai ir pas mane apie 4,5-5 litrai :)

pauliukas 2012-06-25 10:11

Taip gal lexus'as ir yra patikimas ir t.t. bet tikimybe, kad jis suges visada yra. Jei bloga masina butu MB puse is cia sedinciu tikrai ju jau nebeturetu. Visos masinos genda, tik priklauso kiek ir kaip tu su jom vaziuoja. Mano kaimynas turejo Mazda 323F niekas jam niekada negedo. Tai vadinasi kaip ir patikimas automobilis, bet jis su ta Mazda per metus nuvaziuodavo duok dieve 5000km, tai logiska, kad per tiek laiko nieko ir netaise. As i metus prasuku 35k - 40k km taip iseina, kad mano automobilis nepatikimas, nes i ji reik investuot visa laika. :) Duokit man ta GS'a suges ir jis :D


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 21:08.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.