MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   vanix's C55 AMG (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=13067)

vanix 2015-04-28 23:51

Citata:

Pradžioje rašė justinasm (Post 388127)
o tai tu veziesi savo vandeni ar is kercherio prisipili? Gyvenanciam bute ir neturinciam kiemo su slanga, tai biski sudetinga normaliai plautis masina...

is kercherio prisipilu. Nieko nera ten sudetingo, papildomai reikia turet kibira, sampuna ir kuo plaut, as plaunu pirstine tokia is avies kailio :) o su tais sepesiais, jai masina savo myli, negalima plaut, nes jais trina ir murzinus ratus ir dzipukus ka tik is bekeles grizusius, nieks ju neplauna po to.

justinasm 2015-04-29 00:08

Citata:

Pradžioje rašė vanix (Post 388128)
is kercherio prisipilu. Nieko nera ten sudetingo, papildomai reikia turet kibira, sampuna ir kuo plaut, as plaunu pirstine tokia is avies kailio :) o su tais sepesiais, jai masina savo myli, negalima plaut, nes jais trina ir murzinus ratus ir dzipukus ka tik is bekeles grizusius, nieks ju neplauna po to.

o kokios pirstinytes :D siuntiesi is uzsienio ar yra tokiu ir pas mus pirkti?

Robis 2015-04-29 07:09

Citata:

Pradžioje rašė vanix (Post 388092)
kaip suprast efektas dingo po menesio? Plovei su indu sepeciu po poliravimo visa menesi ar kaip? Ar tau tesiog, kad blizgetu patrine kazkokiais vaskais ir tiek?
Shiaip viskas priklauso kaip plaunat masinas, automatines ir visokios kitos nerankines nauduoja chemija stipria, jos nuplauna visus vaskus po vieno plovimo jau. As kai plaunu tik rankomis nauduodamas svelnu sampuna, tai man ir po dvieju metu CL'as atrode kaip vakar nupoliruotas, nors poliravo svaros broliai tikrai neypatingai kazhkaip.

taip suprast, kad po mėnesio jau matėsi "voratinkliai" :) Ploviau pirmas kelias savaites tik nupurkšdamas be jokių šepečių, kempinių. Iš kur ta kokybė bus, kai padarė per 3-4val.

vanix 2015-04-29 08:58

Citata:

Pradžioje rašė justinasm (Post 388130)
o kokios pirstinytes :D siuntiesi is uzsienio ar yra tokiu ir pas mus pirkti?

pas mus maciau tik sintetines tokias, siunciu is ebay, uztenka metams dazniausiai jos :)

MRDetailing 2015-04-30 08:50

Citata:

Pradžioje rašė vanix (Post 388065)
Jo, rezultatas tikrai nerealus gavosi. Turbut kokius 95% padare.
150 eur. Apsauga - Gyeon Q2 CanCoat

Labai nebrangiai mokejai!
Citata:

Pradžioje rašė sharrasitto (Post 388074)
po dvieju menesiu galesi pasakyti ar gerai padare :)

Vejus sneki.
Citata:

Pradžioje rašė KK (Post 388087)
Šarai, šitas mano pažįstamas daug metų užsiema... :) Ir bent jau man pats sakydavo jeigu išlys po menesio halogramos ar kažkas visada atvažiuok perdarysiu. Tai vieną kartą atsirado halogramos ant stogo, tai perpoliravo visą mašina kai reikėjo tik stogą :D Žmogus sau pasidarė darbo o mokėti nereikėjo. ;)

Saunuolis!
Citata:

Pradžioje rašė vanix (Post 388092)
kaip suprast efektas dingo po menesio? Plovei su indu sepeciu po poliravimo visa menesi ar kaip? Ar tau tesiog, kad blizgetu patrine kazkokiais vaskais ir tiek?
Shiaip viskas priklauso kaip plaunat masinas, automatines ir visokios kitos nerankines nauduoja chemija stipria, jos nuplauna visus vaskus po vieno plovimo jau. As kai plaunu tik rankomis nauduodamas svelnu sampuna, tai man ir po dvieju metu CL'as atrode kaip vakar nupoliruotas, nors poliravo svaros broliai tikrai neypatingai kazhkaip.

Butent. Priziurekit ir viskas bus ore.

Citata:

Pradžioje rašė sharrasitto (Post 388100)
viskas ok, as tik sakau, kad pradzioje nupoliravus pas visus atrodo gerai, po poros menesiu islenda tik bug'ai, kartais net greiciau. As kiek poliruodavau uz nebrangiai tai max du menesius laikydavo, paskui vel dingdavo spindesys ir atsirasdavo saules ruozai apvalus, nors plaunu tik tekstilinese. Ir viena karta pabandziau pas zmogu, pas kuri kainuoja tikrai labai daug poliravimas, gerokai daugiau nei 150eur. Tai nepatikejau, padare taip kad po puses metu ji spindejo kaip katik nuplauta. Tame ir matau skirtuma.

Pazymejau vietas kurios yra reiksmingos atsakant i klausima, kodel tau "poliravimas" laike 2 menesiu.

sharrasitto 2015-04-30 08:58

Citata:

Pradžioje rašė Sigucci (Post 388275)
Labai nebrangiai mokejai!

Vejus sneki.

Saunuolis!

Butent. Priziurekit ir viskas bus ore.


Pazymejau vietas kurios yra reiksmingos atsakant i klausima, kodel tau "poliravimas" laike 2 menesiu.


1. Suprantu is kur pas tave toks jautrumas, nes pats esi polerastas ir reikia kazkaip apginti savo darbo interesus.
2. As tikrai nesakau, jog blogai padare, jeigu Klaidas rekomendavo, nemanau, jog gryba zmogu ikis, juolab, jog ir kaina nera super maza, normali, todel ir rezultatas greiciausiai bus geras ir vertas tu pinigu

Ir pasikartosiu dar karta. Per gyvenima kiek esu poliraves automobiliu, pirma savaite visi jie atrode vienodai gerai super, tik po kurio laiko pasimatydavo skirtumas ir supranti uz ka moki 50eur poliruodamas o uz ka moki 200eur... Tai nesuvokiu, kodel tu cia apie vejus sneki, jeigu tai yra visiska teisybe.

vytas85 2015-04-30 09:01

pora kartu teko skaityti jog zmones dengia masina keramikos sluoksniu,katram duodama iki 4metu garantija ir masina visada blizga kaip po nuvaskavimo,gal kas LT jau buvot susidure?

vanix 2015-04-30 09:06

Citata:

Pradžioje rašė vytas85 (Post 388279)
pora kartu teko skaityti jog zmones dengia masina keramikos sluoksniu,katram duodama iki 4metu garantija ir masina visada blizga kaip po nuvaskavimo,gal kas LT jau buvot susidure?

tas pats zmogus gali padengt, kuris man ir poliravo. Vien padengimas 260 eur kainuoja, laiko sako 2 metus. Kai buvau atvaziaves kaip tik naujas Land Cruiser stovejo ka tik padengtas ta ale keramika.

Sarai, shiaip ne nuo pacio poliravimo priklauso kaip "laikys", o nuo plovimo budo. Jeigu aisku tai buvo tikrai poliravimas, o ne vasku itrinimas. Visi tie voratinkliai atsiranda tik nuo neteisingo plovimo, tai tau bet koks poliruotojas pasakys.

wzikas 2015-04-30 09:22

Idomu ar atlaikys TLC keramika jei po krumus vazinet? Dzipus Gravitexu reik dengt tai nors praktiska

sharrasitto 2015-04-30 09:30

Citata:

Pradžioje rašė vanix (Post 388282)
tas pats zmogus gali padengt, kuris man ir poliravo. Vien padengimas 260 eur kainuoja, laiko sako 2 metus. Kai buvau atvaziaves kaip tik naujas Land Cruiser stovejo ka tik padengtas ta ale keramika.

Sarai, shiaip ne nuo pacio poliravimo priklauso kaip "laikys", o nuo plovimo budo. Jeigu aisku tai buvo tikrai poliravimas, o ne vasku itrinimas. Visi tie voratinkliai atsiranda tik nuo neteisingo plovimo, tai tau bet koks poliruotojas pasakys.

tuomet kur plauti, jeigu anot Sigucci, tekstiline, rankom, netinka?


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 07:43.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.