MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   vanix's C55 AMG (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=13067)

Krizoks 2015-04-28 17:09

Labai gerai atrodo :seile2::seile2:

DTM 2015-04-28 20:51

Pas mane prie darbo yra savitarnos plovykla, matau kaip zmones plaunasi masinas, tai kaikuriem geriau isvis neplauti ju

justinasm 2015-04-28 20:57

O yra kur nors Vilniuj tokia savitarnos plovykla, kur gali prisipilt vandens ir naudot savo priemones? :)

Hunter 2015-04-28 21:19

tai kad turbut plaunu pats, is kercherio prisipylei vandens i kibira ir plauni

justinasm 2015-04-28 21:21

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 388109)
tai kad turbut plaunu pats, is kercherio prisipylei vandens i kibira ir plauni

galetu but normalus kraniukas.. :)

Tomskis 2015-04-28 21:52

statoile oras/vanduo prisipili i kanistriuka vandens, nuvaziuoji i plaunu pats ir muilinkis, tik nusipurksi kercheriu. aisku man tokie stabdziai nepatinka kai puse valandos masina plauna, nebent naktim plaukites :)

justinasm 2015-04-28 22:04

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 388119)
statoile oras/vanduo prisipili i kanistriuka vandens, nuvaziuoji i plaunu pats ir muilinkis, tik nusipurksi kercheriu. aisku man tokie stabdziai nepatinka kai puse valandos masina plauna, nebent naktim plaukites :)

tai tokiu budu ir is namu galima vandens atsivezti i plaunu pats :)
Plausimes naktim, jei jau tau taip nepatinka :thumbsup:

Pavidolis 2015-04-28 22:44

Citata:

Pradžioje rašė vanix (Post 388092)
kaip suprast efektas dingo po menesio? Plovei su indu sepeciu po poliravimo visa menesi ar kaip? Ar tau tesiog, kad blizgetu patrine kazkokiais vaskais ir tiek?
Shiaip viskas priklauso kaip plaunat masinas, automatines ir visokios kitos nerankines nauduoja chemija stipria, jos nuplauna visus vaskus po vieno plovimo jau. As kai plaunu tik rankomis nauduodamas svelnu sampuna, tai man ir po dvieju metu CL'as atrode kaip vakar nupoliruotas, nors poliravo svaros broliai tikrai neypatingai kazhkaip.

Del automatiniu vel klysti...

vanix 2015-04-28 22:44

Citata:

Pradžioje rašė DTM (Post 388106)
Pas mane prie darbo yra savitarnos plovykla, matau kaip zmones plaunasi masinas, tai kaikuriem geriau isvis neplauti ju

ir tokiu dauguma..

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 388119)
statoile oras/vanduo prisipili i kanistriuka vandens, nuvaziuoji i plaunu pats ir muilinkis, tik nusipurksi kercheriu. aisku man tokie stabdziai nepatinka kai puse valandos masina plauna, nebent naktim plaukites :)

o tu is tu kurie kai zetono laikas baigesi vistiek toliau sau trina ta purvina sluota ar ne? :)
Kas antras dar ant tiek skuba, kad kercherio slangas nesveikai dauzasi i kebula ir tipo dzin (facepalm)
Shiaip imanoma gan greitai nusiplaut su savo kibiriuku netormozinant eiles, bet stengiuos visada anba vakare velai arba darbo metu plaut, kai eiles praktiskai nera :)

Citata:

Pradžioje rašė Pavidolis (Post 388123)
Del automatiniu vel klysti...

nu sorry, as zinau, kad yra vienetai tipo geru automatiniu plovyklu, bet dauguma tai sudinai plauna ir tikrai gadina

Citata:

Pradžioje rašė justinasm (Post 388111)
galetu but normalus kraniukas.. :)

kazkada labai seniai EMSI savitarnos plovykloje buvo toks kraniukas, bet po to matyt suprato, kad dykai vandeni dalint nekazka :D

justinasm 2015-04-28 23:07

Citata:

Pradžioje rašė vanix (Post 388124)
kazkada labai seniai EMSI savitarnos plovykloje buvo toks kraniukas, bet po to matyt suprato, kad dykai vandeni dalint nekazka :D

o tai tu veziesi savo vandeni ar is kercherio prisipili? Gyvenanciam bute ir neturinciam kiemo su slanga, tai biski sudetinga normaliai plautis masina...


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 23:14.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.